Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Commandante

Oldal: 12345
Dátum: 2015.09.28. 10:15:59
Üdv mindenkinek :-)

Lenne egy kérdésem elindult ma 10 órakkor a 60-as v4? Ha igen akkor volna egy kis gondom,elöregisztráltam 22-én viszont mikor szeretnék belépni azt írja ki ezen a világon nincs karaktered.

Válaszotokat elöre is köszönöm :-)
Dátum: 2014.01.24. 20:02:20
Az alábbi városok közül hol lépnek át először az újévbe?

Berlin
Moszkva
Tokyo
Nem York

No coment
Dátum: 2013.10.17. 12:50:50
Szerintem a 10:00 óra a váltó mint az esetek nagyrészénél így szerintem azt vedd alapul ne az éjfélt
Dátum: 2013.10.17. 11:42:48
Az ár ugyan annyi minden szerveren csak mi forintba fizetünk más meg az ennek megfelelö eurot,dollárt stb.A különbség max abban adódik,hogy míg egy britnek nem okoz próblémát akár havi 50-100 fontott elkölteni egy játékra,hogy a vírtuális karaktere jobban tápolt legyen addig nálunk ez necces egy kicsit
De erre mondhatják a szolgáltatok ez egyéni szociális próbléma ha tápot akarsz fizes.
Abban igazat adok neked,hogy valóban sok hibás kérdés pörög a rendszerbe ezeket kikéne selejtezni.Nekem a kvízzel más próblémám van de ezt majd máskor kifejtem
Dátum: 2013.10.16. 17:02:51
Igen ő volt a bugos gyerek a másik topicba
Dátum: 2013.10.16. 16:57:36
kedves jatekostarsam, aki kirakta a forumra a smaragdok
haditervet felajanlotta, hogy oskoert megmondja kitol
tudta meg. Azert ehhez kell arc sztem.

Nem ehez már nem arc kell hanem vastagbőr de kb 1000 TT nélkül és most csunyát írok de az ilyen etikátlan viselkedést minimum 1 hónapos tiltással honorálnám Miklosék helyébe
Dátum: 2013.10.16. 16:51:49
Akkor konkrétumot írok már a tcg-re amit említettem 12db ultra rare kártya csomag 99,99 euro
Dátum: 2013.10.16. 16:35:06
Ez így nem igaz ha jól tudom van angol,orosz meg talán szlovák szerver is de a szlovákba nem vagyok biztos egyszóval a Vu már kilépet a nemzetközi porondra
Dátum: 2013.10.16. 16:06:52
Azt a játékot nem ismerem de telora is vannak olyan tcg játékok amin a extrákért nagyon komoly euro mennyiséget kérnek és vannak akik fizetnek is érte elég rendessen,persze nem én vagyok az nekem böven elég ide dellázni
Dátum: 2013.10.16. 15:57:24
Szimplán összehasonlítás véget
Dátum: 2013.10.16. 15:55:13
Ebben egyetértek veled bárki írhatja,hogy fizetös de ezt a szolgáltató látja ahogy írtad
Nem az a gond ha valaki jelzi a próblémáit én is megteszem,engem az zavar,hogy látok pár nevet a fórumon akinek ha valami játékelem nem tetszik akkor rögtön előhuzza a kártyát keményen fizetek és ha nem úgy lesz ahogy nekem jó törlök.Csakhogy ezt a játékot nem 10-20 ember játsza szerintem és lehet a talin vesz egybe 20k-ért kavicsot viszont van aki 2 naponta lő 1k-ért sms-t akkor kifizet keményebben a játékért,az aki évente 2*20k-t költ vagy az aki 2 naponta 1k-t ?
Dátum: 2013.10.16. 15:42:35
Nem vitázni akarok de valóban vannak olyan játékok ahol akár egy jobb tápért simán 100-120 eurot is elkérnek de a te döntésed veszed e viszont negyed enyire nem veszik figyelembe a játékosok véleményét de ezt kifejtettem a másik hordás topicba
Dátum: 2013.10.16. 15:23:27
Lehet,hogy változott a dolog ezt nem vitatom de azt beláthatod,hogy nonszensz dolog már már zsarolni a szolgáltatott arra hívatkozva ha ez nem így lesz törlöm magam hiszen keményen fizetek nekem ez jár alapon.
Én személy szerint szeretem a kihívást a játékokban és ebbe beletartozik az is,hogy probálok alkalmazkodni az újításokhoz.
Persze a mostani eventhez nem akarok ezért nem veszek részt benne de nem állok neki heplikázni,hogy ácsi én keményen fizetek ezért nekem így meg úgy lenne jó.
És igen én is fizetek a játékért mert kell kavicsos cucc és stb stb de senki nem kötelez rá,lehet kavics nélkül is játszani nem kötelezö full optimalizátornak lenni mindenkinek
Dátum: 2013.10.16. 14:54:52
Attól,hogy nem kerül annyiba még vehet 5-10k kavicsot magának ez nem szint függö.És ha keményen fizetet érte akkor már elvárhatja,hogy az ő játékstilusához igazítsanak minden eventet meg minden változást ?
Szerintem itt sokan örülhetnének amiért ennyire is figyelembe veszik a véleményeket próbáljatok ki más játékot és ott reklamáljatok ezzel,hogy keményen fizetek majd visszaírják ha nem tetszik lehet törölni ugyanis a szolgáltató hozza a szabályokat és mikor regelsz te ezt elfogadod.Akkor meg alkalmazkodni kell és nem verni milyen keményen fizetek és ha nem nyaljátok körbe a seggem akkor törlök.
Dátum: 2013.10.16. 14:31:18
Most miért mondod Blájen nálunk VP-nek is bejön
Dátum: 2013.10.16. 13:52:17
Egyetértek Birkával máshol ha nem jelzed és visszaélsz a buggal törlik a karaktered és még azt is leszarják mennyi kavicsot,aranyat vettél az elmúlt évekbe.
Dátum: 2013.10.15. 13:11:38
És,hogy ment a rinyálás a jó néptől amiért naponta csak 65 pp-t lehet eltolni,erre kiderül még a 65 csatát is kész rémálom letolni naponta
Azt hiszem ez az mikor a fagyi vissza nyal de nem kicsit

Na de hajrá és sok sikert annak aki ezért a gagyi jutalomért végig tolja majd az 1100 gyöztes csatát+ mellé 2* ennyi esemény pontot cirka 3 hét alatt

Szerintem ez az event egy kalap ........így inkább kihagyom
Dátum: 2013.10.07. 08:32:36
Még lehet vitatkozni meg okoskodni,hogy miért nincs eseménypont gyüjtés-re egy hét és stb stb,de egy dolgot értsetek meg végre ez egy event ahol mindenki eldöntheti részt akar-e venni rajta az adott keretek közt.Semmi nem kötelező
Dátum: 2013.10.02. 18:40:52
Na jó de ha már szabad társ választás akkor mi alapján ?

Horda,szint vagy szövetség,esetleg mindettöl függetlenül akit akarsz a saját világodról ?
És itt felmerül egy újabb kérdés mi alapján lesz kiválasztva az aki választ ?
Oldal: 12345