Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pörgönc

Oldal: 12345678910
Dátum: 2011.05.31. 21:29:11
A rablás szerintem csak arról szól, hogy az erősebbek elveszik a lehetőséget még a közepesektől is. A lopás alacsony és közepes szinteken teljesen értéktelen szaki, szerintem nem túl sok karinak van.
Dátum: 2011.05.29. 20:08:04
Ha nincs spm-ed, akkor elképzelhető. A vadászat kb. 10 LE/TP körül indul.
Dátum: 2011.05.29. 07:28:01
A 140. szintű epikus ellenfélből eshet először, ha jól számoltam.
Dátum: 2011.05.05. 17:29:31
Egy rövid visszajelzés. Tetszik az event!



Na jó, kicsit bővebben. Ilyen még nem esett meg a karimmal ebben a játékban:

*11 portyázáspont;
*7 cselekvéspont;
*5 térkapupont.

A következőre tuti, hogy szerzek Térkifordítót (most éppen csak becsöppentem Event közben a 40. szintre).

Ami nagyon tetszik, hogy összejött pár olyan csata, ami más körülmények között biztosan nem.

Lehet következőre Langi típusút?
Dátum: 2011.04.14. 18:03:05
Ez kérdeztem már Miklóstól és a válasz igen, jár LE és TP (a támadó EP-t veszít).

Megkerestem:
141. hozzászólás - 2011.03.06. 22:57:12
Csak ötletelésként, mi történik, ha a portya TP vonzatát tükrözzük a játékos szintjére? Azaz a felfelé ütés nemcsak zsákmányolható LE%-kal, hanem kevesebb TP-vel is jutalmazódna, a lefelé ütés a kevésbé fejlettekre pedig büntetve?

Esetleg a portyázást ki lehetne szakítani teljesen a rendszerből. Úgy értem, a jutalma nem LE lenne, hanem mondjuk cseresznye, amiért szakikat lehet vásárolni, viszont azt csak így lehetne. Felszerelés vásárlás, TÖ növelés menne a vadászat LE-ből.

Továbbá a kettő kombinálása is egy lehetőség.
Dátum: 2011.03.24. 20:49:49
Nézd, ha hátrébb lépsz hármat, átfutod a HSZ-eidet, rögtön látni fogod, hogy milyen iszonyatosan rettegsz annak még a gondolattól is, hogy az egyetlen, még gondolkodás nélkül is sikeres taktikát esetleg kihúzzák alólad, mert akkor mi lesz veled? Ez meg az én véleményem.

Addig játszom ezt a játékot, míg van esélyem bajnokit nyerni, ez jelenti benne a kihívást számomra, fontos nekem, ezért harcolok érte.
Dátum: 2011.03.24. 20:21:59
Írtam, hogy a V3-ról beszélek (mert a portyából szerezhető LE itt jelentősen korlátozott).

Tényleg minősíteni és sértegetni fogsz?
Tisztelettel kérdezem, hogy 36. szintig mennyi bajnokit sikerült begyűjtened?
16. szintig nem premeztem.
34. szintig (4 bajnoki) nem vettem premes pajzsot és páncélt, fegyvert 2 db-ot Trollagyart és a mostanit.
Sajnálom az őskövet az állatoknak TP növelő cuccokra, amit biztosan lecserélek majd harcira, most úgy érzem, e táp nélkül is elég jó vagyok (a tévedés jogát fenntartom ).
Dátum: 2011.03.24. 20:12:42
Még egy gondolat, attól, hogy a többi nem bubis játékos (a összes játékos mondjuk 98%) nem reklamál, a rendszer még igazságtalan előnyöket szolgáltat nektek velük szemben, amit jó lenne kompenzálni valamilyen módon.

McMad-nek is volt pár figyelemreméltó 5lete. Írok még egy lehetőséget, a bubi csak x szintig hasson, mondjuk 5-10, míg a szegény, elesett, ügyetlen fagyik kicsit megerősödnek.
Dátum: 2011.03.24. 20:04:02
Ez mind szép és jó, de tulajdonképpen csak annyit mondasz, hogy ez most neked előnyös és jó, ezért maradjon is így, nem?

Fordított esetben, kari csere (képzeletben), Te ezt elfogadnám érvelésnek? Úgy értem, hogy még a legjobb nem bubisoknak se legyen esélye 45. szinttől bajnokit szerezni (feltételezve, hogy a 20. szinttől bubizók addigra verhetetlenek lesznek)?
Dátum: 2011.03.24. 17:19:39
Pillanatnyilag nincs alternatíva. A 40+-os Térkapu nagyon kevés szövetségben áll rendelkezésre...

Lehetnének esetleg alacsonyabb szinten is kristályhordások, nem 'tom Tőlük milyen LE/TP-t és abszolút értékben mennyi LE-t lehet rabolni?!

Az EH-val az is baj 3x. szinten, hogy egy csatából 8*70 (Lordtól vettem)=560 LE hozható. Egy dolgozó ember (a kornó luxus ezen a szinten) napi 20-30 csatát tud lezavarni. Az meg az egyszerűség kedvéért 15 kLE bevétel, ami kb. +1TÖ-re elég. Ez lassú és borzasztóan unalmas. Továbbá 60-70 sehol nincs a normál vadászathoz, hát még a bubishoz.
Dátum: 2011.03.23. 20:38:32
nem a medál birtoklása számít, a progi tudja számolni a győzelmeket, eladod vagy sem...
Dátum: 2011.03.23. 20:22:25
Sajna nem így van, a bubisok különböző szinteken elszórva leledznek. Nem csekkoltam, de szerintem minden bajnoki kategóriára jut belőlük.
Dátum: 2011.03.23. 20:18:37
Egy kicsit megint hozzászólnék. Azért írtam korábban, mert jött egy bubis és biza levert bajnokin, addig nem igazán volt dolgom velük. Viszont az kiderült, hogy ők a legerősebbek (V3), minden szinten +30% LE-t szereznek. A 7köznapokban nincs bajunk egymással, viszont a bajnoki viadalok szempontjából igazságtalannak érzem. A +30% perdöntő, még akkor is, ha a karit irányító nem jó stratéga. Ismétlem, a bajnokik viszonylatában, szerintem, ez nem megengedhető, senki mással szemben, legyen az portyázó, vagy vadászó, vagy vegyes kari. Pusztán a GARANTÁLT +30% LE miatt. Ha nem is tiltjuk ki Őket, adhatnánk nekik egy bajnoki medálonkénti fix -10-et minden tulajdonságra (szerencsére is), függetlenül, attól, hogy indult-e már adott kategóriában, vagy sem, a fent már említett fix LE többletért. Így nyerhetnének bajnokit, de nem túl sokat, talán...
Dátum: 2011.03.05. 09:35:14
Sőt, ebben az esetben tényleg mindenki, aki elég erős, felfelé kepesztetne és csak portyázna, portyázna....
Dátum: 2011.03.05. 09:28:48
Hát csak ezért nem fejlesztenék valóságformázást, legyen csak simán 28 nap a hossza. Az nem kerül semmibe és még az élvezet is nagyobb.

Birka, a próféta szóljon belőled! Ha fix 120 LE/TP lesz a bevétel, akkor az hibátlan, úgy értem ezen a részén nincs mit agyalni tovább.
Dátum: 2011.03.05. 07:51:50
Mi lenne, ha elfelejtenénk az Eseménypont gyűjtögetést és a Xenohóz hasonlóan CS-ből és PP-ből is lehetne csinálni ezt a speciális portyát? Az gyakorlatilag mindenkinek jó, nem?

Aki nem VF-es az EH szerint kapna TP-t és LE-t, aki VF-es átlagvadászat szerint. Már csak a sajtolást kellene belecsempészni....
Dátum: 2011.03.05. 07:30:53
A random besorolás jó 5let, kivédi a bandázás lehetőségét.

A 28 nap viszont fontos a napi 15 PP miatt. 28*15=420, 21*15 csak 315.
Dátum: 2011.03.04. 18:02:23
Szuper!

Elsőre kiegyenlített. Az POK karik buknak a vadászaton keresztüli eseménypont gyűjtésen (400 vadászattól nem megy tönkre a kari), a vadászok az EH bevételen (szintén ne megy tönkre). Személy szerint, örülök minden törekvésnek, ami kicsit közelebb hozza a szuper POk és bubis karikat az átlaghoz. Klassz lenne még több ilyen akcióval/eseménnyel "nem megérővé" tenni számu(n)kra ezeket az üzemmódokat.

Miklós, mit történik, akkor, ha nem támadóként nyersz csatát? Erőforrás felhasználás nélkül jutunk közelebb a győzelemhez?
Dátum: 2011.02.21. 17:54:27
Csak annyit mondok felebarátaim, hogy:

ROHAAAAMMMM!
Oldal: 12345678910