Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - YoghDemer

Oldal: 1234
LanMan csak neked, hogy tudd odafigyelek rád.

"Te szánalom kocka minek ülsz a gép előtt egész nap. Menj ki a levegőre is hátha ott jobb a társaság. Te tudod, hogy néz ki egy fa? Pff szánalom."


Üdv

YoghDemer
Dátum: 2009.01.04. 10:31:01
Üdv!

Sajnos egy háború miatt megválnék egy inaktív tagtól a klánban. Snow a neve és a Myth Drannor hősei a klán. A kirúgásnál a listában benne volt, de mikor elindítottam a szavazást eltűnt az egész. Még én sem tudtam szavazni és több helyen is megnéztem, nincs szavazási lehetőség. Még mindig tag nálunk jó lenne nélküle folytatni. Köszi.
Üdv Dell: Hogy 2 mondat, hogy jellemez pontosan valakit már alapból megér egy vitát, de a lényeg nincs igazad. A írott szó valóban minősít - ez a lényege - sok újat ezzel nem mondtál. A 26 db hsz-em meg igen távol van a népneveléstől, azt mások végzik ezen fórumon. Bár jobban belegondolva én ezzel a 26 hsz-el is több reakciót váltottam ki pár emberből, mint a 500 hsz-ek közül sokan.
Konky a talán igen fontos szó volt abban a mondatban amire gondolsz. És azért nem tudtam mi a véleményed, mert más szoknyája mögé bújva próbáltál elküldeni melegebb éghajlatra. Ezt neked kéne jobban tudni jogász-zsenikém, hogy az ördög a részletekben bújik meg.
És hsz-ekkel meg sajnos vagy nem foglalkozik senki, vagy egy szűk kisebbség foglalkozik, akiknek jobb dolguk sincs, mint a népnevelés. Ha már az élet sokkal többet nem adott nekik.
Szégyen, hogy olyanok, mint te talán kérdést is értékelnek. Remélem, hogy nem. Szégyen, hogy itthon ilyen állszent, sznob, finomkodó embereknek osztogatják a jogi diplomákat. A 4 hsz-edben már talán tényleg a te véleményedet olvashattuk. 50 év múlva is itt fogunk tartani, ha soha senki nem vállalja fel a véleményét, csak sokadik unszolásra.
Thernielle ahol te vagy a barát oda ellenség már nem kell. Jó utat.
Szia Kedves Thernielle! Mostanra nyilvánvalóvá vált, hogy erős indulatokat vált ki majd minden hsz-em. Ami pont az ellenkezőjét jelenti annak amit írsz. De nem baj. Olvastam a hsz-eidet, szerencsére nem volt sok, látom neked sem válaszoltak. Téged ez nem zavar/t? Pedig 2 hsz-ben is megemlíted.

Konky: Hol értek veled egyet? Szerintem sehol. Egy kérdésem volt amire eddig még nem válaszoltál, gondolom nem is fogsz, hogy hány kérdést írtál már? Nyilván kevesebbet, mint én. Így nem tudsz vele felvágni. De látom te is kezdesz kiismerni, lebuktam 9 éves vok és még iskolába járok.
Zaccmester: Nem tudom hány éves vagy, nem ismerjük egymást. De ez a rajzfilm még neked is tetszene, mert jól átgondolt története van, tele van humorral, akcióval, keleti filozófiával. A Végzetúr játékosai szerintem 10 és 20 év között vannak. Azért ilyen korban még nézhető egy jó rajzfilm. És még talán ismerik is.
Konky ennyit tanultál a jogi egyetemen? Kár érte. Látszik te nem érted a hsz-emet. Pontosan tudom mit gondolsz rólam és ne hidd, hogy a demagóg dumáddal megtéveszthetsz. Nincs elég per, hogy Végzetúr-azol?
Szia Sir Ny! Jól látod a dolgot, de azért vannak kivételek. Pl. téged nem nézlek hülyének.

Zaccmester: Látom egyre többeket vonz a téma kár, hogy csak böfögni tudnak. Mutasd már meg azt a lexikont amiben benne van egy 3 éve futó rajzfilm az Avatár. Ha megmutatod kapsz pirospontot. De ne netes legyen mert szerintem a lexikális tudás alatt a könyveket érti a rendszer. Amúgy neten is nehéz megtalálni, bár fenn van.

LanMan: Alapvetően igazad van, ideje lezárni a témát. A kérdésfeltevés lehetőségét ígyis-úgyis 100 kérdés múlva kapom vissza, írhatnék akár 200 hsz-t akkor is. Nyugi nem fogok. Érdekes indulatok váltok ki belőled - meg másokból is- (cirip kivételével) a "pici agyammal". Amire ha igaz lenne - remélem egyetértesz - nem lennék képes. A vicc az, hogy veled igazából nincs bajom. Mint olvastad nekem átfogó véleményem van mindenkiről nincs kivétel. Nem is értem miért te válaszolsz ezekre, a Beholdernek dolgozol?
Az egész panaszok topic-kal van baj. Mostanra tisztán látszik, hogy ez a beteg megnyugszik topic. Sőt rosszabb, mert ideális esetben gyorsan kiderül, hogy tulajdonképpen elhúzhatsz a francba. Már írtam máshová is asszem kvíz2.-be és még csak válaszra sem méltattak. Itt kaptam választ, bár ígérem nem teszem ki az ablakba. Továbbá másoknál is látom, hogy ha panaszkodni mer garantált pl. a lepontozása. Amire teszek magas ívről de azért vicces, hogy ez a kis plusz a fórummotorban mire van használva.
Sajnos nincs időm lila ködben úszó novella hosszúságú hsz-eket írni a story topic-ba. Biztos király dolog és ha lesz időm hozzá is szólok majd.
Konky ha már itt tartunk kár hsz-t írni ha csak egyetértesz másokkal és másokat idézel. Pechedre átlátok rajtad meg illedelmes fórumozó maszkodon. Te küldesz melegebb éghajlatra, de, hogy ne érje szó a ház elejét mások véleményeként írod meg. Még tanulnod kell ezt a stílust, mert mások véleménye itt nem jelenik meg csak a te hsz-ed amit olvasni lehet. Legközelebb ha már kinőtt a szőr a pöcsödön szívesen hallanám TE mit gondolsz rólam. Az talán még érdekelne is.
A lepontozást te kezdted te publáma. És jellemzően csak ami neked nem tetszik abba kötsz bele, de érdemben semmire nem válaszolsz. Fingod nincs milyen kérdéseket írtam és sértő, hogy nálad azonnal vacak lesz mindegyik, meg nálam az illendőbe nem tartozik bele a pocsék jelző sem. Erre varrjál gombot.
Konky csak azért nem fogok napi 20 spec kvízkérdést bemásolni ide neked, mert baromira nem érek rá. Van más dolgom is mint nektek bizonyítékokat szedni össze, hogy a játék kvízrésze hibáktól hemzseg. Én veszem a fáradságot és amikor felkér a játék írok kérdést, csak és kizárólag az LE-ért teszem, mert nem az a hobbim, hogy kvízkérdéseket írogatok. Amúgy a rendszer nyilván arról szól, hogy ingyen írjuk tele a játékot kvízkérdésekkel nehogy már a Beholdernek legyen vele dolga. A jutalom is csak a játékban használható ott is csak jelképes, nem ettől leszek erős karakter. Ezért bánt, hogy egy amúgy jó kérdést rossznak értékelnek. Kiváncsi lennék te mennyit írtál már? Ha ekkora arcod van.
A főhős neve írásban helyesen Aang, és a helyes válasz a levegő. Ennek a népnek utolsó tagja Aang. Ez lemaradt
Oké. Akkor átírom a kérdést a 4 válasznak megfelelően. Ja mégsem, mert a gép már elvette a lehetőséget és a jutalmat sem kaptam meg. 4 szó és tökéletesen értelmes kérdést kapunk. "Melyik az a film.....

Nem szívesen reagálok minden mondatára valakinek, de 46 kérdést írtam már amit még a értékelők is elfogadtak és 8 "rosszat" és abban a 8-ban is volt ami korántsem rossz csak ott is megkaptam a "speciális érdeklődési kört".

Pl.: Az Avatár rajzfilmben Aagh milyen néphez tartozik?
1. föld
2. víz
3. levegő
4. tűz

Ez egy kiváló rajzfilm amerikából, torrent ről letölthető. De már az 1 évad magyarul is ment egy rajzfilmcsatornán. Talán a Nickelodeon-on nem tom. A világ1 szerveren sokáig én is értékelő voltam, de egy ideje nem kapok értékelendő kérdéseket.
Oké nap-nap után olvasok olyan kérdést ami egyszerűen helyesírásilag borzalom. De mivel a 4 válaszlehetőség között megvan a válasz nem törődök vele.

A filmes kérdésemnél nincs a 4 lehetőség között Igen vagy Nem, van ellenben 4 filmcím. Na akkor vajon mire gondolhattam? Bár válaszodból egyenesen jön, hogy amibe lehet beleköt az értékelő.
Lassan csak olyan kérdések feltevésének lesz értelme, hogy milyen állat a rajzfilmbéli Vizipók csodapók!

a) kutya
b) macska
c) pók
d) elefánt

Bár lehet erre is rossz kérdést értékelést kapnék, mert olyan hülye itt mindenki, hogy erre sem tudja a választ. Szánalom.
Cameron Poe (Nicolas Cage) pont azon a gépen utazik, amin különösen veszélyes rabokat szállítanak (Film)?

Megérint a halál
Con Air - A fegyencjárat
Szemtől szemben
Vakrepülés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Miért is? A Con Air itt Magyarországon is igen népszerű volt. Ezek szerint senki nem jár moziba és DVD-t sem néz. Tehet egy szivességet az értékelő!
Dátum: 2008.12.18. 13:29:23
Melyik nem energiaital?

Red Bull
Tigris
Kobra
Burn (Talán.)

Én a Kobrát írtam. Erre a "jó" válasz a Tigris. Holott én már kb. 10 szer ittam Tigris energiaitalt. Pizzarendelésnél ezt kértem italnak. Létezik az tuti.
Dátum: 2008.12.18. 13:15:10
Ellopták tőled! Sajnos van ilyen skill. Ingyen kapod és ingyen bukod. Ez van.
Dátum: 2008.12.18. 13:08:29
Nekem nagy szívás volt a leállás, mert aznap reggel 4 és 5 óra között csináltam meg a nyerj 10 portyát egyhuzamban küldit. Ami így elszált a francba és azóta sem tudtam megcsinálni, mert még 17 szintűek is elvernek néha. 22 szinten! :-((

Plusz a sok csp-met elköltendő éjjel is vadásztam és egy új háború miatt ami kiment a fejemből 1500 LE rabolt el tőlem 4 ellenfél. Ebben én is kicsit hibás vagyok, mert nem bírtam reggel 6-kor felkelni. De a szerverleállás nem az én SARAM!!!

Kezd értelmetlenné válni a játék. Sajnos.
Oldal: 1234