Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.03.23. 22:32:36
Te pedig ne nézd le a másikat... Nem illik, föleg így szembesíteni vele.
Dátum: 2012.03.23. 22:31:29
Figyu! Én személy szerint nem sajnáltam a pénzt a kényelmi funkcióra és a folyamatos prémiumra. Pedig egyáltalán nem dúskálok a pénzben. Igen is az már engem is érzékenyen érint amikor alig alig töltödik be sokszor a játék mert egyre többen scriptelnek... INGYEN!!! Föleg hogy nem is olyan régen cseréltek szerver gépet.
Erre fel ez is kevés már.
A játék játszható ügyeskedések nélkül is,van kényelmi funkció és talán kerül be egy két dolog legálisan még.
Aki ennek ellenére tovább terheli illegálisan a szervert és a fizetö játékosokkal ellentétben ingyért teszi ezt. Simán bannolható szerintem.
Nem zavar ki mivel ügyeskedik de ha ez miatt van az hogy lassú egy ideje a VU, akkor vesszen aminek vesznie kell!
Dátum: 2012.03.23. 22:13:20
Ne a vereségei számát nézzed soha. Ö a varira megy ez a célja...
Viszont Rolikám megnyert egy-két egyéni kategóriát a V4-eken. Annyira azért nem "pancser" mint amekkorának nézitek.
Dátum: 2012.03.23. 22:09:39
Felhasználási feltételek:

5.3. Külső programok használata

Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert vagy "bot" tevékenységet folytat. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható.



A további rinyát feleslegesnek tartom... Akinek kényelem kell a játékon belül az vegye meg mint mi is sokan!!! Fejlesszen szakértelmeket!

Éppen elég sok ideig tolerálta a játékvezetés az ügyeskedéseteket. (Tisztelet a kivételnek!)

Miklós tessék öket bannolni!!! Mi megvettük a kényelmi funkciót, más meg ingyért élvezi az ezek adta elönyöket.
Holott ti magatok írtátok a F. feltételekben hogy ez TILOS!!!
Nehogy már itt kompromisszumokat kötögess velük légyszíves. Vagy mindent engedsz nekik vagy semmit mint a szabályzat is írja...
Aki nem tanul majd belöle az magára vessen.

Ez a véleményem lehet lepontozni érte!
Dátum: 2012.03.21. 21:27:36
A segítö kezet és a védelem italát se felejtsük már akkor ki.
Dátum: 2012.03.13. 12:26:28
Eddig az AH-s dologért ment a "rinya" de bocsi... Ne keverjünk bele mindent.

Ebböl azt szüröm le hogy csak a "régi rókák" számítanak, nekünk akik 1-2 éve játszunk pénzért vagy nélküle "kuss" van. Oszt örüljünk neki ha kapunk valami csontot a lakodalmas asztalról amit "elégedetten" kéne rágcsálgatunk.

A régiek elöbb utóbb megunják mint minden más játékban, az olyanok miatt meg mint ti az újaknak fog elmenni a kedve vagy meg sem jön... (Tiltakozó demonstrációk a fórumon az újítások ellen.)

Szégyelném magamat a helyetekben, önzönek tartalak benneteket. Elméletben nagyon tudod hogy mennyi esélye van egy újnak. Indíts már egy új karit a régi világokon és utána 2 év múlva meghallgatnálak hogyan is vélekedsz.
Dátum: 2012.03.13. 12:13:21
Az AH-s témában igenis igaza van... mindig van egy régebbi játékos aki "500" dukáttal túllicitálja az "újakat".
Mivel nem mindenki jutott hozzá a cuccokhoz rengeteg régi játékosnál van elfekvöben dukát mert várakozik.
Ne hari ha nem akarunk éveket várni egy jobb cuccra. Az új fejlesztésel kapcsolatban féltitek a "monopol" helyzetet ami "kijárt" eddig nektek mert 2 évvel elöbb regeltetek. A szerencsekerék tuti nem fogja elárasztani a nagyközönséget töménytelen mennyiségü cuccossal. Ez csak mézes madzag és erre is csak csekély esély van. Nem 1 a 12-höz mert minden pörgetéssel ez az esély egyre kissebb ha kiszámolod. Mert minden pörinél megvan az esélyed ugyan arra a haszontalan dologra amit elötte kaptál.

A bajnokiban nincs igaza... Aki egy kicsit is vágja már a játékot az egy kis kavics segítségével egy halom bajnokit szerezhet.
Több társam is mostanában indított új karaktert és halomra szerzik a bajnokikat.
Dátum: 2012.03.13. 10:33:44
Nyomom a szerencsekereket amióta csak elindult, de asszem abba is hagyom egy idöre mert ahhoz képest ami kiesik kicsit sokba van. Az ultraritka tárgy valóban ritka... Arról meg nem is beszélve hogy sok olyan tárgy esik ki kavicsért pörgetve amit amúgy is megkapok ingyen a játékon belül. Ha kivetetitek a relikeket akkor tuti hogy nem lesz miért kavicsért pörgetnem.
Hamar be fog fulladni a szerencsekerék, legalább is akkor el fogom felejteni.

Aki erre hivatkozva törölt azon csak mosolyogni tudok. Valószínüleg már unta a játékot.
Dátum: 2012.03.12. 18:10:41
Hitman999 Regisztrált:2010.02.19. 00:09:49
ADZSI76 (fórumozó)Regisztrált:2010.02.16. 19:36:06


Mi ezzel a problémád, ha te régebben találkoztál a játékkal mint én akkor már ha te/ti kegyeskedsz valamit megvétózni akkor mindjárt ki kell vonni mindent a játékból?

Csak azért nem regeltem ide egyforma idöben veletek, mert amíg Magyarországon éltem a sok munka miatt a net közelébe sem fértem nemhogy játszak rajta.
Az AH-ban vettem pár olyan cuccot ami nektek nem kellett. A 3 cuccra nem fizettem ki annyit mint amennyiért ti elvisztek egyet. Ennyit az esély egyenlöségröl az AH-ban. Jah és a kavics árát én sem sajnálom Miklóséktól. 350 db-nál kevesebbet nem szoktam venni.

Amennyiben eléritek valamilyen úton módon hogy Miklósék kivegyék a cuccokat, akkor ezúton is kérem vissza az szerencsekerék bérletem árát!

Ti sem vagytok különbek a többi játékosnál, más játékokban nincs beleszólni lehetöséged. Fizetsz vagy odébb állsz!!!


Miklósék ti meg kezdtek vajszívüek lenni már akkor is ha a zsebetekröl van szó?
Aki eddig tolta a kavicsot az eztán is fogja. Csak a szája jár és félti a pozicíóját a toplistán.
Holott erre semmi oka most.
Változtak a játék adta lehetöségek és erre Miklósék minden jogot fenntartanak abban az irományban amit elfogadtatok annó a regisztrációnál... Erröl ennyit!
Dátum: 2012.03.12. 17:08:52
Eszetekbe se jusson kivenni semmit sem!
Dátum: 2012.03.12. 17:08:02
Szerintem jó így ahogy van. A régi játokosok közül már "rengetegen" rendelkeznek AH bérlettel meg bazi sok dukáttal.
Sokan nyilatoztak ezt is meg azt is. Nem esnek azok az UR cuccok olyan töménytelen mennyiségben hogy itt egyesek a kardjukba döljenek emiatt. Én még például semmi ilyesmit nem kaptam pedig eldurrantom a 2 kavicsot naponta és a bérlet is be van szerezve.
Annyi változást éreztem hogy szegényebb lettem egy "kalap" kaviccsal meg pár haszontalan vacakkal...
Ezen vagytok kiakadva?
Tessék létrehozni egy alapítványt Miklósék javára, hátha kiveszi a relikeket ha kisegítitek öket anyagilag.

Ha ti úgymond rengeteg kavicsot beleöltetek a játékba "akko´íppe ölég" elönyötök van a szintetek környékén ahhoz hogy ne itt sápítozzatok.

Éppen eleget beleszólunk a játékba, néha sikerrel. De ez a mostani dolog túl van reagálva és Miklósék ebböl élnek... Jó a fejlesztés és többen örülnek neki mint akik "sírnak" miatta.

Éppen elég uncsi volt a játék ez pedig kicsit felpörgeti a dolgokat.
Az új AF képességek pedig egyenesen királynak mondhatóak. Nagyon táposak és a segítö pacsis bajnokok ellen is lett vele lépve valami. Ez utóbbi nagyon király... Biztos lesz aki emiatt a kardjába döl azonnal.
Dátum: 2012.03.12. 16:54:12
Magányos hős:

Az ellenfélen levő segítő kezek csak 25%-kos hatásfokkal érvényesülnek (háborúban nem működik).

Max. szint: 1

Költség: 20


Ez nagyon tetszik!!!!
Dátum: 2012.03.06. 21:57:08
Van igazság abban amit mondasz...
Viszont vannak játékok ahol pénzért sokkal nagyobb elönyt lehet szerezni mint a VU-ban, mégis sokan játszanak prém nélkül. Itt azért megvan a lehetöség hogy aki már vágja a játékot és túl van már egy-két törlésen az jóval erösebb tud lenni a prémes kariknál.
Szerintem jó ez a játék,bár 70. szint felett kezd egyre unalmasabb lenni az hogy kevés a célpont.
Gondolkozom is hogy abbahagyom a fenébe és csinálok egy másik karaktert.
90. szint felett vagyok a V5-ön és bazira unalmas hogy 100. szintröl agyoncsapkod pár bika kari napi többször is.
Kitoltam a szakikat ami "egyhíti" a fájdalmat. A kicsi karikat én is csapkodom, de arra ügyelek hogy ne napi 4-5 ször menjek egy helyre. Egyre többen törölnek mert vagy nincs kit ütni, vagy pedig fentröl szétverik a nagyok.
A kristály horda meg olyan erös hogy ha nem a toplista elsö oldalán van a karink nem sok esély van legyözni öket.

Bocsesz hogy az OFF témára OFF-al válaszoltam de ez van.
Dátum: 2012.03.06. 19:45:07
A V5-ön a SZELLEMÖLÖK szövetség felvenne aktív karaktereket.
Jelenleg 8 szabad helyünk van.
A szövetségi átlagépítés fele jelenleg: 10.3 Millió LE
Ennyinek kell legyen minimum a karakterek adatlapján levö össz építés összegének, hogy a belépés után egyböl részesülhessenek az összes szövetségi bónuszból. Ha nincs ennyi, felzárkózhattok késöbb is...

Az alacsonyabb szintü karakterek is bátran jöhetnek. Minden tagnak segítünk a küldetéseiben ha az a szövetséggel is kapcsolatos. Ha kell hívunk vissza epikust is. Az epikus kincseket is normálisan elosztjuk,nálunk mindenki kap ha jelöl vagy ott a szabad licit. Nem gond ha nem tud valaki beleütni, arra ott vannak a magasabb szintü karakterek.

Amit elvárunk:
-Légy aktív
-Heti rendszeres adózás
-A szövetségi küldetésben való aktív részvétel

Ha valakit érdekel akkor a jelentkezés elött egyeztessen Peacetoy-al privát üzenetben.
Dátum: 2012.03.06. 17:46:06
Nem hangzik rosszul.
Dátum: 2012.03.06. 17:26:18
Ember hogy te állandóan lehurrogod a többieket...
Igen is ha lóvéba van, akkor jobb cuccokat vár az ember különösen az elsö hsz-ben olvasottak alapján.

- A forgatás eredménye lehet: nem nyert (csak az első forgatásnál), gyakori kincs, ritka kincs, utraritka kincs (utóbbi csak ősköves forgatásnál!).


Ez azt feltételezi ha megvesszük a bérletet és kavicsot költünk, akkor jobb cuccok esnek ki mintha az ingyenes napi egyszeri forgatással élünk csak.
Dátum: 2012.02.23. 15:33:41
Egy igazi gyöngyszem:

Melyik fémet munkálta meg először az ember?

ólmot
vasat
bronzot*
aluminiumot

* A bronz az nem ötvözet véletlenül????
http://hu.wikipedia.org/wiki/Bronz
Ezt a kérdésírónak és a kvízadminnak...
Ekkora hülyeséget!
Mi volt elöbb a tyúk vagy a tojás?
Dátum: 2012.02.23. 08:56:16
Az AH-ban jó lenne ha lehetne már licitálni. Rá akartam kérdezni az online segítségnél de nincs még operátor.
Dátum: 2012.02.23. 08:54:24
Nekem eddig csak az opera böngészövel sikerült ez a küldi. A 2 nyitott oldalas frissítös módszert alkalmaztad?
Azzal még 10-es mágustoronynál is meg lehet csinálni. De ha lassú a net akkor tényleg gáz ez a küldetés.
Dátum: 2012.02.21. 07:41:35
A tömeggel szembeni nem is érdekes. Az arany cuccosok okozta negatív módosító böven elég hogy kikerült.