Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Dátum: 2008.10.29. 15:48:55
Na ez tökéletesen jellemzi a játékosok játékismeretét.


Melyikre NEM kapnak "bónuszt" a gyémánt horda tagjai az alábbiak közül?

a vadászat során szerzett lélekenergiára
a portyázás során szerzett lélekenergiára
a lélekkufár kínálatának LE-költségére
a tőlük elrabolható lélekenergia-mennyiség csökkenésére


A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!


No comment...
Dátum: 2008.10.29. 15:41:49
Idézet: Mortimer - 2008.10.29. 15:35:28
Én pedig biztos vagyok benne hogy nem.

Minden állatnak van egy saját szintje, ez annyi, ahányszor 300 LE volt idomítani. Ezt AranyAlma pontosan tudnod kell. Ehhez add hozzá az állat szintjét, ennyi lesz a tényleges szintje, és egyben a sebzésfelfogó értéke. Tehát egy 3000 LE-ért beidomított, majd 5 szintet lépett szörny = egy 900-ért idomított, de 12 szintet lépett szörnnyel.


Na ez az, ami biztos, hogy nem így van. Csak a szörny "lépett" szintje számít.
Dátum: 2008.10.29. 15:36:30
Nem kötözködi akarok, de ők nem is építettek érte.
Dátum: 2008.10.28. 13:05:55
Az állat nem gyógyul magától, sebkötözés szakértelem kell hozzá, ami 9. tanulás szinttől elérhető.
Dátum: 2008.10.28. 12:12:25
Idézet: Rammstein - 2008.10.27. 23:17:58
Üdv!
Ha egy varázslatom képessége 11-33 sebzés,akkor ha növelem a Taumaturgiát,akkor ez a sebzés fog növekedni?
Ha pedig az IQ-t növelem,akkor nagyobb eséllyel ütök nagyobbat a sebzés határokon belül?



A taumaturgia pontosan úgy működik, ahogy írtad. Az iq a varázslatod sikerének esélyét növeli, a sebzésére direkt mód nem hat. Ha nem dobja meg a mentőt, akkor teljes sebzést (vagy egyéb hatást) szenved el az áldozat, ha megdobja, akkor csökkentett sebzést (vagy egyéb hatást) kap. Sikeres mentődobás esetén ha a varázslat nem sebző, akár semlegesítheti a teljes hatást is, pl. vakító fénynél.
Ezen kívül még az iq-d módosítja, hogy Te milyen eséllyel kerülöd el az ellenfél varázslatát.
Aki szereti az angol humort, kötelező darab számára a Csengetett, Mylord? (You rang, Mylord?). Szinkronnal is, eredeti szöveggel is szuper. Nagyon sokszor láttam már az összes részét, de valahogy sohasem tudom megúnni.
Dátum: 2008.10.27. 17:57:55
Szeretettel várlak.
Dátum: 2008.10.25. 00:37:36
Max. hatásfokát 500 őskőnél éri el, ehhez jön még a +10 ősköves "költség". Összesen tehát 510 őskő kell legyen nálad, ha a legjobb hatást akarod elérni.
Dátum: 2008.10.25. 00:34:12
Idézet: Byzon - 2008.10.24. 20:24:44
Salem!

Légyszi srácok/csajok valaki meg tudná mondani hányas tanulás kell a szívósság szakértelem elsajátításához?
Előre is hálásan köszönöm!

Jó játékot!


16-os.
Dátum: 2008.10.25. 00:32:16
Ezzel én is így vagyok.
Dátum: 2008.10.24. 15:01:50
Minden adminnak a fórumneve pirossal íródik ki. Ezalapján könnyen megtalálod Őket.
Dátum: 2008.10.24. 14:00:45
Idézet: Pacalpörkölt - 2008.10.24. 12:54:50
A vezetőkészség szakértelemnél a leírás szerint minden 5 szint egy további lény befogását teszi lehetővé.
Ez konkrétan 1.-5.-10. szintet jelent vagy 1.-6.-11. szintet?



Inkább az előbbi. Konkrétan minden öttel maradék nélkül osztható szám után nő eggyel a befogható állatok száma. 0-4 szintű vezetőkészség: 1 állat, 5-9: 2 állat, 10-14: 3 állat, stb.
Dátum: 2008.10.24. 13:55:20
11. szintem már jön a hordaparancsnok.
Ugye ez a már elkezdett háborúkra nem lenne érvényes? Ha mégis igen, az elég durva volna...
Dátum: 2008.10.23. 21:46:43
Igen. Ha alacsony szintű vagy, akkor előbb el kell érned a 10. szintet.
Dátum: 2008.10.23. 14:47:25
Pontosan így van.
Dátum: 2008.10.22. 18:55:02
Még egy dolog. Lehet én értelmezem rosszul, de a bónuszok nem 5 % erre, vagy arra a tulajdonságra, hanem 5 %-kal nagyobb sebzés, találati esély, vagy fordítva. Ezt ha a random renszer figyelembe vételével átszámítanánk tulajdonságbónuszokra, nagyon kiváncsi lennék milyen plusszokat eredményezne ez. Mivel Miklós ismeri egyedül a pontos képleteket, ezt csak ő tudja kiszámítani. Meghallgatnék, elolvasnék szívesen egy ilyen kis összefoglalót, és szerintem sok "gyémánt bónusz-ellenes" meglepődne az eredményeken.
Dátum: 2008.10.22. 18:40:03
Ehhez azért hozzátartozik a csp felhalmozása is, és ezáltal a szándékos el/lemaradás, mint taktika, amit bárki megtehetne. Így alacsonyab szinten, ahol több a Végzetúr, könnyebb vámolható ellenfelet is találni. Ez elég jelentősen benne van azért a LE differenciában.
Dátum: 2008.10.22. 18:14:04
Mi Gyémántok tökéletesítettük a LE-elszívás művészetét. Kevés olyan dolog van, ami akkora örömöt okoz nekünk, mint a lélekenergia maximális kiszipolyozása ellenfelünkből. Ehhez értünk, erre születtünk, és ezt is csináljuk. "Mámorító" érzés... Tesszük ezt mások kárára, de nem elnyomásuk miatti vágyból.
De Ti a harcot lételemeteknek tekintitek, elmétek nem nyugszik, míg mindenkit le nem igáztok, szolgasorba nem hajtotok. Mindezt nem élvezetből teszitek, hanem hatalomvágyból. Nem viselhetitek el, ha nem győztök, visz előre fertőzött véretek. Minden eszközt megragadtok, hogy viszályt, háborút szítsatok. De lehet, hogy Ti erre "születtetek", ez életetek értelme. Háború nélkül nem létezhettek, erre a vortexek a legélőbb bizonyítékok. Vissza akarjátok állítani a régi tébolyt, hogy kiélhessétek ösztöneiteket. Azok az idők már elmúltak, de Ti nem tudtok megelégedni őseitek hagyatékával, hanem mindenkit le akartok söpörni. "Rabszolga... ne állj az ELIT HORDA útjába" Ez sokaknak ismerősen cseng.
"Békeajánlatunk" mutogatására semmi szükség, az nem tartozott, és most sem tartozik rajtunk kívül senkire. De mint azóta már kiderült, azt is álhírek terjesztésével csikartátok ki belőlünk, hogy aztán ellenünk fordíthassátok. De Szövetségünk nem hajlik meg akaratotok előtt, és ha csak maroknyian is maradunk, küzdeni fogunk elnyomásotok ellen! Intrikus tervetek nem valósulhat meg, nem bukhatunk el, mert akkor előbb-utóbb egész civilizációnk vérfürdőtök áldozataként, vagy rabszolgátokként végzi.
Erre ébredtünk mi rá Szövetségeseinkkel, ellenállunk, és megtisztítjuk a fertőzött vért!


Wurgolx
Dátum: 2008.10.22. 17:41:49


Ezt nagyon jó, hogy leírtad, mert szerintem sokan nem voltak képben. Amit mondjuk meg lehet valamennyire érteni...