Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.09.28. 13:51:59
Melyik a helyes az alábbiak közül?

Sörre bor bármikor, borra sör meggyötör
Borra sör bármikor, sörre bor meggyötör
Borra sör mindenhol, sörre bor sehol
Sörre bor bármikor, borra sör forever


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!.....na most ezzel mi is a gond....antialkesz az admin vagy mi....?????
Dátum: 2009.09.28. 12:36:56
khöhömm...akkor mire az ajándék 75 CSP?...mert megteszem amit kell...... hogy megkaphassam én is akkor .....
Dátum: 2009.09.28. 11:08:58
...na de lefelé ütni....ne csináld már....rászorulsz ilyenekre ??? .....de lehet én is átállítom...a CSP-nek eggyenlőre jobban örülnék mint a PP-nek ....
Dátum: 2009.09.28. 10:58:48
...na most kivételesen érdemes volt felnézni ide....mire ez a sok bónusz...én is csodálkoztam hogy ennyivel elhúzott egy két ember...de most már legalább értem...de akko dobódjon má mindenkinek az ég szerelmére....ez egy nagyon unfair cucc így...mázlisták ...
Dátum: 2009.09.25. 10:44:34
az nekem is megva....de nyomtak hozzá egy csomót csak úgy...de most történ valami mert egy pár már elveszett....de azé előszeretettel költöm ...max kikesselem ha akadékoskodnak..
Dátum: 2009.09.25. 10:27:17
....öhömmm....erősen gondolkoztam azon hogy ezt megtegyem -e.....szóval arról lenne szó hogy történt valami....izé elindult a V4....és izé szóva én nem fizettem egy ganyit sem...és mégis...szóval valamiért a rendszer rámnyomott 238 őskövet..:D:D....szóva én örülök neki meg minden...csak izé nem tudtam volna nyugodtan aludni anélkül hogy nem szólok róla....szóval sajna ez nekem nem járt mégis megkaptam ....ennyi
Dátum: 2009.09.25. 09:20:03
helyesírás...könyörgöm...figyeljetek má oda...a Motorla nem Motorola....és a Citroen pedig igenis gyártott mobiltelót az autóiba....csak ennyi...
Dátum: 2009.09.25. 07:20:52
...valaki azt suttogta tízkor kezdés...kiváncsi leszek a hajrára...
Dátum: 2009.09.06. 12:57:31
...nekem is van egy olyan sanda gyanúm hogy q..ára le vagyunk kakikálva...csak akkor azt nem értem, minek kellett megnyitni eggyáltalán ezt a topic-ot....meg minek a várakozás....ha kész vége és a véleményünk meg senkit sem érdekel akkor legalább indítsák már el a következőt..
Dátum: 2009.09.03. 14:49:11
...és addig az illető várakozva vadászgat 100.szinten?....mekkora előnyre tesz szert szerinted mire beérik? ...gondold el hogy mennyi LÉ lehet az..."izgalmas" meg végképp nem lenne annak aki beéri ....inkább szomorú...
Dátum: 2009.09.03. 14:40:25
...hát ez tényleg szomorú...és nem értem, hogy eggyáltalán miért kellett beletenni egy ilyen módosítót a játékba....végülis eleve előnyben van az, aki "felülről" támadja a kissebbet...ez már alapból elég unfair...de az hogy még a találati esélye is nagyobb...nem akarok vulgáris kifejezéssel élni de elég hulladék dolog ...miért lett ez kitalálva?...mit kompenzál?...a kevesebb portyapontot?...
Dátum: 2009.09.03. 13:59:29
MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game – nagyon sok szereplős online szerepjáték....a VU szerintem erősen sokszereplős online szerepjáték....tehát MMORPG....a PVP az MMORPG-nek egy event-je...nem kell rögtön WOW-ra, Everquest-re, vagy akár Ragnarok-ra gondolni, ha azt mondják hogy MMORPG....a grafikus háttér csak egy plussz...a stílus attól ugyanaz...
Dátum: 2009.09.02. 14:28:26
...hát ismét csak annyit tok mondani hogy azt nem tudom elhinni hogy a V1-en 79-es szintű tagok vannak felül és mindezek ellenére a játék csak mittomen 80-as szintig lenne kidolgozva...értem az időlimit nekem csak egy röpke ötlet volt....a fertőzést még mindig beilleszthetőnek találom...nem hiszem hogy csak a hetvenedik szintig lenne kész a játék ha mondjuk Sardullah 79-es szintű...az hogy két utat választhatsz vagy legyőzöd a fertőzést vagy hagyod megfertőzni magad az már csak külön pikantériát ad a dolognak...és épphogy változtatna azon hogy a játék nem másfél hónap alatt zavaródik le...ez számítana...amúgy valóban valószínüleg minden szövetség tartana rá két embert hogy meglegyenek a feltételek...de nem is az számít igazán, csak az hogy el lehet jutni kb. 70.szintig...az is kábé 2 hónap...az sem túl sok...ha megint csak ilyen mezei feltételek lesznek 50-55. szintre véget ér a szerver....na boccs de én abból nem kérek...tudom hogy jellegtelen győzelmi feltétel...de mindenféleképp szinthez kötött és ezért kéne...és konkrétan nekem még ebből sem jött le miért ellenzed annyira....szerintem ha tartanánk egy szavazást hogy kinek mi baja volt a V4-el akkor a legtöbb szavazat eggyértelműen a "rövid volt"-ra kerülne...és valószínüleg a javát a szavazatoknak az új játékosok tennék ki...és nem feltétlenül azok akik nem tudták hogy ez egy véges világ...legyen véges...de ne rövid...még akkor se ha az élmezőnynek ez fekszik...mert ők a kissebség jelenleg szerintem....
a másik dolog pedig:"Ha egy szövetségben összeverődik egy nagyon jó társaság, ahol senki nem hajlandó küzdeni ellene, még a győzelem érdekében sem, akkor hogy rakod be nyerési feltételnek? "...akkor egyszerűen nem nyernek....nehogy már egy két jó játékos irányítsa a szervert...sztem ez elég unfair lenne...szted nem?...vagy úgy kéne, hogy megállapítják: "igen most nyertünk" és akkor nyertek is?....nem az elitről szól a játék...hanem az összes játékosról szerintem...még akkor is hogy ha az elit nyer...akkor legyen elit szerver...és csak elit játékosoknak...és csak nekik legyen elérhető....csak az a baj hogy ez a fogalom hogy elit játékos eléggé nyakatekert...mert a legbénább kezdő is lezúzhatja az elitet ha eggyszerűen ráérez a játékra...
Dátum: 2009.09.02. 08:15:56
...hát ez csak attól függ hogy bevételhez jut-e a látogatások után...az IP-t lehet nem lehet figyelni mert azért manapság a legritkább talán a fix IP...abban meg nem hiszek hogy valaki két karival multizik és mindkettő prémes...de ettől függetlenül biztos van rá módszer hogy figyeljék...mondjuk most hogy belegondolok nem tudnék rájönni hogy mi lehet ...
Dátum: 2009.09.02. 07:17:37
...akkor leírom mégegyszer...az epikus mennyisége a döntő...viszont holtverseny esetén az győzne kinek nagyobb a HT...1..a HT-át jól le lehet követni a szövetségi ranglistán...2...nem volt jobb ötletem....

a fertőzés csak egy plussz...én személy szerint nem is az időlimites "győzelmi feltételekhez" szántam...csak kiváncsi lennék hogy Rokamoka megfogalmazása szerint miért lenne "abszurd"... szerintem pont hogy adna időt...meg kifejezetten egy olyan cél, amihez se szövi se építés nem kell...és a díjazásban szerepelhetne így, hogy az első aki az 5.világon legyőzte a fertőzést: XY...de ez csak egy feltevés...elfogadom az ellenérvet, csak fogalmazzátok meg nekem hogy megértsem...

ja és HT...nem hiszem hogy valaki feleslegesen építgetné a fent leírtak esetében...ezért nem valószínű hogy előfordulna az a bizonyos óriási különbség....
Dátum: 2009.09.02. 02:07:01
...másképp is lehetne csinálni...lehetne a szerver időlimites...2-3 hónap...a legjobban teljesítő szövi nyer (legtöbb epikus)...először lehet hülyeségnek tűnik de legalább mindenki tisztában lenne a korlátokkal (lehetne egy központi számláló az info sávban)...a szerver végén pedig az eredmények összevetése az egyéniekkel eggyütt stb...ami eltarthatna kb 30 percig amíg lehetne a szövetségi fórumot használni gratulálni meg ienek...holtverseny esetén pedig dönthetne a HT birtoklás mennyisége.....reagáljátok ezt le nekem ellenvetésekkel, meglátásokkal...hogy ha rossz akkor miért...az epiknél jobb, mókásabb és valóban "visszaélésmentesebb" célt én sem találtam...persze a multit figyelni kell...sajnos a fertőzés senkinek nem jön be...ezt nem értettem igazán miért...de mind1(de azért mégsem: én még mindig azt mondom, hogy ennél tisztábban semmi nem adja meg az elérhető szintet és időt a versenyszerveren)....
Dátum: 2009.09.02. 00:32:50
...no com...expo 2000 ...retardáltságom frankón határtalan...boccs a helyfoglalásért...off 2009..
Dátum: 2009.09.01. 23:50:06
Hol rendezték 2000-ben a világkiállítást?

Zaragoza (Spanyolország)
Hannover (Németország)
Lisszabon (Portugália)
Shanghai (Kína)
...milyent?...kérdem én milyent?.....csak "sima" világkiállítás?...az milyen?...világokat állítanak ki?...tudatlan vagyik de nagyon...és műveletlen is...de ezt...
Dátum: 2009.09.01. 23:06:29
...na ez meg a másik..XD
Dátum: 2009.09.01. 22:59:30
....asszem megva:"Valik: a fertőzés leküzdéséhez (még ha be is teszik az 'x' szinttől 2%-os csökkentést) meglehetősen nagy szint kell, odáig nem feltétlen kellene eltartania a világnak. Másik: nem tudom, játszottál-e V4-en, de a játékosok kb. 97%-a nem küzdött a fertőzés ellen, amúgy meg ebben két út közül lehet választani, épp a napokban derül(t) ki, miként jár az, aki 100% fertőzött lesz."....nos kifejezted benne a lényeget...megmondom a frankót amit gondolok...én konkrétan más világra (V4-en kívűl) abszolút feleslegesnek találtam a prémet...viszont ha a V5 nem fog eltartani legalább 2 hónapig...nos akkor már eggyáltalán nem tartom a prémiumot egy valóban hasznos dolognak....jó móka...tutkó szép meg csini...könnyebben bekerülsz szép nagy szövikbe meg mittomen....máshol meg nem igazán mutatkozik meg az ereje...de mint eddig próbáltam itt kifejteni sztem minden kafa volt...csak rövid...minek van kifejlesztve közel 100 szint ha a feléig sem jutunk?...pont ezért kéne betenni a fertőzést...és most, hogy rávilágítottál, sötét tudatomban kifejlődött egy ötlet, hogy lehetne úgy kombózni, hogy legyen a szöviben egy megfertőzött és egy meggyógyult tag...két út...és pont a szövetségi fórumon dumáltunk arról, hogy miért nem küzd az eggyik tagunk a fertőzés ellen...ő erre csak azt válaszolta hogy minek...ez egy véges világ...és tuti nem gyógyul meg a végére...valószínű az a 97% ugyanígy gondolkodott...nekem ti vagytok itt az okosok...nekem mindeggy mit találtok ki csak hatással legyetek a vezetőségre....és nyújtsátok meg egy kicsit a világ élettartamát...úgy legalább 3 hónapra...nekem csak ez számít...mert rövid volt...pont

ja és igenis Vodkáslecsó egy igazi értelmiségi ...bárki bármit szuszog rögtön megtalálta a kiskaput...indulhatna a választásokon..

...még valami...18-as szinttől minusz 2% az 50-ről...hát az nem sok...számold csak ki...43 ha minden jól megy...ha csúszol 5-öt még úgy is....de az 1% is kábé 68...mondjuk ott is csúszol 5-10-et...az is max 75.- 80.szint...pont ez a lényeg...jussunk valameddig...