Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.05.16. 12:39:17
Kritikust lebeszélni 20 emberrel? Na ahhoz végképp nincs kedvem, az már nem is játék.
Dátum: 2009.05.16. 12:36:50
Hja, hogy neked van használatlan portyapontod Na látod, nekem az sincs, miután a napi adokkapokot letudom az Elit Hordával általában marad 2 PP. És itt fent a kritikus varázslós móka sem olyan egyszerű... Nem mellesleg napi párezer portya LE is összejön.
Dátum: 2009.05.16. 12:23:09
Visszakérdezek: Dukátot miért ne?

Mit ad most az ismételhető küldetés:

1. 10k LE, ha csak ez lenne, neki se állnék
2. Kristálypontot, amiről jelenleg halvány lila gőzöm sincs, hogy mi
3. Dukátot 3 (most már 1).

Én elsősorban a dukátok miatt kezdetem az ismételgetést. Főleg mert a térkapus tárgyaimat nem vagyok hajlandó beváltani dukátra, így egy extra lehetőség a napi (általam maximum 2) csp áldozat mellett, hogy értelmes mennyiségű dukát legyen és egyszer talán majd labdába rúghassak. Alternatív lehetőség dukátszerzésre. Szóval miért ne lehetne?

Dukátforrások:

24. szint előtt maximum térkapus tárgyakat gyűjthetsz, ha van térkapud, bajnoki érem, kvízmedál
24- CSP-ből is vehetsz dukátot, LE-ből

Ehhez most bejött kb 50. szinttől az ismételhető küldetés. 75. szinttől lehet, hogy még lesz más. Miért gond ez?

Viktor: Én személy szerint nem tapasztaltam. Nekem a térkapu egyfolytában ritkán dobálja a tárgyakat.
Dátum: 2009.05.16. 12:06:24
Idézet: Darah - 2009.05.16. 09:16:32
Caveman, na végre, így már felismerlek.
Ezt az érdemtelen dolgot nem tudom hogy keverted ide bele, magad idézed tőlem, aki felépítette a térkaput, az tett érte, hogy több eladható tárgya legyen, semmi kifogásom nem volt ellene.

Nem értem miért kellett dukátot belekeverni a küldetésekbe, mindössze ennyi a gondom.


No, akkor még ezt is

A térkapus témával én úgy éreztem arra céloztál, hogy a 100 küldetést elérők semmit nem tettek érte. Amire kissé rejtélyesen úgy reagáltam, hogy de bizony én elég sokat tettem érte, hiszen ott vagyok már, úgy, hogy sokaknál később indultam.
Dátum: 2009.05.16. 09:08:35
Kb 20. alkalommal rontom el:

Úgy jutott, hogy sehogy. Csak épp az ő gépe elé ültem le

Tehát beírom ide is, elnézést, hogy pontatlan lesz az idézet saját magamtól:

van köztünk 3000 regisztrációnyi különbség, én már csinálom az ismételhető küldetéseket, biztos Miklós kérésére kerültem ide előre, míg te nem...


Amire ezzel célozni akartam, az pedig ebből fakad:

Akik leghamarabb jutottak térkapuhoz, és azóta a maxos térkapuhoz, rendben, teljesen megérdemelten, ők építettek hamarabb, most azok kapnak még több dukátszerzési lehetőséget.


Tehát, én később regisztrálként nyilván érdemtelenül jutottam ehhez az extra dukátszerzési lehetőséghez. Azzal, hogy a játékban eltelt idő alatt szintben jócskán megelőztelek.
Dátum: 2009.05.16. 07:44:50
Mertcsak és punktum. Örülj, hogy már csak 1 jár.
Dátum: 2009.05.15. 16:31:40
Mod: hülyeséget irok

Kocos, elvileg rendes fókuszkristály.
Naná hogy, mivel egyfolytában a csalódást várod önigazolásképp.
Következtetés mindenki szánalmas. Mert az mondod, ha leüti és nem kér elnézést akkor szánalmas, ha leüti és elnézést kér szintén szánalmas, ha beöltözik döntetlenbe és véletlenül épp a küldetést csinálja akkor is....
Dátum: 2009.05.14. 21:03:39
Luk(e) Skywalker az neked jó válaszlehetőség?

Mellesleg szerepel is ez a kérdés, egy fokkal színvonalasabb válaszlehetőségekkel.
Dátum: 2009.05.14. 21:01:19
Miklós, ha pokolra jut, fejleszteni fogja az idomítást és a sebgyógyítást is
Dátum: 2009.05.14. 20:22:26
Nyilván. Annyit ér mint, 50. szinten a 20-as egészség, mintha nem is lenne.
Dátum: 2009.05.14. 18:35:19
Hu, bakter, itt a turbóról van valójában szó? Rossz helyre címeztem a kommentemet
Dátum: 2009.05.14. 18:29:27
40+40-es idomítással gyorsan megy a dolog. Gyógyításra ugyanez igaz. Miklós már többször kijelentette, hogy (elsősorban) azért, mert valaki nem akarja fejleszteni a megfelelő szakértelmet (mert szerinte felesleges), nem fog egyéb kedvezményt tenni. Ha sokat akarsz gyógyítani, növeld a szakértelmet, ha röviden szeretnél idomítani növeld a szakértelmet. (A nincs értelme, meg nem tápos kommentektől kíméljetek légyszíves. Vagy időt áldozol a dologra, vagy LE-t).

Ui: a következő állatomat pl 20+20-al idomítom. Maximum 5 klikkelésből.
Persze, hogy De gyanítom fogod szeretni a sok 0 LE-vel érkező TP-t
Neked kb annyi esélyed lesz a döntetlenre, mint Crimsonnak és Nephilának Egy szép nagy kerek nulla!
Én mindig írok utána egy üzenetet, hogy: bocs!

Még akkor is, ha nem úgy gondolom Bunkó-e vagyok?
Speciális többek között.
Dátum: 2009.05.14. 10:26:26
Egy alkalomra talán érdemes ráfeccölni mindent (azaz amíg veszek egy tárgyat az aukciósból én dobálok rá rendesen). Viszont 100%, hogy vannak/lesznek olyanok, akik végtelenítik magukat az aukciós házban.
Dejszen tudjuk, hogy te futtatod!?