Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.05.07. 13:33:43
A varázspont végtelen erőforrás, csak pihenni kell hozzá.
Dátum: 2009.05.07. 10:04:51
Nem bug. A bajnoki érmek számát mutatja, amit a szövetség színeiben szereztek.
Dátum: 2009.05.07. 09:51:38
? A macskák szeretik a tejet nem?
Dátum: 2009.05.07. 08:46:58
Mazlee te még mindig a közgazdasági megtérülés mentén mozogsz, szerintem picit szakadj el tőle
Egyszer kötöttem, mert volt nálam egy notebook, persze nem nagy értékű műszaki cikkeset, csak sima utasbiztosítást. A lényeg, hogy ellopták táskástól mindenestül együtt (jogosítvány is benne volt, útlevél szerencsére nem). A jogosítvány újrakiváltásnak megtérítéséért annyit kellett volna ide-oda talpalni, hogy inkább feladtam. Belgiumban történt az esemény a rendőrségtől kapott jegyzőkönyvet nem fogadták el, kérték az eredetit, hivatalos fordításban... és a notebookra nem terjedt ki a biztosítás...

Azóta nem kötök utasbiztosítást.
Dátum: 2009.05.06. 17:31:27
Enyémek, csak V2-n 22. szint egyébként.
Dátum: 2009.05.06. 16:48:41
Láttunk Gratula az újabb bajnoki éremhez !


Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1209 sebzést okoztál, és 53 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1071 sebzést okoztál, és 60 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 1112 sebzést okoztál, és 69 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1008 sebzést okoztál, és 5 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 844 sebzést okoztál, és 23 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Dátum: 2009.05.06. 16:23:02
Aurri, konkrétan ez a problémám. Ugyanis az idő teltével a még nagyobb számbeli különbség is sokkal kisebb %-ot fog adni. Azaz 1600 TÖ-vel szemben az 1400 még semmibb lesz. 2000 vs 1700 még kevésbé fog számítani, közben LE-ben meg horribilis különbség lesz közöttük.
Dátum: 2009.05.06. 15:50:53
Szvsz nem túl jó a jelenlegi random, valahol 20-30. szint környékén még épp megfelelő, aztán kezd romlani a görbe. 100-al kisebb TÖ-jü ellenfél ellen (tulajdonságfejlesztési minta azonos, épületbónuszok mellettem) 10-10-re vagyok jó.
Dátum: 2009.05.06. 14:10:09
Gratula a győzteseknek!


Shiako: én meg sem találtam
Dátum: 2009.05.06. 12:37:53
Volt olyan, de gyanítom egy gép nem futott volna ki egyszer sem a maximális időből, az adott játékos pedig többször is "távozásra" kényszerült az asztaltól, mert későn választotta ki mit szeretne.
Dátum: 2009.05.06. 12:18:43
így van, én ma akasztottam 3500-at meg 1500-at tegnap 1800-at is. Amellett, hogy ez mind aprópénz, mindőjüket ájultra ütöttem.
Dátum: 2009.05.06. 12:14:27
Úgy játszon mint egy gép?

Rébuszokban beszélsz. Egy gép hogy pókerezik?
Dátum: 2009.05.06. 12:00:00
Biztos, hogy van 100 felett is, mert 100nál lehet ismételhetőt felvenni, viszont ott volt még 3 rendes küldetés is.
Dátum: 2009.05.06. 11:40:48
Kristálypont a küldetéseknél látszik, hogy van-e. A link pedig ide vezet a fórumra, egyelőre nem lehet elkölteni semmire, pedig szívesen beváltanám. Mondjuk 1 kristálypont 5 aranydukát
Dátum: 2009.05.06. 11:10:04
A gond az, hogy számomra az nem taktika és végképp nem stratégia, ha mehetek előre lassan, normális vagy gyorsan. Félreértés ne essék, a játékkal elvagyok egyelőre bőven.
Dátum: 2009.05.06. 10:57:48
Kocos ebben mi a taktika? Leképezem a saját helyzetemre:

1. visszafogott fejlődés: 2 hónap múlva mindenkit apróra vágok magam körül, nem túl szórakoztató
2. normális: van akit apróra vágok, van akit nem, legalább izgalmas abból a szempontból, hogy nyerek-e vagy sem.
3. szingulárissal gyorsítok: a következő 5 hónapban a saját szintemen és környékéről mindenki apróra vág, 6 szinttel lefelé tudok nyerni, ez se túl szórakoztató
4. ezen a szinten ez nem játszik.

Kivonom az értelmetlen lehetőségeket és ... hopp ... mindjárt csak egy marad, nem is kettő
Dátum: 2009.05.06. 10:42:26
Jerikónak igaza van, jelenleg nincs taktikázási lehetőség. Vagy pók vagy, vagy nem. Esetleg a kettő között próbálkozol valamivel.
Azért az életbiztosítás nem ennyire egyszerű (a befektetési életbiztosítástól most eltekintenék, maradjunk az egyszerű kockázati életbiztosításnál, amikor semmit nem kapsz vissza). Mi is a lényeg? Kötök mondjuk egy 5 millió forintos kockázati életbiztosítást, aminek a havi díja 6-7 ezer forint közé eshet. Ezzel kvázi "fogadok" a biztosítóval. Amennyiben ezt a pénzt befektetem, hosszú távon valószínűleg jól fogok járni, adódik egyből a feltételezés, hogy érdemesebb inkább befektetni. Csakhogy! Amennyiben 2 év múlva valamilyen szerecsétlenség folytán feldobom a bakancsot a biztosító fizet 5mFt-t a családnak a befektetésem 100%-os hozam mellett is 300eFt-t fog érni.

a halálesetek nagy része "természetes". Ha egészségesen táplálkozol, eleget alszol, nem stresszelsz, akkor az életbiztosítás nyereményének várható értéke nagy mértékben alatta lesz a ráköltött összegnek....

Természetesen senki sem akar meghalni, ahogy én sem, ettől függetlenül sokan meghalnak fiatalok is, nem csak az idősek. Engem személy szerint 2004-ben az egészségügy kis hijján eltett láb alól a "legnagyobb" gondosság mellett is. Szóval finom szólva: picit demagógnak, vagy inkább fellengzősnek érzem a kiragadott idézetet, egész egyszerűen azért, mert azt az embert (és családját), aki 35-40 évesen azért hal meg teljesen egészségesen, mert a házának kerítését javítva egy baromarcú 150-el belepasszírozza a falba nem nagyon fogja vigasztalni, hogy a "halálesetek nagy része természetes". Ahogy téged sem, ha ebben a történetben épp te vagy aki a kerítést javítja.

Praktikusan a befektetési életbiztosítás elméletileg a legjobb verziót ötvözi:
1. van biztosításod, ha ne adj isten hamar következne be a tragédia
2. a végére a befektetés ugyanúgy meglesz, mintha egyébként fektetted volna be. Persze a kondíciók általában rosszabbak.

Gyakori az ilyen "befektetéseknél", hogy pár év múlva ránézel, és kevesebb pénz van a számládon, mint amit összesen befizettél.

Jelen gazdsági környezetben a nem biztosítás jellegű befektetések jó nagy része hasonló cipőben jár

Igazság szerint a legjobb opció egy kockázati életbiztosítás és egy saját befektetés lehet. Ha valaki "teljes" biztonságra törekszik, nem lehet kikerülni azt, hogy valamennyi pénzt "kidobjon" az ablakon.
Dátum: 2009.05.06. 07:06:16
Nem beszélgetett, csak a legvégén egy picit. De ettől nem lesz gép...