Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: mini események
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
41. hozzászólás - 2014.08.13. 12:48:06 (Válasz Zooleee #40 hozzászólására.)
Én komolyan nem értem, mi a kirohanásod tárgya.

Elhasználtad egy bugos eseményre a portyapontjaid, amelyek akkor levonódtak. A bugból kifolyólag kaptál egy rakás jutalmat, amit elvettek.

Szerintem nem ide kellene jönnöd őrjöngeni, hanem írni az ügyfélszolgálatra, hogy a portyapontjaidat szeretnéd visszakapni.
Pontszám: 7.60
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
42. hozzászólás - 2014.08.13. 12:52:39
Az arany ládikó naponta megszerezhető mennyisége limitálva van?
Mert egy jó ideje nem jött egy sem, se portya, se vadászat, se TK csata
A térképkeresés szakinak van-e szerepe a találati arányban, mint a többi eseménynél?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.32
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
43. hozzászólás - 2014.08.13. 13:00:50 (Válasz Maci #41 hozzászólására.)
Ja Maci, csak már nem először szívok miattuk! Amúgy téged hogy érintene, hogy levonták a kapott jutalmakat és a ráköltött energiaforrást is (és nem visszaállítooták a reggeli kiindulási helyzetet!)! Így csak úgy eltűnt több mint 100 pp (és tényleg eltűnt), pont mikor szabira jöttem és még be is fizettem! Ja és attól tartok, aki meg elsunnyogta az meg fütyörészve megy tovább!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.81
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
44. hozzászólás - 2014.08.13. 13:02:23
Meg ír a halál ÜSZ-re hogy ezt olvassam: Így jártál, de További jó játékot!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.95
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
45. hozzászólás - 2014.08.13. 13:08:38 (Válasz Zooleee #44 hozzászólására.)
automatikusan hogy állítanának már vissza egy korábbi állapotra? Már csak az hiányozna. Lehet, hogy csináltál egy rakás akármit még a játékban, azt is sztornóznák.

Kicsit át kell gondolni, milyen lehetőségek vannak, szerintem jobban jársz, ha írsz, hogy csak a napkristály fityfa@ miatt kihívásoztál és ment el rengeteg pp-d, szeretnéd visszakapni, mintsem várod, hogy maguktól kitalálják mit szeretnél.
A hozzászólást Maci módosította 2014.08.13. 13:08:52-kor
Pontszám: 7.70
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
46. hozzászólás - 2014.08.13. 13:09:22
Mondjuk az tényleg fura, hogy sehol sem lehet találni valami konkrét és hivatalos leírást erről az eseményről. Ha tényleg levontak valakitől jutalmat mert túl sokat nyert az jelen esetben eléggé igazságtalannak tűnik, mert sehol sem jelenik meg, hogy mi hogyan működik, akár szándékos is lehet a plusz jutalom... De mégis mit várunk egy szolgáltatótól, akinek fizetünk a játékélményért?
V1
Pontszám: 7.57
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
47. hozzászólás - 2014.08.13. 13:14:35
egyik feladat ami már teljesítve van:

Őskő mester
Költs el egyszerre legalább 1 őskövet! (kivéve az eseményhez kapcsolódó csomag megvásárlása)
Számláló: 1
Hátra van: 16 nap, 10 óra, 48 perc


jó lenne már konkrétan tudni , hogy ez a feladat akkor egyszer volt bent és ennyi? mivel a lejárati ideje pont az esemény vége , DE A többinek is kemény 4 napokat meg többet ír , akkor valóban érdekelne a dolog , hogy lesz ebből 100 napkristályom a végére ?
Pontszám: 7.62
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
48. hozzászólás - 2014.08.13. 13:26:33 (Válasz Fsanyi82 #47 hozzászólására.)
Valószínűleg úgy, hogy ezeket minden nap megcsinálod, és így naponta kapsz nyolcat. Szorozni tudsz.
Ha olvasni is volna kedved, akkor láthatnád Miklós bejegyzéséből, hogy a visszaszámláló arra vonatkozik, hogy meddig lesz bent ez a típusú feladat.
Pontszám: 6.46
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
49. hozzászólás - 2014.08.13. 13:30:26
Némelyikötök olyan mintha a dedóban volna!!!!!! Csináld- , vedd át a jutalmat- , és játsz tovább , vagy ne csináld és nem kapsz semmit.!!! Enyi........
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 6.00
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
50. hozzászólás - 2014.08.13. 13:41:10
Mivel már nem egyszer történt hasonló dolog, leírom mit kell csinálni.

1. Észreveszed, vagy sejted, hogy valami nem frankó, tehát bug.
2. Írsz az ÜSZ-nek, hogy nézzék meg.
3. Nem használod ki a bugot.

Ennyi. Én írtam még hajnalban, nem is kihívásoztam addig, nem is váltottam be a talált ládákat, nem is történt semmi baj.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
51. hozzászólás - 2014.08.13. 13:43:07
Megjött a reggeli jelzésre a válasz:

Hali!

Köszi a jelzést, minden kihívásra esett ládikó, de javítottam.
Csak azoktól fogjuk elvenni, akik nagyon sok ládikót/napkristályt szereztek vele. (te úgy látom nem estél bele)

Naponta egyszer lehet átvenni a jutalmat, tehát az 5 naposat max 5-ször, a 16 naposat max 16-szor (mindegyiket naponta egyszer)

Baraty

(3 db kihívásom volt)

Samu: tudod, hogy nagyon bírlak, de szerintem korrekt, hogy nem hagynak +100 ládikóval egyeseket egy tervezési hiba miatt. Mivel nem volt konkrét leírás ami miatt szándékos bug-kihasználást lehetbe feltételezni szerintem kérd meg az ÜSZt, hogy az állataid X tp-jét és a kapott Y kristálypontot levonva adják vissza a Z portyapontod. Jóhiszeműséged bizonyítandó a korai ÜSZ jelzés. Ha a levél stílusa a kérés, nem a reklamáció, szerintem nem lesz gond.
Azonban itt jegyezném meg, hogy vajon hány baki kell még, hogy olyankor legyenek új dolgok bevezetve mikor van is gép előtt ooyan személy aki javítja a bugokat?? Mindenkinek jobb lenne.


Szerk: illetve lehet még lejjebb pontozni, mert attól még xarabb arc leszek, te pedig még jobb
A hozzászólást Offsboy módosította 2014.08.13. 14:45:43-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.00
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
52. hozzászólás - 2014.08.13. 13:46:14 (Válasz DOMAKUTYA #48 hozzászólására.)
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.08.13. 13:26:33
Valószínűleg úgy, hogy ezeket minden nap megcsinálod, és így naponta kapsz nyolcat. Szorozni tudsz.
Ha olvasni is volna kedved, akkor láthatnád Miklós bejegyzéséből, hogy a visszaszámláló arra vonatkozik, hogy meddig lesz bent ez a típusú feladat.


Miklós őrülten hosszú hozzászólására gondolsz , vagy arra amiket előtte Honda írt, hogy szerinte ...

na mindegy éjfélkor úgyis kiderül

A feladatok többsége naponta egyszer végrehajtható, ezek jutalmát még aznap át kell venni! Ha a feladatot csak részben hajtod végre, vagy elfelejted átvenni a jutalmat, és a feladat él még másnap is, akkor befejezheted, de aznap a feladatot nem teljesítheted még egyszer, és az elveszett jutalom utólagos pótlására nincs lehetőség.

nos ez a leírás azért annyira nem teljesen így értelmezhető , de lehet csak nekem nem egyértelmű, mint a játékban sok más leírás sem.

Legyen igazad ez esetben persze, hogy tudok szorozni

na de akkor egyszerűbb lett volna a számlálókat 24órásra állítani azt sehogy nem lehetne félreértelmezni aztán ha x napig ugyanaz a feladat akkor sincs gond , minden nap látja a játékos, hogy még ennyi ideje van arra a feladatra .

Ládika esésére viszont ha kifolyik a szemme se találok semmi konkrétat , hogy mikor mennyi pp csp után vagy milyen időközönként esik , max mennyi stb

vagy ez is random és nincs maximalizálva egy napra

miért fontos , azért mert ha csak teszem azt 5 ládika eshet minek pocsékoljak egy nap el 100pp-t meg csp-t
ha ugysem kapok azután többet?

LEhet ennyire értetlen vagyok, de szeretem tudni mit miért csinálok nem csak vaktában elnyomkodni az erőforrásaim pont xeno event előtt
Pontszám: 8.41
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
53. hozzászólás - 2014.08.13. 13:49:22
Jó és ötletes ez a minievent! Pláne a hozzám hasonló karaktereknek akik például nem vesznek részt a BU-ban meg nem csinálják a VT-t sem. Minden itteni cuccot tudok hasznosítani (építési tégla,lila ital,napkristály),csak a kútkiégetőt nem,mivel nem vagyok prémiumos (szóval lélekkút kisütés,kiégetés). De attól dobja a rendszer ezt is persze.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 5.56
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
54. hozzászólás - 2014.08.13. 13:49:58 (Válasz DOMAKUTYA #48 hozzászólására.)
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.08.13. 13:26:33
Valószínűleg úgy, hogy ezeket minden nap megcsinálod, és így naponta kapsz nyolcat. .


az a 8 jó lesz 7 ek is persze ha a csomagot is megveszed amit sokan nem fognak akkor a pontosabb számolás érdekében elég lesz azt 7 tel szorozni ha már a számoknál járunk
Pontszám: 7.62
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
55. hozzászólás - 2014.08.13. 13:50:39 (Válasz Fsanyi82 #52 hozzászólására.)
Én néha szeretem, ha nem tudok előre mindent, éppen ezért például az előre vásárolható felszereléseket sem nézem meg, legyen meglepetés. (annak ellenére, hogy be lehet szopni )
Pontszám: 7.70
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
56. hozzászólás - 2014.08.13. 13:57:56 (Válasz Fsanyi82 #54 hozzászólására.)
Tök mindegy, hogy 7 vagy 8, mindkettővel meg lesz a 100 db, és ez volt a kérdésed lényege.
Pontszám: 7.15
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
57. hozzászólás - 2014.08.13. 14:17:16 (Válasz Sandman010 #53 hozzászólására.)
Alapvetően tényleg jó, csak az a fránya kommunikáció és már megint a start ...
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.49
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
58. hozzászólás - 2014.08.13. 14:58:30
A kihívás/ládikó problémának most értem a végére, úgyhogy most reagálok, és csinálom az ügyfélszolgálatos üzeneteket is utána.

Éjfél és reggel fél 9 között a kihívásoknál nem 5, hanem 100% eséllyel esett az aranyládikó. A logok alapján szerencsére mindent vissza lehetett nézni. Kiszámoltuk, ezeknek a játékosoknak mennyi ládikót kellett volna találni. Aki a ládikókat nem használta el, azoktól egyszerűen elvettük a különbözetet. Aki elhasználta, ott össze kellett számolni a logok alapján (sajnos ez elég időigényes volt), hogy mit szerzett a ládákból. Utána ezeket elvettem tőlük, és adtam annyi ládát, amennyit találni kellett volna. Aki a ládából kiszedett cuccokat is elhasználta (volt pár ilyen) ott akkor azt kellett visszacsinálni, pl. aki energiakoncentrátumot nyomott, attól elvettem a LE-t, cspt, ppt. Ahol pedig erre sem volt lehetőség, azok azt a 2-3 ládikót a végén nem kapták vissza, ill. vadászat ill. portya italt vontam le a hiányzó tárgy helyett. Nem volt semmiféle büntetés, egyszerűen csak minden előny, amit így szereztek a játékosok, el lett véve.

A feladatok úgy működnek, hogy a többség minden nap egyszer hajtható végére, valahány napon keresztül. Ezután egy másik feladat lesz helyette. A 100 napkristály kényelmesen összegyűjthető mindenkinek, aki végig aktív, emiatt nem kell aggódni.
Pontszám: 8.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
59. hozzászólás - 2014.08.13. 15:04:28 (Válasz Miklós #58 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.08.13. 14:58:30
Nem volt semmiféle büntetés, egyszerűen csak minden előny, amit így szereztek a játékosok, el lett véve.

Azért aki csak emiatt tolta a kihívásokat, az rengeteg pp-t vert el így utólag a semmire. Aki idejében jelezte üsz-re az mindenképp megérdemelné a pp-i visszakapását.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.19
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
60. hozzászólás - 2014.08.13. 15:15:12 (Válasz Miklós #58 hozzászólására.)
Oké, jogos,hogy vissza vettétek, DE:

tegnap lett volna időtök kiírni,hogy működik ez a mini event, illetve mikor kezdődik, és mit kaptunk cserébe, egy töketlen indulást,sok hajnali és kora reggeli játékos szívot emiatt.
Mi francért nem indult akkor 10:00-kor és előtte max leírni egy órával, hogy hülye gyerekek így játszatok ez a szabály. Nem ez a nolmáris eljárás szerinted????????
Pontszám: 7.90
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője