Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.02.25. 20:43:57
Ennyi!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető ???????????????
Dátum: 2013.02.25. 20:07:54
Az ö szavára egy ideje nem adok... sajnos sokszor info hiányában mást ír mint kellene.
Az egyik gyögyszem az volt amikor azt válaszolta nekem, hogy az 50. szintröl induló V4-en nincsen aukciós ház... Miért várok a nyitásra...
Miért ül ott?
Dátum: 2013.02.25. 20:04:17
Melyik város nem létezett már a római korban is?
Miskolc
Szekszárd
Székesfehérvár
Pécs


Szépen meg van fogalmazva a kérdés... Ilyenek átmennek a rostán?
Csak én furcsállom ezt?
Melyik város nem létezett a római korban?
Melyik város létezett már a római korban is?
Kb így kéne feltenni helyesen a kérdést... Most a válaszoktól függetlenül írom.
.
Dátum: 2013.02.20. 18:12:35
Nem kell tölük félni... Csak az épjük nagy. Simán le lehet öket durrantani! Ha nem hiszed tolj le egyik ellen egy szimulációt! Már ha klón ellen lehet...
Kissebb szinten mint te simán levertem öket.
Dátum: 2013.02.20. 06:15:07
Köszönöm szépen!
Dátum: 2013.02.20. 04:20:15
Ha kilépek a V3-on a szövetségemböl, akkor mennyi az az építés amit beszámolnak a másik szövetségnél a kútba?
12 millás kútjuk van.
Dátum: 2013.02.19. 14:03:47
Re: Végzetúr friss hírek
320. hozzászólás - Ma, 13:20:52
Bekerült a játékba a Nagymesteri építészet II, III, IV és V.


Pár hónapon belül ezeket is felhúzzák. XD A kisszövikben levöknek annyi... El is kezdek épiteni és megyek egy nagy szövibe amíg van hely. Csak 10 milla... Még jó hogy jön a kufár event. Lesz miböl építeni.

Biztos jó ötlet volt ez?
Mik a feltételek ehhez?
Gyorsan menjek egy nagy szövibe, vagy ráérek még?
Dátum: 2013.02.17. 16:53:08
Köszi!

Azért ezt nem értem, a 15% ideje is harmadolódik. Ennek is kellene!
Vagy nem jogos? 3 óra? Nevetségesen hosszú idö háború alatt és föleg a gyors szerveren!
Dátum: 2013.02.16. 12:49:10
Esküszöm nem eröltetem ezt tovább...
Még egy utcsó próbálkozás.
1. Van egy karakter ami el volt cseszve és van egy ami nem...
2. Ezek között ég és föld a különbség az addig szerzett bevételt nézve...
3. Felveszem a tempóját, egyformán haladunk...
4. Ennek az az eredménye hogy bazi jó lesz a bevételem, viszont az addigi elönyét az idök végezetéig megtartja velem szemben...
5. Ha ti ezt nem értitek arról nem tehetek. Nem tudtok meggyözni az ellenkezöjéröl.
6. Ott van Birka, McMad, Kiaphet és sokak karija... Ki ért eddig a nyomukba? SENKI!!!

Hagyjuk inkább ezt... Egy darabig nem nézek be az tuti, megkimélem az idegeimet. Iszok egy páleszt és a fórumot elkerülöm, csak olvasni fogom.
Dátum: 2013.02.16. 12:24:29
Igen persze... és ö majd direkt az én kedvemért visszavesz az eddigi teljesítményéböl.
Akkor lenne igaz ha a másik valamiért visszaesne és rosszul csinálná a dolgát az addigiakhoz képest... De miért tenné?
Gondold át ezt még egyszer kérlek! Én nem akarlak meggyözni arról amiröl beszélek. Csak a tényeket közlöm.

Ha LE-ben nem érem utol akkor semmiben sem érhetem... Ez így ebben a formában nem állja meg a helyét.
A TÖ különbséget ne hozd fel, azt nagyban befolyásolja mit fejlesztünk és mennyi van rajta.
Dátum: 2013.02.16. 12:07:33
Rendbe is hoztam... töröltem és csináltam egy másikat!
Azokhoz képest akik vágják a játékot, jól kihasználva a pénzes cuccok adta lehetöségeket nem lehet felzárkózni egy elcseszett karival.
Ez tuti, bárki mást mond csak áltatja magát. Ez már lassan 4 év tapasztalata nálam.
A legutóbb törölt karim nem volt rossz, de nyomába sem léphetett Isten kardjának vagy Kiaphetnek a V5-ön.
Most amit kezdtem a V3-on az megkapja a pénzes támogatást, már most látszik a különbség... No nem a V5-ös karihoz képest, az egy más szabályrendszer VF-et kizárva. Volt a V3-on az elsö karakterem amit normál "gyors" taktika mellett ( el ) toltam... Mire észbekaptam hiába kezdtem el rohamosan fejlödni, lehetetlen volt felzárkózni az elithez. Lehet erösödni, minden tiszteletem Craslorgé, bár nem ismerem a kariját. De amit idöben nem kezdünk el, azt nem lehet pótolni késöbb úgy mintha semmit sem történt volna.
Dátum: 2013.02.16. 10:04:17
Te szeretnél boksz zsák lenni? Az általad leírt taktika ezt hozná eredménynek. Máshogy megy már mint amikor ti kezdtetek anno az elején... Én a "normál" tempo mellett azért szeretném kihozni a maximumot a karimból. Ezzel szereztem 5 bajnokit magamnak az elején. Volt hogy erösen körbeépített 15X-s bajnokokat gyöztem le. Igaz én is körbe vagyok építve bizonyos szinten, de ezért 2.5 millát építettem anno, nem úgy mint a többiek akiknek nem kellett ezt megtenni. Onnantól az esélyeim elszálltak. Ha VF és EH kombó nélkül mennék kukába rakhatnám a karimat Ariel, ezt te is tudod. Hiába hagyom le öket ha elcseszem a karaktert, voltam már 100. szint felett is. A sz@r kari ott is sz@r, lehet 100 relikem is ha nem érek vele semmit.
Dátum: 2013.02.16. 09:42:11
Az elsö 100 szinten elszórva meg lehet találni öket, felosztották a terepet a bajnoki kategóriák szintjei szerint. A harmadik karim amivel nyomulok. 45. szinten olyan kari farmol akinek már most maxos a kontinuum szükítése és az egyebek. Normál eseben napi egyszer meg tudna csípni valaki, ez meg napi X-szer is leszed... Mindezt a V3-on, LE szívással operál. Jó kari 4 év alatt nincs 50. szinten sem... még szép hogy agyon ver mindenkit!
Ö csak az egyik ilyen, tele van velük a toplista elsö 100 szintje. Miklósék tehetnek róla, öket támogatták és hozzájuk fejlesztették a felszereléseket jó ideig. Öket nem cseszegeti, de minket buzdítana a szintlépésre... Kicsit abszurd...
Dátum: 2013.02.16. 09:06:08
Ezen már nem tudnak változtatni! Lehetövé tették az Extrém lassú tápolást, hozzá teszem ez is pénzt hozott a küldikkel, egyéb felszerelésekkel együtt... Csak nem hoz elég bevételt nekik. Behozták ezeket az új dolgokat, lóvés rendesen mindegyik és kapcsolódnak egymáshoz.
Aki csinálja érti, aki nem ne vakkantson majd bele!
Senki nem akar úgy TP-t nyelve fejlödni, hogy "fosgyenge" karit nevel ki.

Amíg ezek az übertápos gyerekek ott vannak ahol vannak, senki nem fog ezerrel rohanni Miklósék kedvéért.
Lenne egy megoldásom erre, akik X ideje (pl: 3 éve) 1-50 szint között tartózkodnak és így tovább... Azokat zárják ki a bajnokikról, csak ezért tanyáznak ott ahol vannak. Mert kell a medál... Persze ez nem tetszene nekik és törölnének jó páran.
Ezt Miklósék tették lehetövé pénzért, nem tudnak tenni semmit mert nem akarják elveszteni egyik fizetö állományt sem. A normál tempóban haladóknak csak bokszzsák szerepük lesz, ál event élményekkel. A többség hülye lenne ezért még vastagon fizetni is...

Meg kell vonni a bajnokikon való részvétel jogát azoktól akik X idö alatt nem voltak képesek Y szintet lépni.
Ezért van az egész...
Vagy X bajnoki cím után már ne járjon SEMMI ha nyernek ha nem... SE MEDÁL, SE BÓNUSZ!

Nem vánszorognának és üldögélnének a szinteken az tuti...

------------
u.i.: Pontozz le ha fáj az igazság...
Dátum: 2013.02.15. 17:57:06
A te véleményedet meg ki kérdezte? Nem neked szól!


( Klarinét )
Dátum: 2013.02.14. 12:39:09
A szerencse növelést sem számolta be! 13-al növeltem meg nem kettövel.
Dátum: 2013.02.14. 11:29:13
A csatában összesen 2006 sebzést okoztál, és 6928 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 (-964) lélekenergiát.





Most sem vesztettem ténylegesen semmi épet, aréna csataként van elkönyvelve... Max épem van folyamatosan.
Dátum: 2013.02.14. 11:23:19
Nekem sem világít... Viszont az ÉP-böl sem vonódik le semmi.
Dátum: 2013.02.14. 11:21:00
Nem világít ki a csata gomb ha támadnak, az LE-ból levonódott amikor megnéztem, addig nem. Az ÉP-böl semmi sem ment le pedig bevert több mint 3 K-t...
Más a kvíznél hiába válaszolok helyesen, kiírja hogy rossz válasz és egy teljesen más kérdés válaszát adja ki helyesnek. Már a 2. napja ez megy!!!