Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Harcrendszer kiegészítések
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
361. hozzászólás - 2009.09.02. 06:42:30 (Válasz BlackSheep77HUN #354 hozzászólására.)
El lett mondva az egyéni epikus mellett sokminden, az is, hogy nem sebzést kellene növelni inkább csökkenteni kéne. Miklós szerint egyesek (kb. én) túlságosan negatívak vagyunk ő kész arra, hogy a felmerülő ötletek alapján módosítsa a dolgot, most kb. úgy néz ki, hogy ez a változás bekerült (függetlenül a játékos véleményektől), teljesen pontosat vagy biztosat szerintem senki nem tud Miklóson kívül. Épp csak elkezdődött valamiféle vita ill. eszmecsere én per pill kiváncsian várom, hogy egyáltalán mi lesz a dologból, és a fizikai sebzés már változott vagy még csak most fog. (szeritnem még nem nőtt meg a fizikai sebzés)

Ha ennél többet aakrsz tudni akkor meg Miklóst kérdezd, én végigolvastam az összes hozzászólását de ettől még csak alig vagyok tájékozottabb nálad. Hogy ne legyek már megint negatív ezért jóindulatúan most inkább azt feltételezem, hogy az érintettek bizonyára az üzenőfalon, körüzenetben és még e-mailben is tájékoztatva lettek, csak hozzám nem jutott el ebből "véletlenül" semmi.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.75
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
362. hozzászólás - 2009.09.02. 09:41:19 (Válasz Eliteninja #360 hozzászólására.)
Off: Lol, akkor én eddig is gazdag voltam mert minden körömet az epikus ellen 1 itallal kezdtem szépen fel volt halmozva erre 100 fekete kehely ami most már azért fogyogat.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.29
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
363. hozzászólás - 2009.09.02. 18:22:43 (Válasz Otoaak #361 hozzászólására.)
Köszönöm, tehát ott atrtunk, hogy nem tarunk sehol. Az én meglátásom szerint két alternativa lehetséges az egyensúly helyreállítására:
- vagy a ahogy Miklósék szeretnék, emelni a fizikai sebzést.
ennek a hátúlütője, hogy az Ép-k nem fogják bírni és mindeki ájultan fog heverni már 1-2 csata után. Viszont nem kéne csökkenteni a varázslatók erejét
- ne emeljük a fizikai sebzést, hanem a jelenlegihez csökentsük a varázslatok erejét.
Ez megoldaná a ez epikus sírók problémáját és az Ép-k sem fogynának el olyan gyorsan. Ami a kontrája, hogy a varázslatra secelők. illetve a smaragdok nem őrölnének a varázslatuk csőkkenésének.
A változtatás szügségszerű, de sajnos valakiknek mindenképpen fájdalmas lesz. Az a meglátásom, hogy ezzel Miklósék kb. fél évet késtek.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.23
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
364. hozzászólás - 2009.09.02. 21:00:59
Mivel nem tudok olyan reális, megfelelő érvekre alapozott indokot elképzelni, ami a varisebzés csökkentésével szemben a fizikai sebzés növelését helyezi előtérbe, így csak arra tudok gondolni, hogy az egésznek valóban CSAK és kizárólag a lassítás a lényege.

Oké, jelezték páran, hogy elég illúzióromboló, hogy ugyanazok az epikusok ismétlődnek, nem erről van szó. Ja, hogy közben a portya (ami maradt belőle) még jobban meghal, mert senkinek nem lesz egy darab ÉP-je sem? De nem kell olyan tempóban varázslatokat kitalálni az új szörnyeknek!

Az egész a kényelemről szól. Félreértés ne essék: nem a játékosokéról...
Pontszám: 8.57
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
365. hozzászólás - 2009.09.02. 21:20:10 (Válasz Rokamoka #364 hozzászólására.)
Szerintem, nem a lassítás volt a lényeg csak éppen amikor Miklósék rájöttek az amúgy már fél éve ugatott egyensúly eltolódásra és kitalálták a sebzések növelését szokás szerint jó Behos módon egy-két apróságra nem figyeltek oda. Ilyen pl. az Ép. és hogy nem 50. szint az ahol a probléma jelentkezik, hanem 30-35. De ezek már tényleg ezerszer le lettek írva és ezerszer át lettek beszélve, csak éppen mindenki tojt rá nagy ívben. Most meg már nem lehet úgy helyrehozni, hogy az ne okozzon hátrányt több játékosnak. Bármelyik megoldást is választják, legyen az fizikai sp növelés vagy varázslat sp. csökkentés. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. A kérdés csak az melyiket szívják meg kevesebben. De valamit kezdeni kell a varázslatokkal az is biztos.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.23
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
366. hozzászólás - 2009.09.02. 21:24:06 (Válasz BlackSheep77HUN #365 hozzászólására.)
Nem olvasok más hátrányt a fejlesztéssel kapcsolatban, csak hogy kevés az Életerő hozzá. Leghet egészséget fejlesztenie mindenkinek, végre majd rájönnek a játékosok. Annyi karaktert láttam már 200as IQ-val és 50es egészséggel, hogy az már fáj. Ha a sebzések lecsökkennek akkor a megerősített epikusokat még nehezebb lesz elverni (épjük és regenjük ugyanakkora marad), amit a legtöbben nem hiszem hogy akarnának.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.88
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
367. hozzászólás - 2009.09.02. 21:36:12 (Válasz Ricardo #366 hozzászólására.)
Én ugyanezen a véleményen vagyok. Az fizikai sebzés növelése mindenkire hat. Így a játékosoknak csak egy lehetőségük marad növelni az egészséget. Így nem szenvednek csorbát azok akik eddig az iq-ra erősítettek, most viszont mindenki kénytelen lesz az egészsget fejleszteni, ha nem akar 1-2 csata után kifeküdni.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.80
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
368. hozzászólás - 2009.09.03. 07:53:30 (Válasz Rokamoka #364 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2009.09.02. 21:00:59
Mivel nem tudok olyan reális, megfelelő érvekre alapozott indokot elképzelni, ami a varisebzés csökkentésével szemben a fizikai sebzés növelését helyezi előtérbe, így csak arra tudok gondolni, hogy az egésznek valóban CSAK és kizárólag a lassítás a lényege.


Modositas:
Jolvan, olvasni nem tudok. Epikus elleni harc, Lelekszivas. Ezt a ket indokot tudom felhozni. Nem allitom, hogy ez elegseges, de azert van.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.09.03. 21:36:43-kor
Pontszám: 6.49
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
369. hozzászólás - 2009.09.03. 09:30:44
Ha mar epikosoztunk is itt... Azert a Behonal van humorerzek.. Eddig lehetett Mikimanot puffolni.. Ma ezt kaptuk epikusnak..: "Miklos, a démonmágus".... Huuuuuu de le fogjuk apolni...
Pontszám: 8.56
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
370. hozzászólás - 2009.09.03. 09:39:32
a varázslatot tényleg "jól" megcsicálták...engem nem zavar bár azé kicsit bosszant miután csináltam 200as Iqt meg 170es Taut kiderült hogy jobbára szart sem ér...ami meg a varisebzést illeti...1200as sebzéseket is tudok már lőni sőt ma volt egy 1500as is de az ellenség is tud ilyet...csakőkmég közelharcban is...

ma volt egy flessem egy másk kari rámlőtt 1400at varázsal és ha még ez nem lett volna elég még 1400at meg belémvert a harcikörök alatt...mind1 végülis mer mindig van egy erősebb csakhát a faszom...jobban jártam volan ha közelharcra gyúrok...félévmúlva majd megint változtatnak hogy az addigra elharapozott közelharci karikat visszafogják?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.32
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
371. hozzászólás - 2009.09.03. 10:01:07 (Válasz Kocos #368 hozzászólására.)
*: Tárgytalan, orvosolva.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.09.03. 23:58:08-kor
Pontszám: 7.85
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
372. hozzászólás - 2009.09.03. 10:08:57
Csökkentsük a varázslatsebzéseket, plusz már van szép varielnyelőnk is. Aki meg eddig varázslatra gyúrt, feltett mindent 1körre, az most kezdjen közelharcra is jobban ráfeküdni. Nemsokára nem varázs egyenkarakterek, hanem harcosok lesznek.

Elég csak a közelharci sebzéseket növelni, azzal nem vesztek el olyan sokat a varázslóktól, mintha a varisebzést csökkentitek.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.27
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
373. hozzászólás - 2009.09.03. 10:21:34
A varázslatok sebzése csökkenthető az új épülettel. Nem hiszem, hogy ennél nagyobb mértékű csökkentés kell. A közelharci sebzések ezzel együtt nőnek, tehát helyre fog állni az egyensúly a sebzések terén.
Ha pedig valóban megnövekszik az össz. sebzés, könnyen kiegyenlíthető az egyébként teljesen elhanyagolt egészség fejlesztésével. Az egyéni epikus csaták miatt úgyis fejleszteni kell majd. Ha pedig mindenki hozzászokik az egyéni epikussal vívott csatákhoz, meg sem fog kottyanni a sima portya és a többi végzetúr varázslata.
Pontszám: 5.27
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
374. hozzászólás - 2009.09.03. 10:58:56
Most értem a sebezz 30000-t epikusba küldetéshez, mondhatom nagyon jól esik az, hogy lecserélték a varázslatokat. Az eleje jól jár megint...
Pontszám: 7.19
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
375. hozzászólás - 2009.09.03. 11:06:32
Meg tudnátok mondani, hogy ha alacsonyabb szintű játékost támad az ember változnak-e a tulajdonságai a támadónak? Ha igen akkor mik és mennyivel?
Ha igen, akkor ez működik a bajnokin is?
A hozzászólást Impopo módosította 2009.09.03. 14:21:12-kor
Pontszám: 3.25
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
376. hozzászólás - 2009.09.03. 11:20:24 (Válasz Impopo #375 hozzászólására.)
Változik, +1% találati esélye van a magasabb szintűnek a kisebbel szemben minden egyes szintkülönbség után.
Pontszám: 9.07
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
377. hozzászólás - 2009.09.03. 14:20:40 (Válasz Timcsike #376 hozzászólására.)
Köszönöm a gyors reakció!
Nem kellene ezen változtatni hasonló módon, mint a láthatatlanságnál? Mert ez így elég unfair.
50. szinten hiába maxolja valaki a kereskedelmet, ha egy 60-as akkor is 10 szinttel magasabbról veszi a tárgyait. Nyílvánvalóan erősebb is nem kevéssel, ráadásul még kap 10% bónuszt a találati arányához?
Így pl. nincs semmi értelme a visszafogott fejlődésnek sem, mert nem elég hogy lelassul a játék a játékos száméra, de kutya lassan fog kikerülni az ütőtávból is. Elég hervasztó dolog.
Pontszám: 7.00
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
378. hozzászólás - 2009.09.03. 14:40:25
...hát ez tényleg szomorú...és nem értem, hogy eggyáltalán miért kellett beletenni egy ilyen módosítót a játékba....végülis eleve előnyben van az, aki "felülről" támadja a kissebbet...ez már alapból elég unfair...de az hogy még a találati esélye is nagyobb...nem akarok vulgáris kifejezéssel élni de elég hulladék dolog ...miért lett ez kitalálva?...mit kompenzál?...a kevesebb portyapontot?...
Time in a bottle
Pontszám: 5.18
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
379. hozzászólás - 2009.09.03. 14:46:51 (Válasz Impopo #377 hozzászólására.)
60-ról nem lehet leütni 50-re.
A vf-et valóban sokan használták arra, hogy befékezzenek, és lemaradjanak azoktól akik folyamatosan elverték őket. Mára ők lettek a kiskirályok. Minden szinten találsz belőlük. Manapság már hiába fékezel a vf-el, jó eséllyel annak is van aki eddig elvert, így nem fogsz lemaradni tőle.
Pontszám: 8.76
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
380. hozzászólás - 2009.09.03. 15:44:07
VF.. Pontositanek.. A VF-esek egy resze azert maradt le, hogy ne verjek el az erosebbek, masok azert maradtak le, hogy a feljovo gyengebb karikat mindig el tudjak kalapalni.. Illetve mindket megfontolas elt kinel, hogy.. Mara az lett, hogy sajat szintjuk kornyeken egymast kiveve siman farmoljak a tobbieket... De... Neha becsuszik az utotavomba olyan VF-es, akivel regen egalban voltunk.. Hol O vert meg engem, hol en Ot.. Most gyak. ugy gazolok at rajtuk, mintha ott se lennenek.. Tehat az igaz, hogy sajat szintukon erossek, de abszolut ertelemben elgyengulnek..
Pontszám: 7.17
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!