Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Nem az a lényeg Meszy, hogy többet szereztek csatából mások, hanem azt hogy milyen csata átlaggal csinálják.
Ha neked , ahogy mondod 10 csata alatt volt meg a 18000, hordabónusz nélkül részben gyémántosok ellen akkor is feltűnően sok.
Ha igaz, amit írsz a karakterlapodon, hogy 9000 körül ütöttél ki háromszor is hordabónusz nélkül, akkor több mint gyanús lesz a karaktered. Ez nem csak nálam veri ki a biztosítékot, hanem sok más embernél is.
Lehet, hogy furcsa, hogy én , vagy Viktor vetem fel, de mi nézzük talán a legtöbbet a listákat, így persze hogy mi vesszük észre.
Belefutottunk még egy játékosba, aki durva számokat produkál, ahogy Grahor írta, kiderült hogy rabszolgákkal csinálja. Ott úgy látszik helyes volt a feltevésünk.
Ha nálad nem az, és ezt te szabályosan csinálod, akkor egyszerűen csak féltékenyek vagyunk, vedd úgy

maci
Ja, a tisztázás kedvéért. Véleményünk csak és kizárólag személyes vélemény, semmi köze a szövetségünkhöz!

Viktor és én is csak saját nevünkben hőbörgünk, érvelünk;)

üdv
maci
Most pontosan mi is a problémád?

Meg van mögötte a statisztika. Olvashatod.

És miért is pont én?

mivel nem látok bele a csatáiba, nem tudok az igazamról meggyőződni. Én felvetem, hogy mit vettem észre, aztán majd kezdenek remélhetőleg vele valamit.
ma 8 és 16 között volt 5 csatád abból az átlag 3600 körül , ebből három gyémánt ellen.
LanMaffia

Tudod mennyi LE kell, hogy legyen egy gyémánt hordánál egy 5000-es ütéshez?
Több tízezer, nem 5000...

Persze, hogy sok az az LE is. De ha nem rabszolgát futtat mellette a gazdája, akkor nem sérti a szabályokat.

Mint egyik legjobb portyás, az ütéseim átlagban 15.szint környékén minden tudásomat összeszedve 1500 LE/ csata volt. Ehhez képzelj hozzá egy 50-es kreatív affinitást, +33 % horda bónuszt.

ehhez képest valaki 3-szor jobban csinálja hordabónusz nélkül és az ellen!
Ricardo

Ugyanolyan feltételek állnak mindenkinek a rendelkezésére. Ugyanabban a játékos környezetben. Nem baj, ha ugyanazokat üti más is, amit én. Sőt. Ez a játék lényege. A nagy különbség azonban az, hogy én soha nem használtam rabszolgákat ehhez.
NEm baj, ha valaki jobb nálam, nálunk, sőt most is van, és lesz is. DE azt te sem gondolod komolyan, hogy valaki smaragdos létére 9000 le-t tud kiverni valakiből. Vagy 100 ezer Le-t szerez egy nap alatt gyémánt bónusz nélkül.
Örülök, hogy megvéded a klántagodat, de lehet te sem vagy tisztában vele, hogy játszik. Nálunk egy ember volt aki rabszolgát akart behozni, amikor ez kiderült rá pár nappal repült is.

Nem szeretek vádaskodni, sőt eddig egyetlen egyszer sem tettem fórumon, a békés megoldás híve vagyok. DE az nagyon nem tetszik, ha valaki nem ugyanolyan energiaráfordítással akar ugyanolyan jó lenni mint a top karik, legyen az portya, vadászat, megcsinált küldi.. akármi.

Természetesen ha megnézik majd meszy csatáit, és kiderül, hogy teljesen szabályosan csinálta, nyilvánosan bocsánatot fogok kérni elhamarkodott hozzászólásaimért.

Én mindenesetre nem gondolom, hogy valaki hordabónusz nélkül 5 csata alatt (ebből három gyémánt ellen) meg tud 18e-t csinálni..

üdv
maci
Dátum: 2009.01.10. 16:44:16
Meszy

Kérlek a felhasználási feltételek megsértése topicba ugorj át egy pillanatra, és - mint az egyik üstökös karakter és bajnoki viadal győztes - reagálj a felvetésemre.

maci
Kedves lányok, fiúk!

Annak érdekében , hogy hosszadalmas monológ nélkül elétek terjesszem mondandómat, rögtön bele is vágnék a közepébe:

Észrevettünk játékos barátaimmal néhány olyan karaktert, akik portyázásból eszméletlen LE-ket szereznek. Mint az egyik rutinosabb portyaoptimalizátor, én pontosan tudom, melyek a portya szélsőértékei, tehát látom azt is, ki csinálja szabályosan és ki nem.

Rövid bevezetőm után szólok azokhoz, akik rabszolgák futtatásával pofátlanul ütögetnek olyan LE-ket ki karakterekből, hogy az megcsúfolása az egész játéknak.

Nehogy azt gondoljátok, hogy sokáig fogja ez a stílus itt húzni. Nem fogom hagyni, hogy más tisztességes játékos játékát elb@sszátok a hozzáállásotokkal.
Azért mert lehetőség van a játékban jelenleg, hogy futtassatok rabszolgákat, akikből 10ezer környéki LE-t tudtok trükkösen kiverni, nem azt jelenti, hogy meg is kell tenni.

Minden fórumon harcolni fogok azért, hogy eltűnjetek a játékból.

maci

ui: elnézést a hozzászólás stílusáért, nem szeretek értelem helyett érzelem alapú eszközöket használni, de mondandóm fontossága miatt úgy érzem szükség van rá. És kedves tisztességes játékosok, ne gondoljátok, hogy titeket igazából nem befolyásol, hogy valaki saját rabszolgái útján fejlődik. Mert akkor fog - csak hogy egy példát mondjak - ha bajnoki viadalon összekerül veled és le fog győzni CSAK azért, mert van 10 rabszolgája, akikből fejenként naponta 5-10 ezret ver ki. Ez a rabszolga tartás egyébként a játék eleje óta meg van, csak eddig ilyen feltűnően senki sem húzott hasznot a saját rabszolgáiból. Gyakorlatilag a top diff listások ezen rabszolgákból élnek részben, ahogy már korábban kifejtettem, de legtöbbjüket ismerem, és nem futtatnak egyéb karaktereket, tehát a felhasználási feltételeket nem sértik meg.
Dátum: 2009.01.09. 20:12:49
nekem 17. szinten magasabb..
Dátum: 2009.01.09. 14:02:34
no azt az üzenetet kaptam, hogy nem neveztem az előző viadalra.

LOL.

ok, megjött az eredmény, győztem
Dátum: 2009.01.09. 12:13:09
nálam még nincs eredmény..
Dátum: 2009.01.09. 12:07:50
Papa, kezdőődiiik..
Dátum: 2009.01.09. 08:31:03
Thernielle

Háromszor írtam át a hozzászólásomat, pediglen tényleg nem szoktam..

Végül kimaradt, ahol mérhetetlen intellektusomról bizonyságot adva érthetetlen és hosszú monológba kezdek:).. úgyhogy röviden csak ennyi:

Kérlek válogasd meg a szavaidat és legyél türelmes a nálad kevésbé rutinosakkal. Felesleges megbántanod Joshi barat-ot . Ezzel épphogy ellenkező hatást érsz el.

üdv

maci
Dátum: 2009.01.08. 19:35:27
Ha 15.szinten jelentkeztél már, akkor tényleg jópáran vagyunk a kategóriában..
Dátum: 2009.01.07. 23:35:27
üdv

Azért a "népharag", mert - az előzmények ismerete nélkül - sikerült beletenyerelned egy igen kényes témába, ráadásul sikerült nem túl népszerűen előadnod a mondandódat..

maci
Dátum: 2009.01.07. 23:33:23
Na, most kell hősugárzót eladni
Tesco-ban teltház lesz, fogadjunk péntek estére már nem lesz egy darab sem belőle..
Dátum: 2009.01.07. 23:28:48
Annyi előnye viszont van, hogy nem kell szombaton dolgozni
Dátum: 2009.01.07. 09:04:00
üdv
van rá szaki, bár 3-9-15 szaki szintenként kapsz +1 csp-t. Illetve prémium tagként naponta 30 helyett 37-et kapsz.

maci
Dátum: 2009.01.07. 06:52:12
üdv

Miért lenne jó az a fejlesztés, hogy a sajtolást akkor lehessen gyakrabban használni, ha nincs turbózva? Pont az lenne a lényege, hogy gyorsítsátok egy kicsit a játékunkat, de így nem fogjátok, mivel nagyrészt mindenki turbózza, ha lényt sajtol. Akkor meg mi értelme van?
Bár én nem foglalkozok még vele, de előre látom már, milyen élvezetes lesz, amikor nap végére három lényt befogok, aztán óránként nézhetek rá a karira, hogy kisajtolhassam őket..

maci
Dátum: 2009.01.06. 12:36:28
Stubb

Az jobb lenne, ha random olyan nyerné meg, aki - már bocsánat - de nem érdemli meg a karaktere fejlesztése, fejlettsége alapján?
Érdemeljük már ki teljesítmény alapján azt a nyomorult medált..