Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HoGo

Oldal: 123456
Dátum: 2010.02.14. 23:22:37
Szállj le a magas lóról, nem mindenki tanulta tegnap, mint te.
Dátum: 2010.02.06. 15:42:57
Ha tehetném egy nap ban lenne a válasz amiért teleszemeteled a fórumot.
Dátum: 2010.02.04. 14:35:35
Ahelyett, hogy 4 sorban, képletekben azt próbálod leírni okosan (okoskodva?), hogy most 50x annyi játékosnak elérhető az AH inkább nézd a valóságot, mert ez nem igaz.

Impero: miért is járt le a TÖ növelés ideje? Ha elolvasod amit írtam látni fogod, hogy nem gyűrűre, nyakláncra gondoltam, hanem sima növelésre.
Mortimer: van értelme növelni az árat. 100-as szinten ha jól tudom nem az számít, hány százalékkal több a támadásom mint az ellenfelem védelme hanem a pontokban mért különbség számít.
Dátum: 2010.02.04. 13:45:23
OK, akkor most megpróbálom ugyanazt konstruktívan, bár reméltem, hogy a lényeg úgy is érthető lesz.

A relikviának pont az a lényege, hogy csak egy pár játékos kapja meg, aki kiérdemelte (ebbe most ne kössetek bele légyszi). Amint a játékosok fele ugyanazokkal a tárgyakkal fog csatangolni az eredeti jelentés elveszik. Márpedig ez fog történni, ha túl gyakran lesznek új tárgyak az aukcióban.

Morti megoldása nekem is tetszik és igenis megoldja az említett problémát. Ha az, akinek van 1k dukátja el tudja költeni másképp is, akkor valószinűleg nem ugyanazt a relikviát fogja megvenni még egyszer, csak hogy borsot törjön mások orra alá, hanem saját karakterét fogja erősíteni. Egyedül az árral nem értek egyet - TÖ és SZÖ összegtől függően növelni kellene.
Az egész mehet akár az eredeti megoldással együtt, csak a +1 tulajdonságot adó tárgy ne gyűrű vagy lánc legyen, hanem egy egyszer használható, felhasználáskor eltűnő relikvia, fix. minimális árral, licittel.

Másik megoldást az említett kategóriák létrehozásában látom. Tehát szinttől függően lenne 3-4 kategória, ebbe besorolva a tárgyak. Sem magasabb, sem alacsonyabb kategóriából nem lehetne tárgyat szerezni.
Így jutna azoknak is akik a játékba épp csak beléptek, az überbrutál relikviákat pedig vihetné az, aki a 100-as szinten van.
Dátum: 2010.02.04. 11:28:24
Senki nem kötelez rá. Aki akarja, megveszi.
Így van, legyen félóránként új aukció, a jelszó: Relikviát mindenkinek! Csak változtassuk meg a nevét... Pld. tucattárgyra...
Dátum: 2010.02.03. 13:10:48
Már nem akartam ide reagálni, de nem bírom ki . "izé, most kevés építésem van, de később biztos fogok..."
És ilyen meri betámadni azt, aki megkérdezi, hogy letegye-e a cuccot ami addig jogosan megillette? Ennek olyan füstje volt, hogy ide éreztem .
Dátum: 2010.02.02. 08:28:31
Idézet: PottomPanna - 2010.02.02. 08:21:00
Sajtolásról kérdezett, nem az új szakiról.

Kössz a figyelmeztetést, rossz hsz-t idéztem...
Dátum: 2010.02.02. 02:07:12
Idézet: Silverado - 2010.02.01. 21:31:11
Megéri kifejleszteni az irányított vadászatot? Tényleg csak nagyon hosszú idő alatt termeli vissza a ráköltött LE-t? Mik a tapasztalataitok?

Ha VF-ezel akkor nem éri meg elfelejteni, de ha nincs VF mindenképpen fejleszd ki. Szerintem.
Maxos. kreatívval csaknem olyan, mintha minden nap lenne még 30 csp-d. Persze ha vannak olyanok akiket 30x le tudsz győzni.
Dátum: 2010.02.02. 02:05:28
Idézet: Fero17 - 2010.02.02. 01:20:13
Azt szeretném kérdezni hogy sajtolásnál kapunk TP-t is? Még most fogom tanulni a sajtolás szakértelmet. De ez nagyon érdekelne.

Nem.
Dátum: 2010.02.01. 01:11:50
http://vegzetur.wikidot.com/kalandok
Dátum: 2010.01.31. 23:40:03
3x elolvastam (tényleg!), mert gondoltam nem írhatsz ekkora hülyeséget.
És mégis...

Miért lenne táp az, amit simán őskőért meg tudsz venni? Jahogy neki kevesebbet kell egy KICSIT költenie? Nem kap semmi olyat amit más nem kaphat meg - olyan aki vesz őskövet. Jahogy a prémium rossz, mert "végtelen LÉt biztosít"? Simán el tudod intézni. Megveszed a Beholdert és egy jótékonysági intézményt csinálsz belőle.
Van olyan előny, ami ezzel jár és nekem sem tetszik, mert túlzásnak tűnik, de valakinek a játékot is fenn kell tartania, ő meg nem fog fizetni a két szép szemedért.

Apropó, most jöttem rá, hogy az egyik szaki nagyon el van rontva, iszonyú nagy táp, mert "végtelen LÉt biztosít"! Ráadásul alacsony szinten elérhető! Kérem kivenni a játékból most azonnal az elementáris fúziót is!

u.i. Utólag belegondolva: nem biztosít "végtelen LÉt" az összes létermelős szaki? Kéretik kivenni. A portyázást is, mert ugyebár az is rossz. Max. majd bejelentkezünk naponta és hülyeségeket irogatunk a fórumon. Abban már van aki profi.
u.i.2. Ha valaki kitörli ezt az offot, nem sértődök meg .

/Áááá, nem is sarkítottam.../
Dátum: 2010.01.30. 16:20:14
Befogás: csapda + vezetőképesség + idomítás
Több harcba hívása: hordázás
Dátum: 2010.01.30. 13:42:40
http://vegzetur.wikidot.com/moblvl
Dátum: 2010.01.30. 13:37:16
Fájt valahol az neked?
A pontozás elméletileg arra szolgáll, hogy elrejts nem odavaló üzeneteket - azoknál működik is, ahol nincs beállítva.

Apropó, annak ellenére, hogy szerinted sem oda kellett írni hány hozzászólásod is volt a témában?
De, nehezebb, attól függetlenül, hogy azok többségét is ki kellene szedni. Egyrészt érdektelen, kevesen tudják a választ, ráadásul nehéz kigooglizni.

A "van már ilyen kérdés" érv sosem fogja megállni a helyet, felesleges beírni, senki nem foglalkozik vele.
Dátum: 2010.01.30. 12:55:32
Kedves Zantetsuken! Ha minden áron kötekedni akarsz azt játszd le délelőtt az oviban. Ott méltó ellenfelekre találsz. Ami itt folyik annak semmi közbe a jövőbeni fejlesztésekhez, csak belekötöttetek valakibe, aki (jogosan) megkérdezte mit tegyen azzal a tárggyal amit nem lenne szabad bajnoki alatt használnia.

A válaszodtól függetlenül (ami garantáltan lesz) ezt az "eszmecserét" nem folytatom tovább. Ha meg akarod beszélni a dolgot, találkozunk egy másik témánál.
Pld. itt: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,96.6780#hsz6796.
Dátum: 2010.01.30. 12:54:47
Zantetsuken, kiváncsian várlak ....
Dátum: 2010.01.30. 11:24:23
Kérdem én ismételten, sokadszor:
hol van ilyenkor az admin, hogy mind az 5 kedves fórumozó összes hasonló hozzászólását törölje innen az enyémmel együtt a fenébe vagy helyezze át valamelyik dumaládába!
A témához nagyon szivesen hozzászólnék én is, de itt nem fogok.

(Igen, én pontoztam le az összes hozzászólásotokat visszamenőleg, függetlenül attól, hogy szerintem kinek van igaza.)
Dátum: 2010.01.29. 09:59:00
Nesztelenül, de fürgén haladsz az éjszaka sötétjében. Már előre örülsz annak, hogy kipróbálhatod az imént, a lélekkufártól vett szikrázó felszerelést. Furcsa ragyogásra leszel figyelmes egy közeli, kórókkal tarkított domb mögött. Valamelyik nap kellne már fel? Dehát még korán van, ráadásul nem is arra van kelet... Vagy valamelyik lidérc űzne tréfát veled? Ki kell derítened mi lehet az! Elindulsz abba az irányba. A furcsa vibráló fény egyre erősebb és közben megérzed a tömény lélekenergia szédítő ízét. Az adrenalit elárasztja a tested, gyorsan de annál óvatosabban haladsz: ennyi lélekenergia csak egy nálad jóval hatalmasabb végzetúrnál lehet. Már egész közel érsz amikor egy megkövesedett fa mögül kilesve megpillantod a furcsa szerzetet. Egy satnya kis végzetúr ócska buzogánnyal az oldalán az éjszakai fülledt melegben egy havas jeti mellett áll. Lába között felegyenesedve átsétál, közben folyamatosan az óráját lesi. A furcsaságoknak nincs vége, a jeti egy találós kérdést tesz fel. Mivel elég közel vagy hozzá hallod, hogy valamilyen sportról van szó. Furcsa mód az első ami eszedbe jut az a következő mondat: "Nem speciális kérdés ez?" Magad sem érted mit is akartál ezzel mondani, közben lopakodsz a végzeturacska felé. Valami azt súgja, óvatosnak kell lenned, mivel biztos hatalmas tudás birtokában van az áldozatod ha ennyi léllekenergiát meg tudott őrizni magának. Biztos távolságban úgy döntesz, hogy megtámadod. Elmélyülten mormogva emésztő ködöt idézel meg és felé küldöd - annak ellenére, hogy nem nézed ki belőle, hogy védekezni tudna, megadod a módját.

A varázslat nem sikerül!
Mivel a végzetúr - bár közben észrevett - ügyet sem vet rád, újra próbálkozol. Megint semmi! Mintha lebénulnál! Más végzeturaktól hallottad, meg magad is tapasztaltad, hogy valamiféle random okozhat ilyet, bár furcsállod, mivel jóval erősebb vagy, inteligenciád magasabb, sokat építve a szerencséd is nagyobb. Közelebb mész hozzá és készíted a fegyvered. Ha másképp nem megy, közelharcba győzöd le, bár arra számítottál, hogy még a varázslat elmondása előtt, ijedtéből kábul el az "ellenfeled".

Mellé érsz és lesúlytasz a fegyvereddel! Ahogy a kezed a levegöbe lendül azon gondolkodsz, vajon nem kapsz-e vérmérgezést ha megkarcol azzal a rozsdás buzogánnyal. A következő pillanatba lebénulva veszed észre, hogy nem tudod megsérteni sem! Újra és újra megpróbálod de ugyanaz az eredmény. Tanácstalanul, bambán nézel rá. A minden bizonnyal hatalmas és álcázott végzetúr unottan megfordul. Közben félhangon a "megint egy idióta" mondat hagyja el a száját. Gúnyosan rádnéz és fura, vékony megszólal: még 15% alatt vagyok, mit nem értesz?! Ha majd le akarom magam üttetni majd megkereslek, most kotródj el!
Dátum: 2010.01.28. 10:12:26
Szerintem is felesleges. Magamnak bemásolom a szettet egy html fájlba és ha öltözködni akarok csak ráklikkelek. A többiek meg sz.pjanak ... Te is így gondoltad?
Oldal: 123456