Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.11.27. 12:51:05
A jó részét tudtam értelmezni, de az "unga" mit jelent?
Dátum: 2009.11.27. 09:26:07
Vazze, a halhatatlanságom forog kockán, nem babra megy a játék
Dátum: 2009.11.27. 00:32:16
Elveszett ember vagyok:) Ráadásul a vonatjegy kedvezményt sem tudom kihasználni, hacsak holnap el nem kezdek gyorsan TF-ezni.
Dátum: 2009.11.27. 00:16:25
Az már melós. Megvan a brifkómban a karakterem képe eredetiben, ha valaki emlékszik rá, akkor jó, ha meg nem akkor viszem kinyomtatva a "Rubinpalota Meg Nem Valósított Ördögi Machinációi" című esszét, és felolvasást tartok belőle:)
Dátum: 2009.11.26. 23:59:35
Affene. Esetleg ha holnap írok a JV-nek, gyorsan visszaállítják a karakterem, megnézhetem a számot, és újra törlök... eh, inkább maradok a meggyőzésnél, van néhány ötletem:)
Dátum: 2009.11.26. 23:51:57
Ha az olyan egyszerű volna, kolléga úr... az én karakteremnek nem hogy képe, már emléke sem nagyon van, olyan régen töröltem:)
Dátum: 2009.11.26. 23:45:53
Izé... én csak a kis kártyalapomat szeretném átvenni, az működni fog bemondásra, vagy ahhoz is kell karakterszám? Mer' az a helyzet, hogy a könyököm se' emlékszik rá, és nem tudom mivel igazolhatnám, hogy én vagyok én:)
Dátum: 2009.11.12. 08:22:22
A játék talán véget ér, de winnie még hosszú ideig fog futni valamelyik eldugott szerveren.
A második fele a Rubinpalota miatt van, csak kábé háromnegyed év késéssel.
Akkor gondolom ez a beígért bocsánatkérés a magyarázat(ok)ra. Kissé nehezen felsimerhető, de ha hunyorogva és visszafelé olvasom...

De most már legalább tudom mi a magyarázat arra, hogy némelyik Tyrantos annak idején hirtelen megfoghatatlanná vált, miután néhányszor hasonló módon leraboltam őket. Scriptet írtak a piszkok. Jobbat, mint amilyen az enyém volt. Ebbe fáradtam bele, az állandó harcba a csalók ellen
Ne adj tippeket, mert visszaesek:D

(Módosítás: Közben megnéztem mi az, nem fenyeget a veszély:) )
"Ez a játék Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!"

Ennek a szabadidő dolognak meg a "ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod" szövegnek én is bedőltem, de írjuk kopaszságom számlájára, korábban soha nem játszottam semmilyen webes játékkal:)
Azóta viszont rátaláltam az igazira, nem reklámozom, de napi három perc, egyszerű, van cél, sikerélmény, ingyenes... és nem, nem a zsebhoki :-P
Honnan tudná? Ez nincs benne a programozásában:-P
Vagy ha mégis, akkor a kézenfekvő magyarázat: a nagyok szándékosan nem kapnak építeni valót, hogy a kicsik versenyképesek legyenek
Hát, kolléga úr, kétségtelenül nagy a csábítás, de nem szeretnék szégyent hozni a derék terapeutákra, meg aztán félek winnie lesújtó véleményétől is;-P
Ez a terápia része. Naponta négy órát lila képernyőt kell bámulnom, különben kiszabadul belőlem az állat. De jól haladok, tizenhatról kezdtem:)

Anababa padawanom, a farmjaimnak már a kezdőbetűjére sem emlékszem, de alacsony szinten volt "Dzsokszer, a rettenetes", vagy ki a tököm, őt rendszeresen fejtük. Egyszer elverte Malfunctiont.... ej, a régi szép idők:D
Gratulálok a döntetlenekhez, ha jól számolom úgy havonta lezavarsz egyet, mikulásra simán kész leszel:)
Inkább az utóbbi, nem szívesen esnék vissza. Már a kézremegésem is kezd elmúlni, és naponta másfél órát kimerészkedem a bunkerből a napfényre.
Szóval, az első lépés a felejtés szakértelem feltornászása a legnagyobb szakértelmed feléig, majd jöhet rá a turbó...
;-P
Crimson vagyok, gyógyulófélben lévő csaló, három hónapja tiszta.
Dátum: 2009.08.21. 23:39:52
Ne tegyük fel, a botoknak nincs életük:-P
Dátum: 2009.07.30. 21:11:19
Áh, Petur csak azért töröl, hogy ne winnie-nek legyen igaza.
Dátum: 2009.07.12. 22:02:44
Igazad van, de erre csak azt tudom mondani, hogy egy júzer távozásán sem kell annyit nyammogni, főleg ha csak egy olyan kategóriát vezetett, ahol voltak és lesznek is jobbak nála:)

No mára tényleg el, mindenkinek további jó játékot, részemről bográcsozás után és munka előtt vagyok, nehéz az átállási időszak:DD