Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Corina

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.07.15. 12:08:57
Az átlépkedés alapjában véve nem volt rossz ötlet, csak ez a lépek és csökkentem az ottaniak eredményét növelve azét a kufárét akitől távozom dolog volt nagyon gáz. Elo sem tudom képzelni mi motiválta az ötletet. Lépjen át fizessen érte, lehetőleg annyit, hogy megfontolandó legyen lépjen-e és vigye a darabjait, hiszen az ég áldjon meg mindenkit aki lép az jó szándékkal ne pedig kib**szásból tegye
Dátum: 2011.07.15. 11:50:35
Nekem egy versenyben egy dolog számít teljesen mindegy nyerek-e vesztek-e, hogy jó szívvel tudom-e mondani a nyertesnek gratulálok, most te voltál a jobb. Sajnos ezt most tisztelet a kívételnek - és őszintén sajnálom azokat akik tényleg megérdemelten viszik az aranyat vagy a platinát és mindezt el kell viselniük - nem tudom megtenni és lehet elvesztem a sok hozzászólásban, de egy Játékvezetői megnyílvánulást sem látok, melyben megnyugtatnak, hogy csak én látom rosszul igenis nem történt semmi visszaélés, rendben mentek a dolgok.
Dátum: 2011.07.15. 11:00:41
igen erről szólt ez az event
Dátum: 2011.07.15. 11:00:15
Idézet: Fecsu123 - 2011.07.15. 10:58:32
Minimális befektetés maximális haszon
Dátum: 2011.07.15. 10:40:46
Törődnek is veled.. ennyire még én se vagyok naív
Dátum: 2011.07.15. 10:28:08
Te is megkaptad a 10et mert az izgalmas végjáték számomra is pont ezt jelenti és sajnálom, hogy a munka amivel ezt az eventet megszervezték a szorgalmunk amivel gyűjtöttük a darabokat ilyen koronát kapott.
Dátum: 2011.07.15. 10:10:55
Idézet: NoFear - 2011.07.15. 09:58:49
Baraty-ék megoszthatnák, hogy kik azok, akik az utolsó 10 percben ugrottak 50 feletti térképdarabbal és honnan hova... (vagy talán elég az utolsó 2 perc is)

támogatom ez engem is érdekelne
Dátum: 2011.07.15. 10:01:51
No nemsokára megkapom a jutalmam.. hú de fel vagyok dobva
Dátum: 2011.07.15. 09:49:47
Ötleteleünk és közben meg lenyeljük a varangyot
Dátum: 2011.07.15. 09:08:46
Nem régóta játszom és talán nagyon naív is vagyok, de nekem ez annyira természetes volt, a zárás meg a plussz egy nap alapján, hogy fel se merült, nem így lesz.

Nem én pontoztalak le, ha erre céloztál volna ahogy én megengedem magamnak, hogy szabadn kinyílvánítsam amit gondolok természetesen nem korlátozom másoknál sem. Csak felfelé pontozok. Ha segíteni nem tudok ártani minek.
Dátum: 2011.07.15. 08:51:59
Idézet: Darah - 2011.07.15. 08:42:41

De ez az elejétől nyilvánvaló volt, hogy aki a végén az első, az megszívja, mert ráugranak.

Nem szívta volna meg fele ennyi játékos, ha az ugrálás lezárása után, megadták volna a lehetőséget arra, hogy aki akar az javítson, ha tényleg csak az nem talál térképdarabot aki nem csinál semmit. Akkor is lennének elkeseredettek, hiszen nem nyerhet mindenki, de akkor lett volna lehetősége annak aki előre gondolkodik. Akkor megemelem a kalapom és azt mondom ez verseny volt és elfogadom a szerencsét mint tényezőt, de jelentkezzen az aki a zárás óta jelentősebb mennyiségű térképdarabot talált. Félek tőle, hogy nem lesz olyan.
Dátum: 2011.07.15. 07:42:40
Köszönöm a "jó"tanácsot, gondolom te is a vesztes térfélen végezted de annak, ami itt történt a legkisebb jóindulattal sem lehet a szerencsére kenni.
Dátum: 2011.07.15. 06:32:53
Ha én egymagam átléptem volna és bármelyiket leviszem az utolsó helyre, akkor milyenek léptek át, hogy 5 kellett hozzá.. és ha jöttek volna a térképdarabok tudtunk volna korrigálni. Egyet sajnálok, hogy amíg csak játszom ez a jutalom ott fog vigyorogni a képembe emlékeztetve rá, hogy na te marha ez jár neked..
Dátum: 2011.07.15. 01:37:56
olyan kicsi volt a különbség a kufárok között, hogy én egymagam ha átlépek elég lett volna, hogy bármelyiket levigyem a 4. helyre.. nem tettem, hát engem tettek oda amúgy mi öttel lettünk többen
Dátum: 2011.07.15. 01:12:09
Egy biztos eddig én minden eventben jól éreztem magam, kint is van az adatlapomon, mert teljesen mindegy volt milyen díjat kaptam, büszke voltam rájuk.
.. ez is kint lesz de vele a kiemelkedő teljesítmény meg az érte kapott jutalom is .. mert nem az bánt, hogy nem az elsők vagyunk hanem, hogy két perc alatt lettünk az elsőkből utolsók és nem mert a többiek jobbak voltak, közel sem, hiszen mi voltunk a legkevesebben mégis a legtöbbet gyűjtöttük.. hogy a csapatom alapjáraton a végzet medált kapja, én mert jobbat kérhetek kaphatom a bronz jutalmat amit ha nem tudok használni lecserélhetem a medálra alapjáraton jár akár 10 térképdarabért is..
Dátum: 2011.07.15. 00:29:50
tényleg nem érdekel, hiszen nem vagyok nagy fórumozó, csak látom, mihelyt Mola felpontoz valaki rögtön le és csak jelezni kívántam Molának, hogy köszönöm az igyekezetét, de ne fáradjon hisz értelmetlen, meg a másiknak aki nem olyan bátor, hogy elém álljon : .. remélem jó a képzelőerőd
amúgy meg komoly probléma lenne velem ha nem örülnék az önzetlen törődésnek és nem köszönném meg ahányszor csak lehet
Dátum: 2011.07.15. 00:13:58
valóban legalább erre az utolsó pár órára ráereszthették volna térképeket a játékra, hagy javítson aki még szeretne, nem került volna semmibe és talán én sem érezném így magam mind1 nem számít.. végzet medál után már ez igazán apróság.. a végzet medál ami az utolsóknak járt vigaszdíjként, most jutalom nem tudod használni a díjad mert van jobb, hát vidd a medált ez vicc komolyan és nem érdekel ha villámok cikáznak a nevem mellett, vagy hurrikán tombol a napocska helyett, legalább egyezik a hangulatommal
Dátum: 2011.07.14. 22:53:21
Én is igyekszem pontozni nem csak téged, mindenkit akivel egyetértek, de mindenki felhős .. lehet nem is véleményt, hangulatot tükröz
Dátum: 2011.07.14. 22:24:20
Neked legalább hiányzik hozzá én majdnem dupláztam a bronzhoz vagy a medálhoz

Látod Mola oda a napocskám valakinek nagyon csípte a szemét a véleményem.. vagy a napocska? ki tudja. egészségére!
Dátum: 2011.07.14. 22:12:58
Nekem 76ot kellett összeszedni az eggyel jobbért .. jóval többet szedtem össze. Miért? Egy bronz jutalomért amit lecserélhetek egy végzetmedálra.. én nem mondom, hogy így jártam, mert a szemem láttára 2 perc alatt lett a csapatom elsőből utolsó.. és azóta elportyáztam 72 portyapontot, azzal a nem titkolt szándékkal hátha legalább harmadikak lehetnénk - szavamra már nem tudok kit kihívni - 4 térképdarabért.. Tudom mondhatunk bármit változni már nem fog, de lehet akármilyen szuper a következő térképkereső részemről felejtős.
Oldal: 1234567