Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
81. hozzászólás - 2015.10.14. 09:22:11 (Válasz Ariel #80 hozzászólására.)
1. Aki a tophoz akar zárkózni az mindig előbb boxzsák lesz. Csak kemény, állhatatos, költséges és hosszútávú munkával kerülhető ez el (leszámítva azt amikor befejezik/törölnek a jobbak).
2. Nem azért írtam, hogy boxzsák lenne aki felmenne, mert én nem akarok felmenni. Én ha fel akarnék menni, akkor megtenném ami szükséges hozzá. De mivel nem akarok ennyit áldozni (pénzt, időt) csak arra, hogy 150-200 szinttel feljebb csináljam amit most ott ahol, ezért nem megyek fel.
3. De, épkézláb karaktert csak radikális módszerekkel lehet. Félgőzzel félgőzkaraktert lehet csinálni.
Senkit nem akarok sértegetni, a tény az tény, a kimondása nem sértés, csak ha olyan módon mondjuk ki, hogy az sértő legyen.
4. Nem vagyok bajnoki medál függő. Sosem áldozom fel a játékélményem vagy a saját stílusom azért, hogy bajnokim eggyel több legyen. Mellettem szokott más is nyerni, mert nem vagyok hajlandó azért totyorogni és TP-t minimalizálni meg mindenben kényszeresen cselekedni, hogy mindig bajnok legyek.
Ezt betudom annak, hogy nem ismersz, különben sértésnek venném
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.80
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
82. hozzászólás - 2015.10.14. 10:15:02 (Válasz Quellon #81 hozzászólására.)
Quell te elsőkézből tudod általam, hgoy a játékot irtó gyenge karival is lehet élvezni, és lehet értelmet találni a TOP-ban is, Ariel több mint kétszer nagyobb tuliösszeggel rendelkezik, neki is megvan a maga metodikája hogyan miért játszik, és nekem is amit a fórumunkon nap mint nap nyomon követhetsz, amondó vagyok kár meggyőzni a másikat 165 szintkülönbség távlaátból
Pontszám: 8.75
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
83. hozzászólás - 2015.10.14. 12:19:25 (Válasz Durten #82 hozzászólására.)
Részben van igazam nekem is és Arielnek is, de neked teljesen.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.80
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
84. hozzászólás - 2015.10.14. 20:36:09
Idézet: Miklós - 2014.12.22. 12:39:03


Köszönöm még egyszer a javaslatokat, jópár új relikviára lehet még számítani jövőre a javaslataitok alapján!



Ezt is fel kellene eleveniteni, hogy lehetoleg minel hamarabb legyen belole valami. Ezen kivul a targyak problemaja szerintem is igen fontos, mint ahogy azt valaki irta. Hiaba erint keves jatekost jelenleg a problema, ettol fuggetlenul prioritast kellene elvezzem, mert elobb-utobb egyre tobb jatekost fog erinteni. A targyakhoz tartozik meg azok diverzitasa magas szinten, es ez minden kf-elheto targyra vonatkozik. Sokkal valtozatosabbnak kellene lenniuk ami a bonuszaikat illeti. Velemenyem szerint 150. szint felett minden kategoriaba siman beferne minden szintre egy uj targy. Kulonosen ervenyes ez az epikus kincsekre.
Ezen felul a fokuszkristalyokat is lehetne szinesiteni. Hogy csak egyet mondjak, a varazslatba helyezhetok kozul siman megjelenhetnenek azok, amelyek pl. -x tulajdonsag/kepesseg hatast tesznek hozza a varazslathoz.

Ami fontos meg tovabba az a kulonbozo cselekvesek szinthez kotese. Regebben esszeru keretek (tapasztalati szint) koze volt szoritva az uj fejlesztesek elerhetosege, ez mostanra gyakorlatilag megszunt. Szerintem ez nem helyes, aminek okai nyilvanvalok.
Illetve a kenyes tema, az inspiracio. Kulonosen V5-V6-on. Az uj inspiracio megszuntetett jonehany problemat, de azota legalabb ugyanannyit szult. Ami orvosolhato lenne mar az eleje ota, de a javaslat meg nem hallgatasra talalt, az a kulonbozo esemenyek toplistajaban valo tul nagy szerep. Nonszensz, hogy valaki azert van a toplista elejen, mert 4x-es szorzoja van az eroforrasok regeneraciojara. Vagy 1,5x-es. Mindegy mekkora, egyaltalan nem korrekt. A nagyobb gondot azok a fejlesztesek jelentik, melyek az inspiracio megvaltozasa utan kerultek a jatekba, es a V5-V6 specifikussagat abszolut figyelmen kivul hagyva, 1 az 1-ben ugyanugy mukodnek ezeken a vilagokon is. Gondoljatok bele, hogy a sima, elo licites inspirator miket eredmenyez. V5-on jelenleg ez ugy nez ki, hogy 60. szintre egy karakter (aki minden eroforrast elhasznalva a leheto legtobb megszerezheto LE-re torekszik) 4 feletti szorzoval erkezik meg. Nem csak csp-re, pp-re is tobbek kozt. Meg csak elhasznalni sem kulonosebben nehez a plusz eroforrast, mert inspiracio merteku oszto van a vadaszatidon. A portyaminusszal szinten nem kell foglalkozni, mert SzB-n olyan nincs. Ha mar SzB. Megint egy olyan fejlesztes, ami az inspiracio megvaltoztatasa utan kerult be, es az uj karaktereknek mar 20. szinttol elerheto. Lehetne meg sorolni.
A gond ezekkel az, hogy a jelenlegi rendszer szerint olyan karaktert lehet epiteni V5-on, amelyik barmelyik a jatekos altal valasztott szintkornyezetben szetver barkit, legyen az barmennyire `optolt` pok. Sot, tovabb megyek. Gyengebb jatekkal is erosebb karaktert fog csinalni. Csak azert, mert az ilyen karakter szamara x-szeres mennyisegben erhetok el azok az elonyok a mindenkori kornyezetevel szemben, melyek a valtozas utan kerultek be a jatekba. A hab a tortan az lesz, amikor egy ilyen karakter atmegy masik szerverre az inspiracio lejartat kovetoen, majd egy inspirator megvasarlasat kovetoen (vagy anelkul, attol fugg melyik szerverrol beszelunk) picsan rugja az osszes csucsragadozot alulrol tamadva is.

Mielott meg valaki azzal jon, hogy a sajat elonyom feltem, annak szivesen bemasolom a Miklossal folytatott, kozel egy evvel ezelotti levelezesem ide vonatkozo reszeit. Felhozni mindezt usz-en keresztul se idom, se energiam, se turelmem nincs. Ezert irom ide, hogy talalkozon, vagy lehetoleg meg elotte, foglalkozzunk a temaval.
Pontszám: 9.51
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
85. hozzászólás - 2015.10.14. 21:10:19 (Válasz Buildermann #84 hozzászólására.)
Ez igaz lehet, de ehhez eléggé optimálishoz közelin kell játszani.
V5b csak egy kis karakterem van, amivel csak bajnokira nevezgetek. szövitársaimon látom, akik kezdnek és kihasználják az inspirációt, hogy a nagy rohanásban bizony egyszerű boxzsákok lesznek, amik könnyen verhetők egy közepesen fejlesztett karakterrel is.
Pontszám: 5.80
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
86. hozzászólás - 2015.10.15. 22:46:24
Egy másik dolog, ami már többször üdvözölve volt a játékosok részéről:
Fél/negyed évente különleges, világok közti bajnoki. Ezzel lesz valami?
Pontszám: 5.80
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
87. hozzászólás - 2015.10.15. 23:07:59 (Válasz Quellon #81 hozzászólására.)
Nem tudom, hogy játszol, hogy mi az a stílus, amit nem akarsz feladni, de tény, hogy ha valaki a top-ba akar kerülni, anélkül, hogy szarul érezze magát, pár dolgot át kell értékelnie. Pl a boxzsák fogalmát. Az, hogy valakit napi szinten többen is elvernek, ma már kb. semennyire nem befolyásolja a karakter fejlődését. Hozzá kell szokni, hogy vannak piros csaták és kész. A "boxzsák" ugyan úgy tud haladni portyák terén is, mint a többiek. Mindent el tud költeni az szb-n, ráadásul még 30 pp-s beállítással is tud menni.
Miklós egyébként épp a napokban adott egy újabb kegyelemdöfést a portyának, azzal, hogy szkarabeuszt rakott a magas szintű pajzsokba...

Nem tudom, hogy számodra mi a játékélmény, van akinek pont az lehet, hogy gyengébb helyzetből előzze le a többieket. Ehhez pedig nem kellenek radikális módszerek, ott sem mindenki pörgeti az ismételhető küldiket, nézz csak rá a toplistára.

Nem akarsz a top-ba kerülni, rendben. Nem is akarlak meggyőzni arról, hogy próbáld meg. De ettől még bőven lehetnének olyanok, akik belevágnának, ha kapnának rá lehetőséget.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.12
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
88. hozzászólás - 2015.10.15. 23:10:54 (Válasz Ariel #87 hozzászólására.)
Szkarabeuszt a pajzsokba?
Pontszám: 5.53
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
89. hozzászólás - 2015.10.15. 23:22:26 (Válasz Ricskosz #88 hozzászólására.)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
90. hozzászólás - 2015.10.15. 23:22:45
Pl. Unobtánium veteránpajzs 265. szint.

Mire beírtam , megelőztek.... ej-ej...
A hozzászólást Syabo módosította 2015.10.15. 23:23:07-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.08
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
91. hozzászólás - 2015.10.16. 08:18:11 (Válasz Zooleee #66 hozzászólására.)
Idézet: Zooleee - 2015.10.12. 20:46:19
Tudom az élő tali lényege az hogy ne vesszen el a játék varázsa, de nem érzem kevésbé rossz embernek magam amiért nem jutok el, viszont szeretnék nem lemaradni a többiektől, ezért kérem gondoljátok át az élő licitet, mert szerintem nagy kib...szás az egész!


Egyetértek!
Az élő aukció csak kiváltságos kevesek szórakozása sajnos...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.27
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
92. hozzászólás - 2015.10.16. 08:23:55 (Válasz Offsboy #89 hozzászólására.)
Rohadtul élvezné pl. Büyük, ha ilyenem lenne!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.27
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
93. hozzászólás - 2015.10.16. 10:42:29 (Válasz Alendaar #92 hozzászólására.)
A szkarás AF csökkenti ennek is a hatását.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
94. hozzászólás - 2015.10.16. 11:06:47 (Válasz Offsboy #93 hozzászólására.)
Nekem pl. nem tetszene kirakott AF mellett sem.
A hangsúly azon van szerintem, hogy az egykor brutális szkarabeusz értéke gyakorlatilag 0-hoz konvergál...
A hozzászólást Alendaar módosította 2015.10.16. 12:54:21-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.27
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
95. hozzászólás - 2015.10.16. 11:13:07 (Válasz Alendaar #94 hozzászólására.)
Az már ettől függetlenül is megvan szerintem. Inkább amit Ariel mondott, hogy ha azt a kevés pvp-re való kedvet is csökkentjük, mi jóra vezet? Remélem lesz valami a karakterek interakciója növelésére is, nemcsak a csökkentésre.
Egyébként a pajzs hogy működik szubplazmás kamrázásnál? Vagy az ellen automatikusan véd, mint a bogár?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.68
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
96. hozzászólás - 2015.10.16. 11:15:30
Új fókuszkristályokat is lehetne egyébként betenni mert már igen el vannak maradva...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.54
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
97. hozzászólás - 2015.10.16. 14:51:09 (Válasz Offsboy #95 hozzászólására.)
Szubplazmás támadásnál is működik a képesség.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.12
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
98. hozzászólás - 2015.10.16. 14:55:53
olyan eszméletlen sokat nem lehet azért vele szakítani, mert egyrészt az AF-képesség ott van ellene, másrész figyeli az ellen aki jön, vagy aktív az esszenciája, vagy csak peches vagyok
Pontszám: 7.65
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
99. hozzászólás - 2015.10.16. 15:16:48 (Válasz Durten #98 hozzászólására.)
Ott az AF, figyeli a tököm!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.40
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
100. hozzászólás - 2015.10.16. 15:54:12 (Válasz Alendaar #99 hozzászólására.)
Te vagy az én emberem ha megszerzem jöhetsz minden nap!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.35
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!