Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.03.02. 02:09:19
Ez biztos nem csak V2 hiba, de mivel ott generálódott, ide írom.
Térkapuba léptem be. A csata után 1ÉP-m maradt, ahol elvileg el kellett volna ájulnom. Ez nem történt meg, így az ütközetet én nyertem okozott sebzés alapján. Ez sztem bug, de döntsétek el ti Miklós.
Amúgy a dolog nem mintha zavarna, tőlem maradhat így
Dátum: 2009.02.23. 23:51:48
Igy van, köszi Cirip.
Sajnos V2-n nagyon kevés a jó rubin hordás kari, ezért bátorkodtam ide is copy-pastelni.
Dátum: 2009.02.21. 21:59:57
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy két nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Újabban térkapuval is rendelkezünk.
Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!
"May your blades never dull."

Szurilo,
Rubin harcosok
Dátum: 2009.02.21. 21:30:31
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy két nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Újabban térkapuval is rendelkezünk.
Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!
"May your blades never dull."

Szurilo,
Rubin harcosok
Dátum: 2009.02.21. 21:30:11
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy két nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Újabban térkapuval is rendelkezünk.
Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!
"May your blades never dull."

Szurilo,
Rubin harcosok
Dátum: 2009.02.21. 21:30:03
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy két nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Újabban térkapuval is rendelkezünk.
Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!
"May your blades never dull."

Szurilo,
Rubin harcosok
Dátum: 2009.02.17. 11:59:22
izé, mennyibe fáj a térkapu?
Dátum: 2009.02.12. 02:42:18
Ez a dummy elég sértő, és a hsz-ed se válaszolja meg a kérdésem, ellenben rájöttem azt hiszem. Cáfoljatok meg ha nem így lenne:

CSP-t minden X. percben kapsz attól függően hogy mennyire turbózod a fúziód.
Max 48 perc, min. 28,8 perc.
A dolog úgy működik hogy, tegyük fel hogy alapból 40 perc alatt kapnál 1CSP-t, és el kezd számolni a szerver, ha mielőtt lejárna a 40 perc rárakod a turbót akkor a következő CSP-t már nem 40 hanem mondjuk 35 perc alatt kapod meg, egészen addig amíg le nem veszed róla.

Tehát fúziót turbózni kb. csakis folyamatosan érdemes, hiszen szakértelmet nem tudsz váltogatni csak óránként vagy 1 CSP-ért. Ellenben bármikor leveheted szinte, ha 4 órát ment az is jó ha többet az is, de nem jobb ha 24 óránként leveszed és felrakod. Amíg megy ugyanannyi hasznot hajt bármennyit is ment végül. Persze a bekapcsolás és kikapcsolásoknál lehetnek veszteségek de ezt már Miklósék tudnák megmondani sztem, vagy ki kell elemezni vkinek.
Dátum: 2009.02.11. 15:38:15
És azt honnan tudom hogy mikor kaptam legutóbb CSP-t? Gondolom a napi +1 CSP-re gondolsz(3-as fúzió esetén), ha nem akkor végképp nem értem
Dátum: 2009.02.11. 15:20:50
Én még most sem értem teljesen. Honnan tudjam hogy mikor kell turbózni az elementáris fúziót?
Épp most olvastam egy rossz kérdést.
Valami ilyesmi volt:

Melyik nem programozási nyelv?
Pascal
C++
PHP
Visual Basic

Hát informatikusként nem nagyon tudtam rá válaszolni.
http://en.wikipedia.org/wiki/Visual_Basic
Légyszi töröljétek, javítsátok. Thx.

Szüri