Felhasználónév: Jelszó:
Beoltatod magad a H1N1 vírus elleni védőoltással?
Igen, már meg is tettem
Igen, be fogom
Nem
Még nem tudom
Szerző
Topic neve: H1N1: beoltatod magad?
kedvelt tagTrishaNő
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: H1N1: beoltatod magad?
201. hozzászólás - 2009.12.03. 20:02:29 (Válasz CaveMaN #200 hozzászólására.)
Ez csak egy kis humor, eközött a sok okoskodás között.
de gondolom számodra ez idegen fogalom.
Pontszám: 5.65
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
202. hozzászólás - 2009.12.03. 20:11:40 (Válasz Trisha #201 hozzászólására.)
Teljesen az. Elmagyaráznád mit is takar?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.99
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
203. hozzászólás - 2009.12.03. 20:13:39
Egyébként azt tudtátok, hogy a WHO "felügyelte" országokban kötelező jellegű oltást is elrendelhetnek, ha a WHO úgy ítéli meg, hogy ez szükséges (azaz, ha egy nagyon magas minősítésű világjárványt prognosztizál). Mondjuk erre még nem volt példa, és remélhetőleg nem is lesz:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 6.40
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
204. hozzászólás - 2009.12.03. 21:45:24 (Válasz Blackjack #203 hozzászólására.)
(mégse)
A hozzászólást Damage módosította 2009.12.03. 21:45:55-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.67
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
205. hozzászólás - 2009.12.04. 00:46:41 (Válasz Trisha #188 hozzászólására.)
Idézet: Trisha - 2009.12.03. 17:13:32
Csak az a bibi, hogy nekem perpill 3 olyan ismerősöm lett beteg, akik az oltás mellett döntöttek.
Az egyik már 10 napja antibiotikumot szed, mindhiába.

Az elég nagy baj, ha vírusra antibiotikumot szed, mert szart sem ér el vele, lévén hogy az csak bakteriális fertőzések ellen hat.
Pontszám: 7.15
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
206. hozzászólás - 2009.12.04. 09:03:07 (Válasz Blackjack #182 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2009.12.02. 21:16:01

És ez így is van, ha végigolvastad az általad linkelt cikket akkor: "a hepatitisz B az 1990-es években bukkant fel a törzsben, amikor az Occidental Petroleum olajcég feltárást kezdett a dzsungelben a népcsoport élőhelyén. "Azelőtt nálunk nem volt ilyen betegség" - tette hozzá a nővér."

Valószínűleg ha a "civilizáció" nem bolygatja meg őket ma sem tudnák, hogy mi ez a betegség.

szerk: Hogy erre pont nincs szegénykéknek valami természetes gyógymódjuk az már pech..lehet hogy 50 másik betegséget maguktól is legyűrnének.

Ez azért nem ennyire egyszerű.
Oltások nem olyan régen vannak, sőt, igazán hatékony gyógyszerekről sem régóta beszélhetünk. Régebben egy-egy járvány elvitte a gyenge immunrendszerű emberek nagy részét, és azoknak sikerült túlélni, akik immunrendszere fel tudta venni a harcot a betegség ellen. (Rokonságban volt olyan, hogy 16 gyerekből 4 érte meg a 20 éves kort, mintegy száz éve.) Nyilvánvalóan ezen emberek utódai is ellenállóbbak voltak a betegségek ellen (akármilyen kegyetlen dolog, de működött a természetes szelekció).

Ezért tud olyan helyeken hatalmas pusztítást véghezvinni egy-egy járvány, ahol korábban még nem fordult elő az a betegség, nem pedig a természetes gyógymód hiánya miatt.

Pont hephatitis B ellen vannak nagyon jó oltások, ázsia egyes területein pedig a lakosság 50% feletti részben átesik a megbetegedésen komoly hatások nélkül (igaz, nagyon sokan bele is halnak).
Pontszám: 8.23
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
207. hozzászólás - 2009.12.04. 10:29:42
A szavazás állása és az eme szobában leírt vélemények aránya azt mutatja, hogy leginkább az okoskodók oltatják be rögtön magukat. Hiába no, félteni kell a sok okosságot!

Én csak azt kívánom, hogy a média minden egyes halálesetről és a feltételezett okáról olyan tartalmas, egzakt vizsgálatokon alapuló híradásokat közöljön, mint a mostani H1N1 vírus munkásságáról!
Az összes hipochonder felkötné magát az első megfelelő magasságon helyezkedő vízszintes felületre.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.15
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
208. hozzászólás - 2009.12.04. 11:54:39
Vannak olyan szerek készítmények gyógymódok amikről tudjuk hogy a legtöbb esetben működnek ismerjük a hatásukat ezért használjuk is és embereket mentenek velük, mert megbizunk ezeknek a szereknek a hatekonysagaban. A h1n1 viszont oltásnak nem ismerjük a mellékhatásait (allitolag nincs is pedig 1 millioard emberbol meg a sima csapvízbe is lenne aki belehalna ha oltaskent adnak be ) és azt sem tudjuk biztosan, hogy bárkit megmentett volna. Az ido nyilvan rovid, a betegseg szedi az aldozatait. De ha reklam helyett valaki hitelt erdemloen bebizonyitana, hogy az oltas megved a betegseg ellen 100%-os oltas nincsen, 100%-os influenza elleni oltas meg veggkep soha nem is volt. Most megis ez az oltas az ido rovidsege ellenere olyan tokeletesre sikerult, amilyen meg soha nem volt az szamomra legalabbis furcsa. Ha nem eroltetnek ennyire es legalabb az ismert vagy aranylag enyhe mellekhatasait legalabb ismertetnek az oltasnak lehet, hogy az eslo sorokban tulekednek erte, es en magam adnam be a felesegemnek es a lanyomnak. De addig viszont inkabb kerulom az embereket amennyire lehet, és igyekszem a megbetegedes eselyet csokkenteni nem az oltast adatom be.

Senki sem él örökké. A halál az élet része amit nagyon nehéz elfogadni, ahogyan az öregséget a szenvedést és a betegségeket is. De ettől még nem kell, hogy a halál a betegség a fájdalomtól való rettegés stb. határozza meg az életünket. Emberek vagyunk éljünk tudatos lényhez méltón és tanuljuk meg elfogadni az elkerülhetetlent.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.02
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
209. hozzászólás - 2009.12.04. 12:08:30
Komolyan, legyen nektek igazatok és röhögjünk fél év múlva azon, hogy én mekkora marha voltam és beoltattam magam
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.97
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
210. hozzászólás - 2009.12.04. 13:02:14 (Válasz CaveMaN #209 hozzászólására.)
A fél év nagyon optimális lenne, de a vírusnak a kifutási ideje is több, a kemikáliák mellékhatásainak előkerülése meg jóval több. De akinek egészséges a szervezete, annak nem kell félnie egyiktől sem. Az meg bárkivel megeshet, hogy túlérzékeny az oltóanyaggal vagy a vírussal szemben. Úgyhogy akármit is tettél ez ügyben: Semmi ok a nyugalomra!
Legalábbis mindenki ezt sulykolja.
A beoltottak nagy előnye, hogy az oltóanyag miatti, később előjövő problémák esetében, akár az elhalálozási procedúrát is sokkal nyugodtabban fogják viselni!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8.55
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
211. hozzászólás - 2009.12.04. 13:27:04 (Válasz McGee #205 hozzászólására.)
Idézet: McGee - 2009.12.04. 00:46:41
Idézet: Trisha - 2009.12.03. 17:13:32
Csak az a bibi, hogy nekem perpill 3 olyan ismerősöm lett beteg, akik az oltás mellett döntöttek.
Az egyik már 10 napja antibiotikumot szed, mindhiába.

Az elég nagy baj, ha vírusra antibiotikumot szed, mert szart sem ér el vele, lévén hogy az csak bakteriális fertőzések ellen hat.

Nem a virusRA szedi, hanem mert virusfertozott. Az igy legyengult szervezet ugynis konnyu preda a bacilusoknak, peldaul a pneumococcusnak, amitol egy jofajta tudogyuszit kaphatsz. Ennek megelozesere szolgal az antibiotikumos kura.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.12.04. 13:35:50-kor
Pontszám: 7.79
fórumozóFiremancsFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
212. hozzászólás - 2009.12.04. 18:29:56
Nagyon remélem hogy nem égeti fel senki a gyógyszergyárakat azért mert neki elég a vitamin és a Béres csepp!
Nem minden gyógyszerész géniusz ez nem vitás,és mindig lessz olyan bomlottagyu mint a pécsi lövöldözö!Ettől még bízom az orvostudományban,és jobban félnék egy voodoobabás orvostól!
Pontszám: 4.53
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
213. hozzászólás - 2009.12.05. 18:42:36
"Beoltott rendőrt kezelnek H1N1 miatt
Rossz állapotban került kórházba egy újinfluenzás fiatal rendőr, akit korábban beoltottak. Az országos tiszti főorvos szerint előfordul az ilyen.
Életveszélyes állapotba került egy debreceni kórházban egy 29 éves rendőr, aki bakteriális fertőzése mellett még a H1N1 vírust is elkapta - tudta meg az Index a kórháztól. A férfit már lekapcsolták a lélegeztetőgépről.
A hírportál inforcmációját az országost tiszti főorvos is megerősítette. Kezdettől fogva tájékoztatták a lakosságot, hogy a védőoltás csak 70-80 százalékban óv meg a betegségtől - tette hozzá Falus Ferenc, aki szerint sokkal súlyosabbak lettek volna a férfi tünetei, ha nem kapja meg az oltást."
Vagyis aki beoltatta magát az se érezheti 100%-ban biztonságban magát.
Pontszám: 7.99
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
214. hozzászólás - 2009.12.05. 19:24:10 (Válasz Silverado #213 hozzászólására.)
Itt a link.
Pontszám: 6.87
fórumozóCosmoFérfi
Végzetúr tehetség
183 hozzászólás
Profil megtekintése
215. hozzászólás - 2009.12.05. 22:33:24
Érdekes levelet kaptam ma:
A H1N1 és a vakcinája nem más, mint egy bináris, kombinált biokémiai fegyver!
( Szigorúan terjesztendő!)
Ma vettem egy zsák meszet és van már hipóm is elég, hogy fertőtleníteni tudjak a H1N1 ellen, de jöhet akár a H5N1-is, mint Ukrajnában mostanság. Az ember esze megáll a hazug médiás és gerinctelen "szakember" -zsidók nyilatkozatai láttán, hallatán. Egy apukával beszélgettem az óvodában pár perce. Képes volt felhívni a biztosítóját, hogy ha beoltatja magát ezzel a kotyvalékkal és lesz valami baja tőle, akkor a biztosító vállal-e felelősséget azért, amiért sem a szer gyártója, sem az orvos, gyógyszerész, de még az állam sem? Persze, hogy nemleges választ kapott. Ha viszont nem oltatja be magát és azért lesz baja, akkor sem vállalnak felelősséget és nem állnak jót. A felesége biokémikus, és mondanom sem kell, hogy nem oltatja le magát, sem a családját. Apropó, ha már itt tartunk. Tulok írt egy összefoglalást ebben a témában, tisztán vegyelemzéssel eljutva a nem tetsző eredményekhez.
Íme: "Az Omninvest által kifejlesztett Fluval-p vakcina 50 mikrogramm etil-higanyt (Tiomerzal) tartalmaz. A Cevalpam 5 mikrogrammot, de a gyártó a rosszhírű Baxter AG. A Pandemrix szintén 5 mikrogram etil-higanyt tartalmaz, és a gyártója GlaxoSmithKline Biologicals.
Miért kell a "magyar" oltóanyagba 10-szeres mennyiségű etil-higany? Az etil-higanyt tartósítószerként alkalmazzák, de a Fluval-P tartalmaz még a veszélyesebb vegyületek közül alumínium-klorid-hexahidrátot, trinátrium-foszdát-dodekahidrátot, dinátriumhidrogén-foszfát-dihidrátot és kálium-dihidrogén-foszfátot is. Fokozott elővigyázatosságot ajánlanak (anafilaxiás reakciótól eltérően) túlérzékenység esetében, a nyomokban visszamaradt tojásfehérjével, formaldehiddel, gentamicinnel, neomicinnel, vancomicinnel és ciprofloxacinnal szemben."
Ami ebből kiviláglik, attól felakadhat az ember szeme. De ez mind semmi, mert amit most olvashattok, az a biokémiai hatásmechanizmust feltáró vallomása ennek a népírtó akciónak. Tegnap kaptam az alábbi információkat, de megjegyzem, hogy Szekeres, a piás zsidó "magyar hadügyér" ma reggel Zulu idő szerint 7 óra 12 perckor megkérdezte az illetékeseket, hogy "Mi az a bináris méreg?" Ez nem csak azt jelenti, hogy az SMS-eimet olvassák, hanem azt is, hogy Szekeres asztalára teszik azt! No meg még kinek? Ezek szerint a katonai elhárítás is rajtam csámcsog, de jól (t)eszik, hátha tanulnak valamit a zsidóbérenc ostoba majmok is! Katonák? Sajnos, már csak pár taliga orángután van, tábornoki mundérral álcázva.
Íme a hír!
"Ne találgassátok tovább, mert egy magyar kutatócsoport feltörte a H1N1 vírus hatásmechanizmusát kódját 2009. szeptember 20-án! Az alapvírus csak egy gyenge megbetegedést okoz, tünetei enyhék, lefolyása gyors, alapvetően nem veszélyes. Az oltás után viszont egyesül a vírus a vakcinában található bináris párjával, a másik részével és azonnal blokkolni kezdi a szervezet antitestjeit és adott körülmények között kiiktatja, védekezésre képtelenné teszi az immunrendszert. Azok, akik valamilyen rendellenességgel születtek, míg mások, akik időskori betegségeik miatt váltak folyamatos gyógyszerfogyasztókká, az oltás követően - és feltételezve a H1N1 heveny fertőzöttséget- éppen a gyógyszerek által biztosított relatív védettségüket veszítik el azáltal, hogy annak hatását a vakcina és a vírus együttesen blokkolja. A szervezet ezáltal sokkot kapva lényegében összeomlik. Magas láz után tüdőembólia lép fel, amelynek "szövődménye" maga a halál. A következmények tekintetében azt lehet megállapítani, hogy a beteget valójában a saját betegsége öli meg, de minden esetben kimutatható nála a H1N1 vírus is, amely azt kitrükközte. Mindebből azt a konklúziót vonhatjuk le, hogy a vakcina végez az emberrel. Már 20 évvel ezelőtti betárolt vérminták is 92%-ban ugyanilyen reakciót adtak (Skandinávia).
A hadiparban ismertek a bináris idegmérgek és robbanó anyagok. Két komponensüket külön tárolva teljesen ártalmatlan szerek, de elegyítve biztosan ölnek, robbannak.
A H1N1 EGY ÉVEK ALATT GONDOSAN MEGTERVEZETT BINÁRIS KATONAI IDEGMÉREG-FEGYVER!
Az USA nevadai (zsidó irányítás alatt álló) kutatóbázisán. A mexikói kórház ideális bevetési hely volt, mert minden paciensnek volt valami krónikus betegsége, amelybe akkor haltak bele, amikor az ellenszerrel kezdték őket beoltani!
Az alkalmazást tekintve a fő cél Magyarország, ahol háromszoros haszonnal kecsegtet a H1N1 zsidó-komcsi horda általi alkalmazása és a vakcinázás.
1. kiírtják a betegeket, ha gyerek, ha felnőtt.
2. nem kell kórházi ápolást fizetni, sem gyugdíjat
3. az így felszabaduló helyekre vonulhatnak be a holokauszt-túlélők
Németországban kiborult a bili, de a célország, Magyarország. Itt kell kiírtani, akit lehet, hogy a megmaradt egészséges magyarok, mint rabszolgák legyenek alkalmazhatóak.
Mivel nálunk is egyre több embernek borul el az elméje a sok zsidó praktika láttán, ezért az a veszély is fenyeget, hogy a totális lebukás elől egy háborúba menekül ez a "féreg banda".
A H1N1 laboratóriumi próbája egyszerű. A fertőzött vérhez adjunk egy "halálos dózisú" vakcinát. Legalább 32 Celsius fokon 2 órán belül minden antitestet elpusztít (még a jókat is)! Ezért él és terjed melegben is és gyilkol!
A kapott üzenet melléklete az alábbi kitétel volt:
"Ezt a cikket fordítsátok le más nyelvekre is és küldjétek szét! Más kutatók is hadd vizsgálják ezt a nyomot!
Mától Mi hirdetünk háborút (kutatók)! KOMCSIK-ZSIDÓK-KOLLABORÁNS TV riporterek, ebben az országban élve nem maradtok! A VÁD ELLENETEK: HAZAÁRULÁS, NÉPÍRTÁS+BŰNSZÖVETSÉGBEN ELKÖVETETT tömeges RABLÓGYILKOSSÁG!
AZ A KUTATÓ AKI TUDJA, CÁFOLJA MEG A VIZSGÁLATUNK EREDMÉNYÉT!
Bajnai+Lendvai+Drazséka (szendvics), már az NBH is köp rátok! GYILKOSOK!"
Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy BRAVÓ! Aki akarja, cáfolja meg a kutatókat, de egy biztos már most is: minden érintett hazaáruló ezért meg fog fizetni!

Nos mindenkinek meg lehet a vélemény róla,de valamit el kell mondanom azért.
1., amikor terhes voltam a gyerekekkel (2 év korkülönbség van köztük),akkor senki nem mondta,hogy be kell,hogy oltassam magam az influenza ellen,mert veszélyeztetett terhes voltam.Senki.Sem a nőgyógyász,sem a szülészorvos,védőnő,akárki.Túléltem,túlélték a gyerekek is.
2.,ma elvittük a nagyobbikat az ügyeletre,mert belázasodott és fájt a torka.Az orvos szó szerint le b...tt minket,hogy milyen szülők vagyunk mi,hogy merünk a gyerek életéről dönteni azzal,hogy nem oltattuk be.Az,hogy magunknak sem adattuk be,az a mi döntésünk,de a 11 éves gyerek felett ne dönthetünk.NEM?Akkor kicsoda?A férjem megkérdezte,hogy ha beoltatjuk a srácokat,akkor a doki vállalja a felelősséget az esetleges mellékhatások miatt?Nem.Az orvosnak nincs gyereke,az én családom sorsáról meg hadd döntsön közösen a mi kis családunk.Senki nem vállal felelősséget!!
Pontszám: 4.49
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
216. hozzászólás - 2009.12.06. 07:19:20 (Válasz Cosmo #215 hozzászólására.)
Kicsit megvágva, elnézést a beírótól...

Idézet: Cosmo - 2009.12.05. 22:33:24
Érdekes levelet kaptam ma:

Ma vettem egy zsák meszet és van már hipóm is elég, hogy fertőtleníteni tudjak a H1N1 ellen, de jöhet akár a H5N1-is, mint Ukrajnában mostanság. Egy apukával beszélgettem az óvodában pár perce. Képes volt felhívni a biztosítóját, hogy ha beoltatja magát ezzel a kotyvalékkal és lesz valami baja tőle, akkor a biztosító vállal-e felelősséget azért, amiért sem a szer gyártója, sem az orvos, gyógyszerész, de még az állam sem? Persze, hogy nemleges választ kapott. Ha viszont nem oltatja be magát és azért lesz baja, akkor sem vállalnak felelősséget és nem állnak jót. A felesége biokémikus, és mondanom sem kell, hogy nem oltatja le magát, sem a családját. Apropó, ha már itt tartunk. Tulok írt egy összefoglalást ebben a témában, tisztán vegyelemzéssel eljutva a nem tetsző eredményekhez.
Íme: "Az Omninvest által kifejlesztett Fluval-p vakcina 50 mikrogramm etil-higanyt (Tiomerzal) tartalmaz. A Cevalpam 5 mikrogrammot, de a gyártó a rosszhírű Baxter AG. A Pandemrix szintén 5 mikrogram etil-higanyt tartalmaz, és a gyártója GlaxoSmithKline Biologicals.
Miért kell a "magyar" oltóanyagba 10-szeres mennyiségű etil-higany? Az etil-higanyt tartósítószerként alkalmazzák, de a Fluval-P tartalmaz még a veszélyesebb vegyületek közül alumínium-klorid-hexahidrátot, trinátrium-foszdát-dodekahidrátot, dinátriumhidrogén-foszfát-dihidrátot és kálium-dihidrogén-foszfátot is. Fokozott elővigyázatosságot ajánlanak (anafilaxiás reakciótól eltérően) túlérzékenység esetében, a nyomokban visszamaradt tojásfehérjével, formaldehiddel, gentamicinnel, neomicinnel, vancomicinnel és ciprofloxacinnal szemben."

biokémiai hatásmechanizmust feltáró ... Tegnap kaptam az alábbi információkat, ...

A hadiparban ismertek a bináris idegmérgek és robbanó anyagok. Két komponensüket külön tárolva teljesen ártalmatlan szerek, de elegyítve biztosan ölnek, robbannak.

Nos mindenkinek meg lehet a vélemény róla,de valamit el kell mondanom azért.
1., amikor terhes voltam a gyerekekkel (2 év korkülönbség van köztük),akkor senki nem mondta,hogy be kell,hogy oltassam magam az influenza ellen,mert veszélyeztetett terhes voltam.Senki.Sem a nőgyógyász,sem a szülészorvos,védőnő,akárki.Túléltem,túlélték a gyerekek is.
2.,ma elvittük a nagyobbikat az ügyeletre,mert belázasodott és fájt a torka.Az orvos szó szerint le b...tt minket,hogy milyen szülők vagyunk mi,hogy merünk a gyerek életéről dönteni azzal,hogy nem oltattuk be.Az,hogy magunknak sem adattuk be,az a mi döntésünk,de a 11 éves gyerek felett ne dönthetünk.NEM?Akkor kicsoda?A férjem megkérdezte,hogy ha beoltatjuk a srácokat,akkor a doki vállalja a felelősséget az esetleges mellékhatások miatt?Nem.Az orvosnak nincs gyereke,az én családom sorsáról meg hadd döntsön közösen a mi kis családunk.Senki nem vállal felelősséget!!

Kb. mégegyszer elnézést...
Pontszám: 8.12
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
217. hozzászólás - 2009.12.06. 10:32:44
Esküszöm ez még jobban szórakoztatott, mint a pár hete terjesztett izraeli halál- és kontroll chip összeesküvés elmélete.
Ezek a gonosz cionisták nem csak halálchipet, hanem egyenesen bináris bombát telepítenek belénk.
Nyilvánvaló, hiszen Magyarország az emberiség utolsó harczosa, aki felveheti a harcot a cionista világrenddel...
Azt hiszem ezzel az elmélettel érte el a fórum az abszolút negatív szintet.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.81
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
218. hozzászólás - 2009.12.06. 10:39:14 (Válasz Cosmo #215 hozzászólására.)
"Az oltóanyag hibája miatt esetlegesen jelentkező mellékhatásokért a gyártót terheli a felelősség, a kártérítésre pedig a cég saját tőkéje és felelősségbiztosítása jelenti a garanciát - nyilatkozta az Omninvest kft. ügyvezetője."

Egyébként úgy tudom, az egészségügyben egyébként is így szól a jogi szabályozás, miszerint a gyógyszerek esetleges mellékhatásaiért mindig a gyártót terheli a felelősség.
Ezért is volt kissé felháborító a háziorvosoktól a nyilatkozatok aláíratása a magukat beoltató betegekkel, miszerint aláírásukkal elismerik, hogy a háziorvost nem terheli felelősség, ha mellékhatások alakulnak ki a vakcina miatt. Ez vagy tudatlanság (egyszerűen nem ismerik a jogot?), vagy felesleges pánikkeltés volt, nem tudom.

Módosítás:
Kiegészíteném azzal, hogy ez egész idegméreg-dolog... vicces.
A hozzászólást Gloria módosította 2009.12.06. 10:45:41-kor
Pontszám: 7.31
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
219. hozzászólás - 2009.12.06. 11:06:59 (Válasz Cosmo #215 hozzászólására.)
Huhh... Rég beszéltünk már Cosmo, de ezt most köszönöm neked, igazi névnapi ajándék. Nem tudom mikor röhögtem ennyire, mint most.
A hozzászólást Byzon módosította 2009.12.06. 11:12:04-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.90
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
220. hozzászólás - 2009.12.06. 11:10:18 (Válasz Damage #217 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2009.12.06. 10:32:44
Azt hiszem ezzel az elmélettel érte el a fórum az abszolút negatív szintet.

Nem ertek egyet veled. Hasznosak az ilyen hozzaszolasok. Segit odafigyelni a problemakra.
(Mielott pontozol, kerlek gondold vegig, mit is mondok ezzel.)
Pontszám: 8.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítő