Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razz

Dátum: 2010.01.27. 16:17:19
Az előző bajnoki(k) győzelmeit meglehet nézni valahol?
Dátum: 2010.01.22. 15:54:53
Szerintem mindenkinek adott volt a lehetőség arra hogy kiismerje a V4 világának fortéjait, ezért nemértem miért lenne előnye a "nagy csapatnak", az előző V4-ek taktikáiból. Miért ne lehetne egy másik ugyanolyan jó csapat, ugyanolyan jó taktikákkal? Amúgy, hogy egy kis személyes véleményt is vigyek a dologba, ÚGYANÚGY kitudnának találni egy nyerő taktikát a 100 epikes V4re is, és ugyanúgy ők nyernék meg, csupán annyi a gond hogy nekik nem ér meg 5 hónapot játszani ugyanazért a célért, amit 2hónap alatt is elérhetnek. Hozzáteszem, lehetne más, kevesebb időt igénylő célokkal is indítani a V4et, ami ugyanúgy borítaná az eddigi taktikákat, és ha hiszed ha nem, nem tartana fél évig.
Dátum: 2010.01.22. 14:33:56
Az a gond hogy próbálsz nagyon okosnak tűnni, és frappáns hszeket írkálni, viszont ez csak külsőség. Azt pedig hogy több lessz Miklósék bevétele, azért írod le hogy CSAKAZÉRTSE változtassák meg a célokat, és ezáltal elérd a TE célod. Ez annyira átlátszó, csak éppen te nem látod át saját magad. Mindenesetre ha így marad a dolog, sok sikert az egyéves versenyszerverre (10-20 normális játékossal), de remélem te azon KEVÉS játékosok egyike leszel aki végig veszi a prémet.
Dátum: 2010.01.20. 19:48:08
Miklós, mikor szándékozol ezügyben megnyilvánulni? Csak mert vészesen fogy az idő, és már elég rég nem mondtál semmit a dologról, vagy mostmár végleges a döntés? Ezesetben necsodálkozz ha a V4 fizető játékosállományának nagyrészét (90-95%) elveszted.
Dátum: 2010.01.18. 21:40:21
Idézet: Damage - 2010.01.18. 09:34:09

Ha már mindenképp 100 epikus kell, akkor legyenek alternatív győzelmi feltételek is.
Úgy legalább többféleképpen lehetne győzni, nem csak 100 epikus bedarálásával.
Pár ötlet, csak hasraütésszerűen:
A) 100 epikus
B) 50 epikus és a HT X napi birtoklása
C) Y millió LE (összesített) háborús zsákmány



D) X szakiösszeg a szöviben + Y epik
E) Z tul. összeg a szöviben + Q epik

Nekem tetszenek ezek az alternatív feltételek, sokkal kiélezetebb versenyt hozna ha nem mindenki egy célra hajtana... Nagyon sokfélét kilehet még találni, és ezeket keverni is lehet. Sok kreatív ember van itt fórumon, viszont ha Miklós már eldöntötte hogy márpedig 100 epik lessz, hát akkor....
Dátum: 2010.01.16. 16:05:44
Idézet: Krazus - 2010.01.16. 11:55:31
Ha úgynézzük, akkor a változtatást akarók vannak többen, sztem kikéne írni még1 szavazást, de most csak az 50epikus legyen és 30-tól kezdve, és 100 epikus legyen a választási lehetőség. Valószínűleg így más eredményt kapnánk.


Tökéletesen egyetértek... Egyszerűen irreális 100 epikkel indítani egy versenyszervert, mikor még a normál szervereken is alig akadnak szövik 100 felett. Az 50epik 30.-tól kezdve sokkal izgalmasabb és kiélezetebb versenyt hozna mint a 100. Attól mert többet kell leverni még nemfog megváltozni a verseny kimenetele, sőt talán még hamarabb is derülne ki hogy ki fogja megnyerni. Vagy van akit teljesen hidegen hagy hogy a V4 egy versenyszerver címén indul? Aki mégis amellett van hogy legyen 100, az regeljen magának egy karit valamelyik rendes világon, keressen egy szövetséget magának, és hajrá.
Dátum: 2010.01.15. 23:53:04
Idézet: pityu - 2010.01.15. 17:40:44
Idézet: Miklós - 2010.01.15. 16:45:12

Tehát a 4. világ győzelmi feltétele 100 epikus lesz.


Ez végleges döntés?


Ez az ami most a legjobban érdekel engem is. MIKLÓÓÓÓÓÓS
Dátum: 2010.01.15. 18:37:50
Idézet: Faust0ne - 2010.01.15. 18:23:11
a többség majd dönt ...az egység meg khm ...de csinálhatnánk tényleg, 50 fős szervereket is ...az az 50 fő meg eldönti hogy mi hogy legyen ...


Faust, nemmondod komolyan hogy Te élveznél egy olyan "versenyszervert" ahol abszolúte semmi kihívás nem lenne, és még pénzt is hajlandó lennél áldozni ezért. Én amondó vagyok hogy inkább legyek nagy küzdelem árán 2. helyezett, mint semmi küzdelemmel nagykirály. Csak reménykedem hogy Miklós jobban hajlik azok véleménye felé akik igaz kevesebben vannak, de sokkal régebb óta űzik ezt a játékot, mint azok felé akik eszetlenül szavazgattak, és igazából fogalmuk sincs erről a játékról.
Dátum: 2010.01.15. 17:26:38
Mármennyire lehet darálásnak nevezni a többhónapon át tartó, géphezkötött szenvedést. V2-n összvissz 2 szövetség van 100 felett, és mind2 60-70es szintátlaggal. Iszonyatos nagy badarság lenne 100 epik feltétellel indítani a v4et, alig tudom elhinni hogy ilyen sok a buta szavazó.
Dátum: 2010.01.14. 07:21:01
Ok levágtam. Végülis aki eddig is jól választotta a célpontjait, annak ezután is megmarad a plusz bevétele a portyákból, a LE nélküli portyások meg általába nem jutnak valami magas szintre, ezért ígyse úgyse fognak túl sokat profitálni ebből az új szakiból. Viszont akkor ismét felmerül a kérdés, minek egy olyan dolgot bevezetni ami nélkül ugyanúgy lehet játszani, és szinte minimális segítséget nyújt ( de ezt sem mindenkinek) .
Dátum: 2010.01.13. 17:34:42
Valaki elmagyarázná nekem mégis miért lenne annyira fontos 50es energiahasznosítás mindenkinek? Mert szerintem azon kívül hogy a sok gyengébb, tapasztalatlanabb játékost óriási mértékben segítené (akik enélkül is vígan játszanának) , nagy mértékben kizárja azt a lehetőséget hogy valaki a portyázásokban a jó karakterfejlesztés miatt, előnyre tegyen szert. Engem például iszonyatosan demoralizálna egy olyan dolog amit csak azért kell bevezetni mert túl sok a "béna" játékos. Aki szeretne sikeresen játszani, az igenis tanuljon a saját hibáiból, és legközelebb talán nem esik ugyanabba a hibába. Persze ez egy egyéni vélemény, szívesen meghallgatom a másik oldalt is.
Dátum: 2010.01.11. 16:49:17
Csak nekem van olyan érzésem mintha itt kicsit megszaladtak volna a dolgok? Akkor tulajdonképpen a győzelmi feltételek dettó ugyanazok lesznek mint amik eddig voltak? Csak mert nem találok a topicban olyan hszt amiből biztosan kiderülne hogy lesznek-e új feltételek vagy marad minden a régi kerékvágásban.
Dátum: 2010.01.09. 18:18:29
Áháám, köszi.
Dátum: 2010.01.09. 18:02:16
Hogyan lehet valakinek 13. szinten Zarknod medál nélkül portyagömbje?
Dátum: 2009.12.19. 20:49:48
Idézet: pityu - 2009.12.19. 20:32:02


Bocsánat...., FaustOne....., legközelebb .....privátban..... engedélyt.... kérek... tőled, hogy.... megszólalhatok-e....



Ez jóóóó!

Amúgy én azt vallom hogy maradjanak csak szépen úgy a köves fizetős dolgok ahogy voltak, pusztán teljesen más típusú végcélokkal kéne elindítani a kövi v4et. A beugrós módszerrel se többen nem lesznek, és Miklósék bevétele sem fog nőni, de mivel ez egy olyan topic ahol ötleteket, véleményeket oszthatunk meg másokkal, ezért nem feltétlen kell szétoltani a másikat azért mert felmerte vállalni az ötleteit.
Dátum: 2009.12.18. 20:41:12
És azt te mégis mivel garantálod hogy lesznek olyan játékosok akik eddig nem fizettek egy fillért sem, és most kifizetnék a beugrót? Amúgy magyarázd már meg nekem miért akarod TE megszabni azt, hogy mások a SAJÁT pénztárcájukból mennyit áldoznak erre a játékra. Csak annyit tudok mondani neked, nem muszáj indulni a kövi V4en...
Dátum: 2009.12.18. 20:23:10
Én kérek elnézést azért mert valaki teljesen normális és megvalósítható ötletekkel lát el minket és a vezetőséget, nem mellesleg ész érvekkel alátámasztva. De úgylátom téged az az egyetlen dolog érdekel, hogy csakazértis neked adjanak igazat. Amúgy nemtudom hányan támogatnák a Ywgarrd féle játékot, és a te fix beugrós játékod, aminek megvalósítására abszolút semmi esélyt nem látok, mert Miklóséknak a VUból jövedelmük van, és evvel a te remek ötleteddel elég durva pénzektől szakítanád el őket. Kérdemén te elhiszed egyáltalán hogy a fejlesztők lemondanak a pénzükről csakazért hogy kb a játékosok fele jobban érezze magát?
Dátum: 2009.12.17. 19:54:35
Nos, nagyonszépen köszönöm hogy méltattatok válaszra, és valszeg Viktor tanácsát megis fogadom. Ja és Mortimer, mivel én nem azok közé tartozom akik most kezdték (bár nemis annyira rég), ezért naggyából tisztába voltam vele, hogy mibe vágok bele, viszont úgy veszem észre, a gond az hogy csak naggyából. Azt pedig hogy "idetaláltam", kikérem magamnak, már régebb óta járok ide, hisz rengeteget lehet tanulni az itt folyó társalgásakból.
Dátum: 2009.12.17. 19:07:51
11. szinten 1.1k építéssel 36tám,36véd,5iq bónusz az jóféle? Pusztán azért kérdem mert iszonyatosan felbosszantott hogy emiatt kapok ki folyamatosan az amúgy minden tekintetben gyengébb emberkétől. Bár lehet ez titeket különösebben nem hat meg, hisz mind magas szintű karikkal játszotok, csak az fáj hogy én sem vagyok kezdő, és mégis ilyen eszméletlenül unfair dolgok rontják el a játékom. Bár aki emiatt töröl az szerintem buta, én biztos nem fogok. Tényleg kéne valami olyan megvalósítható javaslat amire Miklósék is felkapják a fejüket, mert nekem nagy a gyanúm hogy itt csak egymás közt vitatkoztok, de a fejeseket abszolút nem érdekli ez a dolog.
Dátum: 2009.12.11. 19:27:31
Amennyiben ezek a dolgok tényleg nem igényelnek sok munkát, akkor nyilvánvalóan ez a legjobb javaslat eddig. Legalábbis szerintem.