Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stubb

Vajon ma voltak vadászni páran?

Te nyerted a csatát, jutalmad 2011 lélekenergia és 11 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 2112 lélekenergia és 13 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 5663 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 9476 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 5765 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 13256 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 4356 lélekenergia és 28 TP!



Majd tali után a bulin fizetsz egy tequila sunrise korsót és elmondom a titkot. Csak hogy bosszantsalak. Csak az a baj, hogy havonta kb egyszer van időm, meg energiám végigcsinálni egy ilyen portyanapot. Sokat köll ülni hozzá
Na de én magyarázok egy póknak? Hova jut a világ? Mi lesz veled vú?
Látom sokan még mindig nem értik a lényeget. Akkor elárulom hogyan csinálják!

*Figyelem spoiler info, ha nem akarod tudni vagy nem múltál el 18 éves, ne olvass tovább!*

Először is nem kell karakteren nyomogatni f5-öt... egyszerűen rá kell szűrni egy szövetségre a portyalistában és azt frissítgetni. A célpont kiválasztása sem bonyolult, simán lehet tudni,hogy ki mikor vadászik. Azt nem mondom el hogyan, mert titok Nem kell ehhez semmi program.
Rólam is gomboltak már le szemfülesek 30K-t.

Egy a lényeg: Költsük el azt a rohadt lét mielőtt feljövünk 15% fölé!
Dátum: 2009.11.03. 13:06:14
Esetleg konkrét kérdés is kapcsolódik a dologhoz?
Dátum: 2009.11.01. 14:50:18
Majd mi megsütjük a nyulakat reggelire. A Tyrant után Csak várjátok ki a decembert
Dátum: 2009.10.28. 19:24:57
Van italotok???
Dátum: 2009.10.28. 18:51:56
Hogy erre nem gondoltam! Cras, sajna lecseréllek, mint mestert!
Lehetek a padawanod?
Látom humorérzék nulla... Bár ezt ezeken a fórumokon már megszoktam...
Dátum: 2009.10.28. 14:30:07
Az az igazság, átgondoltam eddigi nézőpontomat... Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy forszíroztam a témát. Ezennel közlöm, hogy új nézőpontom az, hogy nem kell kimaxolni sem az sm-et, az ef-et meg pláne nem!
Anélkül is lehet gyorsítani!

Hogy tanult kollégámat, Crast idézzem:

"Nem kell kitolni egyiket se. Azt kell figyelni, hogy a fúzió a vadászat megkezdésekor turbózva legyen, amikor lejár az aktuális vadászat ideje, akkor meg az SM. Ez persze megvalósíthatatlan, hacsak nem pont abban az 1 tízezredmásodpercben kattint az illető. És persze jó pár őskő vagy CSP ..."

Köszönöm, megváltoztattad a világnézetem!
Print screen or never happened!
Dátum: 2009.10.28. 13:04:28
"Annyi módosítás elég lenne a GYORSÍTÁSHOZ, hogy a második opcióban, ahol az elemetálist növelhetem (ez egy igen gyenge gyorsítás amúgy)"

Hát barátom, ha neked ez a gyenge gyorsítás, akkor mi az optimális? Gombnyomásra 1misi lé és 10szint lépés vagy mi?
1.40 alatt elsütni 50 vadászatot elég gyors...
És meg kéne már érteni, nem kell növelni az elemet 117re... ott a turbó...
Dátum: 2009.10.27. 14:36:26
De csak mert mi ilyen mockosz kisz hobbitkák vagyunk, akik szompolyognak

Azért ez mégiscsak egy szerepjáték. A ködkapu strázsái meg a történet szerint mocskos szemétládák, akiket csak saját maguk és Leah szolgálata érdekel. Innentől kezdve mindenki összerakhatja, hogy mit várhat a szövetségtől...
Aki meg nem tud elvonatkoztatni a SZEREPJÁTÉKTÓL az gyorsan csatlakozzon vissza a mátrixba, mert kell az energia a szerverek működéséhez
Dátum: 2009.10.22. 10:17:01
Idézet: Roba - 2009.10.15. 00:43:53
Hülyegyerekek... Hype meg különösen! de tudod, ameddig a föld kerek, mindig lesznek hackerek és ameddig a föld ovális, bannolhatják anyád is! xD Javasolni tudom, ha tényleg játékot akartok játszani, "Metin2.hu" Draco szerón zajlik az élet, egy javaslat.


Jaj, köszönöm az élményt. Fuldokolva röhögtem.
Fiam, attól nem leszel hacker, mert letöltöttél valahonnan egy keyloggert vagy backdoor scriptet Tudom jó érzés lenne, de sajna az élet tele van csalódással
Az ujjmozdulatot sem éred meg, hogy gyakoroljon itt pár ember rajtad (hiába bújsz egy router mögé, azellennemvéd )...
De attól még jót nevettem, köszönöm. Hogy miket nem találok mikor unatkozom
Dátum: 2009.10.22. 10:07:28
Nem lehet egyszerre dugni is meg nem is...
Dátum: 2009.10.15. 07:23:14
"Mikor volt a II.világhábor?
1990
1978
2000
*1942"

Köszönjük....
Dátum: 2009.10.13. 19:11:04
Nincs az ef-el semmi gond. Ki kell szépen húzni a spektrálist 97/98ig, majd 54 turbót ráengedni 57 ef-re, mikor vadászol. Ennyi. Így még a fertőzést leküzdötteknek sem dilemma... Nem kell ezt túlmisztifikálni. Aki gyorsítani akarja a vadászatot, az ugyan tolja már ki a spektrálist...

A fő kérdéskör még mindig az, hogy ha csökkentik a költséget, akkor lesz-e vmi kompenzáció azoknak akik 200csp-t áldoztak a gyorsítások darabjára?
Dátum: 2009.10.11. 14:57:09
Erre csak egy szót szeretnék mondani: akaromakaromakaromakaromakaromakaromakarom
Dátum: 2009.10.07. 12:08:00
Na most rontok kicsit a pontozásomon, de meg kell kérdeznem.
Miért akkor került elő komolyabban ez a téma és lett Miklóssal megbeszélve, hogy kell a változás, amikor pár nap múlva átveszitek a tornyot Kócos? Tudom paranoiás vagyok, de ettől szép az élet.
Maci, Maci ezek a Freudi elszólások...
Tényleg mi történt azon az ominózus estén? Khetty nagyon elzárkózik mindenféle válaszadástól a témában... Túl korán leléptem asszem
Dátum: 2009.10.01. 12:35:30
Én 10est adtam. Komolyan köszönöm az élményt, könnyesre röhögtem magam
Hmm.. buktam én már 30K-t is, de én gratuláltam az illetőnek nálad jelentkezett 16K-nak vagy náluk?