Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Amnael

Dátum: 2015.10.28. 22:34:52
Az egy pajzs 265. szinten!
Dátum: 2015.10.22. 17:19:43
Legközelebb NaN:NaN idő múlva használhatod a mágikus regenerációt!
(Tudatturbózva 7:14:38 idő múlva)

és ez milyen idő formátum?
Dátum: 2015.10.18. 22:34:50
Hát nekem pár nem jön be:
2:
Nagyobb szövetségeknél már maxos a kristályosító és szintet használhatatlan ez a tárgy mivel platinát már nem lehet váltani belőle így szinte semmit sem ér és a prés is csak 1000 kő fölött indul be. Na mivel valszeg köves tárgy lenne (ha csak nem AH-s) így pont azok szereznék meg akiknek nem képvisel értéket. Ha viszont ÁH-s tárgy akkor talán kis ideig lenne értelme de nem sokáig.
4,5: Arra ott vannak a csökkentők és igazából utána menne a rinya hogy ha erre van akkor. (Ez személyes vélemény én értelmét nem látom annak a szakértelemnek)
16:
Én ezt inkább Kerékre képzelném el! Egyébként tetszik nagyon
17:
az már megvan oldva Lustaság... tárggyal.


A többi viszont nagyon tetszik ezeket tudtam csak kifogásolni. Remélem mihamarabb be is kerül amit sikerül elfogadtatni. Na még kötegszem egy kicsit az utolsó mondatod hát fontold meg még hogy nem nyújt nagy előnyt hááát én nem így gondolom napi +20000 a kínzóból napi 5 mágikus reg +1% fizikai sebzés szerintem igencsak erős tétel lehet!
Igaz de ehhez az is kell hogy ne legyenek zsugoriak isteneink mert egyesek beledöglenek és szinte semmit nem érnek el mások meg első nap teljesítik a kvótát.
Mondok példát is hozzá.
MÁSODIK hordák harcánál ellőttem az összes lelhető pp-t amit csak találtam sőt többször mínuszba is mentem és így sem lett meg az a mennyiségű trófea amennyi kellett volna egy másik játékos meg 3-4 nap beköpte hogy ő már kivette amit kiszemelt! Igaz megvette a csomagot de én is.

Na akkor azt gondoltam hogy most takarodjon mindenki ahová gondolom na ez azóta sem változott.
Tegyék az esélyeket mindenki számára egyenlővé akkor talán jó páran aktívabbak lesznek, ha legalább az ilyen apróságokat megcsinálnák. Mert marha poénos így nem?
Te vagy az én emberem ha megszerzem jöhetsz minden nap!
Dátum: 2015.10.15. 11:54:54
Na igen ment a 10-es mert tetszik!
Na meg úgy már sokkal tetszetősebb!
Dátum: 2015.10.15. 10:46:25
Ahogy én sem szoktam prémium lenni de nekem egy picit már égett szaga van ennek a feladatnak.
Még ha 10-et kérnének akkor azt még elviselem mert bárki kitermeli de így fix deki vagy bukta!
Dátum: 2015.10.15. 10:20:14
A kék mytokronit kivételével egyet értek veled! Mert így sok játékos vagy kiveszi vagy bukta a templomot vagy beáldozza az eddig megszerzett minimális előnyét amit pl. másra gyűjt!
Eeee engem is lepontoztak gyorsan szaladok a vezetéshez mert erős tippem van ki volt az!
Kőműves de akkor előtte betintázunk és beszámíthatatlanságra hajtunk!
Tehát az mentő körülmény hogy hívtunk ezért előtte ipari kémkedést végzel és teljesen szabályos és szabad is valamit követendő példa?
Ha kapsz egy munka ajánlatot hasonlóan jársz el?
Nem azért ami kiderült vagy ami lett belőle hanem a módja ezzel 2 olyan játékost sároztál be mások szemében akinek semmi köze nem volt hozzá és a többi utóhatásról nem is beszélve.
csak öten hát ilyeneket azt hittem többen de ezt hívják nonverbális kommunikációnak!
De viccet félretéve én tényleg véleménynyilvánítás miatt tettem és nem visszamenőleg és csak ebben a topicban. És tényleg csak azért mert nem tetszett a közlés módja!
Ezt már a saját véleményem!

A pontozásról annyit hogy én pontoztam offsboy-t le. Mind ezt nem azért mert ki nem állhatom a migráns AH huszár viselkedését hanem azért mert ott van egy görgő a hozzászólás alatt amivel 5-10 pont között lehet pontozni! Nekem személy szerint nem tetszett a véleménye amit és ahogy közölt csak azt sajnálom 1 pontot már nem lehet adni!
Másról nem tudok hogy hogyan pontozott.
Nem kommandót játszok de véleményt nyilvánítok felé mind pontban és mind hozzászólásban!
"Így? Mindenféle kérdezés nélkül? Nagyon szép, mondhatom. Azért, mert nem bírod a kritikát ez a megoldás, hogy a szólásszabadságot korlátozod?
És ezek után higyjem el, hogy nem kedvezel bizonyos köröknek? Hiszen még a hozzászólásodban is azt írtad, hogy bizonyos szabálysértések megengedhetőek, bizonyosak nem. Innen egy lépés, hogy leírd, hogy bizonyos embereknek megengedhető a szabálysértés, bizonyosaknak pedig nem. Hiszen most is mi van? Van, aki már nem szólhat hozzá, mert így döntöttél? Még hány embert fogsz eltiltani emiatt a fórumtól? A végén tényleg csak a haveri köröd marad?
Csak gratulálni tudok és örülök, hogy jó ideje nem fizetek őskövet.
És akkor most ezt a karaktert se engedd többé hozzászólni a fórumhoz, sőt töröld, manipuláld vagy csinálj amit akarsz az összes korábbi hozzászólásommal.

A pontozások csütörtökön történtek, miért nem akkor lettem kirakva a fórumról? Mert túlságosan jól látom a dolgokat?
Nem hülyéztem le senkit! Se ilyen szó, se más szitokszót nem használtam.
WiFi-ről vagyok fent, konkrétan egy tabletről, azért tudok ilyen nehezen írni.

V2 Retsemsel
V3 A kőműves"
Erre írtam!
Idézet: LanMaffia - 2015.10.08. 22:25:45
Ezzel a tárgyak árainak felsrófolását lehetne elkerülni. Elég kacifántos, meg nem is biztos hogy beválik, de keretet szabna neki
A név alatt nem a kerekter névre gondolok!
a csalás ellen pedig tényleg jó a sima stempli + papír egy ember egy név (ezzel ki lehet szedni a csalások jó részét) a név meg annyiból rossz hogy egy lakcím igazolóval átverem mivel nem ismertek meg is tehetném (bizonyos keretek között mint nemi identitás)
Esetleg lehetne írni egy egyszerű progit amibe csak az adatokat kell beírni hogy kinek mennyi dukátja van és a licit hol tart így kiszűrhető a licit felverők.
Úgy legyen!
Ez esetben elnézést kérek a félreértésért!
Bár a feltételezés sértő de ennél többre tartom azt aki írta mit hogy ily módon tegyen bárki ellen.
Csak jelzem nem beszéltem vele és ha beszélek is vele akkor sem mások ellen uszítom vagy összeesküvés elméleteket gyártok. DE hiszek abban hogy igazat mond!