Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2010.05.07. 15:36:10
Lehet az RND napban valami. Nekem ma egymás után négy térkapus szörnyike adott ékszert. Pislogtam is rendesen az örömtől.
Dátum: 2010.05.07. 15:29:36
Tényleg! Magamat esélytelennek tartva a negyedik körig jutottam.
Dátum: 2010.05.07. 12:43:24
Lőwy Árpád : ÚJÉVI KÖSZÖNTŐ

Elérkezett végre a várt Újesztendő!
Kívánom, hogy hozzon sok jót a jövendő!
Kövér, tiszta búzát arasson a kasza,
És minden magyarnak jól álljon a
- nyakkendője!

Hazánk boldoguljon, virulj magyar népem!
Székesfővárosunk épüljön ki szépen!
Terjedjen az erény, vesszen, ami durva!
Minden utcasarkon álljon egy-egy
- hirdetési oszlop!

Kopasz koponyával, görnyedő derékkal
Sok vén sportman a testkultúráért él-hal.
Ám, de másnap masszőr dörzsöli az inát,
Így jár, aki nagyon szereti a
- baracklekvárt.

Megáradt a Duna, nézni is rettentő,
Elveszett száz lélek, bedőlt sok háztető.
Még az öreg Gellért hegye is megingott,
Mert Kovács kapitány olyan nagyot
- füllentett.

Az én kedves, drága Elemér barátom
Reggel sokszor sápadt s levert, amit látom.
Kérdem tőle múltkor: Mért vagy oly aszott?
Bágyadtan mondja, hogy egész éjjel
- fájt a foga.

Május van, tavasz: a szerelem hónapja,
az ébredő vén föld új ruháját kapja.
Ember is, állat is örül a tavasznak,
s lenn a Duna-parton a kutyák is
- örülnek.

Reng a búzakalász az alföldi rónán,
ott arat egy legény, arra jön egy szép lyány.
Rákacsint a legény, leteszi a kaszát,
Nadrágjába nyúl, és kiveszi a
- kaszakövet.
Dátum: 2010.05.07. 11:20:41
És a 150-esek? Legalább mi kapjunk valamit pluszba!
Dátum: 2010.05.06. 10:27:22
Ilyenek mindig jönnek:

... Egy mammutóriás fészkére bukkantál! ...

Megnézném azt a fát, amelyikre egy ilyen apróság felröppen tojást rakni.
Dátum: 2010.05.05. 09:38:11
Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak.
- Van valami tapasztalata ezen a területen?- kérdezi a főnöke.
- Persze, én ne tudnék eladni ...
A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszik neki a fiatalember önbizalma. Az első nap után megkérdezi tőle:
- Na, hány vevője volt ma?
- Csak egy.
- Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Mennyi volt a bevétele?
- 210 325,65 dollárt.
- Mennyi? Mit adott el?
- Először eladtam neki 1 pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem, hova akar horgászni menni? Ő fel akart menni az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda kell egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra és vett egy duplamotoros Seawind-et. De nem volt biztos benne, hogy a Civic-je el tudja-e vontatni. Így lementünk a szalonba es eladtam neki egy Pajero-t 4WD kerékmeghajtással.
- Maga azt akarja mondani, hogy az az ember akart 1 horgot és maga a végén eladott neki egy hajót, meg egy autót?
- Háááát, nem egészen... Az Úr egy csomag tamponért jött be... Erre mondtam neki, ha már a hétvégéje í¬gy el van szúrva, elmehetne inkább horgászni...

Szerk: stilizálás
Dátum: 2010.05.05. 09:33:21
Sziasztok!

Már másodszorra esik meg velem, hogy elindítok egy vadászatot automatikus sajtolással, úgy, hogy csak CSP-ért sajtoljon magától. Erre ez történik:

Ma, 09:15:49 ... Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 10431 lélekenergiát. (-50 VP)
Ma, 09:17:48 ... lélekenergiáját veszed (+1558). +23 TP
Ma, 09:19:47 ... A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

7560 VP-m és 16 CSP-m volt a történés pillanatában.

Ha mindig így menne, akkor elfogadnám, hogy csak őskő ellenében sajtol, de simán működik máskor, hogy CSP-t von le a 10 percen belüli sajtolásért.

Szerk1:

A vadászt folytatódott és bejött még kettő:

Ma, 09:29:42 ... Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 6699 lélekenergiát. (-50 VP)
....
Ma, 09:51:31 ... Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 8135 lélekenergiát. (-50 VP)

Itt már eltelt köztük több mint 10 perc és újra tudott sajtolni, de ha folyamatos a vadászatom, akkor miért nem volt autó sajt az előző is? Sehogysem értem.

Szerk2:

Jött rá válasz:

Szia!

Kielemeztük a problémát. Tudjuk mi okozza, igyekszünk mielőbb javítani. Addig is el tudod kerülni ezt, ha nem annyi CSP-ért mész el vadászni, amennyi éppen van, hanem max. eggyel kevesebbért.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dani Zoltán

Szerk3: helye-sírás
Dátum: 2010.05.05. 06:31:03
Én evvel foglalkozom, de ez már off.
Dátum: 2010.05.04. 18:04:19
Dehogynem. Egy jól kitalált "CLUSTERED" indexel a tábla végére rakva őket minden lekérdezés felgyorsulna.
Dátum: 2010.05.02. 20:38:37
Ez az előbújás már engem is érdekel, lehet hogy regisztrálni fogok a 4-es világon csak ezért.
Dátum: 2010.04.28. 13:42:22
Egy nőnek cseng a telefonja.
- Halló szivi, mit szeretsz jobban, a banánt vagy az epret?
- A piacon vagy?
- Nem, a gyógyszertárban...
Dátum: 2010.04.28. 12:29:50
Igen, tudtommal a besorolásért kapott jutalom kérdésenként számít. Itt tuti nincs "duplázás".
Dátum: 2010.04.28. 12:27:05
Értem én!
Dátum: 2010.04.28. 10:08:23
Egyetértek, hogy lehetne több funkciója!
Dátum: 2010.04.28. 10:00:42
Meg beszélni nálunk sem nagyon szoktuk, csak azt nézzük, hogy megvan-e átkozva valaki.

A kivigzéssel mi nem állunk ilyen jól.
Dátum: 2010.04.28. 09:54:56
Azért az a piramis a szövetséged többi tagjának adhat pluszt, még ha te is átkoztad meg a karaktert. Gondolom ti is megbeszélitek, kit érdemes támadni.
Dátum: 2010.04.28. 00:55:30
Akkor a többit tudod majd végtelen +5 -ig emelni. , vagy majd lehet úgy visszafertőződni, hogy a tisztaságért kapott plusszok is megmaradnak.

(Én is pihent vagyok ezek szerint.)
Dátum: 2010.04.27. 22:27:38
V1 - Smaragd Lelkek:

45. szint feletti aktív tagokat keresünk. Nálunk nincs kötelező építés. Az Akadémiánk már 15. szinten van, és az Epikus emlékmű is elérte a kettes szintet.
Dátum: 2010.04.27. 22:21:27
Üdv!

Nekem 110 van 70+70-es mászással. Szóval nagyon kell az a mászás szaki, ahhoz, hogy találj.

Persze, ha csak a minimum 10-re gyúrsz, akkor tényleg nem kell.
Dátum: 2010.04.26. 08:09:25
A tévé pályázaton keres műsorvezetőt.
A jelentkező délceg, jó megjelenésű, ömlik belőle a szó, csodás dikció, jól öltözködik, idegen nyelveket beszél, de. időnként nagyokat kacsint.
Mondja is neki az egyik pályáztató:
- Uram, meg kell értenie: nem lehetünk elnézők. A rádióban ön talán még megfelelne, de hát mi televíziós műsorvezetőt keresünk. Visszás lenne, ha a híradóban azt olvasná: "a kormány adót csökkent" vagy "növelik a nyugdíjakat", és közben nagyokat kacsintana. Mindenki joggal hihetné, hogy gúnyt űz a komoly témákból.
A jelentkező csak legyint:
- Ez nem annyira szörnyű! Amint beveszek egy aszpirint, elmúlik a kacsintási inger.
- Valóban? És ezt be is tudná mutatni?
- Hogyne.
Az ürge az egyik zsebébe nyúl, kivesz egy kondomot, kacsint; aztán a másikban kotorászik, onnan is előkerül kettő; a belső zsebébe nyúl, ahonnan egy kisebb halom kondomot sikerül előhalásznia, aszpirint azonban nem talál.
Gyöngyözik a homloka. Kétségbeesetten keresgél, kacsingat, előtte az asztalon már kondomhegy, mire az egyik farzsebéből végre előkerül egy aszpirin. Bekapja, és nyomban elmúlik a kacsingatási inger.
- Uram - nyugszik meg a pályáztató -, ön a legjobb jelentkező, felvesszük, csak árulja már el, minek önnek ennyi kondom?
- Mindig ezt kapom a gyógyszertárban, amikor aszpirint kérek, és... közben kacsintok.