Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Feladatok
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
241. hozzászólás - 2013.02.16. 12:40:13 (Válasz ADZSI76 #239 hozzászólására.)
Ha 100. szintre a karakteredben van 150 millió LE, az übergyerek karakterében meg 300 millió LE, akkor 100%-kal "jobb" nálad.
Ha elkezdesz ugyanúgy játszani mint übergyerek, és amíg megszerzi a következő 150 milllió LE-jét, te szintén 150 millát szerzel, úgy a te karakteredben összesen 300 milla lesz, übergyerekében meg 450 milla, tehát már csak 50%-al jobb a te karakterednél. Minél tovább tartod a fasza tempót, annál jobban elkopik a különbség.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.08
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
242. hozzászólás - 2013.02.16. 12:49:10 (Válasz Offsboy #241 hozzászólására.)
Esküszöm nem eröltetem ezt tovább...
Még egy utcsó próbálkozás.
1. Van egy karakter ami el volt cseszve és van egy ami nem...
2. Ezek között ég és föld a különbség az addig szerzett bevételt nézve...
3. Felveszem a tempóját, egyformán haladunk...
4. Ennek az az eredménye hogy bazi jó lesz a bevételem, viszont az addigi elönyét az idök végezetéig megtartja velem szemben...
5. Ha ti ezt nem értitek arról nem tehetek. Nem tudtok meggyözni az ellenkezöjéröl.
6. Ott van Birka, McMad, Kiaphet és sokak karija... Ki ért eddig a nyomukba? SENKI!!!

Hagyjuk inkább ezt... Egy darabig nem nézek be az tuti, megkimélem az idegeimet. Iszok egy páleszt és a fórumot elkerülöm, csak olvasni fogom.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.02.16. 12:50:06-kor
Pontszám: 6.76
kedvencMegapix87
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
243. hozzászólás - 2013.02.16. 12:51:07 (Válasz Ariel #234 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2013.02.16. 11:42:27
Idézet: ADZSI76 - 2013.02.16. 10:04:17
Ha VF és EH kombó nélkül mennék kukába rakhatnám a karimat Ariel, ezt te is tudod. Hiába hagyom le öket ha elcseszem a karaktert, voltam már 100. szint felett is. A sz@r kari ott is sz@r, lehet 100 relikem is ha nem érek vele semmit.

Ebben tévedsz. Minden elcseszett karaktert rendbe lehet rakni. Ha nem hiszed, kérdezd meg Craslorgot, ő az élő példa.


Ez engem is érdekelne. Elkezdtem a játékot, próbáltam optimálisan fejleszteni, ami sikerült is, de úgy hogy közben haladjak is. Durván 30. szinten botlottam bele az első egyhelyben álló karakterbe, 400al volt magasabb a tulajdonsága, rendben, gondoltam ott hagyom, utána 40es szintén már 600al nagyobb tulajdonsaggal rendelkező karaktereket találtam, durván 30-35 bajnoki medállal, itt gondoltam hogy akkor törlés. De sajnáltam es most próbálom erősíteni a karaktert. Egy helyben állok es heti egyszer elnyomom a terkapu pontokat. Viszont ez rém unalmas. Én fel év alatt eljutottam oda, ahol ezek a karakterek 2-3 év alatt. Szívesen fogadok tanácsot, hogy akkorhogyan tovabb, ha haladni is szeretnék, de nem egy boxzsakkal, hanem egy viszonylag eros karakterrel.
Pontszám: 9.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
244. hozzászólás - 2013.02.16. 13:00:11 (Válasz ADZSI76 #242 hozzászólására.)
Látom, elég komoly meggyőződésből tolod

Tegyük fel, hogy az iskolában a haverod az újságpapír gyűjtésben 1000 forinttal többet gyűjtött össze mint te. Mekkora hatása van ennek a mai életszínvonalatokra? 10-20-30 év távlatából pont annyit jelent az az 1000 ft különbség, mint az, hogy az egyik kari el volt cseszve alacsony szinten, a másik nem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.76
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
245. hozzászólás - 2013.02.16. 13:05:25 (Válasz ADZSI76 #242 hozzászólására.)
Én is a páleszt javaslom inkább...ennél szájbarágósabban nem megy.
A hozzászólást Offsboy módosította 2013.02.16. 13:10:20-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.56
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
246. hozzászólás - 2013.02.16. 13:32:45 (Válasz Megapix87 #243 hozzászólására.)
Szia,

Gyakorlatilag először azt kellene tisztázni, hogy mi a célod? Az, hogy adott szinten mindig te legyél a legerősebb, ugye csak egy embernek megy, a többieknek nem ..

Ha az a célod, hogy esélyes legyél bajnoki viadalon, akkor rá kell fejlesztened azokra, akik az ellenfeleid. Ha jóval kevesebb LE van a karidban, mint az övékében, akkor össze kell gyűjtened annyi LE-t, hogy komolyabb fejlesztést eszközölhess a karaktereden. Majdan lekémkeded az ellenlábasokat, és rájuk húzol ezt-azt

Ha ez nem járható út, mert 1) még így is erősebbek lennének, 2) nem akarsz magadnál LE-t tartani 3)bármi egyéb indittatásból akkor szintben ott kell hagyni őket.

Azonban lehet, hogy a játékélményt nem az adja, hogy a bajnoki viadalon nyersz-e vagy sem. Hiszen sokszintenként egy bajnok lehet.

Szerintem opció egy játékosnak az eseményekben való "komoly" részvétel és a jó szövetségi élet. Mindamellett, hogy a karakterét értelmesen tudja fejleszti természetesen.

üdv
maci
Pontszám: 7.55
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
247. hozzászólás - 2013.02.16. 18:41:02 (Válasz ADZSI76 #226 hozzászólására.)
Lenne egy megoldásom erre, akik X ideje (pl: 3 éve) 1-50 szint között tartózkodnak és így tovább... Azokat zárják ki a bajnokikról, csak ezért tanyáznak ott ahol vannak. Mert kell a medál... Persze ez nem tetszene nekik és törölnének jó páran.


Engem nem igazán zavarna, ha ki lennék zárva a bajnokikról, nem a medál miatt haladok lassan, hanem azért mert élvezem, hogy alacsony szinten a környezetemhez képest extrém karakterem lehet. Célom az, hogy bármelyik szinten is tartózkodjak, elmondhassam, hogy azon a szinten erősebb karakter még nem volt a szerveren, de minimum top3-ban legyek. De élvezem a játék pvp részét is, amikor más játékosoktól jó nagy LE-ket szakítok.
Engem ezek szórakoztatnak a játékban Ywgarrddal.
De teszem azt, ha 10 év múlva is lesz végzetúr és én is játszok még vele, addigra lehet megpróbálok majd a top után menni, mert ezt tűzöm ki célul magamnak.

A lassú pók taktikának megvan az az előnye is, hogy ha teszem azt fél évet kihagyok (nincs időm/kedvem...), akkor sem fog elgyengülni a karakterem, illetve nem kerülök olyan helyzetbe, hogy szintben előre kelljen rohannom a feltörekvő titánok elöl.
Pontszám: 8.06
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
248. hozzászólás - 2013.02.16. 21:42:37 (Válasz Ywgarrd #247 hozzászólására.)
Ne bízd el magad!
Jön még 1-2 jó fejlesztés és az az időt amit említettél kihagyod és ha jön egy hasonló gondolkodású játékos akkor lehet izgalmas lenne a dolog!
De viccet félretéve is ha én most kezdeném a játékot (akár elölről úgy hogy törlök) akkor már a régi magamhoz képest sokkal jobban állnék ugyan ilyen szinten mint most hála az érdekes fejlesztéseknek!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
249. hozzászólás - 2013.02.16. 22:08:28
Ehhez a témához csak annyit,hogy tényleg sokfajta játéktechnika meg stílus van. Van a már itt írt pók (nem fejlődik gyorsan a kari,jó azon a szinten ahol éppen áll,mert mondjuk nagyobb a célpontmerítési lehetősége ezáltal,lassúbb fejlődést vallja,stb.) Vannak olyan karakterek akik a gyors fejlődés és szintváltás hívei (bevállalva ezzel azt is talán,hogy alig van célpontjuk). Meg vannak olyan játékosok is, akiknek van egy-két-három karakterük is (vagy akár minden világban egyet regisztráltak) például azért,hogy más és más technikát próbáljanak ki a karifejlesztésnél (momentán ez a verzió sok időt vehet igénybe a játékra adott esetben). Én már nem törölném az egyszem karimat (na jó kettő az,ha benevezek némelyik V4-re ritkán),mert annyi idő,energia,pénz elment bele,hogy újraindulni és kezdeni az egész mindenséget előről (tanulva az eddigi jó vagy rosszakból és felhasználva az újhoz mindezeket) nem ám az én műfajom. Így jó van ahogy van.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 6.27
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
250. hozzászólás - 2013.02.17. 02:46:33 (Válasz Maci #246 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.02.16. 13:32:45
Gyakorlatilag először azt kellene tisztázni, hogy mi a célod?


A sikeres karakter keszitesenek ez az elsoszamu, es egyben legfontosabb lepese. Hogy pontosan tudd mit akarsz. Ne az legyen a celod, hogy eros akarok lenni. Konkretan kell kitalalni, hogy aztan konkretan abba az iranyba fejlodhess, es konkretan tudd kozelebb kerultel-e hozza.

Nem kell tole megijedni, barmikor osko nelkul modosithato.
Pontszám: 8.44
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
251. hozzászólás - 2013.02.17. 08:56:00 (Válasz Kocos #250 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.02.17. 02:46:33
Idézet: Maci - 2013.02.16. 13:32:45
Gyakorlatilag először azt kellene tisztázni, hogy mi a célod?


A sikeres karakter keszitesenek ez az elsoszamu, es egyben legfontosabb lepese. Hogy pontosan tudd mit akarsz. Ne az legyen a celod, hogy eros akarok lenni. Konkretan kell kitalalni, hogy aztan konkretan abba az iranyba fejlodhess, es konkretan tudd kozelebb kerultel-e hozza.

És ez úgy általában véve nemcsak a játékra, hanem az élet minden területére is igaz.
A hozzászólást Offsboy módosította 2013.02.17. 08:56:12-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.08
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
252. hozzászólás - 2013.02.17. 09:16:16
Azért ne menjünk bele filozófiai mélységekbe!
Én sokszor szeretek játszani csak úgy "bele a vakvilágba", annak is megvan a maga feelingje.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.00
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
253. hozzászólás - 2013.02.17. 10:06:17 (Válasz Alendaar #252 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2013.02.17. 09:16:16
Én sokszor szeretek játszani csak úgy "bele a vakvilágba", annak is megvan a maga feelingje.
Én ilyenkor Counter Strike-oztam vagy valami közelharci mészárlós játékkal töltöttem az időm
A VU-ban a (viszonylagos) tervezhetőséget szeretem, a CS-ban a csapatjátékot és néha az ámokfutást, a közelharcos játékokban pedig a kardokat és a vívást velük. Dióhéjban, de ennél azért összetettebb a véleményem, csak az már nem idevaló. Amiért ezt leírtam az az, hogy VU-ban nem túl kifizetődő a "bele a vakvilágba" stílus. Persze mindenki úgy játszik, ahogy szeretne
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.90
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
254. hozzászólás - 2013.02.17. 10:09:18 (Válasz Quellon #253 hozzászólására.)
CS: mesterlövész, RPG általában íjász.
Amikor minden erőforrást használsz VÚ-ban, akkor sokkal könnyebb dolgod van!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.00
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
255. hozzászólás - 2013.02.17. 10:40:11 (Válasz Alendaar #254 hozzászólására.)
A VU-ban akkor van könnyű helyzeted, ha LÉ előnyöd van a környezetedhez képest.
Később bekavarhat az AFP, de a belőle szerezhető előny csak drasztikus esetekben derül ki. (Pl amikor bevezetés óta 10 szintet lépő VF-es karaktert beér egy közben 50 szintet lépő EH-s karakter, és van 600-800 AFP előnye...)

Mikor van léelőnyöd a környezetedhez képest???
-Rohansz előre mint állat, és szint alapján több lét kapsz az erőforrásaid után, mint a többiek (szinthuszár)
-LÉ/TP-re optimalizáltan szinteken keresztűl több LÉ-t szerzel mint a többiek (PÓK, küldihuszár, bubisvadász/, VF-es térkapufarmer vagy ezek mármilyen optimálisabb variációja a környezeted hasonló karaktereihez képest)

Aki nem a legelején indult, az erőforrás "hátrányban" van az "élmezőnyhöz" képest, azaz nem igazán van választási lehetősége... Lehet valaki gokart világbajnok attól még, hogy az F1 a "csúcskategória"! És világbajnoki címeket a VU-ban minden szintkategóriában osztanak...
Pontszám: 7.54
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
256. hozzászólás - 2013.02.17. 11:00:05 (Válasz Alendaar #254 hozzászólására.)
CS: M4A1 vagy AK-47, amelyikhez épp hozzájutok (általában, de kedv, igény és szükség is módosíthat ezen). Kardok közül azt használom amelyik leginkább tetszik, még ha kicsit kevésbé hatékony is értékek szerint, úgy is az számít én hogy forgatom.

VU-ban mindent hasznosítok, de hogy mikor mire az változó. Semmire se optimalizálok maximálisan (se max LE, se min TP), de mindig van célom, így semmit nem érzek kényszernek. A sikerért megdolgozom és mindig tudok örülni a kitűzött célok elérésekor.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.36
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
257. hozzászólás - 2013.02.17. 13:16:32
Idővel és kis odafigyeléssel tényleg lehet erős karaktert is összehozni. Én kilencven valahányadik szinten nyertem az első bajnokimat és nagyon örültem neki, mert tényleg nem gondoltam, hogy valaha is sikerülni fog. Mivel ez volt az első karim és kezdetben tényleg bénáztam sokat. Most meg.
Pontszám: 8.04
kedvencMegapix87
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
258. hozzászólás - 2013.02.17. 19:45:41
Miklós!

Lesz akkor valami lehetőség a belátható jövőben, hogy megoldjam a "két küldetés teljesítést" az 5 szintlépéses küldetés mellett. Mert most megálltam, hogy megvárjam, csak jövőhéten jön az esemény és akkor a TP eső miatt szintet lépnék, de a feladatokat is szeretném teljesíteni.

Előre is köszi a választ.
Pontszám: 9.04
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
259. hozzászólás - 2013.02.17. 21:43:06
Ha mindent megcsinálok, de nem veszem át az összes részjutalmat, akkor a "főjutalmat" sem tudom átvenni?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.36
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
260. hozzászólás - 2013.02.17. 22:06:28 (Válasz Quellon #259 hozzászólására.)
Nem, mert a templomhoz hasonlóan csak akkor jelenik meg - oldalfrissítés után - ha a részjutalmakat átvetted.
Pontszám: 7.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!