Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaffa

Dátum: 2010.04.03. 18:41:18
Az én dilemmám kicsit nagyobb, mert engem sokkal jobban zavar...
Az enyém az, hogy nyújt-e ez a játék a benne játszókkal együtt nekem annyi szórakozást, hogy folytassam a csalók ellenére is.
Vagy csak befejezem az eventet becsülettel és utána néha bejárok építeni.
Dátum: 2010.04.02. 21:50:28
Ahhoz aztán már tényleg elszántság kell, hogy valaki tízszer ipt váltson, regisztrálgasson, és még rájuk is nézzen két naponta és vadásszon egyet meg csináljon egy kihívást. Ennyire ne legyünk már kisstílűek meg bizalmatlanok.

Jah. Egyre gondoltunk Eardog.
Dátum: 2010.04.02. 18:27:28
Lesz hely, csak várd ki.
Dátum: 2010.04.02. 17:22:27
Köszönöm a választ.
Dátum: 2010.04.02. 16:38:40
Idézet: Yaffa - 2010.04.02. 15:52:14
Akinek megvan a gyorsítás és egy válasz kettőnek számít annak feleannyi esélye lesz teljesíteni az eventet, vagy ez bele van kalkulálva valahogy?

Eltűnt a kis kérdésem a többi között. Valaki tudja a választ?
Dátum: 2010.04.02. 15:52:14
Akinek megvan a gyorsítás és egy válasz kettőnek számít annak feleannyi esélye lesz teljesíteni az eventet, vagy ez bele van kalkulálva valahogy?
Képzelheted mit művel otthon. Megírja a leckét, megeteti a tengerimalacot utána leül a géphez nyugodtan és

"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyobb halálraszomorító kutyi.---- Mi a **** ez????????"

Ennyi... Övék a jövő.
Ha a vezetés fog tenni valamit akkor visszavonom az előző komor visszaszólásom.
De nem hiszem. Szerintem a pénz az úr.
Idézet: Kocos - 2010.04.01. 16:19:57

Fontos: attol, mert valaki jobb nalad valamiben meg nem biztos hogy csal.


Idézet: Yaffa - 2010.04.01. 14:46:59

Ui: Aki teljesen tisztán tolja és úgy is megkérdőjelezhetően jó az eredménye attól tengermély elnézést!
Ezt mondom én is. Nem sírni! Fizetni és játszani ezerrel!
Na már csak egy FEKETE TÚRÓs hozzászólás kéne a teljes kaotizmus elérésére. Remélem egy TúróTag megragadja az alkalmat.
Ugyan... Nem kell itt marakodni. Értsétek meg, amíg fizet a nép addig van indok szemet hunyni.
Sokáig nem tudtam mi a szkript. Most, hogy tudom az összes kvízmedált visszavonnám egy évre visszamenőleg legalább.
Ugyanis az elért eredmények olyan gyorsak, hogy csak úgy lehet megvalósítani, ha a válaszadó el sem olvassa a kérdést.
A mostani nyertes 10 másodperc alatt olvasott-döntött-nyomott. De a régebbiek között 7 másodperces átlag is akadt. Ez még az ismerős kérdéseknél el is megy, De van olyan amit tényleg nem lehet elolvasni és megérteni ennyi idő alatt. Főleg a vége felé mikor fárad az ember és izgul, hogy "húúú eddig minden tuti el ne rontsam". Szóval úgy látom minden csak pénz kérdése. Ha a csalókat kidobálnák jelentősen csökkenne a bevétel. Multizás megy? Kit zavar? Vegyél nekik prémiumot! Szkriptel? Ugyan, hiszen fizet.
Szóval nem kell lázadni. A VU ugyanaz mint a világ kicsiben. Akinek van, az boldogul. Akinek nincs az nem érti és lázad, írogat. Ez van.
Mindenkinek további kellemes időtöltést!
-Y-

Ui: Aki teljesen tisztán tolja és úgy is megkérdőjelezhetően jó az eredménye attól tengermély elnézést!
Hofi után szabadon: "Akinek nem inge az nem veszi magára. De akinek inge, az végre öltözködjön föl!"

Ohh... Köszönöm a lepontozást. Nyilván valakinek sérti az önérzetét... Lepontozni olyan egyszerű, egy cáfoló válasz sokkal bonyolultabb lenne. Ez egy őszinte vélemény csak, de ha Téged bánt akkor van valóságalapja.
Maradok tisztelettel: -Y-
Gyémánt V3

Ide csak Démonok és barátok jelentkezzenek!

A szövetséget Vész herceg alapította, a démonmester. Mi kicsinálunk embereket és egy jót mulatunk ha kell.Ha a szövetségből valakivel is kitolsz akkor szívni fogod. Más szövetséggel kötünk szövetséget illetve MNT-t. És természetesen ha valaki beakar lépni lépjen. De csak ha fejlődik...

De,hogy a klán fejlödjön belépéskor min 100 lélekenergia befizetés ne feled ez neked jo a te klánod fejlödik nem másé
Dátum: 2010.03.27. 20:47:29
Jamie és a csodalámpa olyan 25 évvel ezelőtt ment. Klassz kis rajzfilm volt. Megvagy hadnagy egy egykerekű rendőr volt és a saját gumibotját majszolgatta. További szereplők ha esetleg kérdésként felmerülnek: Füligláb, Szám bácsi, Valami állat aminek trombita volt az orra helyén, de már nem tudom a nevét. Meg Fonák Tamás aki mindig ellentétesen beszélt.
Dátum: 2010.03.26. 13:04:05
Nem akarok okoskodni, de van egy gyorsabb módszer...
Jobb klikk a "vigasztaló" gombon, hivatkozás másolása. Új ablakba beilleszt és a végét átír kívánt (20) százalékra. Enter.
Kész. Nem kell pontonként bolondozni vele. Persze ha lesz köved az új prémiumra akkor nem mondtam semmit.

Ui: Nem tudom mik a skriptek, remélem ez nem az...
Dátum: 2010.03.25. 18:13:06
Nem változik a kamion súlya a helyes szerintem.
A Mítoszirtókban galambokkal csinálták meg és meg is magyarázták, ha jól emlékszem.
Dátum: 2010.03.24. 21:27:17
Én is jelszót cseréltem...
Vagy legalább is megpróbáltam.
Dátum: 2010.03.21. 19:22:29
Megnyugtatlak a kérdés nem hülyeség ha a "lőfegyver"-rel volna problémád.

Hideglőfegyverek

Ezt általánosságban véve hidegfegyvernek is nevezik (kevésbé szabatos és félreérthető). Olyan lőfegyvereket nevezünk hideglőfegyvereknek, amelyeknél a hatáskiváltás, vagy a lövedék célba juttatása nem hőfejlődéssel járó vegyi (kémiai) folyamat eredményeként történik. A hajításhoz szükséges helyzeti energia "tárolása" egyes fegyver-anyagokban történik, a hajítóerőt fizikai tulajdonságaikból eredő, a deformáció során fellépő erők révén fejtik ki a lövedékre.

Ilyenek:
* Csővel nem rendelkező hideglőfegyverek: csúzlik, hajítógépek, íjak, parittyák, számszeríjak.
* Csővel rendelkező hideglőfegyverek: fúvócsövek (például szabarkán), légaknavetők, légpisztolyok, légpuskák, paintball-markerek, szélpuskák.

Tehát a számszeríj lőfegyver. Hideglőfegyver, de lőfegyver.

Az más kérdés, hogy a kérdésre adott válaszlehetőségek túl egyszerűek és a kérdést is meg lehetne fogalmazni szebben.
Dátum: 2010.03.21. 14:10:55
Itt is az a gond, hogy tájegységenként változik a mese.

Van a Fanyűvő, Vasgyúró, Hegyhengergető
és a Fanyűvő, Vasgyúró, Kőmorzsoló. És még lehet, hogy van más variáció is.

Ez is olyan mint a "Hinta palinta, régi dunna kis katona, Ugorj a ...." Dunába, Tiszába attól függ merre élünk.

Így nem lenne igazságos átjavítani.
Hála Istennek, hogy vannak még eltérő mesék és az nincs "szabványosítva".
Dátum: 2010.03.20. 23:05:23
Üdv Jozsi976!

Örülök, hogy tetszik a játék. Én is azért vagyok itt.

"Eddig is gyanították, hogy a galambok a Föld mágneses mezejét használják tájékozódásra. Német kutatóknak most sikerült kimutatni, melyik szervben rejlik ez a "hatodik érzék": a csőr felső részét fedő bőrben találtak egy összetett idegi struktúrát, amely kétféle vasoxidot tartalmaz. Ezek jelenléte és térbeli elhelyezkedése elegendő ahhoz, hogy a csőr iránytűként szolgáljon."

Ennyit a marhaságokról.