Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fonixportal

Oldal: 12
Dátum: 2011.10.02. 21:29:32
Nem mert kiírja hogy a következő állatot 25 perc múlva gyógyíthatod mivel Af-nél 5 pontot szintén a sebgyógyításra tettem és azt beszámítja tehát egy állatom 25 perc alatt gyógyul meg de egyszerre nemtudom sehogy őket gyógyítani.
Elsőre kösz a választ!
Dátum: 2011.09.30. 20:52:19
Az egyik állatom majdnem új és mivel most gyakorlatoztatom két szintet lépett egyszerre és szintlépésenként 2 szakértelempontot kellene kapnia de most a két szintlépésel nem 4 csak 2 szakértelem pontot kapott és mivel most 7-es elméletileg 14 szakértelem pontnak kellene lennie mivel mindegyiknél a regenerációra rakom mert nálam nemcsak ez a hiba erről itt a kép http://www.kephost.com/images4/2011/9/30/35a0oxk5nook6s2btx1s.jpg ezenkivül olyan gondom is van hogy ha harcolni hívom a 3 állatomat és megsérülnek ugye van olyan hogy Az összes sérült állatomat kijelölöm gyógyításra de nekem csak az első állatomat jelöli ki a másik kettőt nem és ha manuálisan ki is jelölöm a másik két sérült állatomat is és rákattintok az Állatok gyógyítására akkor nem gyógyítja egyszerre a 3 állatomat csak az elsőt most ez nálam hiba vagy mi lehet a gond ugyanis már említették a szövi tagtársaim hogy a sebgyógyitásnak kell valami 30-asnak lennie de az nekem már sebgyógyítás 120+3 tudatturbó és + ital nélkül és mégse tudom egyszerre gyógyítani a 3 sebesült állatomat!
Dátum: 2011.03.14. 16:00:09
Gond van a kviz olimpiával? Csakmert itt a kép mikor leokézom nem adja be a kérdéseket!
http://kepfeltoltes.hu/110314/Kep_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2010.05.30. 05:55:42
Nemtudom írta e már valaki de jó lenne ha betudnátok tenni a beállításokba a vakáció módot mert ha valaki mint például épp most én is el kell menjek 2 napra és nemjutok netközelbe ez idő alatt leromlik az állataim morálja ugyanugy megtámadhatnak stb... tehát jó lenne egy vakáció rész ahol mindent fel lehetne függeszteni mondjuk 2 naptól-31 napig!
Melyik állat ellik, mikor kicsinye születik?
kutya
macska
tehén
nyúl

Nos a tehénre mondják hogy ellik de mivel mind emlős állat mindegy ellik vagy kölykedzik a tehénre még azt is szokták mondani borjadzik ugyhogy csak azért tartom hibásnak a kérdést mert zavaró lehet mások számára!
Kaptam ezt a kérdést
Kik szoktak habarni?
Varrónők
Kőművesek
Asztalosok
Szakácsok

Mivel két jó válasz is van én a Kőművesek-et jelöltem be ugyanis ők a maltert szokták habarni ezért is hivják habarcsnak a végterméket persze hibás volt mint válasz mivel a Szakácsok meg habot szoktak habarni
Dátum: 2010.03.24. 09:39:48
Tehetnétek be fő kategóriának közlekedés,utazás-t al kategóriának meg légi,földi,vizi alkategóriákat.
Dátum: 2010.03.11. 07:56:52
Újabb hibás kérdés válasz kérdés melyik magyar játék?
Válaszok közt volt kő,papír,olló ugyebár ez a jó és ezt kaptam és utolsó kérdés volt így még azt se lehet mondani duplán kattintottam!
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: címerekkel foglalkozó segédtudomány
Dátum: 2010.03.07. 06:30:24
Űjabb rosz kérdés válasz kombináció kérdés Akkor... az egyenlítőtöl nézve hol nyugszik a nap?
Válasz lehetőség a négy irány volt nyugat kelet dél észak erre kiirta Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: egyértelmű és nem nyomtam duplán kattintást mielött bárki ezt irná!
Dátum: 2010.03.02. 07:04:46
Idézet: Trayannus - 2010.02.27. 13:10:20
valószínűleg duplán klikkeltél a válsz adásnál és a következő kérdésre is a bejelölt választ vette. így nem is láthattad a kérdést amire a helyes válasz Shakespeare volt...előfordul néha velem is

ha duplán klikkeltem volna akkor meg az jött volna ki nem jelöltél be egyetlen választ sem mert nekem volt már olyan ugyhogy ez inkább adatbázis hiba
Dátum: 2010.03.02. 06:59:52
Megint egy olyan kérdés válasz kombináció az volt a kérdés melyik termése a makk?
Ugye a jó válasz bükk lett volna erre ime a jó válasz Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Juhász Gyula
Dátum: 2010.02.27. 12:47:50
ilyen nincs az volt a küldetésem illetve még az is hogy 20 kérdésre jól válaszoljak egymás után és a 18.ik kérdésnél kaptam olyan kérdést medtől meddig tartott a második világháború jól is válaszoltam rá erre azt kaptam helytelen válasz a jó válasz william shakespeare lett volna!
Kérdezem én mi köze william shakespeare-nak a második világháborúhoz na meg ugyebár a válaszok közt is évszámok közül kellet választani nem nevek közül most cseszhetem kezdhetem elölröl a 20 kérdést mikor az utánna levő 2 kérdésre is jól válaszoltam volna már meglett volna ez a küldi
Sziasztok nemtudom ki az illetékes de már 2 napja feltettem egy kvíz kérdést és senki nem értékelte!
Dátum: 2010.02.10. 08:21:44
Kaptam egy olyan kvizkérdést hogy melyik a 4.ik legnagyobb papír pénznemünk ugyebár ez a kérdés még akkor lett feltéve mikor volt még papír 200-as igy a jó válasz a 2000-es volt én meg az 5000-est jelöltem be mivel mostmár úgy tudom a 4.ik legnagyobb az lenne szerintem azt a kérdést törölni kellene!
Dátum: 2010.02.05. 21:50:45
Meghülyült a rendszeretek 3 kérdésnél is jól válaszoltam volna erre kiirta rosz válasz és a poén nem is volt közte olyan válasz ez csak egy hülye példa de mondjuk megkérdezte a kérdés milyen szinű az ég természetesen kék lenne a jó válasz erre kiirta nemjó válasz a jó válasz bécs lett volna kérdem én mi köze bécsnek az ég szinéhez?
Az a baj nem gondoltam rá hogy ilyen is előfordulhat isten bizony felvettem volna videóre a gépen! Eddig most 3 kérdésre egymás után is ez volt!
Dátum: 2009.12.09. 09:50:52
Mi a furcsa ezen a képen?

http://imagerz.com/QENFWUtvAwICA19PRwVR

Hát elárulom már régebben észre vettem de akkor nem gondoltam hogy hiba lenne mostmár biztos vadászatkor amit kap az adott lény LE-éért azt kapja csak meg a karakterem a plusszokat a 10% kvizre nem kapja meg ha megnézitek a képet 375LE az elsőnél és 228LE a másodiknál az pont 603LE amit kapott viszont sehol a +34LE amit az elsőnél kapott volna a helyes válaszért.

Nos ez akkor valóban hiba ugyebár?
Dátum: 2009.10.18. 07:29:24
Sziasztok remélem nem vagyok egyedül az ötletemmel ami a következő lenne van az egyéb-ben ugyebár a gyorsítás nos azt nem lehetne valahogy megoldani hogy ne csak a CSP-t lehessen ott beváltani hanem a Portya pontokat is ugyanis én inkább Vadász vagyok és a Portya pontjaim sokszor felesslegessen gyűlnek össze jó lenne ha be lehetne váltani és nem csak átváltani a portyázás részben!
Köszönöm
Dátum: 2009.10.18. 05:40:25
Kösz az infót írtam Baraty-nak privit.
Dátum: 2009.10.17. 21:10:14
Nos akkor szemléltetném a gombok hibáját első képen látható amit már leirtam ha nincs őskövem miért ajánlja fel a rendszer hogy megvegyem a villámcsapást amúgy pedig a pajzsot szerettem volna megvenni de a második képen látható a vértet kaptam meg namármost kérdem én ha a villámcsapás alatti vétel gombra kattintottam akkor miért kaptam az aligátor pikkelyvértet és ha az energiafókusz alatti vétel gombra kattintottam volna akkor mit kaptam volna?
Szóval ahol a kéz van arra kattintottam http://kepfeltoltes.hu/091017/5714312101_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezután bementem a karakterlapra és megmutatásként, hogy mindenki lássa végülis az aligátor vért-et kaptam meg ime a második kép http://kepfeltoltes.hu/091017/2897308382_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kérdem én akkor most az eladható tárgyaimnál melyik gomb melyikhez is tartozik???????????
http://kepfeltoltes.hu/091017/8706220813_www.kepfeltoltes.hu_.jpg NOS???????????????
Sajnos ez nem az első eset elsőnek csak megemlítettem másodikra konkrétan már morcos voltam hogy potyára elment majdnem 5000 LE mosmár kezdek mérges lenni hogy senki nemtud megjavítani pár gomb elhelyezését a javascriptekben BAKKER!!!!!!!!!!

Dátum: 2009.10.15. 20:09:47
Akkor miért jelent meg nekem alatta a vásárlás gomb és miért vonta le az LE-t ha őskő nélkül a többinél nincs is vásárlás gomb?!?
Oldal: 12