Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: mini események
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
81. hozzászólás - 2014.08.13. 20:36:21 (Válasz Kuzma.f.t #80 hozzászólására.)
Idézet: Kuzma.f.t - 2014.08.13. 19:26:54

Lovag: Ezért kár volt bekapcsolnod a számítógépet.


Ugyan már csak nem érti mi folyik itt ezért megkérdezte. (??????????????)
Csodálkozott kicsit majd örült annak, hogy páran szomorúak. ( )
Aki meg mégis jól járt arra haragszik. ( )

A jelbeszédét jobban vágom mint az írásait.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 9.15
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
82. hozzászólás - 2014.08.13. 20:49:15
Nagyon leállt ám az aranyládikó dobálás meg azt lehet mondani úgy minden a minieventben így estére!
Most ez akkor bug? Hallgatás? Újítás? Tesztelés? Netalán más egyéb?
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.39
fórumozóDivixFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
83. hozzászólás - 2014.08.13. 20:51:06
hová kell írni a panaszt a vissza írások miatt mert csak idáig 48 kíhívást szomoltam meg de sokkal több volt(csak már kicsuszott a tárolható oldalokból) mert szerintem az a 3 láda amit vissza adtak az egyszerűen nevetséges!! főleg úgy hogy italokból szedtem be a pp-okat mert nem volt egy se, azon is buktam legalább 10 italt!!

De persze a bátyám karijátol egyse űúnt el!! ez így nem igazságos elszámolás egyáltalán!!
Pontszám: 5.50
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
84. hozzászólás - 2014.08.13. 21:01:29 (Válasz Divix #83 hozzászólására.)
Akkor végre megtanultad egy életre, hogy amikor végre jól megy a játék akkor odaát valamit nagyon elszartak... Opsz ELSZÚRTAK.
Ha sikerélményed van tessék bugra gyanakodni azonnal.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.91
fórumozóDivixFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
85. hozzászólás - 2014.08.13. 21:04:58
Jah és még annyi hogy az össze ilyen játékos aki egyből beírt h bug meg ilyenek!! az elmehet...remélem tudják hogy hová. a gyomrom is felfordul tőlük a társadalom söpredéke, ha már nekik nem volt jó akkor már másnak se legyen!! Miféle mentalitás ez?? az ilyen emberek voltak régen a besugok, akik egy szaladnak hogy jajj ez meg az történt!!!! egyenesen szánalmas!!!
Pontszám: 5.86
fórumozóDivixFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
86. hozzászólás - 2014.08.13. 21:07:59 (Válasz RoscoBorlo #84 hozzászólására.)
Hát sajnos meg!!! köszönet a sok árulkodos júdásnak!! de az italjaimat azt mindenképpen írják vissza!!! ez a minimum ha már 3 ládával kiszurták a szemem!!
Pontszám: 5.20
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
87. hozzászólás - 2014.08.13. 21:09:52
Na kérem, így is lehet reklamálni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
88. hozzászólás - 2014.08.13. 21:16:43 (Válasz Divix #86 hozzászólására.)
Tehát ha a boltos rosszul ad vissza becsapva magát te szemrebbenés nélkül elrakod, és ha kiderül akkor az a hibás aki rájött és szólt?
Hol a gerinced barátom?
A hozzászólást RoscoBorlo módosította 2014.08.13. 21:18:46-kor
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 9.16
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
89. hozzászólás - 2014.08.13. 21:29:53 (Válasz Offsboy #87 hozzászólására.)
Én is jókat röhögök itt
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
fórumozóDivixFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
90. hozzászólás - 2014.08.13. 21:31:49
Köze nincs ennek egy boltoshoz "barátom"!!!! Ki az aki önkényesen eldönti, hogy itt bug van!!! és szalad a szupport-hoz mint valami ovodás!!! Más emberek rákészültek direkt erre az eventre,hogy elsők közt tudják megcsinálni!! és órákat áldoztak erre az eseményre és mindnek szembesülni kellet a rossz kivitelezéssel!! akkor nem a boltos lett meglopva hanem a vásárló!!! inkább ezen gondolkodj el!!!
Pontszám: 5.19
fórumozóDivixFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
91. hozzászólás - 2014.08.13. 21:33:03
Miért jön mindenki a buggal ha valami már egy kicsit jó!!!?????
Pontszám: 5.26
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
92. hozzászólás - 2014.08.13. 21:46:39
Mi az a gerinc??Ami a csóró senkiknek van, akiknek nem telik sebészre, hogy kivetessék? Olyasmi mint a becsület nevű, lelki eredetű viselkdészavar? Nőj már fel ember.....
Báró Samedi
Pontszám: 7.76
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
93. hozzászólás - 2014.08.13. 21:51:01 (Válasz Divix #91 hozzászólására.)
Mert túl szép, hogy igaz legyen.
Én 2 kihívást csináltam kétszer esett láda ezzel be is fejeztem mert nem erre vagyok ráállva.
Te 44-et néztél vissza, nem gyanús kicsit a 100%-os esély a megszokott 5-10%-hoz képest?
Akik beírtak csak tiszta vizet akartak a pohárba és eleget tettek a felhasználói feltételek ránk eső részének.
Akiket te a " társadalom söpredékének" nevezel a való életben gerinces állampolgárok.
Míg a szemet hunyókat BŰNPÁRTOLÓNAK hívják és börtön jár érte.
Ha 5000-el fizetsz és 10000-ből kapsz vissza, az egyszer lehet tévedés de ha visszamész mégegyszer és megint 10000-ből kapsz vissza az már legyen gyanús.
Te 44-szer mentél vissza.
Akkor ki csapta be a másikat?
A hozzászólást RoscoBorlo módosította 2014.08.13. 22:00:28-kor
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
94. hozzászólás - 2014.08.13. 21:54:21
Én valahogy hajnal 3 körül vettem ezt észre. Azt számolgattam, hogy kb. reggel 9-re már meg is lett volna a fétis, aztán meg annyi relikupon, amennyit akarok
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.56
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
95. hozzászólás - 2014.08.13. 21:56:50
Mindig is voltak,vannak és lesznek olyanok akik az élet minden területén kihasználják a kiskapukat,szeretnek a zavarosban halászni,stb-stb. Az ilyen-olyan elvont fogalmak,kategóriák,mint az igazság,becsület,gerincesség mindenkinek más és mást jelentenek ezek szerint. Pláne egy mostani dekadens világban ahol szinte mindenütt ezt hallani,azt látni,stb.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.39
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
96. hozzászólás - 2014.08.13. 21:59:52
Idézet: Zoole - 2014.08.13. 17:43:49
Honnan a bánatból kéne tudnia bárkinek is, mi egy új eventnél a rendeltetésszerű működés?


Nem kell tudni. Bár azért a józan ész mindig működik, ha egyszer csak a kihívásból elkezdenének ilyen ládák potyogni, én legalábbis gyanakodnék és elgondolkodnék mondjuk úgy 10 láda után, hogy is van ez.

A kihívások kb. 1/6-ából kapok 1 portya italt. Vagyis, ha van 300 PP-m meg még 100 ppnyi tartalék italom és szépen kipörgetem, visszakapok 300-at. Azt is, visszakapok 225-t, majd 168-at majd 126, 94, 70, 52, 39, 29, 21, 15, 11, 8, 6, 5 PP-t. vagyis 1169 portyapontot termeltem ki. A kapott 156 napkristályból megveszem a fétist és 2 relikviakupont, a 235 energiakoncentrátumot beváltom 2M LE-re, a lélekkút generátorokból elsütöm 10-szer a lélekkutat 3M LE-ért. A kézikönyvekkel spórolt 100 őskő most lényegtelen, de az az 1200 csp a vadászat italokból hasznos lesz majd a xenók alatt. Az 5M LE elég jó 400 portyából még egy EHsnak is, főleg így, hogy TP nem járt mellé, de az 1500 kihivás alatt párszor megfordult még az állatszintlépős és sajtolós küldi is
Szóval igen... én gyanakodnék azért, hogy ez nem fog így maradni.

Divx: aki párat kihívásozott, azokat nem vegzáltuk, csak azoktól vontuk le, aki ipari mennyiségű ládikót termelt.

De mondom, ezen kár aggódni, ez mindig így ment, amióta a világ világ, vannak programhibák, ha a játékosoknak hátrányos, kompenzálunk, ha valaki túlzott előnyhöz jut, a szerzett előnyt levesszük, ez így igazságos. A kihívások visszacsinálásához már a teljes adatbázist vissza kellett volna állítani a tegnapi állapotra, ez egyszerűbb lett volna, de sokkal több játékos élte volna ezt meg hátrányként.
A hozzászólást Miklós módosította 2014.08.13. 22:00:19-kor
Pontszám: 9.22
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
97. hozzászólás - 2014.08.13. 22:15:37 (Válasz Miklós #96 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.08.13. 21:59:52
Idézet: Zoole - 2014.08.13. 17:43:49
Honnan a bánatból kéne tudnia bárkinek is, mi egy új eventnél a rendeltetésszerű működés?


Nem kell tudni. Bár azért a józan ész mindig működik, ha egyszer csak a kihívásból elkezdenének ilyen ládák potyogni, én legalábbis gyanakodnék és elgondolkodnék mondjuk úgy 10 láda után, hogy is van ez.



Azért is írtam, hogy mikor gyanússá vált a dolog, abbahagytam. De említettem azt is, hogy nemigen szoktam nézegetni a kihívások eredményeit, felesleges. Félévente egyszer piros jelentést kapok, maximum arra visszalapozok hogy megnézzem. Így nem is nagyon tűnt fel az elején a dolog, és azt a 20 ládát sem érzem ipari mennyiségnek ami összesen összejött a reggeli portya/támadás/kaland/kihívás után. De nem is sírtam, hogy vissza lettek véve.

A beidézett mondatomat meg csak részben erre az eventre értettem, inkább úgy általánosságában próbáld értelmezni, Miklós.
Ha van egy új event, vagy valami módosítás egy régin, akkor csak a titkolózás megy a menetéről, illetve a hanyagságból adódó információhiány. Ez problémát szül nem csak nekünk, játékosoknak, hanem nektek is.
Csináljatok egy új, lezárt topicot, amibe nem írhat senki feleslegesen, és szépen részletezzétek ki benne az eventek működését. Időben, természetesen.
Akit érdekel elolvassa, akit meg nem érdekel, az nem nyavajoghat, mert a lehetősége adott megismerni az eseményt. Nincs olyan sok belőle, hogy hetekig kelljen bárkinek is elolvasnia.
Persze feltétel ehhez az is, hogy legalább ti tisztában legyetek annak az eventnek a rendeltetésszerű működési mechanizmusával, amit ti csináltatok
Pontszám: 7.61
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
98. hozzászólás - 2014.08.13. 22:18:12
Van rá valami halvány remény, hogy a számomra nem csak értelmetlen, de konkrétan felhasználhatatlan( a program nem is engedi használni) kútgerjesztőket esetleg báválthatom majd mondjuk néhány platinára? 15 ládából ötben ez volt....
A hozzászólást Azazel módosította 2014.08.13. 22:20:25-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.02
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
99. hozzászólás - 2014.08.13. 22:30:19 (Válasz Sandman010 #95 hozzászólására.)
Amit TE teszel, vagy nem teszel, azt nem a világ teszi, vagy nem teszi, hanem TE. A többi csak rizsa, a világnak magyarázhatod, de magadnak?
Báró Samedi
Pontszám: 8.02
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: mini események
100. hozzászólás - 2014.08.13. 22:42:43 (Válasz Divix #85 hozzászólására.)
Idézet: Divix - 2014.08.13. 21:04:58
Jah és még annyi hogy az össze ilyen játékos aki egyből beírt h bug meg ilyenek!! az elmehet...remélem tudják hogy hová. a gyomrom is felfordul tőlük a társadalom söpredéke, ha már nekik nem volt jó akkor már másnak se legyen!! Miféle mentalitás ez?? az ilyen emberek voltak régen a besugok, akik egy szaladnak hogy jajj ez meg az történt!!!! egyenesen szánalmas!!!


Orvos látott már?
Pontszám: 8.09
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!