Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2013.04.06. 23:09:49
Na most én is hozzászólok valami magvasat.

"élbojban"

lyally

(bocs )
Dátum: 2013.04.06. 10:36:01
Csókolom, a Túró Ura event első helyezése mennyibe fog kerülni? Csak mer' elkezdenék spórolni rá
Dátum: 2013.04.05. 01:11:10
Nem tökmindegy? Végül úgyis mindenki a Fekete Ligánál köt ki, ahogy azt Bendő Atya megjövendölte.
Dátum: 2013.04.02. 19:55:53
"Képzeljük el, hogy egy teljes világösszevonás (V1-V2) mennyivel aktívabbá tenné az új világot az előző kettőhöz képest! V1 térkép: közel 700 aktív játékos, összevonással ez 1000 felett lenne!!"

Engem V3-as lévén nem érint az átlépés, csak az jutott eszembe, hogy ha (nem) kis túlzással most lefőzök egy kávét, mire betöltődik egy oldal, akkor egy 1000 résztvevős eventnél az esti órákban milyen király rekordokat lehetne mérni. Elmész portyázni, megsétáltatod a kutyát (vagy valami hasonló), és mire hazaérsz megtudod a csata eredményét:)
Dátum: 2013.02.20. 21:10:34
"Viszont ez egy időigényes játék. "

Főleg így, hogy kinövöm a nadrágom, mire betölt egy csatát:D
Dátum: 2012.12.18. 18:47:18
A júzer évente kap x CSP-t és PP-t. Ossza be magának az eventekre, oszt kész. Döntse el, melyik(ek)ben akarja odatenni magát, arra tartalékoljon, a többit meg csinálja félgőzzel, még úgy is meglesz a maximális jutalom. Mivel mindenki más is ugyanebben a cipőben jár, nem kell fosnia attól, hogy a másik vérgeek mögött lemarad egy bolhafingnyival...

(Szerk: Valaki már magára is vette, ezt szeretem:D)
Dátum: 2012.11.30. 12:46:11
Mordus testvérünk ma megtért a túróhoz, és a következő bejegyzést hagyta hátra naplójában:



Békés világunk felszínre jutásának 1387. napja:

Ma hajnalban a szokásos napi rutionomat végeztem a kínzókamrában, amikor velejéig romlott elmém megvilágosodott. Először én is fanyalogtam ugyanúgy, mint Te, ki ezeket a sorokat olvasod. De a gondolat nem hagyott nyugodni...úgy hasított belém, mint alpesi tehénbe a villámcsapás egy borús nyári délutánon.
Rájöttem, hogy a vadászatért járó túró egyre hígabb és silányabb minőségű. Már régóta nem csillapítja szomjúságom, és rá kellett döbbenjek, hogy a portyázás sem. Látomásom volt, melyben láttam, hogy T'hor és a talpnyaló familiárisai magával Zarknoddal szövetkezve alkották meg a Végzet Templomát. Láttam, hogy ez gonosz szerkezet mit tesz velünk, milyen alantas módon hivatott manipulálni az elménket. Minél több időt töltünk el benne, annál jobban bomlasztja az elménket, és egyszer csak elvesztíjük a tér-idő érzetünket. Különben mivel magyaráznátok azt, hogy senki nem emlékszik arra, hogy békés világunkat feldúló Landragort felszínre jutásunk után két évvel örökre börtönbe zártuk, aminek idestova másfél éve már, és azóta a mostani a harmadik alkalom, hogy ugyanezt tesszük? A Xenó királynőkkel hasonló a helyzet. Vagy emlékszik még valaki azokra az időkre, amikor pár gondolkodó társunk rájött arra, hogy a legendák, melyek azt mondják, hogy legyünk egyformák, hazudnak? Ezek a végzeturak felismerték, ha nem silány minőségű túróval táplálják testüket, felülkerekedhetnek a többi jámbor barmon. Majd jött a hamis prófécia, ami azt hazudta, hogy ne foglalkozz a minőséggel, csak habzsolj, az új tér-időt befolyásoló szakértelem majd kompenzál mindenért. Mire észbe kapott az ember, már lerombolta azt, amit hosszú hónapok kitartó munkájával felépített. Ekkor nem tehetett mást szerencsétlen, beletörődött a végeredménybe, s mikor már kezdett volna ráérezni a dinamikus fejlődés örömére, teremtőnk ismét közbeszólt és berántotta a kéziféket. Na de nagyon elkalandoztam, így rátérek a lényegre: arra jutottam, hogy leteszem a túrót örökre. Persze az is nagy mértékben hozzájárult a döntéshez, hogy mindig is utáltam a Fekete Ligát és csak azért léptem be közéjük, hogy gonosz módon akadályozzam őket és keresztbe tegyek nekik. Jut eszembe, majdnem elfelejtettem egy fontos dolgot elintézni, nem is szaporítom tovább a sorokat, megyek a kedvenc helyemre. Ahogy a híres mondás tartja, ami Bendő Atya ars poeticája és egyben a végzete is lett: „Minden út a kínzókamrába vezet.”

Nyehehehe 101. szint, kisajtoltál a lényből 128962 lélekenergiát.
Lord Edmund Feketevipera 100. szint, kisajtoltál a lényből 134425 lélekenergiát.
Cunci a sikamlós 100. szint, kisajtoltál a lényből 87078 lélekenergiát. (Tőled azért többet vártam volna)
Éjsárkány a túró őrzője 102.szint, kisajtoltál a lényből 127531 lélekenergiát.

Mikor ezeket a sorokat olvassátok (mert abban biztos vagyok, hogy úgyis átkutatjátok a cellámat), már megszületett a döntés, szellemi termékem önként átadom a dögkútnak, de az is lehet, hogy megunom eme hosszú procedurális folyamatot és gonosz módon hirtelen felindulásból megsemmisítem mindazt amit felhalmoztam az évek során. Bánkódásra semmi ok, mert manifesztálódott lényünk valószínűleg találkozni fog a távoli jövőben egy párhuzamos univerzumban lévő olyan világban, mely e világnak a múltja.
Búcsúzóul kívánok nektek annyi túrót, amennyibe belerokkan hitvány testetek.

Mordus, a gonosz nekromanta
Dátum: 2012.11.22. 22:35:51
Egy hozzászólásban legalább háromszor említed a TÚRÓ-t, minden dolog forrását, ez nekem nagyon szimpatikus:)
Dátum: 2012.11.18. 17:00:11
Cras, szerintem nem, de én már nem nagyon tudom ezt követni...

Megapix, ez egy bonyolult képlet, amiben szerepel a havonta ősköre költött pénz mennyisége, a könyörgő/fenyegetőző levelek/üzenetek száma és az is, hányszor és mennyire pontoztad fel Miklós (illetve Birka) hozzászólásait
Dátum: 2012.11.18. 13:26:14
Francba, lebuktam:D
Dátum: 2012.11.18. 11:59:45
Én pont 18 misivel indultam neki, a kötelezőn kívül összesen olyan 22-t toltam bele, de ha csak így bemondásra megy, akkor közelebb lehetett a 23-hoz, de még inkább a 65-höz
Dátum: 2012.11.18. 00:07:55
És az mennyire gáz, hogy ezt kábé mindenki tudta rajtam kívül?
Dátum: 2012.11.17. 14:29:21
A vitába nagyon nem szólnék bele, de a 3. világon bármelyik karakter megteheti, hogy ennyivel ácsingózik hónapokig:)

(Egyébként én is beletoltam az eventbe kb 22 milliót a minimum töltésen kívül, és bevallom, fingom sincs róla, miről szól egyáltalán a vita:D)
Dátum: 2012.11.14. 23:02:36
103-104 pöttyöt kaptam minden tulajdonságomra, és fogalmam sincs róla, hogy megérte-e. Azt hiszem, jobb is így
Na jó, még mielőtt elkezdődne itt a gyanúsítgatás, a Fekete Liga teljes tagsága nevében ki kell jelentenem, hogy mi csalunk, lopunk, hazudunk, ráadásul a fülünket sem mossuk, büdös a lábunk, és gonosz a kacajunk. És nálunk mindenki elmeháborodott. A virágokat pedig fekete csizmával tiporjuk szét.
Dátum: 2012.11.13. 23:58:08
Kocos, bocsánat, nekem sehogy sem jó, vagyis inkább mindegy:)
Az én karakterem egy vicc. A hosszú fű alatti pöcsölés meg medálgyűjtögetés után meguntam az egészet, és szórakozásból egy év alatt léptem vele majdnem száz szintet... képzelheted mennyire ütős most. A toplistán egyel előttem álló, tök átlagos karakter TÖ-je hatszázzal nagyobb. Szerinted mennyit számít nekem, hogy mások hány százalékkal többet kapnak vadászatból?

Mellesleg ha beleszámít, az az egyik oldalnak jó, ha nem számít bele, akkor egyik oldalnak sem rossz. Tekintsd mondjuk ezt érvnek:)
Dátum: 2012.11.13. 23:41:18
Ez így tényleg nem vészes mennyiség, bár olyan mint egy bónusz egy hónapra visszamenőleg a vadászatra, ami furcsa kicsit, no. Meg tényleg tisztább event utánra időzíteni.

Mondjuk amennyire engem érint...
Dátum: 2012.11.13. 23:28:14
Fogalmam sincs, hülye és lusta vagyok számolni (a Ligában ez felvételi követelmény), a túró már eltompítja az elmémet, és most te is összezavartál.

De akkor vajon miért írta Miklós, hogy nem lenne tisztességes betenni az event vége előtt?
Dátum: 2012.11.13. 23:01:18
És ezekből melyik az az érdem, ami miatt a többiekkel szembeni azonnali +20% vadászat LE mellé (ami mindenképpen meglesz, akármikor élesítik be a dolgot - később persze majd csökken, ahogy mások is fejlesztik) még a landragór jutalomból is jár +20%?
Dátum: 2012.11.13. 22:16:23
Gondolom azok nevében is mondod ezt, akik mondjuk később kezdték a játékot, és nincs tartalékban 100 pontjuk. Ők aztán hű de megérdemlik