Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.04.27. 17:20:27
Én inkább már úgy számolok,hogy három hét=21 nap /kínos szenvedés /,a katakombázás sem segít ezen túl nagyon.
Naponta 25-30 támadás,de rosszabb napokon akár 40 is lehet szerény számítással. Az annyi mint 525 vereség alsó hangon csak. A győzelem ezidőtájt meg jó ha 100 lesz,de inkább kevesebb.
Na én ezért kérdeztem rá a másik topicban,hogy megmaradnak-e ezek a vereségek illetve győzelmek (a kufárharcból származók egyértelműen) és nem törlik-e esetleg az esemény végén azokat azaz az eredeti állapot visszaállítására kvázi maradnak csak az eddig is portyákból származó győzelmek és vereségek csak pusztán a karakterlapon.
Dátum: 2011.04.27. 17:05:56
Írhattam volna éppen Ödipuszit is vagy testcselpuszit.
Dátum: 2011.04.27. 17:03:51
Nehogy az legyen a vége,hogy akik szilárdan kitartottak három hétig a másik három kufárnő lady mellett azok majsd kapnak ilyen-olyan jutalmakat az útközben ekkor vagy akkor átállók, az árulóknak coki vagy
Sok idő még ez ám. Megfordulhat a tendencia,a széljárás,divat talán.
Dátum: 2011.04.27. 16:53:38
Nem jól tudtam. Az esemény három hétig tart és nem egy hétig.
Akkor vissza az egész! Bármi történhet még azalatt.
Dátum: 2011.04.27. 16:11:35
A pihenésre is dobhatnának még egy-két %-ot az esemény idejére legalább az üzemeltetők. A támadók zúdulnak ezerrel le annak ideje alatt is. Mi az a 10% védelem? A rahedli erősebb karik ellen zsinórban? Egyszerűen nem tud visszagyógyulni a karakter,hiába na.
A vadászatból befolyó esetleges LE-ből (ha marad és el nem viszi azt a másik vonal azaz a hagyományos portyázások,bár most mindkettő dívik erősen ugyebár/portya plusz kufárharc/ és sokszor ugyanazok a támadó karik tűnnek ám fel egy nap akár többször is ugyanannál a háznál úgymond....hát még napról napra).
Nem jól van ez az event sehogy na.
Dátum: 2011.04.27. 15:08:24
Ki kell békíteni egymással a négy kufárnőt valamivel,a karik meg húzzanak haza a szövetségeikhez pihenőhelyekre.
Meg van oldva mindjárt a keleti-nyugati illetve déli-északi kérdés.
Dátum: 2011.04.27. 14:19:07
Na csinálok egy olyat holnapra,hogy kigyűjtöm ide,hogy melyik kari mennyiszer támadott meg,szóval ugyanazt a figurát.
Abból világosabb lesz a rászállásos,ráutazós dolog.
Mára fórumozásból bőven ennyi elég volt.


Ui.: Akkor ezek szerint minden mariettásnak lesz jutalma valami????
Akkor minden még meglévő ágneses,katarinás és erikás "hívő" álljon át Marietta kufárnőhöz....és már annyi is azután ennek az event-nek.
Dátum: 2011.04.27. 14:06:12
Ez így van. Így fog történni.
Kissé félresikeredett event lett ez. Ha hajba kapott egymással a négy kufárnő díva ha nem.
Dátum: 2011.04.27. 13:27:40
Itt a V3-ban is az a harci helyzet,hogy két nap sem telt el ebből az eseményből és a mariettások úgy elhúztak már,hogy csak na az ágneselőktől,katalinosoktól meg az erikásoktól.
Ha utóbbi három kufártábor hívői összefognának akkor adná ki ezé az egyét
Kíváncsi leszek a legvégén melyik tábornak hány tagja marad meg mennyi győzelme.
Az okés,hogy lehet váltani,de az árulókat,elhagyókat bosszúlni kellene szerintem a többi ottmaradtnak.
Dátum: 2011.04.27. 11:36:10
Pusztán egy kérdés. A Kufárok Csatája elnevezésű esemény után az ott elért győzelmek és vereségek örökre megmaradnak a karakterlapokon vagy esetleg annak végével törlődnek és visszaáll az eredeti állapot azaz csak a rendes portyák győzelem és vereségszámai maradnak fenn így a toplistán is?????
Dátum: 2011.04.27. 10:15:01
A térkapuzást kihagytam. Az is sirály!
Na goodbye to all!
Dátum: 2011.04.27. 10:10:34
Sőt pénzért is....például ha veszünk egy pakli Hatalom Kártyáit a Beholdertől.
Dátum: 2011.04.27. 10:09:18
Momentán engem sem az ilyen-olyan díjak,tárgynyeremények érdekelnek,mert meg lehet venni nagyrészüket őskövekért és lélekenergiákért,továbbá az aukción is szert lehet éppenséggel tenni rájuk nameg akkor még ott az epikusharc és az entitáscsatározás is meg a kincseskamránál a licitálás rájuk. Néha még jobb,hasznosabb kincsestárgyak,mint az ilyen-olyan bajnoki medálok.
Dátum: 2011.04.27. 10:04:53
Nos igen. Csak az nem mindegy,hogy egy karakter soha nem volt semmilyen szöviben vagy ki-be lépegetett az egyikből a másikba mivel ezek erősen rányomták a bélyegét a fejlődésére és a fejlesztéseire. Plusz még ilyenen dolgokhoz jön,hogy valaki extrákkal,bónuszokkal(őskövek,prémiumtagság,relikviák) "dolgozik" vagy nem. Meg a multizás és a farmoltatás is belejátszik ebbe még szintén.
Dátum: 2011.04.27. 08:46:10
Ahhoz képest jópáran álltak és fognak is még átállni a győztesnek vélt kufárnőhöz eredetileg választott kufárnőjüktől.
Szóval ollala meg blablabla.

U.i: Engem nem igazán hatnak meg ezek a fórumcímkézések (utált,kedvelt,közkedvelt,stb. szóval jófiú-rosszfiú).
Szólásszabadság van,úgyhogy mindenki elmondja a véleményeit,tapasztalatait a játékról. Tehát nem feltétlenül kell egy követ fújni másokkal avagy vinni a game zászlóját feltartva mindenáron.
Dátum: 2011.04.27. 08:33:56
Ahogy látom már téged hőhatás ért erősen avagy nem csak a karaktered elméjére ült rá a fertőzés. De bíztasd magad abban,hogy jópár ilyen sorstársad van. Ti vagytok döntő többségében.
Az eszmefuttatásodban ott van ám a bibi,hogy 1000 tulajdonságpont alattit célpontnak,kufárcsata ellenfélnek jóval nehezebb ám találni a hasonszőrű karaktereknek,mint nektek nagyoknak kicsiket. Nem egyenlő a mérleg serpenyője tehát. Nálatok nagyobb a merítési lehetőség ezen a téren. Na ennyit erről tehát.
Dátum: 2011.04.27. 07:20:49
Akkor is egy szó,mint száz!
A nagyoknak áll a zászló mindenben ebben a Kufárok Csatája nevű szín/lelő/ műben.
THE END
Dátum: 2011.04.27. 06:50:41
Azért az üzemeltetők belegondolhattak volna abba,milyen lehet az ha a kis/ebb össztulajdonságpontú karakterekre szó szerint rászállnak a nagyobbak. Mert ez történik ám. A saját példámból. Tegnap óta kaptam eddig 20 támadást. Kivétel nélkül 1000 vagy még több tulajdonságpontú kariktól. Én eddig egyszer nyertem egy hozzám hasonló tulajdonságpontú,kaliberű karakter ellen. Jókis buli mi?
Megy ezerrel a sárbadöngölés avagy a rászállás,ráutazás. Még szép,hogy a 100 vagy annál több győzelmük az ilyen "nagy ász" kariknak lesz meg. Egymás ellen már nem mernek annyira támadni az tuti,könyebb szerezni aho könnyűl . A kristályhordával kénytelen az ember leveretni magát,hogy amazok addig békén hagyják,hogy tudjon vadászni nyugodtan,hogy azután a lélekkufárnál tudjon venni gyógy-illetve varázsitalokat a regenerálódásra,gyógyításhoz.
Plusz az állatok felgyógyulása sem két percbe telik ám. Valami támadási időintervallumot csak kellene határként kiszabni.
Dátum: 2011.04.27. 06:29:32
Szerintem az eddigi legrosszabb eseménye a játéknak ez a Kufárok Csatája elnevezésű epizód. A "nagy karakterek" (1000 vagy afeletti tulajdonságpontúak) aratnak,tarolnak zsinórban a kicsiknek meg egy nagy szívás az egész szóval nem élvezet.
Esélyük sincsen bármire is. Ők az áldozatok akiket a földbe döngölnek csak jóül egy hét alatt. A támadók három-négy állattal jönnek mondjuk az emberfia meg védekezik eggyel. Meg pluszba ilyen nüanszok még,mint a Kristályhorda is belekeveredik ebbe nameg azonos hordabeli is támadhatja a másikat. Ez csak a nagyoknak buli. Meg mintha azt írták volna az üzemeltetők,hogy a kufárcsaták vereségei illetve győzelmei nem írodnak hozzá a rendes,portyázásos győzelmekhez és vereségekhez a karakterlapra. De mégis ám.
Dátum: 2011.04.24. 10:47:15
Ha már erre jártam,megint megkérdezném.
Az őskövek kapcsán a megadott,ott leírt telefonszámok élők avagy valósak vagy mások lettek a számok T. Üzemeltetők?
Mert momentán nekem három-négy emeltdíjas SMS-hívásom/315 FT/db is elment a semmibe és a kívánt őskövek helyett egy üzenetrögzítő felelte azt,hogy a hívott szám nem létező,kapcsolható. Először egy női hang magyarul,azután egy férfihang angolul.
De ezt már beírtam ide a múltkor is már. Várom a válaszukat továbbra is vagy írják meg IDE,hogy kihez kell fordulnom ezügyben.