Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blizzeeee

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.05.20. 22:38:32
Amikor mi vezettünk, akkor Napmo csapta ki a balhét, de nekem már mindegy
Így alakult, nem örülök neki, de így alakult. Továbbra is reménykedem benne, hogy egyszer a jövőben mindenféle rossz szájíz nélkül vívhatunk egy háborút
További jó játékot
Dátum: 2009.05.20. 21:45:11
Idézet: Khetty - 2009.05.20. 21:14:41
Idézet: Blizzeeee - 2009.05.20. 20:46:07
Idézet: Khetty - 2009.05.20. 20:26:14
Idézet: Blizzeeee - 2009.05.20. 20:07:20
Nos úgy tűnik bevált a jóslatom,... a Napkapu szövetség most már csak 13 taggal büszkélkedhet, és durván 10 ember kilépett tőlük a háború idejére.
Értem én, hogy nyerni akarnak, de mindennek van határa.


Amennyiben arról beszélsz, hogy a Mitsu már sokadszorra jön és farmnak néz minket, akkor igen, igazad van... mindennek van határa...

Amúgy kicsit fura, hogy hónapok óta először tudjuk elérni azt, hogy győzelemre állunk egy háborúban, és hirtelen ilyen hsz jelenik meg a nagy fórumon. Tényleg nagyon rossz érzés, ha elverik a szövetséget, de valahogy nem tudom sajnálni a hirtelen ezért siránkozókat!


Semmi probléma nem lenne azzal, ha egy normális háborúban kapnánk ki. Erőviszonyokat tekintve szerintem egál a 2 szövi. Amit csináltok, az nem csak a mi játékélményünkön ront, hanem azokén is, akiknek kényszerből ki kellett lépniük.


Namármost:
1.) mi is az a "normális" háború? Az, amit ti annak gondoltok?
2.) nekem azt tanították, hogy tisztességes háború nem létezik!
Így csak egyetlen dolgot mondani: ha egy háború végén az alábbi üzenetet kapom az egyik legnagyobb harcostól, aki gyakorlatilag óránként végigverte a szövetséget, hogy "Szép küzdelem volt, gratulálunk! Becsülettel küzdöttetek!", akkor ez elég bizonyítéka annak, hogy nem vagyunk annyira jellemtelenek! (adott háborút mondanom se kell, elvesztettük)
3.) mi nem kényszerítettünk senkit arra, hogy kilépjenek
4.) igenis hatalmas áldozatot hoztak mindannyian! Minden tiszteletem az övéké, amiért megtették ezt!
És ha már itt némi vádaskodást vélek felfedezni a hangodban, akkor a következő kérdést hadd tegyem már fel: szerinted jobb a játékélménye azoknak, akik katakombába bújtak több, mint egy hete? Mert azt hiszem, hogy a gombaszagú levegőn kívül más élmény nem érte őket! Akik kiléptek, azok legalább vadászhatnak, fejleszthetik a karakterüket, ahelyett, hogy a CSP-jüket elvesztegetik!
Amúgy meg, mielőtt kihirdeted, hogy milyen egy tisztességtelen társaság vagyunk, hogy magára hagyjuk és kirugdaljuk a tagjainkat, javaslom nézz körben kicsit a szövetségi toplistán!



1.) Normális háborúként én azt tartom számon, amikor mindkét fél teljes erőbedobással harcol láthatatlanság, üttetés és segítő kéz megfelelő használatával. Háború elején ez még működött is, az állás is kiegyenlített volt, mivel az erőviszonyok is kiegyenlítettek.
2.) Szép küzdelem esetén én is szoktam küldeni hasonló gratulációt, azonban sajnos ez a háború nem így kerekedett ki. Talán majd máskor, más helyzetben...
3.) Túl nagy áldozatnak tartom akár egy ember részéről is a kilépést, nemhogy a fél szövetség ideiglenes kilépését... Ennyit egy háború sem ér meg.
4.) Vádaskodásról szó sincs, csupán nem tartom célravezetőnek a háború ilyen szintű lebutítását, egysíkúvá tételét. Egy szóval se állítottam, hogy tisztességtelenek vagytok, eztán se fogom, azonban én továbbra se ezt tartom a megfelelő megoldásnak. Ennyi erővel minek szövetségi háború, maradhatna minden szimpla portyázás szintjén.
Ne érts félre, nincs semmilyen ellenszenv a részemről, csak elkeserít, hogy mint oly sok más dolog már ebben a játékban, a háborúzás is elveszti régi értékét.
Dátum: 2009.05.20. 20:46:07
Idézet: Khetty - 2009.05.20. 20:26:14
Idézet: Blizzeeee - 2009.05.20. 20:07:20
Nos úgy tűnik bevált a jóslatom,... a Napkapu szövetség most már csak 13 taggal büszkélkedhet, és durván 10 ember kilépett tőlük a háború idejére.
Értem én, hogy nyerni akarnak, de mindennek van határa.


Amennyiben arról beszélsz, hogy a Mitsu már sokadszorra jön és farmnak néz minket, akkor igen, igazad van... mindennek van határa...

Amúgy kicsit fura, hogy hónapok óta először tudjuk elérni azt, hogy győzelemre állunk egy háborúban, és hirtelen ilyen hsz jelenik meg a nagy fórumon. Tényleg nagyon rossz érzés, ha elverik a szövetséget, de valahogy nem tudom sajnálni a hirtelen ezért siránkozókat!


Semmi probléma nem lenne azzal, ha egy normális háborúban kapnánk ki. Erőviszonyokat tekintve szerintem egál a 2 szövi. Amit csináltok, az nem csak a mi játékélményünkön ront, hanem azokén is, akiknek kényszerből ki kellett lépniük.
Dátum: 2009.05.20. 20:21:22
Az az igazság, hogy nem sok korrekt dolog van ebben a játékban
Dátum: 2009.05.20. 20:07:20
Nos úgy tűnik bevált a jóslatom,... a Napkapu szövetség most már csak 13 taggal büszkélkedhet, és durván 10 ember kilépett tőlük a háború idejére.
Értem én, hogy nyerni akarnak, de mindennek van határa.
Gyanítom csak az építést észlelte először

Vagy az is lehet, hogy meg se nézte, mivel Egon-nak már nagyon rég óta milliós nagyságrendű építése van, rabolt LE-vel meg soha nem dicsekedhetett
Igazat megvallva ez nem kicsit nagy kiskapu (de szép is ez a nyelv ), viszont gondolhattak volna legalább arra, hogy ennyi bukott LE bárkinek feltűnhet
Ez annó nekem is eszembe jutott... Számoltam is és durván 20 csatával milliós nagyságrendű rablásra fel lehet tornászni 60k LE-t megfelelően nagy kivégzéssel (és persze maxos kreaffal) és oda-vissza csapkodással.

Kiváncsi lennék ki a párja, kivel csinálta meg. (bukott Le toplistán saccolásom szerint az 1. két ember lehet , hacsak nem több karakterrel csinálta)
Dátum: 2009.05.20. 14:15:09
Csak gondoltam úgy belejöttetek, hogy egyből 10-20 főben gondolkodtok
Igazi pókinvázió lenne
Dátum: 2009.05.20. 14:10:33
De azért ne kapkodjátok el a bővítést, nem fogjuk győzni a citadella építését
Dátum: 2009.05.20. 13:46:48
Ehh, pedig szerintem sokkal jobban illett hozzátok a miénk
Dátum: 2009.05.18. 17:00:29
Kedves Napkapus fiúk/lányok, egyre kevesebben vagytok:D
Még 2 nap, és csak az a 3 ember marad a szöviben, aki tud győzelmet hozni?
Ez azért elég durva...
Dátum: 2009.05.16. 00:20:44
Csak VM-től jött, ellenük meg vajmi kis esélyünk van:)
Csak annyira futotta, hogy kapituláció előtt, 2-t 3-t beütöttünk, hogy kevesebbet raboljanak.

Akár te is megtehetted volna ezek után, hogy megkérsz pár embert, üsse Devilt, igaz, sokra nem mentetek volna vele, mert nem egy verőember típus:)

Na mind1, nem szeretném, ha ellenséges viszony alakulna ki a 2 szövi közt, a háború csupán szórakozás miatt indult, meg akartuk mozgatni az elmacskásodott izmainkat:)
Dátum: 2009.05.16. 00:03:30
Nos akkor remélem megnyugodtak a kedélyek, és nem kell rossz szájízzel gondolni egymásra.
Dátum: 2009.05.15. 22:12:24
Azért nem teljesen úgy van minden, ahogy azt a "Nagy szenvedő" szövetségetek vázolja.
Valóban mi küldtük a hadüzenetet, és valóban volt olyan tagunk, aki megkérte pár ismerősét, hogy a nagy tagokhoz nézzen be párszor. Ez eddig tiszta ügy, nemhiszem, hogy más háborúban ne fordulna elő hasonló dolog. Erőviszonyokat tekintve mindenhol azt hangsúlyozzátok, hogy szegény kicsi szöviteket a nagy,erős Mitsu betámadta. Egyrészt köszönjük a bókot, másfelől azonban nem látom sok valóságalapját ennek. Mindkét szövi 1. oldalas, hasonló erősségű tagokkal.
A másik dolog, ami szúrja szememet, az pedig Napmo karilapja. Azzal vádol bennünket, hogy idézem: "a gyenge tagokat döntetlenes ruhába öltöztetik, ha pedig támadjuk őket, rágalmazó leveleket írnak". Valóigaz, hogy sok döntetlenező van a szöviben, de semmi köze nincs a háborúhoz. És mivel mi vagyunk a támadó fél, nincs is semmi probléma belőle, ha támadjátok őket. Egy olyan esetről tudunk, amikor az egyik játékosunk kelletlen levelet írt nektek, azonban ez a játékos a tegnapi nap folyamán törölte magát.
Nem látom okát további ellenségeskedésnek, ez csupán egy szimpla háború, kár ekkora feneket keríteni ennek.
Dátum: 2009.05.09. 19:06:55
ÁÁáááááááá................ááááá.

Melyik az alábbiak közül egy törpe neve a Hófehérke és a hét törpe c. mesében?
Kuka
Illegális szemétlerakó
Ki a Fene olvas/néz manapság mesét?
szelektív hulladéjgyűjtő konténer
Dátum: 2009.05.04. 12:58:51
Hogy hívják Gáspár Győző két lányát?
Emilia és Virginia
Emőke és Vilhelmina
Evelin és Virág
Evetke és Veronika


Könyörgök töröljétek, mert sírok :S
Dátum: 2009.04.17. 14:42:09
Hány kg Falusi Mariann?

45
60
120

Az utolsóra nem emlékszem.
Nem szeretnék kommentet fűzni hozzá, szerintem magáért beszél..
Dátum: 2009.04.01. 18:17:58
Köszi, javítottam
Dátum: 2009.04.01. 17:59:50
Milyen színű a jegesmedvék bőre?
-fehér
-fekete

A másik 2 válaszra nem emlékszem.
Az illető a fehéret jelölte meg helyes válasznak, pedig valójában fekete a bőrük:--> kéretik törölni!
Oldal: 12345678