Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sasuke20

Oldal: 123456789
Dátum: 2009.08.06. 19:05:32
Idézet: Yasmina - 2009.08.06. 18:35:29
Én nem vagyok gyenge sőt, (most nagyképű leszek) igen is erős vagyok, de ez a játék kezd unfair lenni, az hogy 5-6 szinttel magasabbról is támadnak és levernek (párat azért én is megverek:) ) nem igen építi az ember játékkedvét!!! A szintek növekedésével egyre nő a - ba támadás lehetősége, ez nem jó!!! Mi értelme van a játéknak, ha egy 49. szintű sokkal jobb felszereléssel lever egy 43. szintű (a szintjén nagyon erős) játékost, sőt ezt fokozom, egy csata alatt belever közel 2000-et! NA ez elveszei az ember kedvét a játéktól!


ez nem teljesen igy van
téged igaz h levernek 5 szinttel magasabbról, és te erre mit lépsz???
leversz nálad 5 szinttel alacsonyabbat, aki erre szintén magánál alacsonyabb szintűt fog támadni, és akkor kinek van joga sirni???
az 1-2 szintűeknek, mert a te ütésed is rajtuk csapódik le.
De persze erre soha senki nem gondol, csak h "jajj levernek magasabb szintűek, jajj sok Le-t veszitek"
ez a játék lényege, transzcendális projekció-t fel kell húzni rendesen, és meg van oldva a dolog (jahh és el kell költeni a Le-t) tényleg jól néz ki 300k egyben, de ha abból 50k-et elvisznek akkor már bukta, viszont mindig el kell költeni és kevesebbet rabolnak, azaz aki megérti a játékot, az nyer, aki nem az bukik, okos ember a más, buta ember a saját hibájából tanul, a h*lye pedig sír a fórumon h neki mennyire rossz...


És akkor a lényeg:
meg kell állapodni Zarknod felébresztéséről és nem reklamálni kell, minden szövetség tudja h mennyit nyomnak bele a tagjai, az első 50 szövetség között van kapcsolat (nem közvetlen, de mindnekihez elju7t az új infó) meg kell beszélni egy adott mennyiséget, a szorzókkal leszámolva, ha 1 zafírra 4 gyémánt jut, akkor a zafír kari épit 1k-t, a gyémántosok 4 épitenek 4k-t, és igy máris nem lesz duplázódás, hanem végre azért fog menni a harc h felébresszük csipkerózsikát az álmából, ugyanis szükségünk van rá, de ha ez sem sikerül, akkor a legegyszerübb lenne egy bombát betenni Zarknod helyett, és aki nem épiti meg az átlagot, az elbukik 10 szerencsét...
mindjárt nem lenne sirás, hanem mindenki mint a kisangyal épitene, csak h nehogy elveszitsen a szerencséjéből
am ha Zarknod felébred és meglátja a veszekedést, azonnal elmegy szabadságra, és akkor b*szhatjuk a nagy szőrös szörnyet
Dátum: 2009.08.06. 17:23:03
Idézet: Bdcaron - 2009.08.06. 17:07:29
Szerintem jó lett ez az egész ZARKNOD ÉBREDÉSE csak pár dolog nem tetszik.

Első az a szorzó.
V3-on még nagyjából szoros a küzdelem bár már ott is húznak el a zafírok de világ 1-2-őn tényleg nevetséges a dolog.
V1-en már vagy 60 000-el húznak el a zafírok!
És nem azért mert ott nagyon aktívak (lehet hogy páran azok), hanem mert mindenkinél nagyobb a szorzójuk így nekik jobban meg is éri nyomni a dolgot.
Tudom, ők vannak a legkevesebben, de V3-on pl. az első 8 szöviben 4 zafír ami azért elég nagy előny a magas szorzó mellett.

Miklós arról is beszélt, hogy a nyeremény nem lesz táp cucc... oké.
De akkor mi értelme van több százezer vagy millió LE-t rááldozni csak azért hogy nyerjen a hordájuk? Mi értelme van egy nap 20-30 CSP-t rááldozni? Nem értem...
V3-on szerintem az lesz, hogy a cruentus meg a kod megkéri az építőcsicskákat hogy légyszi az építés mellett pár százezer LE-t is toljatok már be abba a sza*ba had nyerjük már ezt is meg...


nem igaz hogy nem lehet leakadni erről a hordás témáról, a zafirok kevesebben vannak, nagyobb szorzóval többet tolnak, a a gyémántosok sokkal többen vannak, sokkal kisebb szorzóval, és sokkal kevesebbet épitenek átlagosan. és a hordákról ennyit, az egész lényege h a 4 horda közösen keltse fel csipekrózsikát az álmából azért, hogy...

jahh és am nem értem miért ne áldozhatna rá valki napi 30CSP-t, ha oylan kedve van akkor tegye azt
Dátum: 2009.08.06. 15:40:16
én eddig szimplán 200 CSP-t nyomtam bele ebbe a valamibe, amiről azt sem tudom h megérte
azért a Zafir vezet, mert náluk tényleg van összetartás és képesek beáldozni valamit a közös érdekért, és nem azon sirunk állandóan, h jajj de kevesen vagyunk, meg jajj de rossza nekünk.
Gyémántból azért van sok mert mindnekinek az ő bónuszuk tetszik, erről csak ők tehetnek
am az esélyek egyenlőek, zafirban sem a 3-as szintü karik töltik a Le-t, tehát más hordában több magasabb szintü van, és több embernek kell beáldozni valamit, és ez már nem megy
ha valaki benyom 5 óra alatt 200CSP-t az szóljon és elhiszem h nem fair a játék, addig pedig nem kel sárt dobálni senkire, főleg látatlanba nem

(most lehet pontozni)
Dátum: 2009.08.01. 10:42:20
Nem a v4-ről lenne egy kérdésem.
2 feltétele van, annk, hogy végetérjen, az egyik a HT 10 napos birtoklása, a másik a 30 legyőzött epikus ellenfél. Mindkét feltételnek teljesülnie kell, vagy elég, ha az egyik megvan?
Dátum: 2009.07.29. 17:19:43
hát ezt benéztem, annyira le vagyok lassulva, h már pár órája ez a téma, de azért leirtam, ebből baj még nem volt
Dátum: 2009.07.29. 17:13:39
V4-en nagyon leállt a CSP, az első 3 világhoz hasonló gyorsaságban kapjuk,
ha igy marad akkor ez sem fog különbözni az előzöktől, csak annyiban h véges
Dátum: 2009.07.13. 17:15:20
Az epikus csaták során nyert kincsek neve nincs lefordítva, magyarul van kiirva
Dátum: 2009.07.11. 14:50:41
A Béta teszten most vertük le az első epikus ellenfelet!
First szövetség.
Sztem a 30 epikus sem lesz nagy falat, ha a szövetségnek aktív tagjai lesznek.
20 percenként támadva az epikust, elvileg 4-5 óra alatt megvan, 2 naponta simán lehet epikust ütni.
kb 1 hónap alatt vége lesz az egésznek, de azért ki fogom próbálni.

jelenleg első térkapus cucc, nemsokára epikus cucc
vannak elsőségeim és kell majd onnan a titulus akármi is legyen az
Dátum: 2009.06.24. 18:56:20
Ezt a kérdést jó lenne kivenni:

Mi Garfield kedvenc kajája[a lazannya a jó]?
nagymama
pulyka mell
kutya
Lasagne(lazannya)

a kérdés feltevőjét örökre eltiltanám a kérdés írástól
Dátum: 2009.06.12. 20:49:04
Szerintem a véges cél csak szövetségekre vonatkozzon.
Az a szövetség, aki legyőzi a 20. epikus szörnyet, automatikusan felbomlik, és a játékosok 1-es szinttől kezdenek elölről.
Így a lassabban fejlődő szövetségeknek is van esély elérni a végcélt. És folyamatosan lehetne váltani, új stratégiákat kipróbálni.
Minden szövetségnek meg lenne az esélye, az első heylezésre.
Viszont a 20 epikuson kívül, maximalizálni kellene a játékosok szintjét. Mert a szöevtség lever 19 epikust, majd boldogan fejlődik, ezért a max szint 50, és ez után senki nem kap TP-t. Így senki nem dekkolna hónapokig 50 szinten, mert nem lenne értelme.
Dátum: 2009.06.04. 21:08:13
Idézet: cirip - 2009.06.03. 10:41:49
ajánlást és kamrát akkor kapod meg, amikor aznap először belépsz, vagyis, a hajnali varjak nem tudnak belőle vinni, bármilyen hacukában vagy is


ez sajnos nem pontos, én hajnalban 3-kor belépek, mert 4-re megyek dolgozni, és sajnos nem kapom meg a fent említett lehetőségekből járó Le-t. Ma is 8-kor kaptam meg, mert hajnalban nem jött semmi
tehát sajnos nem teljesen pontos a napi első belépés
Dátum: 2009.06.02. 18:38:39
Annyira logikusak a gondolkodás menetek. Mindenki a saját szintjén akar verhető ellenfelet, és a többi karakter, más szintek nem érdeklik őket.
Én 44-es szinten vagyok, közöm nem volt a kristályhordához, lemaradtam az ismételhető küldetések elejéről, amikor nem 1 hanem 3 dukát járt érte. És mégsem sírok állandóan. Egy nap 10-szer levernek, pedig a top-tól elég távol vagyok. A szövetségem helyzete megkívánja az építést, és meg is teszem amit kell, ezért nem a saját fejlődésem az első. És tök jó volt a kristályhorda, azoknak akik tudtak harcolni ellenük. Az ő játékuk színesebb lett, az enyém ugyan olyan, a napi 10 portya így is belefért.
Ha fejlesztést csinálnak, akkor legyen mindenki számára elérhető, vagy inkább ne legyen.
Visszatérve az ismételhető küldetésekre, hamár a top karik megkapták, az első 5 ismételtért a 3 dukátot, akkor nem 1-re kelett volna mindenkiét csökkenteni, hanem megcsinálni, h az első 5 küldetésért 3, az utána következőkért 1 dukát járjon. És nem lenne, h egyesek elhúznak még jobban, míg mások próbálnak felzárkózni.
De az előbb írtam h nem sírok, így nem is folytatom tovább, mert a hozzászólásom mínusz pontos lesz.
Dátum: 2009.05.06. 16:36:38
Idézet: Tsugirai - 2008.12.02. 18:32:43
Már a Biblia is megírta: "Óvakodjatok a sárga vésztől!". És ez NEM VICC. Mondjuk MO is a béka S3GG3 alatt van ilyen téren, de mi legalább nem próbáljuk meg uralmunk alá hajtani az egész világot, ráadásul hazug jelszavakat kiáltozva, dagadó mellel.


Azért nem próbáljuk meg uralmunk alá hajtani a világot, mert nem is tudnánk.

Főleg így h a sok "paraszt" halotta h az alapvető élelmiszerek áfáját levsiszik 18 %-ra és most örül h olcsóbb lesz a kenyér, meg a kifli.
Csakhogy a többi termék áfája 25% lesz, amibe viszont a liszt is beletartozik.
Akkor drágább lisztből, hogyan lesz olcsóbb kenyér?
Itt nem a kínaiak hibájáról kellene beszélni, hanem a saját hibáinkról.
Én most a kenyeret tudom felhozni példának, mert pékségnek a boltjában dolgozom.
Nálunk 185 ft a Kg kenyér, a Tesco-ban 175 ft, és mégis elmennek a Tescoba megveszik a 10 ft-tal olcsóbb kenyeret, amikor 185-ért ott a meleg, és friss kenyér, aminek az íze is jobb, és másnap még ehető. (Van a Tescoban is finom kenyér, de az drágább )
Az ember mindenen spórol, amin lehet, és jól teszi, mert különben nem lesz miből élnie.
És itt jönne be a komplett áfa csökkentés, ami megoldhatna mindenr.
Mellesleg nem a bankoknak kellene adni pénzt, h a 30-ból nehogy 1 is tönkremenjen, hanem a hazai piacra kellene befektetni. pl: áfa csökkentés --> olcsóbb áru --> többet vásárolnak az emberek --> többet kell termelni --> talpra áll a gazdaság, az emberek többet vásárolnak, az államnak nem lesz kevesebb bevétele az áfa csökkenés miatt. (természetesen ezt a hazai és nem az import piacon kell megcsinálni)
Ha a jelenlegi tendenciát folytatjuk, akkor kb 10 év mulva elérhetjük a 2000. évi szintet, ami csupán 19 évnyi visszaesést jelent, és persze, mindezt -megint- amerikának köszönhetjük, azért jobb a kínai, ők legalább biztos lábon állnak, és "több kicsi" lábon
Dátum: 2009.05.04. 14:39:41
Miklós írta:
Az ismételhető küldetéseket a későbbiekben fejleszteni fogjuk, a különböző küldetésekért különböző típusú jutalmakat lehet majd kapni.
- Szerintem erre értette, de remélem valamelyik feltételezés lesz inkább, azok jobban tetszenek -
Dátum: 2009.05.03. 22:34:22
Szép kis lehetőségeket vetettetek fel.
Egyre jobban furdal a kíváncsiság hogy mit tud majd a kristálypont.

Egy kristályhordát indítani nem lenne valami nagy húzás, szerintem nem sokan váltanának hordát, főleg h akkor új szövit felhúznia 0-áról, ráadásul kevés taggal.
Viszont a tulajdonságokra rápakolni tetszőleges elrendezésben, az bejönne

De az sem kizárható hogy az Aukciós házhoz lesz köze.
Saját tárgyakat lehet feldobni licitre, ha van elég KP (KristályPont)
ennek kifejezetten örülnék, mert van egy pár térkapus cuccom ami hasznos ugyan, de jobb lenne helyette valami hasznosabb.

Mindenesetre kíváncsian várom a tényleges jelentőségét a KP-nak.
Dátum: 2009.04.29. 15:32:42
Unod már?
Sok az inaktív tag?
Senki nem fórumozik?
Az építés akadozik?
Eleged van, hogy ha fellépsz, senki nem "zöld" rajtad kívül?
Szeretnél gyorsan fejlődni?
Barátokat találni?
Jókat beszélgetni, miközben epikus szörnyet püfölsz?

Akkor ne keress tovább!!!
A Serpents of the destiny szövetség pont neked való hely!
Világ 1-en 2 szabad hely vár még gazdára a szövetségben.

Ha elmúltál 25-ös szintű, és aktív játékos vagy.
Betartod a szabályokat, és élvezed a csapatmunkát. Akkor jelentkezz.

További infók v1-en: Sasu
Dátum: 2009.04.15. 22:55:08
Idézet: Legendaolvasó - 2009.04.11. 10:01:12
18-as tanulás után, minden páratlan szintű tanulásnál lehetne belerakni egészen 29ig

de az nem jó
mert aki már az fölött van, annak ezek elvesznek? vagy megkapja őket?
mert mindkettő elég furcsa lenne
Dátum: 2009.03.18. 22:00:59
A Serpents of the destiny szövetségben megüresedett pár hely
ha valaki úgy gondolja csatlakozna, vegye fel velem a kapcsolatot
a játékbeli nevem is sasuke20
Dátum: 2009.03.17. 12:20:39
egy szuperhősös kérdést én is írtam, de Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

a kérdés ez volt:
Az alábbi szuperhősök közül, melyik nem tagja az Igazság Ligájának?

Superman
Batman
Spiderman
Flash

Ha valaki valaha is halott róla akkor tudja
Superman, Batman sztem teljesen egyértelmű, az hogy Flash a harmadik az 50% eséllyel el lehet taálni, főleg, ha valaki elolvassa a kérdést, és nem csak azt nézi, h 3 man-re végződik akkor Flash a kakukktojás
de így jártam (már párszor)
Dátum: 2009.03.17. 12:16:02
Nem tudom pontosan hogy volt, de a kérdés és a helyesnek megjelölt válasz megvan:

Hol választották Mátyást királlyá?
- a befagyott Duna jegén

ott koronázták királlyá, választani nem ott választották
Oldal: 123456789