Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cin99

Oldal: 12345
Dátum: 2011.03.28. 11:25:43
hány ujja van egy embernek?
10
15
20
5

igazi gyöngyszem. nagybetű+kézen vagy lábon? eltaláltam, de a kötekedők esetleg tizet mondanak mert a lábujj nem ujj.
Dátum: 2011.03.28. 11:11:42
Mit jelent az Ovogeneis szó?
óvóhely?
ovónéni?
peteérés?
női ivarsejt érési folyamata?*

az utolsó két válasz szinte egy és ugyanaz, az óvónéni két hosszú ó. és a kérdőjelek...
Dátum: 2011.03.27. 14:21:27
Miért dorombol a macska?
Mert jól érzi magát.
Mert mérges.
Mert egerészni akar.
Mert éhes.

tipikus rossz. a válasz csak félválasz, mert a macska akkor is dorombol ha kétségbe van esve illetve fáj neki valami. tudom, mert van egy macskám, szült egy alom kölyköt. az egész családnak védenie kellett és közben végig dorombolt. márpedig az nem kellemes hogy jön a kiscica
Dátum: 2011.03.27. 10:55:24
melyik megyében található Szekszárd?
tolna
pest
fejér
békés
nocomment
Dátum: 2011.03.26. 18:52:24
lehet menzán is zóna, ha a felét kidobod a francba/a másik tányérjába vagy kevesebbet szedsz.
Dátum: 2011.03.25. 08:40:12
Mi az, száz szeme van, mégsem lát?
50 vak*
mák
kukorica
csernobili kiskutya

komolytalan, és négyből három jó
Dátum: 2011.03.24. 16:20:29
Van-e Magyarországnak tengere?
Maros
Nincs*
Van
Tisza

magyar tenger=Balaton
és ez így nem kérdés és nem válaszok

Melyik angol király főminisztere volt Thomas Cromwell (1485-1540)?
I. Erzsébet
I. Jakab
VII. Henrik
VIII. Henrik

inkább uralkodó

Milyen nemzetiségű Bud Spencer?
britt
olasz
amerikai
német

brit egy t
Dátum: 2011.03.23. 20:36:06
Mivé változnak át a H2O című film főszereplői ?
Sellő
Bálna
Farkasember
Vámpír

egy: ez egy ausztrál sorozat kettő: már nem adják három: kit érdekel?

Mit eszik egy kifejlett bolha?
vért
szerves törmeléket
növényi nedveket
apró ízeltlábúakat

inkább mivel táplálkoznak, nem?

edit: mégegy
Bújocskázásnál, mit nem vállal a hunyó?
Bakafántoskodást
Makogást
Cseréptörést
Szerepcserét

első gondolatom: MIVAN? kicsit gyerekes, nem?
Dátum: 2011.03.23. 19:08:09
nem kell ennyire férfiasan gondolkodni.
egy nap hallottam valami iszonyatos durva dolgot, amit nem akartam elhinni. este elalvás előtt rengeteget töprengtem. másnap annyira öngyilkosleszek-érzésem volt, hogy csak na (mondjuk kiderült, hogy főleg más miatt.) de negyedik óra tesi volt, lesípoltak kézin szabálytalanságért (nem nagyért) és kémián már tökjó kedvem volt annak ellenére, hogy elkéstem fuss egy kört a háztömb körül, adj bele mindent oszt pápá, stressz.
Dátum: 2011.03.22. 09:38:41
még jó hogy van egy (pontosan egy!!!) olyan az osztályban aki tudja... amúgy. pont azért jöttem ide h bemásoljam! mpf
Dátum: 2011.03.20. 17:30:51
Melyik város Mikszáth Kálmán Fekete városa?
Pozsony
Lőcse
Debrecen
Besztercebánya

Már szerepel.
Melyik város történetét meséli el Mikszáth a Fekete város c. regészében?
Eszék
Kassa
Lőcse
+ még egy

emléxem, nemrég ment ez is.
Dátum: 2011.03.19. 17:54:08
Milyen körülmények között halt meg Huszt János cseh pap, egyetemi tanár (1369-1415).
Betegségben (Pestis).
Csatatéren.
Máglyán megégették.
Lefejezték.

Husz János, nem HuszT
és a betegségben (Pestis) és hülyén néz ki. nem lehetne "Pestisben." a válasz?
én személy szerint a filmeket jobbszeretem. a sorozatok vagy unalmas szappanoperák (ld. dél-amerikai kakik, vagy pl a barátokközt), vagy iszonyat sablonosak. a legrosszabb amúgy még mindig az az élősz*r, amit valóvilágnak meg győzikesónak hívnak. inkább a szappanopera...
a filmek is nagyon kezdenek elsablonosodni. pl.
-elfoglalt, özvegy/elvált üzletember apa beleszeret a hihetetlen idegesítő gyerekei nevelőnőjébe
-az elesett kislány/fiú a herceg(nő) vagy más gazdag szerelme lesz, összeházasodnak
-hősszerelmest tiltja az apja a szerelmétől, végül elköltözik. könnyes búcsú
-és a "fogjunkösszeegyüttmindenreképesekvagyunk-felfogás" ez rontotta el az avatárt
-a jógyőzelme-rosszveresége sablon már állandó

többek között ezért szeretem a chaplin-filmeket (annyira kis aranyos a chaplin amikor ott szerencsétlenkedik), mert azokban nincsenek, vagy más sablonok vannak, mint ma. (a modern idők egyébként értékes film. a tanárunk mondta, hogy amióta a suli elindult (14 éve) mindenkinek, akinek mutatta, tetszett.)
továbbá azok a filmek, amikben egy könyvet dolgoznak fel, átlagban jobbak, mint a józsibácsi fejéből kipattant forgatókönyv, amit a sorozatoknál is használnak.
de sorozatokat nem nézek. szinte soha. max focivb meccssorozatot (szent isten, hogy írják!)
Dátum: 2011.03.17. 18:43:39
miért is? igen, irónia. baj? én már csak ilyen vagyok

újabb.
"Paff a ... sárkány estébé estébé. miről énekel a 100 folk celsius eggyüttese?
válaszok jók, de az együttes egy gy
Dátum: 2011.03.17. 16:48:31
Széchenyi Istvánról egy kérdés.
Hogyan halt meg Széchenyi István?
Öngyilkos lett
Vadkan
még kettő

NEM ÖNGYILKOS VOLT!!! wiki
Mikor megtalálták, kezei a lágyékán nyugodtak, a fegyver pedig a combján hevert. Szinte lehetetlen, hogy miután fejbe lövi magát, így essen le a keze, illetve a fegyver a combján maradjon. A falon nem volt vér, csak agyvelő, ami azt bizonyítja, hogy már kivérzett, amikor fejbe lőtték. Szakértők három tűszúrás nyomát találtak a ruháján, a szívénél. Ez megmagyarázná azt, hogy miért nem volt csupa vér a gallérja, hiszen ha fejbe lövi magát, akkor ilyennek kellett volna lennie.
ráadásul balkezes volt és a jobb kezénél volt a pisztoly... és ha nem volt már vére, hogy a büdös francba (bocs a stílusért) lőhette magát fejbe?

Melyik nem Budapest hídja?
Lánc-híd
Margit-híd
Klapka-híd
Megyeri-híd

hejessirás minusznégymilliárd... Lánchíd egybe (Széchenyi lánchíd az eredeti neve. mert csak. így nevezték el.) a többit pedig kötőjel nélkül írjuk.
ez még semmi. wiki a megyeri hídról
A híd a magyar fővárost elkerülő M0-s autóút 2. számú főút és 11. számú főút közti szakaszának része
naugye...

mégegy.
Mikor jelent meg az első napilap? a helyes válasz elvileg 1702. Acta Diurna az Caesar idejében is jelengetett meg, és az nem 1702-ben volt.
Melyik a legkisebb területű ország az alábbiak közül?
Ausztria
Magyarország
Oroszország
Vatikán

aranyos

Melyik nem madár az alábbiak közül?
Kecskebéka
Galamb
Veréb
Gólya
tökjó, ingyenLE

Hogyan folytatod? Boci boci tarka, se...
tőgye se talpa
teje se vaja
füle se farka
nyelve se haja
egyik sem. se szerve mellyel zengzeteket felvehetne se szerve mellyel legyeket elhessegethetne
Dátum: 2011.03.09. 20:45:48
Melyik nem egy e-mail küldő rendszer?
Hodmail
freemail
Gmail
Yahoo

a helyes válasz a hodmail. De azért a freemailt is lehetne naggyal írni. ÉÉS a yahoo egy keresőszolgáltató, aminek van egy ímélküldő rendszere! nem egyértelmű...
köszi, akkor gondolkodom. ó, a francba hogy semmilyen kérdés nem mehet most át, csak a bugyuták
mellesleg az 1/7 tizedestört alakjában van ez a szám. és beszorozgattam, 12-vel szorozva 1714284 nincs 5-ös.
és ez?
Mi a többé-kevésbé közismert neve az 142.857-nek?
Kolibri-szám
Sas-szám
Főnix-szám
Dodó-szám

szerintem eléggé nyilvánvaló. mert saját kérdés. vélemények?
Idézet: DurLaDur - 2010.08.03. 11:42:02
Erre csak annyit mondok: Nagy test, nagy élvezet!
Má unom a sok anorexiás, dixlexiás embörkéket!
A Twiggi korszak a múlté!
A francért kell erőlködni állandóan?
Ne szégyelld a testedet!
A duci is szép!
Kocka has helyett, éljen a sörpocak!
Persze erre gyúrni kell, vazze!

te hülye, a diSZlexia az az olvasászavar...

a fogyókúrához pedig annyit, hogy hülyeség. az ilyen tabletta méreg. a diétás kaja, amit ma árulnak, egy kalap f*s. konyhatechnika volt, volt egy egész "apró" vitám a tanárral a diétás étrendekről. ugyanis ez a zsíros, fűszeres ételek elhagyását jelenti. pl rosszullétnél. vagy ugyanez csak fogyás céljából. de a túl sok zsír amúgy sem része a természetes étrendnek, meg a sok fűszer sem európai alapkaja. max a csípős paprika, mert attól jókedved lesz
szóval a diéta ugyanaz, mint az egészséges étkezés, DE a fogyókúrát diétával vagy koplalással is csinálják. a koplalás badarság, azt hagyjuk el. ugyanis akkor az izom ég, ami a létével energiát fogyaszt. a szervezet meg, mikor visszaállsz az előzőre, zsírt kezd raktározni. ördögi kör.
diétával meg csak egészséges mozgással vagyis sporttal tudsz lefogyni, de akkor meg nehezebb leszel, mert az izom sűrűbb, vaskosabb, tehát nehezebb mint a hájpacni am9i rajtatok van. szóval (nagybátyám csupaizom, 150 kiló. ha hájas lenne "csak" 120 lenne kb )
Oldal: 12345