Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.12.04. 11:52:20


Megkérdezhetem, hány millió rabolt LE-nél jársz?
Dátum: 2009.12.04. 11:48:07
Ami pont a lényege annak, hogy a jó játékos kiemelkedjen. Ui a kisebb kár azt jelenti, hogy kivétel nélkül mindenki nyomhatja a gombot mint egy idióta, úgysem kap TP-t ha rossz célpontot üt.
Idézet: Prisma - 2009.12.03. 14:43:45
Idézet: Ricardo - 2009.12.03. 14:39:34
Előnyt ne kapjon. Ha hiba van azt javítsák ki, de előnyt ne kapjon a védekező fél.

Azért lenne jogos némi előny, mert a játék felépítéséből adódóan jelenleg a támadó van előnyben. A leveretéshez többször kell kattintani, a támadáshoz pedig csak frissítés+támadás, ráadásul ugyanazon az oldalon. Szerintem néhány másodpercet igazán megérdemelne a védekező. Semmiképpen sem százalékot, mert az az egészség növekedésével egyre több előny lenne.


A leveretés egy rossz ficsör. Alapvetően nem arról szól a játék, hogy 15% alatt vadássz. Más kérdés, hogy a játékosok ilyenné tették, akkor meg viseljék a következményét.
Dátum: 2009.12.04. 08:57:11
Olvastuk. Jelenleg elég rongyos állapotban van az egyetlen példányunk. Csata előtt az epikusoknak adjuk továbbképzést gyanánt, de sajnálatos módon ezzel együtt sem tudnak értékelhető produkciót felmutatni (Pedig nagyon figyelünk, hogy Mindent megtanuljanak belőle). Jöhetne már belőle egy Jelentősen Fejlesztett kiadás, mert igény az vóna rá.
Idézet: Miklós - 2009.12.04. 08:30:50
Kócos: ez ügyben leírtam a véleményemet, szerinted jó lenne, ha 1-es idomítással megnyomsz egy gombot, és X óra múlva be van idomítva az állatodat, én viszont ezt nem szeretném. Annyit változtattam, hogy a tárgy 20 helyett 15 percre csökkenti az időt.


Miklós, ne "kelljen" ilyen sűrűn géphez ülni. Nem azt mondom, hogy 1-es idomítással teszem azt 20 óra alatt meglegyen az állat egy gombnyomással, de adjon inkább egy szorzót 5-6-ot, vagy szintfüggően valamennyit. 2-3 óra "szabadidőt" adjunk a játékosnak, hogy ennyit egy gombnyomással megoldhat. 1-es idomítással így is 4-5-6 alkalom míg meglesz, viszont a szakértelmet is könnyebben fejleszti mindenki, ha értelmes hasznát látja.

Gyógyításnál meg a 6x lehetne egy választási lista ez esetben, hogy fél órától - 6x fél óra intervallumba teszed be gyógyulni az állatot. Nem lesz teljesen automatikus, de ismét előjön majd, hogy sokan fognak tolni a gyógyításon is, elkerülendő a folyton gépnél ülést.
Dátum: 2009.12.03. 21:13:54
Nem lesz más később.
Dátum: 2009.12.03. 20:58:59
Tessék már megérteni, hogy nincs "Varázsló" meg nincs "Harcos". A smaragd picit erősebb varázslásban, de attól még nem lesz varázsló.
Dátum: 2009.12.03. 20:11:40
Teljesen az. Elmagyaráznád mit is takar?
Dátum: 2009.12.03. 19:17:09
Rendkívül elmés, témába vágó hozzászólás
Dátum: 2009.12.03. 14:06:35
Eraman, Eraman Ha ilyen egyszerű és fekete-fehér lenne a világ.

Valószínűleg van valami a "bevételhiányos" kiszólásban, én sem tagadom. De vegyük figyelembe, hogy az aktuális infulenzánban haltak már meg egyébként egészséges emberek is. (Lásd kismama a SOTE-n, bár ő már gyakorlatilag ketten volt). Az oltást meg állambácsi meg fogja venni, vagy eladják külföldre (Oroszország stb).

Pánikkeltés: mivel jelenleg még az első szakaszában vagyunk a "mókának", nem lehet egyértelműen állítani, hogy pánikkeltésről van szó, vagy elővigyázatosságról, aminek rossz a kommunikációja. Ezt sajnos csak néhány hónap múlva tudjuk meg.

Végül a lényeg, amit sok egyéb témával kapcsolatban is hangoztattam már: Azt a 2-3%-ot aki belehal mondjuk ebbe a betegségbe (és hozzátartozóit) nem vigasztalja, hogy össznépességi szinten a "csak ekkora" a halálozási arány.
Idézet: winnie - 2009.12.03. 13:32:54
(hiszen tudjuk, hogy a törlés, izé, hibernáció, igazából csak arra jó, hogy ne romoljon az átmeneti időszak alatt az állatok morálja).


Elég rosszul tudod Dude, ha van kedved próbáld ki mondjuk 2 hónapos hibernációs időszakra.
Touche
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36

Bestiák könyve
Szint: 75
Tipus: relikvia
Ár: 10000 LGY, 20 őskő
Hatás: Az idomítás és sebgyógyítás ideje 20 percre csökken.
(A javasolthoz képest jelentősen csökkent az LGY ár, hogy könnyebben megszerezhető legyen)


Mi lenne, ha nem 20 percre csökkenne az idomítás ideje ezzel a cuccal, hanem mondjuk 3 órát csinálna egyben (6x LE költségért idomítás esetében). Így nem kell egyfolytában a gép előtt ülni vele, elég ritkábban leülni azoknak, akik nem nagyon fejlesztik az idomítást, akik meg valami értelmes szintre felemelték egy gombnyomással meg tudják oldani.

(Lévén abban sok különbség nincs, hogy 20 vagy 30 percenként KELL visszaülni a gép elé)
Például teljesen véletlenül pont akkor frissíti a portyalistát, mint én azt tettem megboldogult Varaszlo esetében többször is. Ahol megjelent a karakternév én meg a támadásgombra nyomtam átöltözés után 1 mp-vel.

(Hazudok, ultrabrutális scriptgyűjteményem van, de juszt se adom oda senkinek, ti csak szivassátok magatokat. bebebebebe-bebebebe)
Dátum: 2009.12.03. 11:40:38
Mármint pontosan két év ugye
Fasság. Megboldogult Varaszlot ütöttem be rendszeresen 1 mp alatt átöltözés közben, akivel egyébként mindvégig nagyon jóban voltam.
Dátum: 2009.12.03. 10:53:25
Mondjuk Lamech rejteke simán versenyez Pete szobájával, szag ügyben legalábbis
Dátum: 2009.12.03. 10:41:33
Mondtam én, hogy konkurencia...
Simán visszahozzák, ha akarja.
Már benne van újra