Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.06.23. 12:16:32
Remélem, hogy az ellenük legtöbb háborút nyert szövetsége/ke/t jutalmazza valamivel a hordaparancsnok...
Dátum: 2009.06.22. 13:26:19
A mi esetünkben én inkább a kicsiny, de jól szervezett csapat győzelmére tennék. Van egy olyan sejtésem, hogy amikor a Tappancs megalakult, akkor az Azúr, meg a VM nem írt felháborodott panaszleveleket a fórumba, hogy: "ne má' ezeknek semmi épületbónuszuk sincsen, túl könnyű ütni őket!"
Most, hogy vérrel, verítékkel a totális zéróból felküzdötték magukat (de ismerős... ) s így nyernek párezer, senkinek sem számító lét + nem megvetendő presztízst maguknak, ez sokakban visszatetszést kelt. Ne keltsen! Mindenkit le lehet győzni a megfelelő taktikával, bele kell törődni...

*javítva: elütések
Dátum: 2009.06.20. 16:24:35
De miért magas a kutatok, Teki? Mert páran óvodás módra besértődtek és beépítették magukat a falak közé... (Abban viszont igazad van, hogy negatív kutas szövinek nem lehet hadat üzenni, szerintem ez bug lehet, nem a Kristály egy újabb képessége.)
Dátum: 2009.06.18. 16:48:48
Baszki, winnie - melletted nem éri meg kiállni, mert rám ragad a te lepontozásod is... Szerencsére magas ívben teszek rá, hogy ki, mire ad pontot és mennyit.
Dátum: 2009.06.17. 16:16:46
Halleluja!

Zengjük akkor fennhangon dícséreted és a többi Tökéletes Gyémánt(izé...smaragd)ét is hosszan és sokáig!

Dátum: 2009.06.17. 12:59:14
Szerintem winnie arra akart utalni, hogy a megfelelő szakértelmek kimaxolása nem tűr halasztást és ebben speciel teljesen igaza van.
Az, hogy legyen nagyobb Skubi szakiösszege a tulajdonságainál még nem is egy túlzott elvárás a karaktert elnézve, sőt, annál lényegesen erősebb szakértelemösszegre lesz szüksége. (persze megfelelően elosztva)
Dátum: 2009.06.10. 22:59:13
Rockatansky tényleg megfoghatatlan... gyengébbnek néz ki és mindig sz**rá ver. Eddig legalább 5000 LE-t hagytam nála, több részletben. (szerintem sumák módon zafír gyűlöletet fejlesztett, de azt is legalább 60. szinten )
Dátum: 2009.06.10. 17:24:53
Ez jó kérdés Aurri, én arra a gyűrűre azért nem licitáltam, mert azt gondoltam hordani kell és van már Zafír Csillagom. Ha ezt tudom, akkor rááldoztam volna azt a 200 dukátot ami összegyűlt....
Dátum: 2009.06.10. 15:54:45
Tudom, mert én is evvel az érzéssel nevezek mindegyikre... Nem is értem hogy nyerhettem meg az egyiket? (de tudom: lemákoltam a döntőben Dutch barátunkat)
Dátum: 2009.06.10. 15:44:05
Kerek 29 ép-vel. Amihez egyébként ezúton is gratulálok!
Dátum: 2009.06.10. 15:36:24
Én is kint vagyok Pici, ha gondolod pótlékként elrágódhatsz rajtam!
Dátum: 2009.06.10. 15:01:21
Bocs, de dolgoztam, csak most néztem be ide. Mi ez a hülyeség a lemaradásról? Van valami előírás, hogy x időre y szintűnek kell lenni z tulajdonságösszeggel? Nem hallottam róla...
Ha az Azúrban így gondolják és ezek szerint játszanak, akkor hatványozottan örülök, hogy anno nem mentem oda és maximálisan megértem azt, amit Jordanék mondtak, amikor eljöttek onnan...
Dátum: 2009.06.09. 21:29:01
Nem bántom a napocskádat, hogy ennyivel is különb mód viselkedjek, mint azok a - feltehetően Elites - illetők, akik engem pontoztak. Én viszont pont leszarom a pontozást és igenis kéjes örömöt jelent a háborúk/kapituláció menüre kattintani. Vessetek meg érte, ha tetszik, ízlések és pofonok különböznek (főleg az utóbbiak ) Amúgy meg kamrázás dolgában szerintem kb. egálban vagyunk, pont az adta az ötletet a háborúhoz, hogy zsákszámra vittük be a hordásokat minden vadászós napjukon...
Dátum: 2009.06.09. 17:01:35
Javíthatatlan vagy Pityu, hiába... Neked aztán rájár az agyad a rendszer adta lehetőségek kihasználására, örülök is, hogy társultam melléd. Miklós meg felvehetne tesztelőnek a következő játékához (Ariellel együtt - bár ő valszeg most is tesztelő volt), lehet akkor nem utóbb kellene befoltozni a lyukakat...
Dátum: 2009.06.09. 16:52:06
Ariel: bámulatos vagy! Nem akarsz átjönni?
Dátum: 2009.06.09. 16:48:28
Teljesen igazatok van, de gondoltam nem kell buta kis smiley-tömeggel felhívnom a figyelmet arra, hogy a nyitó hsz-em csupán gúnyból került ebbe a topicba... Itt nem lesz lovagiasság, csak szikár utilitarizmus.
Dátum: 2009.06.09. 16:32:26
Nekem van is egy ötletem erre, Pityu, majd a találkozón élőszóban vezetem fel. Még akkor ötlött fel bennem, amikor Barrique azt mondta, hogy ők még nem veszítettek soha háborút. Egyszer minden sorozat megszakad...
Dátum: 2009.06.09. 16:05:49
"megadott tagok kiállnak őrposztba, és őket lehet ütni" - ez valóban elhangzott, talán Kócos írta, a TF-es toronyháborúk mintájára, ami anno mindenkinek nagyon tetszett (pedig azt is a Beho fejlesztette )
Nem volna hülyeség, de a mostani helyzetre pl. nem megoldás, mert nekünk igenis van 2-3 tagunk, aki bármelyik ELITest meg tudja verni (ez ténykérdés) ők vígan elálldogálnának az őrposztban...
Dátum: 2009.06.09. 13:49:55
Ha csak Craslorg lenne ott, nem vonultam volna le, de sajna vannak fajsúlyosabb illetők is, akik fajsúlyosabb pofonokat osztogatnak....


kieg: hoppá, hisz én nem is vagyok katakombákban, sőt full ép-ben álldogálok....gyertek nyugodtan!
Dátum: 2009.06.09. 12:58:04
Mi (Tyrant) is szerveztünk egy hasonló kis mulatságot az ELIT HORDA számára, reméljük ezt is szórakoztatónak találják/találjátok.

Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség
ELIT HORDA 63 / 31