Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.09.02. 09:33:51
Üdv!
Valami nem kóser,frankó a kincseskamránál. 129:11:45 ilyen formátumot ír ki. 129 óra van még hátra a licitálásból?
Vagy netalán bug?
Dátum: 2011.07.30. 08:19:50
Kérdésem a következő: A V4 végeztével a kvíz és a végzet medál illetve a bajnoki medál átvihetők lesznek-e egy arra kijelölt másik világba a karakternek vagy nem?
Azt tudom,hogy az őskövek is,de visszaosztva a lassú világokhoz mérten a gyorshoz képest.
Azt is,hogy ezek NEM:
1. felszerelések (fegyver,pajzs,páncél,varázslat,lábbeli)
2. aukciós holmik,tárgyak
3. epikus és entitás tárgyak,holmik (gyűrűk,amulettek,nyakláncok,fókuszkristályok)
4. kiégett,talált őskövek
Dátum: 2011.07.29. 16:44:01
Okés!
Dátum: 2011.07.29. 16:14:00
Üdv!
Mik ezek a tönkrement relikviák és mit lehet kezdeni velük?
Ugyanúgy kristályokat lehet beléjük tenni,adnak valami pluszt,bónuszt vagy mit?
Azt tudom,hogy eladhatók a lélekkufárnak az ilyen tárgyak is.
Üdv!
Nem tudom,hogy ki ellenőrzi a kvízkérdések helyes válaszait,de David Gilmour SOHANAPJÁN NEM VOLT gitáros,hanem énekes a Deep Purpleben ám (többek között,mert ez meg így pontos mivel több együttesben is volt énekesként,de a DP a legismertebbje neki).
A kérdés ez volt: Melyik együttes gitárosa volt David Gilmour?
A négy felsorolt együttes meg: Pink Floyd,Deep Purple,Black Sabbath,Led Zeppelin.
Ha Ritchie Blackmore neve állt volna a helyében úgy jó válasz a Deep Purple gitárosügyileg.
Ez a rockzene arculcsapása.
Dátum: 2011.06.25. 20:58:10
Kalandok sikeres teljesítésével.
Dátum: 2011.06.25. 15:04:15
A fenéket. Mindenki a V4-en nyomul a többi világ meg leült erre a két hónapra.
Szóval prioritások.
A leírtak ellenére mégis tetszik a négyes világ. Pörgös.
Csak azt nem értem mi a fenének kell hat állat?
Elég volna szerintem,mint a többi világban a max. négy.
Dátum: 2011.06.21. 16:05:46
Ez is a játék része. Túl kell lépni rajta. Majd talán az üzemeltetők kiötlenek ezen a téren valamit idővel.
Úgy nézem hadilábon állsz a múlt idő végződésével a kettős t-vel rendesen ám

Találjanak fel lopás elleni szakértelmet,mondjuk tettenérés,észlelés néven és a lefülelt tolvajt/tolvajokat esetleg be a kínzókamrába (jóhogy nem már inkvizíció ),a nyertes meg kapjon érte több TP-t meg esetleg LE-ét és csőváz,annyi is.
Meg ott van amúgy is "széfként",trezorként az energiakristályosító akkor meg mi a para?
Dátum: 2011.06.21. 15:55:47
Tény és való,hogy bosszantó lehet ez a kiégett őskövek lopása című ügy. Szerintem ha egy-két darabot veszít így az ember naponta az még nyugis is,belefér a játékba,ha négyet-ötöt vagy még annál is többet az már talán kevésbe. Ha meg egy nap többen is lerabolják kiégett őskövekkel az illető karit az az igazi méreg. Szerencsére a karimat ez nem érinti. Szépszámmal találok,akadok rájuk vadászattal is meg lopással azaz portyázások révén,azaz ezek a szakértelmeim magasak ám. Az más tészta,hogy sokszor van,hogy be kell tennem őket az energiakristályosítóba,hogy mások el ne csenjék,mert mondjuk éppen akkor nincs zseton/pénz arra,hogy ősköveket vegyek belőlük is.
Úgy célszerű ha szintlépésekor szabadul meg tőlük az ember és minél többtől egyszerre lehetőleg (de ez is pénztárca kérdése). Jó időzítés kérdése ez csupán.
MÁS: Nekem tetszenek ezek a beszólások úgymond a csatajelentések végén. Murisnak találom őket,bárki is írta ezeket meg. Példa:
Bosszúsan így kiáltasz ellenfeled felé: Ha nem lenne ilyen hatalmas krumpli az orrod helyén,észrevennéd,hogy a szájadból (szerintem szádból a helyes,de mindegy) a nyál az otromba pókhasadra folyik.

Már javasoltam,hogy legyen egy ilyen event ami a lopásra legyen kihegyezve és a legjobb karik kapjanak címeket/titulusokat a végén ezért (például Tolvajok Fejedelme, Kazamaták Ura, Széfek Nyitója,stb.) tárgyajándékokkal együtt vagy egyéb jutalmazással. Csak akkor utána meg bosszúállók hada lepné el az ilyen karaktereket esetleg,azaz ember/karakter hajtóvadászat rúlz.
Dátum: 2011.06.19. 20:00:54
Ez is jó szöveg. Ha már egy játék is stresszt jelent, akkor ott már gondnak kell lennie agyilag.
Talán pihenni,relaxálni meg számos egyebet kellene (aludni,mert a kialvatlan,ki nem pihent ember olyan,mint egy zombie) sok játékosnak csinálni és nem egésznap a monitor előtt ülni és verni a VÚ-t például.
TEHÁT a játékokat szórakozásnak,kikapcsolódásnak kell felfogni minden esetben.
Dátum: 2011.06.17. 22:27:01
Mondom én,hogy a katrinások fognak nyerni a végén elsöprő erejű hurrikánként.
Ősköveket én is csak a jövő hónapban veszek,az ehavi keretem erre már letudva.
A V5-ről töröltem a karakteremet. Megvárom a 23.-át és inkább beregélek helyette a V4-re majd.
Dátum: 2011.06.15. 21:42:27
Egy teljes hónapig tart az event?
Azt a szentit neki.
Na akkor mégis érdemes lett volna talán benevezni. Így jártam.
Addig elfoglalom magam itt mással.
Eddig is volt dolog,hát ezután is lesz.
Dátum: 2011.06.15. 17:11:35
Sasolunk rá.
Dátum: 2011.06.14. 22:00:29
A Sárkányölő(dragonslayer) nevű játék a Beho oldalán/site-án,weboldalán,de alap és kötelező mű ám az ám. Na én először ott ismerkedtem a Beholderrel.
Jók ott a könyvek(veszek még most is belőlük néha,mert nagyon szeretek olvasni,jobban,mint számítógépezni ) ,újságok,írások,képeslapok ,képtárak is. Nálam minden kafa ami fantasy-s dolog,világba illő. Még a szerepjátékok is.
Szilmarilok meg Gyűrűk Ura trilógia feelings rule forever!
Dátum: 2011.06.14. 21:49:40
Elírás. Van egy a V3-on és létezik egy a V5-ön is. Mint ahogy ez az aláírásból is szépen kiviláglik. De lehet,hogy lesz mégegy,ha a gyorsvilág (V4) újra indul. Szimpla kíváncsiságból.
Öt karakterem viszont tuti,hogy nem lesz (egy-egy mindegyik világban),mert apáink idejéből kölcsönvéve ide egy akkori szlogent: Kinek van errre kérem energiája?
Dátum: 2011.06.14. 21:31:58
Na én 2008-ban hagytam abba.... kb. kéthónapos viharos,gyorsjáték után a V1-en szintén viharos lelépéssel.
Most 2011-ben meg már két karakterom is van a V3-on és a V5-ön.
Nekem időben ez a kihagyás többnek tűnt. Ennyi.
Dátum: 2011.06.14. 21:21:04
Az újjászületést a karaktereknek már én is írtam. Nem lehetséges,mert sokan már nagyon sokat beleöltek eddigi karaktereikbe (pénzzel,idővel),nem válnának már meg tőlük,hozzájuk nőttek.
Ha tényleg mostanság,utóbbi pár évben nem megy fényesen a játéknak akkor miért nem adják el A-tól Z-ig másoknak,akik foglalkoznának vele rendesen/rendesebben. Szerintem az ilyen fajta játékra,mint a Végzetúr is,igenis van kereslet,piac az interneten,világhálón. Van egy német cég,aminek a nevét szándékosan nem írom le,mert reklámnak minősül,az például már nagyon sok játékot hozott létre,fejlesztett ki,a legváltozatosabb skálában,ebből élnek szószerint. A szolgáltatás az már más tészta,ügy. Lehet,hogy talán most a beholderesek jobban benne vannak úgymond a nemrégiben létrehozott játékukban a Mágia Mestereiben. Ez is benne lehet a pakliban. Sok minden. Nem látunk be a színfalak vagy függönyök mögé.
Ötletek vannak dögivel mindig az igaz,de nem mindet lehet megvalósítani,ezt is be kell/ene látni nekünk játékosoknak.
Amúgy én már játszottam a VÚ-val anno a kétezres évek elején,de abbahagytam. Most újra itt vagyok. Szóval csak jó akkor ez a játék ez is azt bizonyítja. Meg van már külföldi verziója is ennek ugyebár.
Dátum: 2011.06.14. 20:56:36
Na ez már igen. Ez már döfi.
Tényleg jó. Jobb,mint a portyázás akkor ez a kihívás.
Átállok én is a portyázás és vadászatról,kihívás és vadászatra. Plusz arénázás,kennelezés,epikus csata,entitás csata,térkapuzás (nekem meg ez utóbbi a kedvencem). A kalandok,küldetések,bajnoki viadalok,kvízolimpiák meg az eventek is még jöhetnek. Van sok minden csinálni....csak idő legyen rá.
Dátum: 2011.06.14. 15:56:27
Hú akkor itt nagyon megkeveredtem. Okés. Irány a Súgó meg a wikipaedia meg a GYAK.
THE END