Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razz

Dátum: 2010.02.09. 16:20:31
Jójó, csak az a helyzet hogy ez itt most senkit nem érdekel.

Eleve nemis értem minek hozol ide ilyen leveleket, szerintem mindenki kapott már ilyesmiket, akár V4en, akár a többi világokon. Ha ezeket mindenki bemásolgatná ide, akkor az egész fórum ezekről a szemetekről szólna. Ebből arra következtetek hogy te se rendelekezel több intelligenciával mint a levél írója, de ha tudsz értelmes érvet felhozni amellett, hogy miért kellett neked ezeket ide bemásolgatni, akkor szívesen meghallgatlak.
Dátum: 2010.02.07. 00:34:23
Miért lehet az hogy,

"Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!"

ezt a feliratot látom, viszont a kérdésre már 3 jó válasz érkezett, de a jó kérdésért járó LE sehol.
Dátum: 2010.02.05. 15:04:53
^^ Remélem örülsz.

"Majd ha sikerül jobban játszanod, mint a többiek, és büntetni fognak ezért, rájössz, hogy miről beszélek."

Miből gondolod hogy nem játszok jobban mint a "többiek" nagyrésze? A gond azzal van, hogy bármit írok a már bevezetett újításokkal kapcsolatban, mindig a sírást kapom vissza. Bármily hihetetlen, az újítást azért vezették be mert a játékosállomány nagyrésze akarta. Akkor felmerül bennem a kérdés, kik a fontosabbak, az a pár emberke akik már rendelkeznek egy rakat medállal (és azért küzdenek hogy mégtöbb legyen), vagy azok akik csak szeretnének. Arról nemis beszélve hogy eddig egy újításhoz sem volt közöm, ergo egy hszt sem írtam ezekkel kapcsolatban, és mégis leolt a veteránok nagyrésze minden egyes alkalommal. Persze kivagyokén hogy beleszóljak pár hónap játékkal magam mögött...
Dátum: 2010.02.05. 14:42:50
Büntetni? Jesszusom, te miről beszélsz? Mégis miért büntetés az ha nem adják oda ingyen a tizenikszedik medálod, ezzel esélyt adva a második, harmadik hullámnak? Ja és ha már itt tartunk, rengetegen vannak akik jobban játszanak mint a "többiek", és mégsincs esélyük bajnokit nyerni.
Dátum: 2010.02.05. 14:39:34
Ó te szegény, hanyadik medálod lett volna 10., 20.?
Dátum: 2010.02.03. 21:30:03
Hanyas karakterszint után esnek 15. szintű térkapus cuccok?
Dátum: 2010.02.02. 18:15:07
Hmm, jó tudni hogy te vagy Lidérc... Így már kicsit más véleménnyel vagyok rólad. Durva hogy egy olyan ember beszél etikáról és aljasságról, aki nap mint nap többtíz ember játékkedvét veszed el avval hogy elveszed tőlük azt, amiért ők órákat várnak (PÓK) . Kezdem azt érezni hogy téged mégiscsak az irígység hajt, és nem az hogy MÁSOK játékélményét próbáld meg javítani. Annyiban értek veled egyet, hogy te talán többet tudnál-tudtál kihozni a semmiből, mint azok akik köré szövit építettek.
Dátum: 2010.02.01. 17:44:21
Idézet: Blazek - 2010.02.01. 15:25:44
nem tudsz bajnokit nyerni mások epikus tárgyai miatt? tele vagy gonddal hallod... hidd el, akik megvernek, epikus tárgy nélkül is meg fognak verni.


Ezzel sajnos megint vitába kell szálljak, pedig nem akartam. Mint azt már leírtam valamelyik előző hszemben, az ilyesféle epiktárgyak nem KÖZVETLEN pluszt jelentenek, hanem például olyanokat, amit egy hónap alatt olyannyira előnyödre tudsz fordítani, hogy éppen lehet ezek miatt versz meg 1 ponttal valakit a bajnoki döntőben. A mondandód végével annyiban értek egyet, hogy igen MOST MÁR megtudnak verni, mert hasznosították a tárgy adta plusszokat. Viszont régebben mikor még közel sem jártak egy-egy ilyen tárgyhoz, na akkor nembiztos hogy megvert volna. Viszont annyiban egyetértek veletek, hogy egy olyan játékban ami mások kifosztásáról szól, nem érdemes az etikai dolgokkal foglalkozni, inkább mindenki próbálja meg minél jobban kihasználni ezeket az etikátlan undorító dolgokat, és ugyan azt az eredményt fogják elérni mint akik már régebbóta ezt csinálják. PONT
Dátum: 2010.01.30. 13:23:48
Én azóta tisztáztam az ügyet Energiserrel is és Blazekkel is, félreismertem mindkettőjüket. Amúgy énis leírtam hogy a topic nem a megfelelő a társalgásra, szóval te sem figyelsz. Ja és kösz hogy mindenhol lepontoztál, biztos nyugodtabban aludtál tőle.
Dátum: 2010.01.29. 19:51:51
Megjött a felmentősereg, jóóóó nagyon örülünk neki, én vitázni tovább nem fogok. Ha valami gondod van lehet pmet írni, mert igazából a topic sem a megfelelő ennek a témának a boncolgatására.
Dátum: 2010.01.29. 16:33:02
Ugyan ugyan... Nemond már nekem azt hogy szerinted többen vannak azok a játékosok akik annyit építettek hogy megérdemlik az adott epiktárgyakat. Abban igazad van hogy tényleg nem a legigazságosabban sikerült megoldani a tárgyelvételeket, viszont elhiheted nekem sem azokkal van bajom akik becsületesen építettek azért amiük van. Énis jobban támogatnám az építéshez kötött épületbónuszokat, akár még az epikus kincseket is.

Szerintünk jogtalan előnye? Na ez elég viccesen hangzik, tehát szerinted azok a fair játékosok, akik tizenakárhányadik szinten pár tízezer LE építéssel, 50 szinttel magasabb epikcuccokkal és fullos szövetséggel a hátuk mögött játszanak. Hát ha övéké a VU jövője akkor én indítanék egy új szervert a "normális keretek között játszó" játékosoknak, akik ezek nélkül is tudnának sikerélményt szerezni maguknak.
Dátum: 2010.01.29. 15:49:22
Igen, csak a gond az hogy az epiktárgyak adta bónuszok pontosan arra jók hogy olyan előnyökre tegyél szert velük amik másoknak elérhetetlenek. Ahogy mondtad nem közvetlen pluszt adnak, viszont a vérivó egy hónap alatt annyi LE-t termel neked amiből egy rakás TÖ-t és szakit tolhatsz magadon, amik viszont fő építőelemei a bajnokiknak. Ezért az állításod hogy az epiktárgyak nem sok pluszt adnak a bajnokikon, egy az egyben hülyeség. Az pedig elég durva kijelentés volt hogy te "becsülettel beépítettél a kútba mindent". Te a 67k építést mindennek nevezed? Át kellett menj egy szigorú rostán? ÓÓÓ te szegény, biztos nagyon nehéz feladat volt, és hónapokig küzdöttél érte... Tökmindegy felesleges is ezen tovább rágódni, az epiktárgyak és a szövibónuszok adta előnyöd már nemlehet elvenni, ezért sose fogod megérteni azokat a játékosokat akik nulláról indultak, és esélyük sincs olyan keretek közt játszani mint te, és társaid.
Dátum: 2010.01.29. 13:57:28
Idézet: Zantetsuken - 2010.01.29. 13:49:21
Kedves Energiser!

Borzasztóan sajnállak, hogy ilyen problémáid vannak:

...Levegyem-e a 40-el nagyobb szintű haverjaim által (egy körém épített és gyakorlatilag kimaxolt szövetségben) levert Epikusnak a cuccait, amiket nem győztem felcsipegetni a földről, és pofátlan módon magamra aggatni...

Szóval azt tanácsolnám, hogy Le ne vedd! Még véletlenül se!

Hiszen már akkor meg lettél bélyegezve, mint csaló, mikor először felvetted!


Respect az új szabálynak...!


Teljes mértékben adom az előttem szóló barátom véleményét... Energiser te sajnos pont egy olyan játékos vagy, aki a szövetsége nélkül közel se ott tartanál ahol most. Hálistennek hamarosan nemcsak a cuccok kerülnek le rólad, de a kevés építésedhez képest iszonyatosan magas szövibónuszod is elveszted. Nem mondom hogy SOKKAL gyengébb leszel mint most, mert a rengeteg plusz bevételt amit a szövetséged miatt IS szereztél, már nem lehet elvenni, de talán kicsit megízleled a normális játékot is.
Dátum: 2010.01.28. 20:54:39
Akkor valószínű ez a gond, köszike.
Dátum: 2010.01.28. 20:47:19
Még mindig ugyanaz a kérdésem:

Wikin azt írja hogy 19. szinten 15-24ig üthetek, nálam ez csak 16-23ig működik. Ez most elírás, vagy valamit benéztem?
Dátum: 2010.01.28. 17:48:07
Idézet: Miklós - 2009.07.28. 14:59:54
Várható fejlesztések
Hosszabb távon várható fejlesztések (nem feltétlenül ebben a sorrendben)
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.


Ha szabad megkérdezni, mégis mit jelent az hogy hosszabb távon? Csak mert kezd idegesíteni a dolog, hogy emberkék tizenakárhányadik szinten 75 tám, 75véd, 15 iq bónusszal rohangálnak, ezzel teljesen ellehetetlenítve a bajnokit mások számára. Igen tudom vannak ügyes játékosok akik szövibónusz nélkül is tudnának nyerni (bár most nem maxosról van szó) , de szerintem többen vannak azok, akik egyedül a szövetségük miatt nagykirályok.
Dátum: 2010.01.28. 15:36:27
Wikin aztírja hogy elvileg 19. szinten 15-24ig üthetek, nálam ez csak 16-23ig működik. Ez most elírás, vagy valamit benéztem?
Dátum: 2010.01.28. 14:47:44
Énis örülnék neki ha valahogy szétlehetne szedni a baráti portya rendszerét a normálistól, mert így kicsit furcsa a dolog.
Dátum: 2010.01.27. 21:28:32
Akkor egy egyszerű kérdés, bajnokin érvényesül a szöviadta védekezésbónusz?
Dátum: 2010.01.27. 18:16:24
Hűha nemmondod. Én arra lennék kíváncsi hogy van e lehetőség azután megnézni, miután eltűnt az oldalról?