Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2014.10.21. 09:25:53
Az event alatt megoldható lenne, hogy a Kristályokat ne lehessen kivégezni?

Pörgetném a küldiket, de egyszerűen 20 portya kell egy kritikus ütés küldihez mert az első ütés után kivégzem a klónok nagy részét, ha meg játékos karit ütök egynél többször, azonnal jön a sírós levél hogy megmond az anyukájának.
Dátum: 2014.10.20. 13:10:08
Tárgylistában ha rákattintasz a kiválasztott gyógyitalra, csak egy "biztonsági" ablak ugrik fel, hogy: "Valóban megiszod....? "

Szóval ott nem lehet mennyiséget megadni
Dátum: 2014.10.20. 12:54:18
Most így hogy visszaolvasom az eddigieket, úgy látszik senki nem is gondolt ilyesmire (elnézést ha mégis).
Jogos az érvelés, számomra kielégítő válasz érkezett ezzel kapcsolatban. 10p
Dátum: 2014.10.19. 19:59:02
Igen, pénteken felmerült egy olyan problémám hogy a portyázás italából sem tudtam egyszerre többet inni, csak sokadik próbálkozásra.
Ugyan nem vagyok programozó, sem hasonló elmével megáldott zseni, de nem lehet túl bonyolult ennek a mechanikáját átírni a gyógyitalokra és varázsitalokra...
Idézet: Kondor76 - 2014.10.19. 18:29:31
Olyan érzésem van, hogy a reklamációk hatására Miklós hirtelen a hasára ütött, és elővette ezt a régi ajánlatcsomagot. Szerintem jogos az igény arra is, hogy - mivel tényleg nagyon közel van a mostani akció a találkozóhoz - tudjanak a játékosok dönteni/választani, a találkozón esedékes, illetve ezen akció között.



Jó, nézzük ki a lehető legjobbat a dologból, hogy a választás lehetőségét kínálja ez a befizetési akció.
Viszont... Ha itt tulajdonság, akkor ugyanolyan mértékű legyen a másik lehetőség is, ami ilyen szempontból számomra 9,5 millió LE-t jelent csak az IQ növelés (magasabb mint 67%-os módosító mellett)
Nem valószínű hogy ilyen mértékű lenne a találkozós csomag. De ez majd úgyis csak a találkozó előtti héten derül ki, amikor már hiába jönnek a hozzászólások, hogy bezzeg itt IQ volt....
Idézet: Kondor76 - 2014.10.19. 17:59:27
Pontosan. Ennyit érnek a hozzászólások...


Azért előfordul hogy használ valamit a dolog (lásd új szakik, NJK klónok erejének csökkentése stb stb)
De még mindig a jelentős része az ami észrevétlen marad.

Pénzért tulajdonságot... lehetne ez a "cím", az őszi befizetési akció helyett...
Dátum: 2014.10.19. 17:56:55
Idézet: Zoole - 2014.10.17. 21:29:37

A sok bohockodás helyett meg lehetne duplázni a gyógyitalok hatásfokát, és nem kéne itt bűvészkedni feleslegesen, ha valaki valamiért soknak találja az őt érő sebzést.


Zoole tapintott igazán a lényegre. Persze elég gusztustalan sebzést kapunk a klónozott NJK karakterektől, de azzal kellett volna kezdeni hogy a gyógyitalok hatásfokát növeljék.

Idézet: Ariel - 2014.10.19. 10:52:42
Inkább költök végtelen mennyiségű LE-t, hogy ne gyengüljek, mint hogy kis pista elköltsön valami bagatell mennyiséget, amivel engem gyengít.


Ariel teljes mértékben egyet értek. Ha valaki időt/pénzt áldoz a karaktere erősítésére, azt ne dobjuk már el, azért mert mások elhanyagolható lélekenergia mennyiségért legyengíthetik azt. NJK ellen egy remek fejlesztés, de nem PvP-ben a helye.
1600 Őskő: 21000 Ft
10 lelakatolt ládikó, 10 torta, 2 templomi pálca, 8 kisebb térkapu stimulátor, +10 IQ, 50 sorsjegy, 50 kisebb vadászzsákmány, 4 barátság kristály

Ismét megjelent befizetési bónuszként a tulajdonság emelése. Még mindig erősnek érzem ezt a "jutalmat".
Konkrétan 9-10 millió lélekenergia ajándék egy magasabb szintű karakter számára.
Legutóbb is rengetegen szót emeltek a bónusz ellen, de úgy látszik a sok kritika ellenére is megéri megkavarni az állóvizet...
Dátum: 2014.10.10. 15:46:18
Sziasztok,

Ezúton szeretnék elköszönni a végzetúr közösségétől, öröm volt az elmúlt hat év, de tényleg .

üdv

maci
Dátum: 2014.09.28. 12:19:54
!
Dátum: 2014.09.22. 10:33:26
Mivel nem nagyon lesz olyan, aki 2000 őskövet csak a templomi pálca miatt elkölt, ezért semmi hátrány nem ér

Szerintem itt semmi olyan tápról nem marad le a játékos, ami szignifikánsan számítana a fejlődésébe.

Tegyük hozzá, hogy 2000 őskőre belőni a felső határt nem nagyon van értelme, ha senki nem használja ki
Dátum: 2014.09.14. 20:34:28
ez a saját szövivel kész
Dátum: 2014.09.13. 09:08:21
Tehát vannak eventek, és van 30pp-s beállítás, ami gyorsabb fejlődést, több játékban töltött időt eredményez (ezáltal megvalósul minden fejlesztő álma, sokat foglalkoznak a játékával), viszont a játék ezt nem támogatja:).

Logikus.
Dátum: 2014.09.13. 08:26:02
Sziasztok,

Nekem még mindig problémám van azzal, hogy az epikuson kívül minden pve elem az én harci értékemből kerül kiszámításra.

Eljutottam oda, hogy egy kritikus ütés küldetésre, és kb. 30 xenora elég a 2 full ép-m és egy ősköves gyógyital. Nincs ép-m játszani egyszerűen. A folyamatosan futó szövetségi bajnokságban , ha 40 pp-re vagyok beállítva kb. 10 támadásra elég az ép-m. Van, hogy 50-60ezreket sebződök egy csatában.

Gyakorlatilag ahhoz, hogy elköltsek negyvenakárhány pp-t, x cspt eseményben, térkapuzzak , esetleg epikusozzak kellene körülbelül 500k max. ép 175. szinten.

Nekem furcsa, hogy cél lenne az, hogy az ember sok időt foglalkozzon a játékkal és kattintgasson szépen, ugyanakkor van egy erőforrás, ami meg ezt erősen gátolja.

Nagyon sok elem van már a játékban, ami keményen igényli az ép-t, ami azzal együtt, hogy szétütöm magam rendszeresen, erősen visszafogja a játékomat.

A gyógyitalokat meg hagyjuk, a szintemen elérhető legjobb gyógyital kb. az ép-m 10%-át adja vissza. Vagy még annyit sem.
Dátum: 2014.09.11. 07:41:46
Üdv,

Ismét gazdát keresek Mészáros(v3) kinevelt kis tamagocsimnak.

175. szintű, 84-szeres bajnok, tele erőforrásokkal (LE, dukát, AF, felhasználható tárgyak, relikviák tömkelege), akit érdekel, szóljon.

üdv
maci
Dátum: 2014.08.29. 18:26:15
Neked van: 99 Napkristály

nem baj, van rá még két napom. Ja, hogy nincs
Dátum: 2014.08.14. 10:30:37
v3 is opció lehet nektek, nem csak v1. Én egy hétig ingyenessé tenném a Beholder helyében a szerverváltást. (nyilván egyszeri alkalommali váltásról lenne szó)
Dátum: 2014.08.13. 13:50:39
Én néha szeretem, ha nem tudok előre mindent, éppen ezért például az előre vásárolható felszereléseket sem nézem meg, legyen meglepetés. (annak ellenére, hogy be lehet szopni )
Dátum: 2014.08.13. 13:08:38
automatikusan hogy állítanának már vissza egy korábbi állapotra? Már csak az hiányozna. Lehet, hogy csináltál egy rakás akármit még a játékban, azt is sztornóznák.

Kicsit át kell gondolni, milyen lehetőségek vannak, szerintem jobban jársz, ha írsz, hogy csak a napkristály fityfa@ miatt kihívásoztál és ment el rengeteg pp-d, szeretnéd visszakapni, mintsem várod, hogy maguktól kitalálják mit szeretnél.
Dátum: 2014.08.13. 12:48:06
Én komolyan nem értem, mi a kirohanásod tárgya.

Elhasználtad egy bugos eseményre a portyapontjaid, amelyek akkor levonódtak. A bugból kifolyólag kaptál egy rakás jutalmat, amit elvettek.

Szerintem nem ide kellene jönnöd őrjöngeni, hanem írni az ügyfélszolgálatra, hogy a portyapontjaidat szeretnéd visszakapni.