Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.08.29. 01:05:04
ennyi...Rokamoka megmondta ...és úgy is van...joccakát mindenkinek...
Dátum: 2009.08.29. 01:01:50
...drága Enoli...ezt fejtsd ki nekem, mert nem értem most, hogy konkrétan mire célzol...arra hogy ez csapatjáték?...te is kezded?....
Dátum: 2009.08.29. 00:58:58
...ennyi....csak az a gáz hogy te egy jó játékosnak számítasz és nekem adnom kéne a tiedre....off vége
Dátum: 2009.08.29. 00:54:35
ja és még valami...nem azért hepajkodok itt mert nyerni szerettem volna....ennek a közelében sem voltam...az új világon majd lehet ez lessz a célom ezek után de amikor ott kezdtem v4-en(3 hete)...akkor már jócskán ki voltak alakulva a dolgok...csak eggyszerűen szerettem volna tovább játszani egy számomra kellemes sebességű szerveren...
Dátum: 2009.08.29. 00:46:47
....fejezzük be mert amit itt nyomsz az csak okoskodás...és simán elnézem ha valaki top1 és csorgatja a nyálát...csorgassa csak...ezzel jár a top1...és nem utálom tisztelem mert ő a top1...és ha elhúz nagyon a többi karaktertől akkor magára vessen (és mint említettem más világokon is van top1)..nem húzom le senki hozzászólását...örülök hogy kommunkálunk ...ezt a csapat, nem csapat játék vitát felejtsük el...nem te és nem én mondom meg hogy ki hogy játsszon... nem az van felül hogy végzetúr csapatjáték.....igen véget ért a csapatjáték számomra mert más világokon elég gyér formában vagyok jelen és a szövetségem ami a v4-en volt már egy rég kiforrott szövi a v2-ről...nem akarom lehúzni a teljesítményüket egy szerencsétlen 4-es szintű karival...<kifejtettem mert említetted....nem tudták 3 hétig titkolni de az első másfél hétben fogalmam sem volt róla...talán azért mert ott kezdtem igazán a játékot....az hogy itt nyomod ezeket az ellenérveket a "javaslatomra" csak azt bizonyítja hogy igenis nyertél...és neked ez fekszik...ahhelyett hogy átgondolnád...ja és az hogy milyen a játékstílusom az egyéni szoc problem...én így is összeportyáztam két nap alatt egy szintet...persze csak akkor ha akartam...
Dátum: 2009.08.29. 00:16:00
...jópofa ...akkor lenne egy nagyon jó javaslatom...legyen kiírva a gyorsított világ regjénél hogy ez csak csapatjátékosoknak lett kitalálva...
Dátum: 2009.08.29. 00:12:29
Dátum: 2009.08.29. 00:05:31
Hauer!...10-est kaptál...de nagyon el vagy tévedve..1...az első igenis azért első mert első...ha nagyon előre szalad, akkor eggyértelmű hogy egyedül marad...ezért első..de ez szerintem a többi szerveren is így van, ami nem ér véget....2...a csapból is ez folyt...hol?...kinek?...és ha konkrétan erre a világra regelt először akkor mi van?....miért kéne a fórumot lesni?...a játék nem erről szól hanem arról hogy játsszunk..(hozzáteszem hogy regnél biztos ott volt, csak ez a "csapból is ez folyt" nagyon nem kellett volna)..3...én is csapatjátékos vagyok/voltam...most már nem, mert véget ért a szerver... de azért mert te csapatjátéknak tartod a "VU"-t attól még más nem biztos hogy annak tartja....vagy lehet hogy eggyáltalán nem is szereti...az gondolom k...ja be mi?....az okés hogy az egyéni győztesek jutalmazva vannak...de semmi beleszólásuk nincs abba hogy mikor ér véget a játék.....mert az teljes mértékben a szöviktől függ........
Dátum: 2009.08.28. 23:36:09
....hát...nem akarom offolni a topicot és hülyeségeket beszélni mint szoktam....tehát gratulálnék a győzteseknek...és lenne egy javaslatom...ez nekem nem tetszett, hogy a játék úgy ért véget, hogy a legmagasabb szintü karakter, 46-os szintű volt....miért?...miért ne lehetne valami olyasmit kitalálni, ami kihasználja az eddig meglévő fejlesztéseket?...én is belefeccöltem egy kevés lóvét...és én se vágtam nagyon sokáig, hogy ez csak egy versenyszerver...valahogy elkerülte a figyelmem a reg-nél, mondjuk ez az én figyelmem hiányossága...meg az hogy a szerver a szövetségekről szóljon...hát ez se egy túlságosan fair dolog...mi van ha valakit egyszerűen nem érdekelnek a szövik?...az nem tud harcolni az ellen hogy ne legyen vége, csak egy másik rivális szövetség...és ha ezt másképp nem is lehet megoldani, csak így a szövetségi eredményekkel...akkor meg sokkal nagyobb feltételek kellenének...jóval több epika...és jóval több HT...hogy kihasználja a szerver azt ami eddig elkészült a játékból...hogy ne tudják a delikvensek teljesíteni a feltételeket ilyen alacsony szinten....mert ez így szerintem egy túl gyors szerver...és nem a 3x-os sebesség miatt....
Dátum: 2009.08.28. 21:38:05
...mikor lessz má?....mikó?
Dátum: 2009.08.28. 20:35:43
...gratula mindenkinek...kicsiknek nagyoknak eggyaránt...a legjobb szerver megszünt...hát remélem gyorsan lessz új mert nem sokáig fogok várni...így egy kicsit uncsi a végzetúr..
Dátum: 2009.08.28. 15:11:48
...igazad van Uhlama de én is 14-en kezdtem verni az epikusokat....és a szövetségem hasznára váltam...ha nem is a legjobb építész vagyok de 7-es szinten volt már 40000 építésem....attól mert valaki csak portyázik még lehet a szövetsége hasznára háborúban vagy akárhogy.....lehet a legjobb stratéga egy suttyogó...aki győzelemre viszi szövijét és egy átlagon aluli harcos.....de ezt most befejezem mert nem tudom hogy ennek így van-e értelme...nem a győzelem mindig a legvégső cél...hanem hogy elérjünk valamit akárcsak magunknak is...és én is melletted állok....szép munkát végeztetek...és nincs de...
Dátum: 2009.08.28. 14:38:15
...kedves Uhlama...nem szinten lévő terminátorkodásról beszéltem...hanem arról amit az előbb itt Lady Boss-al nyomattatok...nem kell ez...erősek vagytok mind a ketten...nagyonis...sőt megmondom őszintén hogy téged azért erősebbnek tartalak nála...de ezeket nem kell firtatni sztem...értelmetlen...főleg itt...ennyi...és ezért nem kell lehúzni senkinek a beszólását...és iegenis lent nehezebb az élet mint ott fennt....és itt nem arról szólt senkinek a fáma hogy mennyit ütünk az epikusba...több 13 szintű karakterünk is ütötte őket és nem azért mert olyan kemények...hanem azért mert velünk harcoltak...senki sem kérte..de ők beálltak a sorba...és igazság szerint egy bizonyos idő után aki felregelt a szerverre nem biztos hogy azért tette hogy nyerjen...hanem azért hogy játszon...ugyanis elég hamar ki volt már akkor alakulva az első pár helyezett...
Dátum: 2009.08.28. 13:30:05
...végre valaki...amúgy meg közel nem vagytok olyan kemények amilyennek bereklámozzátok itt magatokat...ezt se vegyétek sértésnek..de ez sajna így van...top1....az a baj hogy szint szerint megy a téma nem eredmény szerint...nagyjábó ennyi....a szerver talán két legkeményebb harcosa még a 15 szintet sem érte el....fennt könnyű dolgotok van mert tudtok irreálisan alcsonyabb szintű harcosokat gyakni...ott nem nehéz a fejlődés...
Dátum: 2009.08.28. 10:50:15
1...pontokat írok hogy így könnyebben kifejezzem gondolatmenetem....2...."Nagyon nehéz volt a sunnyogókat kihagyni, elvégre mind ismertétek egymást korábbról."....most ezzel lesunnyogózol vagy azt akarod kifejezni hogy mind ismertük egymást korábbról?...igazábol eggyik sem igaz...a csapatunk magja az a 7 ember az igenis ismerte egymást...ők alapították a szövit....én most kezdtem a játékot kb 25 napja...3..."Ez eggyetlen másik szövinek a 25%-áról sem mondható el"....sztem van még egy jópár átmenekült szövi...csak figyeld meg...biztos találsz...még azon a lapon is ahol ti vagytok....4...távol áll tőlem hogy kötekedjek...csak kommunikálok...
Dátum: 2009.08.28. 10:32:20
....a mi szövink is remek csapatjátékosokból áll....csak az a baj hogy későn jöttem....khaam ...és persze egy kicsit más nálunk a lényeg....mindenki legyen egyéniség....milyen lenne már ha mindenki csak üres ütőgép lenne (nem ti, de sztem sejted kikre gondolok )...vagy csak nyomulós építészek....nálunk "vannak nagyok, de vannak kicsik is"....és kell építész...sunnyogó...és ütőgép...na meg olyan is aki csak a játék kedvéért szórakoztatja magát minden ok és cél nélkül...egy igazi közösség...és ha elindul az új szerver...mi a Lordok ott leszünk....
Dátum: 2009.08.28. 10:04:24
...semmivel csak hülyültem ...amúgy gratula ...szép munka volt....és nem is lehetett kétséges hogy ti győztök majd...
Dátum: 2009.08.28. 09:44:33
...most azé úgy neked mennék...kár hogy egy hordában vagyunk..
Dátum: 2009.08.28. 09:41:15
nem nézem minden nap sorry...most látom...(ennyi idő alatt vertek le egy epikust??...gratula).....bocsessz...megszűnök...de akkor ezek szerint ujraéledhetek majd ....sjnálom az ugatást...mindig ezt csiálom...ezé utál mindenki....eccerűen nagyon fog hiányozni a szerver ....
Dátum: 2009.08.28. 09:02:08
ennyi.