Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2008.12.06. 19:55:28
Gyerekek itt óriási félreértés van nem azzal van a baj,hogy valaki kisebbeket üt, nem is azzal,ha a szövik teszik, hanem azzal ahogyan.
Például igenis el kell fogadni egy értelmes kapitulációt, bele kell érezni a másik helyébe. Igenis el kell fogadni, ha ki akar a végsőkig tartani akár két hétig, és tisztelni kell az elszántságot, főleg,ha sokkal kisebb, nem szabad odáig menni, hogy valaki rákényszerítek valamit fenyegetéssel, hiszen mi magunk sem szeretnénk ha így bánnának velünk!
Még egyszer kérdem: Ez olyan Bonyolult!?
És még egy drasztikus kérdés kérem senki tényleg senki ne vegye magára: Miért kellene valakit tisztelni aki ennyire nem képes, miért kellene egyáltalán emberszámba venni?
Miért nem lehet tisztességesen játszani, ezen nem azt értem, hogy gyengébbet nem támadsz, miért kell a másik játékát tönkretenni?

Kérdésedre válaszolva, nem gyűjtöm a portyapontot, ha van időm én is portyázom, és igen szoktam gyengébbet is támadni, mert, ha valaki jól játszik tud ellene védekezni, de ha valaki ír egy normális levelet nem támadom többet, sőt ha tudok segítek, pl. szövi szinten ez olyan nehéz?
Dátum: 2008.12.06. 19:09:45
igen jól látod, Simon írt még egy-két dolgot, azt hiszem tényleg érdemes lenne magánban
Dátum: 2008.12.06. 18:48:12
válasz is volt csak véletlenül Simonnak ment
Dátum: 2008.12.06. 18:34:07
Kedves Balor!

Négyszer kezdtem neki ennek az üzenetnek, és ötödszörre arra jutottam, hogy nem érdemes veled és a hozzád hasonló emberekkel foglalkozni, mert csak a sajátjukat hajtják, és nem látják a lényeget.
Részemről befejeztem, légyszíves ne írd, hogy jobb is, mert nagyon kiszámítható lenne.

Akkor magánban folytatjuk, ha gondolod, most már kíváncsi vagyok

Üdv mindenkinek Zsolt
Dátum: 2008.12.06. 18:23:02
Szívesen!
Simonnal sikerült nagyjából átbeszélni a dolgot, 90%-ig meggyőzött, hogy nem mindenki olyan a szöviben ami a stílust és az általam említett jelzőket illeti.
Jól láttad, hogy nem konkretizáltam, kíváncsi voltam mi történik.
Azt külön köszönöm, ha magadra vetted, lásd a konklúziónál.
Simonnál lehet érdeklődni a kari nevemről és lehet ütni, nehogy csalódást okozz, tessék csak tessék!
Dátum: 2008.12.06. 15:36:28
Így van Simon.
Sajnos nálam valami vagy fehér vagy fekete. Valakinek vagy van gerince, vagy nincs.
És kedves Simon, köszönöm a jó kívánságokat én hálaisten sikeres vagyok az életben is.
Ha valaki nem vette volna észre ez a sok hozzászólás már rég nem a játékról szólt oldalakon keresztül.
Amúgy ez egy teszt is volt, ha valaki reagált erre a kis levélre az nemcsak hulladék, hanem hülye is.

Remélem mindenkit sikerült egy kicsit ráébreszteni ennek a vitának az értelmetlenségére, és arra, hogy legyünk már egymásra tekintettel. Ne fenyegessük egymást szövi sem, és ha valaki részvétet kér adjuk meg neki, ha meg tisztes helytállást tanusít, akkor bánjunk vele úgy, mint egy tiszteletere méltó ellenféllel.

Tényleg olyan nehéz ez!?
Dátum: 2008.12.06. 14:50:33
Végigolvastam pro és kontra a véleményeket.
Én sajnos ezt szűrtem le az egészből:

Az erősebb diktál és kíméletlenül ki is használja tekintet nélkül másokra. Sajnos a karakter játékban való viselkedés tükrözi a való világban élő ember jellemét.
Az én személyes hozzáfűzni valóm ehhez: Ha nem jó egy rendszer, és nem értek egyet vele, akkor nem használom ki a végletekig.

Tanulság:
1. Aki nincs más ember játékára és érzéseire tekintettel az hullladék
2. Aki csak fenyegetőzni tud,hogy elérje céljait az hulladék
3. Aki a másikkal magas lóról beszél, mert megteheti az hulladék
4. Aki ezek után magyarázza a bizonyítványt az hulladék

Konklúzió:

1. A hulladék ellen csak az összefogás segít.
2. A hulladék hiába ír erre a valljuk be számára sértő levélre bármi választ nem érdekel, mert a hulladék nem is létezik csak van tehát a véleménye is csak van nem létezik.

Akinek nem inge nem veszi magára, aki igen arról tudjuk, hogy ő a hulladék

Mindenkinek jó játékot
Dátum: 2008.10.21. 17:56:43
Sziasztok!
Majd hét éve foglalkozom kereskedelemmel ebben a szegmensben.
Sok összetevője van a dolognak.

1. A fiatalabb korosztály nem olvas és a szülök sem próbálják az olvasás felé terelni őket
2. Nagyon sok primitív ember van, nemhogy olvasni beszélni sem tud.
3. Nincs rá idő, pénz, nagyon sok régi vevő mondja, hogy családalapítás után a sok kölcsön rezsi stb. miatt már nem futja könyvre
4. Ezt az okott úgy hívják Alexandra úgy baromi könnyű áruház láncot építeni, ha nem fizetek és nem is ismerem el, hogy eladtam egyáltalán, magyarul erőböl tárgyal.
5. Ismeretlen írókat ezzel a Beholder és a Delta Vision is próbálkozik nem lehet nagyon eladni, mert mindenki Salvatore könyvet akar venni, stb...
6. Egy jó könyvet ebben a műfajban 2000-2500 példányban lehet eladni, ha havonta egy kiadó kiad 2 könyvet nehéz finanszírozni mivel az Alexandra nem fizet, de a fordítót tördelőt nyomdát fizetni kell, és mondjuk, ha egy könyv nem jön be az nagy bukta is lehet.

Ha ezek a dolgok változnának, főleg a pénzügyi fegyelem, és az,hogy az embereknek lenne pénze megvenni havonta 2-3 könyvet, akkor menne a dolog, mert azért mindig lenne rá igény. 10 millió emberből azért minden időben lehet 2 ezer olyat találni akinek erre lenne igénye, maximum nem papír alapú lesz a dolog.

üdv: Zsolt
Dátum: 2008.10.11. 17:23:41
Sziasztok!
Keresek egy olyan szövit, ahol nem ütik a hátam ostorral,ha nem vagyok egy napot, de azért megbeszélik és közösen beleteszik a LE.-t
az építkezésbe.
Az igazság az,hogy a lélekkútba nem akarok a minimumnál sokkal többet beletenni a belépéskor, ezért nem haladó szövit keresek.

Üdv mindenkinek Dorn
Oldal: 12345678910