Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.05.25. 18:47:41
Ilyeneket ne írj, mert mindjárt itt terem winnie, és leüvölti a hajad ;-P
Wow... Jeriko ámokot fut.
"Gyakorlatilag olyan dolog, mint amikor valaki 10 évesen még mindig vissza van maradva az óvodába, és az tölti el örömmel, hogy bármikor el tudja verni társait, és ő lehet a király a homokozóban.

Tiltakozom:). Én elsősorban a felülről való pacallá verés ellen védekeztem (legalábbis kezdetben ez volt a cél), és ennek sajnos természetes hozadéka, hogy a velem egy szinten lévőket lemészárolom.
Szar a rendszer, hihetetlennek tartom, hogy egy normálisan fejlesztett karakternek az egyedüli védekezése a felülről jövő támadás ellen, ha fű alatt oson :-/

Update: sorry, kibővítettem a mondatot:)
"Mennyiből is? 16ezerből?????????????"

Legyen 14, a többit én futtatom:)

Egyébként meg Lan a változtatással nem lett lekorlátozva (nem irdatlan, csak hatalmas mennyiséget tud zsákmányolni naponta, na bumm:D), és az exploit sem. A pókok valamelyest. Vagyis jött egy új szabály sebtiben, ami ha nem is orvosolt, de mérsékelt egy fél éve fennálló "problémát" - nevezzük így a pókokat –, miközben két újat gyakorlatilag úgy hagyott. Miközben a kiváltó ok a két új volt. A fene se érti ezt:)
Nocsak, kezd újra érdekessé válni a játék
Mármint a "melyik szakértelmemről derül ki legközelebb, hogy feleslegesen öltem bele lóerőt?" játék:)
Annyira nem is jártam rád, nem tejeltél elég jól;-P
"Pók vagyok s büszke vagyok rá"

De jó neked. Én rohadtul nem vagyok büszke arra, hogy a felülről pépesre pofozást támogató játékrendszer miatt kénytelen voltam az egyetlen olyan taktikát alkalmazni, ami ezt megakadályozza. Az első karakterem három hétig élt, aztán indítottam ezt, mert már ott látszott, hogy erősen hibádzik a rendszer. És a hetedik szintig így is 15 PP-n portyáztam, fogalmam sem volt hová fog ez kifutni, nagyon távol álltam a tudatos karakterépítéstől. Akkor még úgy gondoltam, kifejlesztek 20-as vagy 30-as kereskedelmet, és az összerabolt néhány tízezer lóerőből felfejlesztett tulajdonságokkal mindenkit visszaverek felülről:)
Most sem vagyok kifejezetten a változtatás ellen (egyébként is áttértem vadászatra, nem igazán érint a dolog:) ), bár megmosolyogtatónak tartom a bevezetés módját - néha az az érzésem, mintha Miklósnak halvány lila gőze sem lenne róla, mi folyik saját játékában. Felmerült egy probléma, és kábé 24 órán belül született egy ad hoc megoldás, ami nem old meg semmit.
Mindeközben más, ugyanilyen egyértelmű anomáliák (pl hatalom tornya) bent maradnak, csak mert.... ööö, vajon miért is?
Zavar ez a kapkodás, a toldozás-foltozás, a bizonytalanság, a rengeteg csaló, a hetente változó, semmit-meg-nem-oldó szabályok, az egyre jobban elbillenő rendszer stb. Persze, az ember alkalmazkodik, ezt teszem a játék eleje óta, de basszus, ha mindenről tudni akarok, többet kell olvasnom a fórumot, mint amennyi időt játékkal töltök, pedig az sem kevés:D
Dátum: 2009.05.24. 21:45:15
Hát, mi mindenesetre visszavonultunk a katakombába elmélkedni a továbbiakról. Illetve én kint maradtam őrködni, de a többiek bőszen elmélekdnek:)
"Jóval többet időt és energiát ölök a játékba, amiért elvárom hogy jóval több eredményt tudjak felmutatni. "

Saját idődet rabolod, hiszen mint köztudott, ez a játék "nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod."
Dátum: 2009.05.23. 22:07:30
Mert odaát jórészt csak fungame megy, az ittenit veszi mindenki véresen komolyan:)
"a pók mellett egy "normál", vadászó júzer viszonylag rövid idő alatt el tud suhanni,"

Tudott, amíg be nem hozták a TP emelős változtatást. Azóta csak elvánszorog. Ez is "bravó" kategóriás döntés volt.
"kimaxolt visszafogottal még jobb LÉ/TP arányt érhetsz el mint portyában."

Itt még bőven nem;)
Baszki, sosem gondoltam, hogy vadászni fogok, mint... mint az állatok!
Ez az egész egyre szürreálisabb, ennek megfelelően nem is szabad komolyan venni:) A viadal előtti katakombába vonulás helyett felléptem egy szintet, hogy az arénában majd pépesre veressem magam Nephilával, tegnap óta időnként vadászok(!), állatot nevelek, hülyébbnél hülyébb célpontokat támadok, kvízkérdést küldök be, térkapuztam is.... csupa életidegen dolog:D
Alkalmazkodom, na
Dátum: 2009.05.23. 19:10:20
Áh, köszönöm:)
Dátum: 2009.05.23. 19:01:09
Ismét előbújik belőlem a matematikai zseni, de be kell valljam, az eddig leírtakból piszkosul nem derül ki számomra, mitől függ a háború csarnokával a portyák során zsákmányolt lóerő mennyisége
Dátum: 2009.05.23. 09:16:26
A nagy lóerőbalhé közepette én is érdelődnék a bajnokiról. Mikortól lehet nevezni? Lehet hogy katakombába kell vonulnom, ha el akarom kerülni Nephilát:)
Ööö... namost ezzel azt akarod mondani, hooooogy...?
"Crimson... Malfunction pedig a testvére.
LanMaffia egyenlő Malfunction és Sharpa fia. "

Szóval LanMaffia az unokaöcsém, Sharpa meg a sógorom (sógornőm? ). Nice
Mindenkinek jó, hisz meg van mondva:)
A hatalom tornya is azért jó. Hiába lett totális csőd (na jó, a haszonélvezőinek nem az), miután annyit érvelt mellette, gondolom már gáz lenne beismerni, hogy mekkora elcsettintett megoldás. Meg aztán az eltörlésével is csak gond lenne, mindenféle követeléssel állnának elő a népek, így inkább folyik szépen tovább a lóerő a top szövetségekhez:)