Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.01.04. 21:49:55
Az vagyok én is, de nem próbálom bemagyarázni annak akit épp lenyomtam portyában, hogy hűdejósrácvagyok, meg "nem támadlak 1 hétig, ha te önként megütsz engem úgy, hogy kapjak 1000 LE-t" Sőt, akkor csak 3hetente küldök üzenetet, hogy aktuális a következő tejelés, mert különben jövök

És végül, de nem utolsósorban: nem kifejezetten háborodok fel azon, ha személyes pusztító csapást kapok egy nálam 5 szinttel magasabb ismerőse képében.
Dátum: 2009.01.04. 21:43:33
Ugyanmár, a többi kicsi/közepes aki még jelenleg mögöttünk van és utolér minket, az nem fog szerinted ugyanabba a körforgásba belekerülni, ahol mi is vagyunk? Most komolyan mondod, hogy nem, tényleg nem fogjátok őket farmolni? Akkor ugyanaz lesz a sorsuk mint nekünk többieknek Beneveznek a nagy össznépi dobáljunk pusztító csapást játékba.

Ez is tény, mégis figyelmen kivűl hagytad.

Simon: nem értünk egyet a túlsúlyban, de ezen nem fogunk összeveszni. Az agresszort már mindenki zsigerből figyelmen kívül hagyja, azt értelmetlen lett volna írni. Erre felkapja egy picit a fejét mindenki, ha nem is fedi teljesen a valóságot.
Dátum: 2009.01.04. 21:28:50
Stop-stop-stop! Nem állítom, hogy ti tehettek mindenről.

Ti arról tehettek, de arról nagyon, ahogyan megpróbáljátok beállítani a dolgokat és belemagyaráztok hülyeségeket a saját kényelmetek érdekében. Mint korábban említettem, tessék vállalni, hogy ti vagytok a genyók.

Háborúban védekezni túlerő ellen csakis érzelmi alapon lehet, már megint a matek, hagyjátok a francba. (és még rám mondták, hogy folyton optimalizálok, LOL)
Dátum: 2009.01.04. 21:16:04
Idézet: Dess - 2009.01.04. 20:48:54
Huzza fel a karakteret, szovetsegtol es lelekkuttol fuggetlenul, es elvereznek rajta a tamadok, akar sima portya, akar haboru. A 15% ala lekerules csak sajat portya lehetosegetol fosztja meg oket egy ideig.


Tegyünk egy egyszerű próbát, itt van például Lord Shalack, tegyük fel én játszom vele, várom azt a javaslatodat, amivel mondjuk 1-2 hónapon belül olyan karakterré tudom formálni, hogy Horror az elit hordából bármilyen szinten is lepattanjon róla.

(Persze picit sarkos a kérdés, de ezért érdekes. Kissé kevésbé lemaradt karaktert is hozhatnénk, csak már baromi kiváncsi vagyok. Te kb a 20. vagy aki azt mondja "húzza fel a karakterét, meg fejlessze", oszt hogyan csókolomalássan?)
Dátum: 2009.01.04. 21:08:28
No, itt tévedsz egy hihetetlen nagyon, nekünk a mostaninál már nem lehet sokkal értelmetlenebb.

Anyway, most akkor tessék eldönteni, hogy háborúzunk, vagy üzletet kötünk. A megtérülés üzleti viszonyban érdekes és a legfontosabb kérdés, a háborúban nem ez az elsődleges.

Persze nektek kényelmes, ha a rács meg egyebek miatt sérthetetlenek vagytok és ezt minden szinten őrizni is akarjátok.
Dátum: 2009.01.04. 21:01:04
Dess, sajnos a tiedre válaszoltam, de igazából sok oldalnyi mindent foglaltam össze ebbe a hozzászólásba.

Igen, még szép, hogy összemosom. Hiszen a küzdelemről szól az egész, ha már ezzel példálózik mindenki. Te lenyomsz engem portyában úgy, hogy esélyem sincs, a szövetséged lenyom háborúban minket, úgy hogy esélyünk sincs, mi meg képentakarunk titeket egy pusztító csapással, mert lehetőségünk van rá. Nem fog senki lemondani erről, csak azért mert nektek ott fent nem tetszik, akármilyen érveket is hozzatok fel. Akármilyen rácsot csináltok.

Hovatovább: engem miért kellene érdekeljen, hogy neked és a szövetségednek értelmetlen dolgokra kell kidobni az LE-t? Mikor én és a szövetségem értemetlen dolgokra kénytelen kidobni az LE-t már most is!!!! Mert nekem értelmetlen dolog a top klánok dotálása akaratom ellenére a mi lélekkutunkból.
Dátum: 2009.01.04. 20:38:13
Konkrétan az lesz a helyzet, hogy ti is meg a többiek is több szintnyire elhúztok mindenki mástól, és hidd el, ennek az élbolyban levőkön kívül mindenki rettenően örülni fog.
Dátum: 2009.01.04. 20:36:50
Még egyszer, utoljára: A gyengébb és/vagy később kezdett játékosok semmilyen másik módot nem fognak találni arra, hogy picit is visszavágjanak bármelyik top szövetségnek. Használni fogják, többen megmondták már itt, még többen nem mondták.

Senki, ismétlem senki, aki később kezdte a játékot, vagy lassúbb tempóval fejlődik (és így többé-kevésbé hátránnyal indul, vagy hátrányba kerül) nem azért játszik, hogy megfelelő szintre érve egy korábban kezdett játékosnak vagy szövetségnek a védekezés lehetősége nélkül fejőstehene legyen.

Teljesen lecsupaszítva ugyanis ez a helyzet. A kaptiulációra kaptok +1 ... X hét békét, a citedellarács és a többi hasonló mind bullshit, egyedül és kizárólag azt szolgálja, hogy egymás hátát simogatva jussanak előre, a lehető legkönnyebb úton. Végeredményben a játék az elsőségről szól, de

1. ne várja senki ott fent, hogy akik alul vannak ehhez jó képet vágjanak
2. ne bújjon senki a hamis ártatlanság maszkja mögé (pláne ezek után hogy van képe máson számonkérni bármit?)
3. ne ossza az észt a többieknek, hogy ez neki is milyen szar
4. lesz szíves végre vállalni azt, hogy ő a genyó

mert a végén még elkezdem sajnálni.

Minden tiszteletem Simon-é, mert értelmesen felül tudott emelkedni ezen a néhány "apróságon" és még mindig állja itt a sarat.
Dátum: 2009.01.04. 20:22:02
Arra az apró problémára nem gondoltok, hogy amennyiben igy működne a portyázás, senki nem tudna 90%-os karaktert fejleszteni. Pont.
Dátum: 2009.01.04. 20:01:58
Azt az egyet kivéve, hogy teljesen feleslegesen fejleszti a játékosok 90% akkor a karaterét, mert teljesen véletlenszerű, hogy megnyersz egy csatát vagy sem. Értelmetlen ötletekkel tele a padlás.
A te helyzetedben is ugyanez van. Persze, ha éjszakára pihenve hagyod a karaktert, akkor óránként képentörölnek ezzel csak akkor tudsz valamit csinálni, ha nem pihensz. Pihenés nélkül viszont gyógyitalra van szükséged, hogy amikor gép elé kerülsz te is tudjál ütni.

Nyilván mindkét taktikának van előnye és hátránya, az üdvözítő megoldást nem adja meg egyik sem. Lehetőségeidhez mérten kell választani belőlük.

És ez nem csak az én nézőpontom Ezeket a lehetőségeket látom olyan szituációban, amilyen a tiéd is.
Nekik van kevesebb célpontjuk, háromfelé megy a pont, miközben, ha gép előtt vagy mikor felgyógyulsz, akkor te irányitod kit támadsz (nyilván nyertes portyára indulsz), mielőtt újra "elájulsz"
Dátum: 2009.01.04. 13:46:21
Én már legalább két napja ezt magyarázom, de még mindig van, aki a ráccsal jön
Dátum: 2009.01.04. 13:43:56
Háborúra szvsz nem érvényes
Dátum: 2009.01.04. 12:03:10
OFF

A kamarás alapfeltételezése volt hibás, akkor lett volna jó a gondolatmenete, ha a király azt mondja neki: "Ha felébredés előtt nem tudod még, hogy meg fogsz halni, akkor aznap nem végeztetlek ki."
Dátum: 2009.01.04. 11:49:54
Semmi a kereskedelem szakértelem a lélekkufárra "hat", nem arra, hogy milyen tárgyat birtokolsz. -> Megmarad a tárgy.
Dátum: 2009.01.04. 11:21:12
Ezekhez elég épp akkor prémiumosnak lenni amikor elnevezed, feltöltöd. Utána 3 hónappal mikor jön az új állat befizetsz megint 1 hétre. Az egy dolog, hogy ez is beleszámít, de csak ezért hosszútávon nem vesz ősköveket senki.

OFF
Nem mellesleg, ahhoz képest, hogy ez a téma a várható fejlesztésekről szól... Hát abból van a legkevesebb.
Arról nem beszélve, hogy a "legalább" szóval kiegészitve a kérdés elvesziti a trükkös jellegét
Dátum: 2009.01.04. 08:26:17
Csupán szerepjátékos plusszokért senki az ég világon nem fog őskövet venni.
Dátum: 2009.01.03. 20:23:59
Maximális ÉP-d 25-30%-a. Akkor sokkal magasabbról nem tudnak támadni, kicsit magasabbról meg nem téged támadnak mert erős vagy. Ha ehhez magas egészség (max ép társul) pl 1800-1900 ÉP akkor jó eséllyel a magas kivégzéssel rendelkező nálad kisebbek se lephetnek meg.