Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Braka

Oldal: 12
Dátum: 2009.10.09. 15:16:23
Néhány ötlet:

Gorgó szem
Fókuszkristály varázslatba
Hatása rád: +5 Támadás, +5 bénítás, +5 kritikus sebzés
Hatása az ellenfélre: -5 Védekezés, -5 bénítás, -5 kritikus sebzés

Vasszűz
relikvia
10% esélyed lesz, hogy lélekenergia sajtolás után az állatod megmarad.

Valóságformázó
relkivia
25% esélyed lesz, hogy győztes portya után az ellenfeled veszít 1 PP-t, te pedig kapsz 1 PP-t.
Dátum: 2009.10.01. 13:14:25
A harcban résztvevő állatok száma befolyásolja a varázslat sebzését?
A szövetségünkben páran kisérleteztek azzal, hogy 4 állattal támadtak meg valakit, akinél szintén 4 állat volt, aztán ugyanezt a személyt megtámadták 1 álattal. Az tapasztalták, hogy az első esetben a varázslat normálisan működött, de a második esetben a sebzés a minimum alá esett vissza. Ez kb. 300 próbálkozás tapasztalata. Észlelt valaki hasonló dolgot?
Dátum: 2009.09.09. 13:47:45
Pár ötletem:
Delejes ketrec: ha egy bizonyos állatra vadászol, a többit normál módon fogod be
Irgalom koszorúja: vadászataid során 50% eseélyed lesz hogy csak 50% LE-t és Tp-t kapsz.
Elenios fátyla: 10%-al kevesebb LE-t rabolhatnak el tőled.
A megvetés maszkja: ha portyázos során 0 LE-t szereznél ellenfeledtől, 50% esélyed lesz arra, hogy nem kapsz Tp-t.
Dátum: 2009.09.02. 10:10:09
Annyival kiegészülhetne a fertőzés leküzdésének a jutalma, hogy támadhasson saját hordabeli, 100%-os fertőzöttekre.
Dátum: 2009.08.31. 10:59:42
Ha nem lesz háborús győzelmi feltétel, háború sem nagyon lesz, mert mi értelme is volna erőltetni. Volt egy ötlet még régebben, hogy a szövetségek a portya pontokhoz hasonló háború pontokat kapnának, és egy háború indítása 1 háború pontba kerülne. Ezt még meg lehetne toldani néhány kiegészítéssel, például azzal hogy ha a szövetség egy gyengébb szövetséget győz le, akkor kevesebb(0,5), ha erősebbet akkor több(2) győzelmi pontot kapna, vagy egy szövetséget meghatározott időn belül újra meg újra megtámadók kevesebb győzelmi pontot és lélekenergiát kapnának.
Dátum: 2009.08.22. 08:29:55
Én azt szeretném, hogy a manakonstrukciót ne csak éjféltől lehessen újrahsználni, hanem úgy 20-21 órától. Mert ha nem marad fenn az ember éjfél után, akkor reggel miután épít, várni kell 1-2 órát a mannareggel, és nem mindenkinek van erre ideje.
Vagy lehetne egy 24 órás visszaszámláló, mint a mágikus regenerációnál.
Dátum: 2009.06.09. 20:11:19
Így jobban átgondolva és is erre jutottam, de köszi a megerősítést.
Dátum: 2009.06.09. 19:45:27
Nekem nem.
Dátum: 2009.06.09. 19:38:04
A tudás könyvéről lenne kérdésem. Ha megvaszem, megnövelem egy szinthatáros szakértelmem szintjét eggyel, pl. 30-as lélekenergia sajtolást 31-re, és azt megturbózom akkor 31+30, vagy 31+31 lesz a vége?
Dátum: 2009.01.27. 12:13:17
7-es sajtolás, förtelemzombi, 6600 LE volt kiképezni, 1800 LE körül kaptam érte.
Dátum: 2009.01.27. 09:17:17
Nem lehetne elintézni azt, hogy a már beidomított állatokat ne lehessen olyan könnyen kisajtolni? Kérdezzen rá háromszor, vagy jelenjenek meg új lapon a még ki nem képzett állatok. Most sajtoltam ki véletlenül egy 9. szintű állatot, és meg kell mondjam nem vagyok boldog.
Dátum: 2008.12.22. 22:42:40
Természetesen tíz karakterem van, minden világon öt-öt, mint mindenkinek.

Nem azt írtam, hogy a kritikus ütés a rubin hordások előnye, hanem azt, hogy sokkal több lehetősége van annak, aki közelharcban erős karaktert akar létrehozni. De nézzük kicsit részletesebben.

Melyek azok a szakértelmek, amik a közelharcban segítik a karaktert:
-kritikus ütés: közelharcban nagyobb sebzés
-szívósság: közelharcban plusz harci körök

Melyek azok a szakértelmek, amik varázslásban segítik a karaktert:
-jelenleg nincs ilyen

Ez eddig 2-0 a közelharcra specializálódó karakterek számára. Még tárgyakból is több a közelharcban használható fókuszkristály, fegyver(+%kritikus varázslat sebzés vs. kritikus sebzés, bénítás).
Ezzel azt akarom mondani, hogy a fejlődés jelenleg egysíkú, csak az eredményes aki jó közelharcban, nincs lehetőség csak varázslatokkal operáló karaktert létrehozni.
Dátum: 2008.12.22. 20:47:40
winnie: Az egyik karakterem valóban smaragdos. De az is tény, hogy jelenleg a smaragdos bónusz adja a legkevesebb pluszt.

Zaccmester: Aki a közelharcra megy rá(nagy része a rubin horda tagjai is) , annak ott a kritikus ütés. Szerintem az az igazságtalan, hogy aki varázslattal szeretne sokat sebezni, annak nincs lehetősége kritikus sebzést bevinni, csak tárgyak segítségével.
Dátum: 2008.12.22. 20:05:37
Igen, igen a smaragd hordára ráférne az erősítés, én mondjuk nem értem miért nincs kritikus varázslás, ugyanúgy mint a kritikus ütés szakértelem. Az csak egy harcban egyszer érvényesülne, szemben a kritikus ütés öt-hatszori lehetőségével.
Lehetne egy olyan épület a békés szövetségeknek mint a lélekkút, hogy folyamatosan nő benne a lélekenergia, esetleg a tagok maguk is tölthetnének bele, és ha egy szövetség győz ellenük, akkor a zsákmányolt lélekenergia annyival csökken, amennyi ebben az épületben van, de ekkor nullázódik ez a lélekenergia mennyiség is. Ez csak azokra a szövetségekre érvényesülne, akiknek a kútjuk 1,5-2x nagyobb, mint a vesztes szövetségé.
Dátum: 2008.11.16. 10:48:24
Kérdésem a fejlesztőkhöz szól. Nem kellene olyan szövetségi épület a játékban, ami az IQ-t és a Taumaturgiát növeli? A varázslatokat használó szövetségek nagy hasznát vennék, mint ahogy olyan szakértelmeknek is, amik több varázslatot tennének lehetővé egy harcon belül.
Dátum: 2008.10.06. 19:05:53
Üdv!

Jó lenne ha szövetségen belül lehetne egymást helyettesíteni, úgy hogy nem kellene elárulni egymásnak a jelszavunkat. Pl.: lenne egy menü, amiben be lehetne állítani a helyetesünket, aki a mi felhasználónevünkel, és az ő saját jelszavával be tudna lépni a mi karakterükhöz, és bírna portyázni, vadászni, építeni, stb.
Dátum: 2008.10.06. 19:01:35
Üdv!

Ha csekken adtam fel pénzt, az kb. mennyi nap múlva érkezik meg a számlámra(és alakul át őskővé )?
Dátum: 2008.10.03. 08:26:49
Aki nem irígy az segíthet ! Milyen tanulási szinttől lesz meg a vezetőkészség szakértelem?
Dátum: 2008.09.29. 13:02:35
Úgy értettem a játékban, a szövetségi fórumban. Vagy ezt is meg lehet valahogy oldani?
Oldal: 12