Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2010.12.14. 06:20:32
Szerintem sem. Nekem nagyon tetszett a könyv, de a film előtt nem sokan ismerték. (Utána meg még kevesebben fogják elolvasni, mert inkább megnézik.)
Már találkoztam vele és a szövetségével háborúban.

Úgy ütötték a döntetlenező karaktereinket, mintha vérre menő háború lenne, pedig az első napon kiderült, hogy sz...rá vernek minket.

Szóval először sepregessen csak a saját háza táján....
Döntetlenre állunk!


Katherin, a káprázatos: Eddig összesen 10869 térképdarabot találtatok.
Ericath, az elragadó: Eddig összesen 10869 térképdarabot találtak.
Dátum: 2010.12.10. 15:58:10
Szakértelmek láthatóságát nem támogatom, de a szintenként csökkenő költség jó ötlet!
Te eddig 64 térképdarabot találtál.

Már alig 50-60 a különbség a javunkra.
Dátum: 2010.12.09. 09:26:45
Szőkeség hazaér a munkából, és újságolja a pasijának:
- Észrevetted már, hogy az utcánkban csupa azonos színű autó parkol?
A barátja kinéz az ablakon, és így szól:
- Drágám, már vagy három órája havazik...
Dátum: 2010.12.08. 18:08:06
Most elrontottad, mert erre 10-et adtam.
Dátum: 2010.12.08. 13:57:38
Idézet: Bagolyesz - 2010.12.08. 11:25:12
éppen ez az! Csak egyet engedett és nem kettot!


Pont akkor vetted meg, amikor 68, 78, 88,.... stb. szintre léptél?

Mert amikor ezekre a szintekre lépsz, megnövelheted egy szakértelmed maximumát 5-el.

Ha megveszed a tekercset, akkor is megnövelheted egy szakértelmed maximumát 5-el.

Ha legközelebb szintet lépsz, megint csak 1-et emelhetsz meg. A tekercs, csak egyszer hat, akkor amikor megveszed. Ha ezt pont az említett szintek elérésekor teszed, csak akkor emelhetsz egyszerre kettőt, mert akkor a két hatás összeadódik.

Edit: Jav.
Dátum: 2010.12.08. 08:42:36
Egy férfi meséli a haverjának:
- A baleset után királyi dolgom volt. Egész nap csend volt, nyugalom, bármikor nézhettem a meccset a tévében, a haverjaim minden nap meglátogattak, anyám minden nap finom kajákat hozott. De mindennek vége szakadt, amint a feleségem kijött a kórházból.
Egyelőre úgy néz ki el is véreznek.....
DÖNTETLENES KÜLDIRE KERESEK PARTNEREKET

V4-en vagyok hiába probálkozol nincs LE-M csp-t gyüjtök a gyorsitásokra adig

Ez a sokadik v4 em és még mindig csp-t gyüjtök gyorsitásra és ilyen gyors vagyok? huuuuuu nagyon mielött 15% fölé megy az ép-m elköltöm a lovét hihetetlen gyorsan


Válasz jelet!!!



Ha támadtál néz tükörbe!

Szerintem ebben a 4ben benne lesz amit ott látsz



---------------------------------------------------------------

Nem volt benne:

Te nyerted a csatát, jutalmad 15924 lélekenergia és 41 TP!
Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)

Te eddig 56 térképdarabot találtál.

Ez van:

http://www.hwsw.hu/hirek/45745/mediatanacs-nmhh-nemzeti-hirkozlesi-es- mediahatosag-blog-mediatorveny.html

Túl sokat tárgyalt a Kínaiakkal.
Dátum: 2010.11.29. 14:58:29
Gondolom a 4-es világon indultál. Itt a megoldás:

A karaktergenerálás során a karakterlapon lesz egy gomb, amivel a tulajdonságok és szakértelmek visszaállíthatók alapértelmezésre, ha esetleg valamit elrontottál. Ekkor a karakteralkotást előről kezdheted, a közben elköltött ősköveket is visszakapod. Ha a LE-d 10,000 alá csökken, a karakterlapon megjelenik egy Kilépek a katakombából gomb. Ha ezt megnyomod, elkezdheted az éles játékot. A katakombákból való kilépéskor minden tárgyad, ami nincs bekészítve, törlődik, azért, hogy ne "csempészhess ki" így lélekenergiát.
Dátum: 2010.11.29. 13:50:28
Akkor marad a peches sorozat....
Dátum: 2010.11.29. 12:23:51
Netán nem VF-el és láthatatlanul vadászol?
Dátum: 2010.11.29. 11:56:21
Az irányított vadászatnak tudtommal nincs köze az állatbefogáshoz és sajtoláshoz.

Szerintem szimplán csak egy peched sorozatod volt.
Dátum: 2010.11.29. 11:30:00
Ezt a kérdést hétszer találtam meg, itt vannak a jó válaszok, ha netán valaki megint belefutna, legalább rá tud itt keresni:

Melyik nem női név?
Zolta
Jácint
Tulipán
Valentin

Az alábbi nevek közül, melyik nem női név?
Jácint
Timmy
Csoma
Dátum: 2010.11.29. 10:33:19
Segítségképp:

Idézet: Hatsepsut - 2010.02.16. 09:55:44
Ezentúl ide várjuk a hibás kvízkérdésekkel kapcsolatos hozzászólásokat....
Kérlek, ha hibát találtok, lehetőleg a kérdést kimásolva - a hibákkal együtt - jelezzétek, mivel az adatbázisban ennek alapján tudok keresni
. Annak is nagyon örülök, ha valami módon (pl. aláhúzással) jelzitek, mi a hiba, mivel pl. az elütések fölött könnyen elsiklik az ember szeme.
Köszönöm a segítséget.


Edit: kiemelés
Dátum: 2010.11.29. 09:42:42
Így van! A LE vesztésnek tényleg semmi értelme a kalandokban, és csak negatívan hat a karakterre, míg az ÉP vesztést nagyon jól ki lehet használni.