Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Fekete Liga
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
261. hozzászólás - 2010.05.25. 22:08:22 (Válasz BlackSheep77HUN #260 hozzászólására.)
Kar, h nem latszik, h kitol erkezett a lepontozas. Bevethetnem a pontozo scriptemet
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 0
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
262. hozzászólás - 2010.05.25. 22:18:53
Mondjuk vagyunk olyan gonoszak, hogy lepontozzuk saját magunkat és másra kenjük.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 0
népszerűtlenPontozókommandóFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
263. hozzászólás - 2010.05.26. 00:10:11
A Pontozókommandó vállalja a felelősséget minden lepontozásért! MI vagyunk az egyetlenek akik lefelé pontoznak, aki mást állít az IMPOSZTOR!!

Pontszám: 0
népszerűPolaci8Férfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
264. hozzászólás - 2010.05.26. 11:23:00 (Válasz Pontozókommandó #263 hozzászólására.)
És hány tagot számlál a zsűri? Csak azért kérdezem, hogy hogyan állítsam be a darálógépet.
A hozzászólást Polaci8 módosította 2010.05.26. 11:24:41-kor
V2 Marshall
Pontszám: 9.11
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
265. hozzászólás - 2010.05.31. 16:22:42 (Válasz BlackSheep77HUN #262 hozzászólására.)
Én olyan gonosz vagyok, hogy néha még felfelé is pontozok valakit, és azt is másra kenem.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.95
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
266. hozzászólás - 2010.06.02. 10:42:32
Naszóval, voltak változások, rövidesen frissül a topicnyitó hozzászólás a következőkkel:

Jockey Ewing, testvérünk a gonoszságban váratlanul megtért a túróhóz. Aljas hazug, aki azt állítja, hogy átlényegüléséhez köze lehetett az Atyának, akit aznap a túrósokszorozó közelében láttak téblábolni. Az Atya sosem téblábol.

Sleeper Cell társunk ideiglenesen másik szövetségbe távozott, terjeszteni a túrót. Önfeláldozását nagyra értékelnénk, ha képesek lennénk bármit is nagyra értékelni.

Érkezett helyettük Skandar Graun testvérünk, akinek a szaga már alapból emlékeztet a túróéra. Nem csoda, hogy rátaláltak egymásra.


Újabb épületek is épültek:

Bendő Atya Hálóterme:
Hazudnánk, ha azt mondanánk élvezni fogod. Hazudnánk, ha azt mondanánk, hogy végtelen gonoszságunk ellenére végig tudjuk nézni az itt történteket. De abban biztos lehetsz, hogy ha valamely Liga tag elhurcol, akkor ide kerülsz. Mikorra a szemed hozzászokik a szobában uralkodó sötétséghez, mikorra a gyomrod már nem rándul össze a félelemtől és a szagoktól, akkor áll fel bőrfoteljéből, és indul el feléd az Atya.

Nekrofil fókusz:
Nem az, amire gondolsz.
De bizony, hogy az…
Fókuszálja azon energiákat, melyeket a Ligatagok a legyilkolásod után, a túrósajtolás komplexebb és hatásosabb módjához használnak. Ehhez kell ugyan a halott porhüvelyed, de neked az már mit sem számít.


Vannak továbbá külsős híveink, akik távolról szolgálják a túrót és annak evilági ügyintézőjét, a Fekete Ligát:

Lord Zero, "A Fekete Liga TúróOsztóMegaBajnoka", 12 bajnoki medállal
HerOoO, "A Liga hűséges, de jelentéktelen alattvalója", 3 bajnoki medállal
Renegade Lord, "A Fekete Liga jelentéktelen, de hűséges alattvalója", 6 bajnoki medállal
Mentorod, "A Fekete Liga hű alattvalója"
(Ha valakit kifelejtettem volna, jelentkezzen. A lista folyamatosan bővülni fog.)

Ők a Liga világuralmi törekvéseinek valóra válásakor különleges jutalmakban részesülnek. Egyebek közt nem kell az első sorban ülniük, amikor Bendő Atya győzelmi feketemisét celebrál.
A hozzászólást Crimson módosította 2010.06.02. 10:48:34-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 0.17
kedvencCunci a sikamlósFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
267. hozzászólás - 2010.10.01. 17:37:55
A Fekete Liga Téged akar!

Te, aki éppen szövetséget keresel, megtaláltad. A Fekete Liga a legjobb döntés. Miért?
- A kútmérethez képest rengeteg előny (nézd csak meg a felépített épületeket!)
- Agyament tagság, akikkel élvezet a játék.
- Más szervereken már bizonyított, tapasztalt tagok, akik megkönnyítik fejlődésedet
- A TERV, amely megfelelő türelem és gonoszság esetén garantáltan sikeres Végzetúrrá tesz.
- És végül azért, mert ha nem csatlakozol, akkor úgyis felemészt a Fekete Túró!

Legalább 1 db értelmes, összetett mondatot (valamint köszönést és aláírást) tartalmazó leveled Cuncinak küldd! A Liga tagsága pedig eldönti, hogy megnyílhatnak-e számodra a bűn bugyrai...
V2: Halfdan
V3: Cunci a sikamlós
Pontszám: 0
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
268. hozzászólás - 2010.10.01. 18:02:45 (Válasz Cunci a sikamlós #267 hozzászólására.)
Na mi van? A Fekete Liga kezd szürkülni? Avagy a túró megsavanyodott és kell a friss tejtermékanalizátori munkás?
Pontszám: 0
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
269. hozzászólás - 2010.10.01. 18:07:59 (Válasz Craslorg #268 hozzászólására.)
A matéria minősége csak javult, főleg mióta az Atya is átadta visszataszító, ám annál büdösebb testét és szennyes lelkét a teremtő túrónak. Persze nem önként.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 0
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
270. hozzászólás - 2010.10.01. 21:40:46
Ha fizettek 50 őskövet talán jövök, de még akkor se tuti.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 0
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
271. hozzászólás - 2010.10.01. 23:08:35 (Válasz Hoffer Dávid #270 hozzászólására.)
Kapsz két és fél kiégettet, és nem kell megcsókolnod szent ereklyénket, Bendő Atya erjesztett túróban tartósított bal nagylábujjkörmét.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 1.25
kedvencCunci a sikamlósFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
272. hozzászólás - 2010.10.01. 23:23:51
Craslorg, ez a tejtermékanalizátor poén annyira, de annyira magas labda...
V2: Halfdan
V3: Cunci a sikamlós
Pontszám: 1.25
közkedveltGorkiFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
273. hozzászólás - 2011.07.21. 07:24:15
Fekete Liga Special Edition, avagy "A legenda - Hogyan történt valójában" című kiadvány.

Legenda 6:

Az elmúlt napok, hetek eseményei után igazán hálás lehetnél, hogy az Egyezmény létrejött, de le se sz….. A háború végeztével elszabadult a káosz. Ennél jobb nem is történhetett volna számodra. A csata túlélői csak gyűlöletet és haragot éreztek. Ez nem lehet más csak a túró hatalma. A vezetők egymásra mutogattak, árulónak nevezték egymást, te pedig azt fontolgattad, hogy melyik pofáját verd be elsőnek. A jámbor barmok hamarosan négy csoportra szakadtak, akikkel pedig te végeztél ugyanennyi darabra. Az árulónak bélyegzés csak egy ürügy volt, és persze remek móka. Ha egy galetki képes volt egy másikat elpusztítani, megszerezhette óriási mennyiségű lélekenergiáját, amitől számodra még vonzóbb célponttá vált. A leghatalmasabbak összecsapásának sokszor nem volt túlélője, ha időben odaértél.

A gyűlölet és elvakultság maszkja mögött maradt még valami a hordák vezetőiben, félelem. Tudták valami fertelmes és gonosz lappang a sötétben. Mindenesetre, találkoztak egy napon, és képesek voltak tárgyalni. Megszületett az Egyezmény: ha egy galetki megöl egy másikat, számkivetetté válik, és a többiek szabadon levadászhatják. Ez persze téged teljes mértékben hidegen hagy, hisz majd azoknak is jól bevered a pofáját. És attól a naptól a galetkik végzeturaknak hívták magukat, ami szerinted teljes hülyeség, hiszen nevezzék magukat inkább leendő kifacsart túró uraknak. A hordák közti viszály fellángolt, hisz mindannyian hallották a túró hívó szavát. Annyit csatáztál emiatt az elmúlt napokban, hogy lassan kezd betelni a túrótároló vermed.


Legenda 7:

Egy kiszáradt vízmosásban egy lény nyomait követed, amikor valami furcsa kelti fel a figyelmedet a bokrok közt. Ahogy közelebb érsz, az első pillantásra áthághatatlannak tűnő tüskebozótban ösvényt találsz. Kíváncsiságtól hajtva lépsz be. A bozót egy kis tisztást vesz körül, amelynek közepén egy töpörödött öregembert találsz, aki egy trónuson üldögél. Amikor meglát téged, elmosolyodik, amitől kiráz a hideg.

- Már régóta vártam egy látogatóra!
- Hmm, ki vagy? - kérdezed tűnődve.
- Bend...khm, akarom mondani Darkin vagyok, galetki, akárcsak te... Gyere, ülj ide az ölembe és minden kérdésedre válaszolok.
- Várj csak öreg, lassítsunk egy kicsit, hiszen még nem is beszélgettünk.

Az öreg csak a mosolyog, és a combját ütögeti. Nincs mit tenni, ha válaszokat akarsz, oda kell ülnöd, ami jeges borzongással tölti meg fekete szívedet.

- A háború... ti jószágok azt hiszitek, győztetek, pedig nem így van. Miközben beszél, megsimítja a fejedet. - Amikor az Ellenséget elpusztítottátok, esszenciájával megfertőzte az elméteket, amúgy milyen finom illatod van. Az Ellenség most is ott van, benned, de akár lehet valami más is. Érzem benned a Túró hatalmát. Ez táplálja benned a gyűlöletet és a gyilkolásra való vágyat. Nem olyan vagy, mint a többi lény, amelyet az Ellenség korábban megfertőzött. Hiába küzdesz ellene, soha nem győzheted le! Amúgy honnan van ez a csinos nadrág.

Rémülten méred végig a fickót.
- Azt hiszem, most már ideje volna mennem.
- Ne siess annyira, még sok dolgot akarok tőled.
Felpattansz, és rohanva menekülni kezdesz.


Legenda 8:

Az elmúlt napokban sokat töprengtél a hordákon, vajon melyik lehet a legjobb alapanyag a túróhoz. A fizikailag legerősebbek, a harcosok a rubin horda tagjai. Őket viszont vastag csontjaik miatt nehéz lereszelni, ámbár nagyobb testük miatt több lesz belőlük. A smaragd osztag fizikailag gyengébb, de komoly mágikus potenciállal bíró varázslók. Őket könnyű reszelni, de aszott kis testükből alig lesz túró. A zafíroké a felderítői szerep: igazi túlélőművészek, teljesen ismeretlen terepen is képesek élelmet találni, elrejtőzni, nyomokat követni. Velük az a baj, hogy nagyon szívósak. Sikoltoznak állandóan darálás közben, ami ugye eleinte izgalmas, de később ráunsz. A gyémánt horda tagjai az ellenfél gyenge pontját keresik, és irigylésre méltó precizitással csapnak le rá. Átlagos erőfeszítés átlagos mennyiségű túró. A döntés nagyon nehéz. A hordák közti vetélkedés, viszálykodás már a háború előtt is megvolt. Az sosem volt kérdés, hogy akkor jól döntöttél-e, hogy melyik hordához csatlakoztál - hiszen neked a túró ad erőt és mindent lebíró akaratot. A lélekkufár beleültette a bogarat a füledbe, cserébe te ugyanezt tetted a buzogányoddal. Azt sikongatta miközben verted, hogy ha megkíméled néhány héten belül tudni fog megfelelő mennyiségű őskőért bármilyen hordajelvényt szerezni neked. Nem mintha ez téged a legkevésbé is érdekelne.

(az esetleges fogalmazási és helyesírási hibákért továbbra sem kérek elnézést)
V2: Torquald
V3: Háromujjú Pete
Pontszám: 9.71
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
274. hozzászólás - 2011.07.21. 08:26:11
Nagyon le vagytok maradva a legendával ..

szerk.: bár tény és való kidolgozottabb, mint a játékban.
A hozzászólást Maci módosította 2011.07.21. 08:26:47-kor
Pontszám: 7.49
kedvelt tagParallelFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
275. hozzászólás - 2011.07.21. 09:39:38
Ami késik nem múlik!
Pontszám: 7.43
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
276. hozzászólás - 2012.11.30. 12:46:11
Mordus testvérünk ma megtért a túróhoz, és a következő bejegyzést hagyta hátra naplójában:



Békés világunk felszínre jutásának 1387. napja:

Ma hajnalban a szokásos napi rutionomat végeztem a kínzókamrában, amikor velejéig romlott elmém megvilágosodott. Először én is fanyalogtam ugyanúgy, mint Te, ki ezeket a sorokat olvasod. De a gondolat nem hagyott nyugodni...úgy hasított belém, mint alpesi tehénbe a villámcsapás egy borús nyári délutánon.
Rájöttem, hogy a vadászatért járó túró egyre hígabb és silányabb minőségű. Már régóta nem csillapítja szomjúságom, és rá kellett döbbenjek, hogy a portyázás sem. Látomásom volt, melyben láttam, hogy T'hor és a talpnyaló familiárisai magával Zarknoddal szövetkezve alkották meg a Végzet Templomát. Láttam, hogy ez gonosz szerkezet mit tesz velünk, milyen alantas módon hivatott manipulálni az elménket. Minél több időt töltünk el benne, annál jobban bomlasztja az elménket, és egyszer csak elvesztíjük a tér-idő érzetünket. Különben mivel magyaráznátok azt, hogy senki nem emlékszik arra, hogy békés világunkat feldúló Landragort felszínre jutásunk után két évvel örökre börtönbe zártuk, aminek idestova másfél éve már, és azóta a mostani a harmadik alkalom, hogy ugyanezt tesszük? A Xenó királynőkkel hasonló a helyzet. Vagy emlékszik még valaki azokra az időkre, amikor pár gondolkodó társunk rájött arra, hogy a legendák, melyek azt mondják, hogy legyünk egyformák, hazudnak? Ezek a végzeturak felismerték, ha nem silány minőségű túróval táplálják testüket, felülkerekedhetnek a többi jámbor barmon. Majd jött a hamis prófécia, ami azt hazudta, hogy ne foglalkozz a minőséggel, csak habzsolj, az új tér-időt befolyásoló szakértelem majd kompenzál mindenért. Mire észbe kapott az ember, már lerombolta azt, amit hosszú hónapok kitartó munkájával felépített. Ekkor nem tehetett mást szerencsétlen, beletörődött a végeredménybe, s mikor már kezdett volna ráérezni a dinamikus fejlődés örömére, teremtőnk ismét közbeszólt és berántotta a kéziféket. Na de nagyon elkalandoztam, így rátérek a lényegre: arra jutottam, hogy leteszem a túrót örökre. Persze az is nagy mértékben hozzájárult a döntéshez, hogy mindig is utáltam a Fekete Ligát és csak azért léptem be közéjük, hogy gonosz módon akadályozzam őket és keresztbe tegyek nekik. Jut eszembe, majdnem elfelejtettem egy fontos dolgot elintézni, nem is szaporítom tovább a sorokat, megyek a kedvenc helyemre. Ahogy a híres mondás tartja, ami Bendő Atya ars poeticája és egyben a végzete is lett: „Minden út a kínzókamrába vezet.”

Nyehehehe 101. szint, kisajtoltál a lényből 128962 lélekenergiát.
Lord Edmund Feketevipera 100. szint, kisajtoltál a lényből 134425 lélekenergiát.
Cunci a sikamlós 100. szint, kisajtoltál a lényből 87078 lélekenergiát. (Tőled azért többet vártam volna)
Éjsárkány a túró őrzője 102.szint, kisajtoltál a lényből 127531 lélekenergiát.

Mikor ezeket a sorokat olvassátok (mert abban biztos vagyok, hogy úgyis átkutatjátok a cellámat), már megszületett a döntés, szellemi termékem önként átadom a dögkútnak, de az is lehet, hogy megunom eme hosszú procedurális folyamatot és gonosz módon hirtelen felindulásból megsemmisítem mindazt amit felhalmoztam az évek során. Bánkódásra semmi ok, mert manifesztálódott lényünk valószínűleg találkozni fog a távoli jövőben egy párhuzamos univerzumban lévő olyan világban, mely e világnak a múltja.
Búcsúzóul kívánok nektek annyi túrót, amennyibe belerokkan hitvány testetek.

Mordus, a gonosz nekromanta
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.71
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!