Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - YoghDemer

Oldal: 1234
Dátum: 2009.08.11. 17:53:04
Nekem kb a 2-ik manócsatánál feltűnt, hogy a BeHo Kft. ellen kell majd itt küzdeni. Alzanni Mátka képén megjelenő hölgyet ugyanis láttam a TF talin, ha jól emlékszem az őskő befizetésnél. Később a nagyteremben is feltűnt, bár nem sokáig. Tihor Miklós is felismerhető, már a név is, de a kép is jó, kicsit szigorú, de jó kép. Nekem spec egy Darton lovag jut eszembe róla, nem egy manó, de üsse kavics. Dani Zoltán-t emelném még ki, mert ha jól tudom évek óta szerkeszti a Alanori Krónikát. Így most már vizálisan is előttem van. Akit hiányoltam az Rius, neki is ott lenne a helye. A Bivalyerős, Nagyhangú, Trollnak.

A Transzc. fókusz nekem is meglett, és remélem a jövőben kevesebb LE-t rabolnak tőlem a pókok.

Hogy ne csak mindig matek legyen ebben a topicban.

Bye Oliva
Dátum: 2009.08.04. 21:51:01
Na pont nem neked írtam a post-ot, de ha már nyilvánosan osztod az észt, akkor keresd ki a kérdéseimet és találj bennük helyesírási hibát. 10 ezer Ft-ba fogadok, hogy nem találsz bennük. De továbbmegyek halvány lila segédfingod sincs milyen kérdéseket tettem fel. A vége felé a kérdéseimet a "túl szűk kör ismeri csak a választ ezért nem kapsz semmit" aljas indokkal dobták vissza. Nekem abból lett elegem.

De megkérdezném te neten soha semmit nem ütsz el? Nagyokos. Pff..

Oliva
Dátum: 2009.08.04. 20:12:03
Lanman az ilyen kicsinyes, sunyi, szőrszálhasogató értékelésed miatt nem írok egy kvízkérdést sem fél év óta. Írjad te a kérdéseket, ha annyira penge agyú vagy. Ajánlom magamat. Oliva.
Dátum: 2009.08.04. 20:10:35
Mith Drannor Hősei klán. Hibát észleltem. 9 epikus csatából, 4 tárgy egyforma ( Elenios teljesen megunt jegygyűrűje). Ráadásul egymás után dobálja a szerver a teljesen ugyanolyan tárgyakat. A random bedöglött kérném újrainstallálását.

Oliva

Ui.: Van már ilyen tárgyam, köszönöm nem kell több. Meglephetne a program egy másik tárggyal is. Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.08.03. 09:15:06
A klán amiről szó van, a Mith Drannor Hősei. Előre is köszi a választ.
Dátum: 2009.08.03. 09:14:04
Nem kenyerem a sok hozzászólás, ha rendben mennek a dolgok játszom, teszem a dolgom. Az epikus kincsekkel van gondom. Hogy lehet az, hogy az első 10 tárgyból elvileg bármelyiket kaphatnánk, de már a 3-ik Elenios jegygyűrűje esik ki a legyőzött szörnyből. 8 csatából 3 egyforma, ráadásul már az előző klánomban is ez a tárgy volt a leggyakoribb, ott is legalább 3 esett ki az első 10 csata során. Vicces. De a Fairlight nyakláncából is 2 esett már ki, tehát 8 tárgyból 5 majdnem egyforma.
Nálam a random tárgy nem azt jelenti, hogy mindig ugyanazt kapjuk/kapom. Valamit jó lenne átállítani, vagy megnézni, hogy néha talán más tárgyakat is kapjunk Elenios nagyszerű jegygyűrűjén kívül is. Ami tisztelet az alkotóknak, nem egy jelentős tárgy. Én még portyában nem is hordtam, valószínűleg nem is fogom.
Dátum: 2009.05.27. 00:11:37
Átfutottam az általad ajánlott linket. Ez nem a Végzetúr Netikettő leírása, valamilyen általános netes tábla oldal mondjuk minden fórumra. Ami vagy jó vagy nem. Nem hiszem, hogy ebben nemzetközi standard-ek lennének.

De most már tényleg kezd eldurrani a "fejem". Bemutatkoznék. Én vagyok a vevő. Ritkán írok ide, ha mégis oka van. Ez a játék nem párkereső és nem az a cél - bár lehet jobban járnék - , hogy holnap-holnapután ágyba bújunk egymással. Szereztem már barátokat, a klánommal is jóban vagyok, bár ez is alakulgat, néha fenn, néha lenn. Egyszer már pm-eztél velem, már akkor is valami adminnak néztelek, vagy ami rosszabb valamelyik admin nőjének. Már akkor is nagy észosztó voltál, ezt mostanáig sem sikerült kinőnöd Aranyhaj. Fingod nincs ki vagyok, és szomorú de az üzeneteimből sem fog ez számodra kiderülni. Amit írok pont azért írom, mert így AKAROM. Nem te fogod sokadjára megmondani, hogy mit gondoljak, mit írjak. A linkedben leírtakat is az ilyen fapináknak találták ki, akik az életben nem képesek egy valódi kapcsolatot létrehozni, max a gép előtt játszák el, hogy ők milyen tünci Csipkerózsikák.

Ez a játék nem a legyünk egymás barátai clubest. Bár nem érzem magam világuralomra törő zsarnoknak, de az általam megtermelt erőforrásokra igenis sokan ácsingóznak, és ha nem vagyok topon, elveszthetem a nagy részét, vagy mindent. Az az egyet kéne megérteni okoska, hogy ha sérteni akarok akkor sértek, ennyi. Ne magyarázd, hogy hogy lehetnének a hsz-eim barátságosak. Nem akarom hogy azok legyenek!! Ez így érthető? Te milyen jogon nevezel bunkónak? Ez is benne van a netikettődben?

A VÚ ba eddig kb 35-40e Ft-ot fizettem be. Megérte. A magyar RPG piacon egyedül ők azok akik a könyv és kártyakiadáson kívül másba is bele mernek vágni, ráadásul profi szinten. Nyilván hibák vannak, de semmi sem hibátlan. Tudom te az vagy, de ezzel meg mit kezdjek? Én elvagyok, vadászkari lettem, munka mellett ez is nagy szó, epikusozok, sokat építek, tápolom a top karikat TP-vel, néha még a háborúkba is bele-bele szólok. Ha egy háború miatt pár Hsz-t megírok, akkor ez van. Én így harcolok a klánomért, a szipolyozóink ellen. És kibaszottul idegesít, ha jönnek az ügyeletes okoskák, és ízekre szedik a postjaimat. Vegyél LEGO-t és építgessél.

Remélem megérte beleszólni egy tőled teljesen független dologba.
Dátum: 2009.05.26. 23:05:28
Idézet: nasdfil - 2009.05.25. 17:11:38

Az ilyen tevékenység kizárást vonhat maga után." akkor, ha első körben csak figyelmeztetést kaptál, akkor engem igencsak felháborít, hogy erre nem az a válasz, hogy elnézést, hogy megsértettem az általam elfogadott játékszabályokat, és örülnél, hogy nem töröltek azonnal (mint minden más játékban egy ilyen esetben gondolkodás nélkül történne), hanem beírod, hogy akár zárolhatnak is, akkor is ezt tartod a megoldásnak.


Nem haragszom, ezek itt a tények. Ha nasdfil játékvezető lenne, TLO-nak már nem lenne karaktere. Persze mindezt egy felhívás miatt, amire SENKI nem jelentkezett. Volt már itt éppen elég cifra dolog és az érintettek tudtommal megtartották a karaktereket.
Dátum: 2009.05.26. 00:42:04
Nasdfil nem vagy admin, ne játszd a szerepét. Majd ők eldöntik mit akarnak, sőt mint látható döntöttek. Továbbá ha TLO nem nyílt levélben és végső mentsvárként teszi meg ajánlatát, hanem fű alatt, pm-be, skpe-on, akárhogy, kiváncsi lennék honnan jöttél volna rá, hogy mi történik, sőt szerintem az adminok is csak kapkodták volna a fejüket.

Mindegy, megtörtént, Ronin-hoz méltóan előre közöltük mi lesz, megint rátok vall, hogy mivel tudjátok mi lesz, már menet közben akarjátok minden eszközzel csökkenteni a károkat. Még a vezetőnk adminok általi törlésétől sem riadtok meg. Igazi ..... vagytok. Ide mindenki gondoljon egy szót. Én megtettem. Csak hogy figyeljünk a NEtikettőre is.
Dátum: 2009.05.26. 00:16:23
Aranyhaj rakj már be linket, hogy miért is NEtikett érintő a kérdés. Ja továbbá éppen háborúban állunk a megszólított fórumozókkal, így mégha van is ilyen Netikettő teszek rá, jelenlegi céljaimnak ez felel meg. Nem akarok egyik puszipajtása, meg smárbarátja lenni. Sőt mivel az eredetihez hasonló költői módon figurázom ki, aki emiatt megsértődik nem érdemes a művészetemre. Te is kaptál egy becenevet, remélem tetszik és nem lesz belőle Netikettő sértődés.
Dátum: 2009.05.25. 00:52:37
Littlepet te Erdélyből játszol? Komolyan kérdem, nekem van pár travianos spanom, na azok nem használnak ékezetes betűket.

Neked is röviden, hogy értsed. Nem nyertek ezzel a háborúval semmit. Hogy mi mennyit bukunk NEM ÉRDEKEL! Grat a katalizátorhoz. Nekünk is maxos.

Játék ez, játszatok.
Dátum: 2009.05.24. 15:37:02
Lényeket szoktam befogni, de azokat sem sűrűn, főleg ahhoz képest, hogy 30-as a csapdakészítésem. De megszakítást utoljára 7 hónapja csináltam, hogy mégis mi ez. Azóta soha nem szakítottam meg vadászatot.
Dátum: 2009.05.24. 15:26:42
Elindítottam 20 vadászotot. És ÖSSZESEN 9 kérdésre tudtam válaszolni. De az előzőnél is 20-ból 16 kérdést kaptam. ????????? Ez miért van. Ráadásul a 30 helyes kvízválaszos küldit csinálom, amivel már rég kész lennék, de így nehéz lesz, hogy a szerver fel sem teszi azokat. Kérem a hiba kivizsgálását.

Köszönöm.

Oliva
Dátum: 2009.05.24. 15:03:09
KurahBereth neked már nem írok becenevet. Így is röhejes! Évszámot?? Csatornát?? Hol írok én évszámot, bemásolnád kérlek? A fórum ugyan egy info csatorna is lehet, ha így tekintünk rá, de én ide akartam írni, szóval nem tévesztettem el semmit. Szerintem pont beletenyereltem valami titkolt sus-kussba. Pedig multizni nem szabad fiúk! Remélem tudjátok!
Mivel BaalCain volt olyan kedves és megvádolt multizással kérem az adminokat, hogy nézzenek utána vajon ő multizott-e. Előre is köszi. Gondolom Freudi elszólás volt ez részéről.
Dátum: 2009.05.24. 14:46:52
Nasdfil én a véleményemet írom le, nem sértegetek, azt már megtették helyettem mások. Nekem sértő ugyanis ha valaki hülyeséggel és csúsztatásokkal írja tele a fórumot. Pl. ha valaki váltig állítja, hogy zöld az ég az oké? Te nem közlöd vele, hogy kék, nehogy megsértsed?? Vicces.
1. Még senki nem jelentkezett a őskő felajánlásra, ezen lovagolni innentől kezdve nevetséges. Ráadásul simán lehetett volna fű alatt is csinálni és akkor nem sírhatnátok össze itt 15 lepedőt a fórumon. Ennyi. Amúgy baromira legális a dolog. És szerintem etikus is. Mi kiírtuk a klánlapra, hogy a rendszeresen visszajárok ellen mindent felhasználunk amit lehet és PC is kapnak. Itt mondanám el, hogy teljesen rendben van a háború, csak mi meg szétcsapjuk PC-val az klánotokat. Ennyi.
Igen nekem van őskővel tárgyam, de én nem is írok olyat, hogy valaki, hogy merészel pénzzel belenyúlni a játékba. LOL! Innentől kezdve jogos a felháborodása az összes valóban INGYEN játszó végzetúrnak, akiket leraboltok, szétvertek, mert "jogtalan" előnyszerzés után hatalmaskodtok rajtuk.

2. Nyugodj meg travian-ban is vannak ilyen üzenetek. És ott is eldöntöd érdekel vagy sem a dolog.
Dátum: 2009.05.24. 14:27:27
Ballábú-balcarú nekem veled ellentétben nem kell klánszintű "brainstorming"-ot tartani, hogy 1 jó ötlet, vagy név az eszembe jusson. Tudod nem mindenkinek 80-as az IQ-ja.

Továbbá mindenki magából indul ki, gondolom te gyakran multizol, ha egy fórum hsz-ről is ez jut eszedbe. Itt akkor kérném is az adminokat, hogy BaalCain-nak nézzenek már utána, hogy mikor-hova lépett be még a saját acc-ján kívül. Előre is köszi.

Oliva
Dátum: 2009.05.24. 13:43:45
Na pont téged nem nagyon látlak a csatalistámban, de nyilván ezután szeretnéd pótolni. Hajrá. Ma is inkább fenntről kapom az "áldást". De semmi gond.
Dátum: 2009.05.23. 19:15:54
Továbbá nagyon "bátor vagy Ballábú, hogy nálad 3 szinttel alacsonyabb, 150 TÖ-vel kisebb és felszerelésben is gyengébbet támadsz. Gratula te hős! Pff... Ja te pénzért nem befolyásolod a játékot, akkor remélem a Hóförgeteg az adminok ajándéka és még csak véletlenül sem került őskőbe=forintba. Vicces vagy.
Dátum: 2009.05.23. 19:09:59
Ballábú-balcarú annyi baromságot írsz össze, hogy még olvasni is fáj. Rövid leszek, hogy értsed. Csak és kizárólag PC fogok építeni, remélem még sokan mások is a klánból (Ronin). Cél a max szint. De legalább 18-19 szint. Kb. 130k lesz a "nyeremény" a háborúból. Ennyit minimum megkaptok csapásokban, én javasolni fogom, hogy többet. Hogy mi mennyit kapunk vissza, NEM ÉRDEKEL!. Ajánlom magamat. Oliva
Oldal: 1234