Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Dátum: 2009.03.20. 11:58:25
Raadasul az ellenfel is jobban jar, mert kevesebbet sebzodik 5-600-zal.
"Még csak script sem kell hozzá, egy kémgömb és egy excel tábla segítségével percre pontosan meg lehet mondani, ki mikor válik üthetővé."

Ezt azert nagyon konnyen ki lehet jatszani. Eleg egyszer egy targyat, ami egeszeseget ad, felvenni. Ezt sok targyfajtaval el lehet jatszani sokszor, hogy ossze-vissza (persze nem esz nelkul) cserelgeted. Azt pedig lehetetlen kemgombbel nyomon kovetni masodperc pontossaggal. Persze meg igy is feltuno ha valakinek a portyaablakaban az addigi egy utheto helyett ketto jelenik meg.
Nincs mese, ird meg az adminnak kikre gondolsz. Gondolom alapos ellenorzest kovetoen orvosolva lesz a problema, amennyiben valos.
Abban biztos vagyok, hogy van aki scriptet hasznal, mint ahogy abban is, hogy sokan vannak olyanok is, akikrol joparan feltetelezik a hasznalatat, am ennek ellenere megsem el vele.
Biztos vagyok benne, hogy a fertozes elott is lesznek NPC-k a jatekban.
De barhogy is, jelentosen feldobna a jatekot.
Dátum: 2009.03.20. 08:52:24
Megnyugtatlak, hogy magasabb szinteken meg annyira sincs LE, hacsak nem vagy kepes a legerosebbeket utni. Ez a lehetoseg a te szinteden is megvan. Usd Nephilat, Crimsont, vagy valamelyik masik taphuszart! Naluk biztos mindig van LE.

De errol par helyen mar megy a vita es az otleteles, mostmar ez a resze a mondadodnak oda valo. Ird inkabb a megfelelo topikba, annak talan hosszutavon "eredmenye" is lesz..
Dátum: 2009.03.18. 14:35:03
Tudomasul vesszuk a dontest, es KUZDUNK tovabb!
Sok jo otlet elhangzott a hordavaltassal es az ezzel jaro tamadhatosaggal kapcsolatban. Azt szerintem mindenki neveben kijelenthetem, hogy nagyon varjuk mielobbi megvalositasukat.
Dátum: 2009.03.17. 14:54:51
Felreertettelek. AZt hittem, hogy az uj leny elnyeleset levontad belole, es ugy szamoltad a 70-80-at. Igy mar tiszta.
Dátum: 2009.03.17. 14:42:54
Egy kosza otlet...
Adjon +10/+10-et, mindharmat lehessen fejleszteni, de a harom gyulolet osszerteke max. 30. Akinek csak egy van a harom valaszthato kozul, az havonta egyszer valtoztathatja.
Dátum: 2009.03.17. 13:30:07
Az a baj, hogy elsore atgondolatlanul (es indulatbol ) nem a +10/+10-re nyomtam, es utolag nem lehet mar megvaltoztatni. Pedig akkor mar a 2%-a meglenne.
Dátum: 2009.03.17. 13:05:26
A magas szerencse valamennyit segit, de eleg alacsony a szerepe. 94-es szerencsevel az utobbi 20 terkapus csatabol (amit nyertem) egy targy sem esett. Alapjaraton szerintem 6-bol 1 az arany. Eddigi tapasztalatim ezt mutatjak.
Dátum: 2009.03.17. 11:15:12
70-80 elnyeles. Csak kerdezem, nem kevesebb az egy kicsit?
Simon, ugye nem adtad meg neki a jelszavad?
Erre a jatekra ugy latom nagyon is jellemzo, hogy pont azok vesznek magukra rajuk nem jellemzo tulajdonsagot, akiknek nem kellene...
Ha mar erre jarok...
Ezzel a kerdessel mar talalkoztam elozetesen, anno megfelelt az akkori ertekelonek. Peched van, mert egy kerdes lehetoseget most buktal...
A "nem"-et figyelemfelkeltes celjabol irtam nagy betukkel. Arrol van szo, hogy nem merek semmi bonyodalmat csempeszni a kerdesekbe, mert valamilyen indokkal hobas kerdeskent jon vissza, vagy azza valik par nappal kesobb, mert 25% ala kerul a helyes valaszok aranya (alapveto foldrajzi kerdes pl.). Ez a kerdes harmadjara ment, meg sem fordult a fejemben, hogy ezzel valakinek az onerzetet sertem. Nem ez volt a szandekom.
Rotfl
Kinevetteted magad.

1. Te vagy aki kiabalt, nem en
2. Ezt nem mondtam, de sajnos sokan vannak kozulunk. Ha magadat egy ilyen kerdes miatt ugy erzed hulyenek neznek, akkor annak az okat magadban keresd.


*Meglepodnel milyen kerdesekre nem tudjak a helyes valaszt a valaszadok es milyen aranyban...
Na ezzel mi a gond? Mar ez is tul bonyolult?

Melyik név NEM magyar?

Sándor
István
Béla
James *

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2009.03.15. 19:39:50
Nem csodalkozik senki sem. En is a gyemantra tennem, ha nem ennek a hordanak a tagja lennek, bar teljesen mas okbol kifolyolag...
De ez a topik messze nem a csodalkozasrol szol.
Dátum: 2009.03.15. 17:21:33
Ha tizenheten vagytok, es csak kettotoket tudnak normalisan tamadni, akkor akar 15-en kuldhettek segito kezet. De van meg a lathatalansag, a katakombak, a szovetsegbol ki- belepkedes, tartosan x % alatti ep, stb.
Dátum: 2009.03.15. 16:41:12
Azert azt felteteleztem, hogy nem mostansag maxoltatok a LE-s szakertelmeket.
Van egy olyan erzesem, hogy ha osszevetnenk a ket szovetseg "titkait" sok egyezes lenne benne.

A fejlodesedhez gratulalok! De itt most nem arrol van szo, hogy barkinek a hozzaerteset megkritizaljam/juk, hanem arrol, hogy a gyulolet szakertelem egyensulytalan az aranyok miatt.