Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.12.19. 16:31:41
az a baj ha ezzel hogy a játékot bodorság lenne a ráfordított időtöl függetleníteni....hisz pont az a lényeg hogy játszanak vele....gondolj bele hányan idegelnék fel magukat azon hogy több órát fordítanak a VÚ-ra naponta...és akkor jön eggy pár arc aki öt perces napi ráfordítással megnyer eggy szervert...ez igy sztem nem lenne okke....aki nem bírja idővel váltson profilt...így se kap túl nagy hangsúlyt az hogy ki mennyi időt szán rá eggy nap a VÚ-ra...ha ezt redukálnánk kb az arány a nulla lenne.... a HT értelmetlen mint győzelmi feltétel....viszont az epikus nagyon is szükséges....tiszta, csalhatatlan, IDŐIGÉNYES, valamint a harci tulajdonságokat helyezi előtérbe...a szövetségeknek így is úgy is szükségük lessz építőkre...ha mindenki csak a csatatéren állja meg a helyét későn épülnek fel az épületek melyek a győzelemhez szükségesek....az epikusnak mint kondíciónak maradnia kell....habár jóval nagyobb mennyiségben...az "Ywgarrd" által ajánlott mennyiség talán elegendó is lehetne (csak azért idézőjel mert volt előtte aki mondta már....és most semmi rossz szándék)...viszont emellé olyan feltételeket kell kitalálni amelyek támogatják az egyéni játékot is...remek ötlet a szövetségi küldetések létrehozása...de nem érdemes eggy versenyszerveren elkezdeni....mert ki tudja hogy mennyire nehezek avagy teljesíthetőek....nem tesztelők vagyunk hanem játékosok...mindemellett a háborúk is értelmüket vesztik v4-en mert semmi jó nem származik belőlük...és ez nem túl jó dolog hisz a játék eggyik legfontosabb eventje van leszázalékolva ezzel...ki kell tolni a szerveridőt az biztos (már csak a zsákutca szakik miatt is)....erre remek megoldás a sok epikus...hiába unalmas...akkor sincs jobb....és támogatni kell az egyéni játékot is kismértékben, mindattól függetlenül hogy a játék a szövetségekről szól leginkább...lehetne feltétel x felépített épület is a rengeteg leölendő epikus mellé...inkább mint a ht...azt így is úgy is építi boldog boldogtalan akinek kell a bónusz...az szól egyedül mellette hogy a játék eggyetlen olyan eleme ami külsőleg is befolyásolható....helyettesíteni kéne valami mással amiért összefoghat pár x szövetség hogy ne tudjon nyerni az y szövetség....
Dátum: 2009.12.19. 15:53:19
nem értem ezt hogy miért töltessz időt ezzel, amikor azt mondtad hogy nem kívánsz figyelmet fordítani a kommentjeimre....habár köszönöm eme remek statisztikai adatokat, mert ienek nem álltak rendelkezésemre....mindenek előtt leszögezem hogy nem a saját érdekeimet képviselem, mert megtehetem ha akarom hogy akár végig 500-al sütögessek és mindent őskőből csináljak nagyjából....habár lehet hogy kevésnek tűnik így asztalon mégis egy karakter szempontjából sorsfordító lehet akár 10% is...de a szerver meghosszabbodásával ez az adat is növekszik...mint mondtam rengeteg olyan játékos van aki nem bírja pénzzel...és lehet akármilyen jó játékos....csak egy középszintü építőkarakterre elegendőek anyagi forrásai (azért középszintü csak, mert a legjobbak prémes építők...és ebbe a játéktudás minimálisan képes csak beleszólni)...remek számításokkal álltál elő...én ien szinten hülye és tapasztalatlan vagyok ehhez de ezt már kifejtettem fenntebb....viszont az amit tudok: a prém akkora előnyt ad amivel egy nem prémes nem rughat labdába...legyen akármilyen szakija...vagy akármilyen játéktudása...eggyszerűen esélytelen...ezt én mint szövetségi vezető tisztán kivettem ezt az összképből....a legjobb szövetségek majdnem mind prémesek voltak....ezzel most leállhattok vitatkozni hogy x erre meg y arra...ez akkor is így volt...ezek a dolgok mind meglátszottak a toplistán és az eredményekben...ezek ellenére sem a saját szövetségem miatt tépem a szám....hanem a többi remek játékos miatt akinek végignéztem a lemaradását és a visszasését...lehet hogy ez így számokban nem tűnik soknak....de statisztikailag van 50 játékos szemben 1000 játékossal...sztem nem az 50 játékos érdekei az elsődlegesek...és megértem Miklósék hozzáállását is a dologhoz...a nulla reakciót...valószínüleg egy gondolatra méltatták maximum a dolgot melyet rossz jövőképként elhesegettek...vagy még annyira se...habár ha eggy igazi versenyt akar valaki csinálni azt anyagiaktól mentessé kell tenni...mint hkk-ban a frissen bontott...a többi ott is a moneybagen alapul...nem számít hogy mikor valósul meg...de ha sokat számít nekik magának a VÚ-nak a játékközössége akkor megteszik...mert így fair egy verseny...csak ennyit tudok mondani...
Dátum: 2009.12.19. 10:27:08
faust 102. hozzászólás - Tegnap, 20:39:29 (Válasz Ywgarrd #99 hozzászólására.)
aha....ez szép és jó...de én szeretném ha kivennék az összes ősköves lehetőséget...hogy ne ugorjom meg mellettem senki azé mert 500-al sütőget....meg azért mert specializációt vált fejlesztésenként....meg stkszből gyógyul...stb stb...sorolhatnám naphosszat...de sztem mindenki tisztában van vele...

Ywgarrd108. hozzászólás - Tegnap, 21:11:12 (Válasz Faust0ne #102 hozzászólására.)
Naponta 20k és 50K LE között költöttem gyógyitalokra. 5 ősköves tárgyat vásároltam !ebből hármat a legvégén), és 2* váltottam kavicsért specializációt. Összesen 2000 HUF alatt költöttem bőven. És nem banki utalással fizettem a kövekért.

faust117. hozzászólás - Tegnap, 22:20:24 (Válasz Ywgarrd #108 hozzászólására.)
nem rólad van szó te egókirály vazze...tudjuk hogy jól játszol...bizonyítottad már eleget...

Ywgarrd134. hozzászólás - Ma, 10:08:09 (Válasz Faust0ne #117 hozzászólására.)
Ha konkrétan nekem és az én hozzászólásomra válaszolsz személyeskedve, akkor talán nem bennem van a hiba ha úgy látom, rólam beszélsz...

kérdés: miért veszed személyeskedésnek ha nem inged?...válasz: mert TE okos vagy... ...boccs de ez már vicc a köbön...és nem szeretnék többet offolni már úgyhogy haggyuk a fenébe...

mod: cak mert kac kac...ez egyben válasz Ywgarrd 137. hozzászólás - Ma, 10:30:27 (Válasz Faust0ne #136 hozzászólására.)
eggyetértek...haggyuk...az első hsz személyeskedés volt igen...a legelső...és nem ezek...
Dátum: 2009.12.18. 23:20:37
te is ...
Dátum: 2009.12.18. 23:08:15
ez így van...de tíz szintnyi különbség van a végére a prém nemprém között...és ha tovább tart ez sokkal több lessz....és lehet annyira nem látványos...de kiszúrható a figyelmes szemek számára...bakker...mind ugyanazt csináltuk kb...csak ti rámentetek a kereskedelemre mi meg nem..de nem erről volt szó...több embert szeretné(N)k kevesebb széthúzással...ez ellen csak nincs kifogásod ...
Dátum: 2009.12.18. 22:47:56
de ahhoz volt köze hogy mekkora volt a szintbéli széthúzás meg az egy két hirtelen fejlődés...én is holt gagyi voltam..de tudjátok ti...főleg pocok ..nem erről van szó...nem is az ájjatfajmban volt az illető...nem vagyok idióta láttam mi miért van...nem rólatok beszéltem...csak egy ötlet volt...hogy jobb és élvezetesebb legyen a cucc...sok jó játékos csak épít mert nem tud rááldozni...és a hordaarány sem volt éppen kieggyensúlyozott....többen lehetnének a toppon is...igazából csak ezért kampányolok...de most befejeztem mert már így is szétoffoltam...
Dátum: 2009.12.18. 22:20:24
nem rólad van szó te egókirály vazze...tudjuk hogy jól játszol...bizonyítottad már eleget...
Dátum: 2009.12.18. 22:15:52
bakker...na ez az ami nem faya...én megértem Ludoveket...bár nem mondom azt hogy Ywgarrd ebben nem mond igazat...én viszont láttam konkrét példát arra hogy egy hótgagyi karakter hirtelen a semmiből kigyúrta nagát...és ez nem tetszett...nekem tényleg csak azzal van bajom hogy sokan nem bírják..és így elveszik az igazi verseny...a nevek szinte mindig ugyanazok lesznek...meg lehetne oldani sztem hogy a bevétel ne változzon...és mégis igazi versenyhelyzet alakuljon ki...de már ehhez nincs kedvem...
Dátum: 2009.12.18. 20:45:20
pedig ott leszek...rengeteg olyan játékos van aki nem bírja pénzzel a topok ritmusát...ennyi...nem akarok én megszabni semmit...de nézzétek már meg a toplistát...mekkora benne a széthúzás?....kicsi?...
Dátum: 2009.12.18. 20:40:39
te nem érted?...hol van most az a sok iq?...hány embernek indítanak szervert?...50 embernek??...
Dátum: 2009.12.18. 20:39:29
aha....ez szép és jó...de én szeretném ha kivennék az összes ősköves lehetőséget...hogy ne ugorjom meg mellettem senki azé mert 500-al sütőget....meg azért mert specializációt vált fejlesztésenként....meg stkszből gyógyul...stb stb...sorolhatnám naphosszat...de sztem mindenki tisztában van vele...
Dátum: 2009.12.18. 20:35:16
Ywgarrd féle játékot? ...brrr....bár ezek szerint már így hívják ...ha nem tünt fel én nem azért kampányolok, hogy igazam legyen...fejlesztői szemmel nézve sztem az is fontos hogy a játékosoknak milyen a morálja...az hogy elesnének összegektől azt meg nem igazán értem....az jobb ha kapnak egy helyről 3000 ft-ot....vagy ha 6 helyről kapnak 500-at?...nem mindeggy?...
Dátum: 2009.12.18. 20:15:24
ez má OFF: ez volt életem legunalmasabb 5 perce...de elolvastam...köszönöm az élményt ...habár megvallom láttam majdhogy az összes postot a témában...sőt arra is emlékszem ki miért rágta a száját...de hát neked mindig atommód igazad van...meg az íq-d is biztos magasabb...meg szépen is fogalmazol...de azt ne magyarázd be nekem meg senki, hogy fair dolog ha valaki folyamatosan 500-al sütöget....javaslatom mindössze arról szólt csupán, hogy csinálhatnának egy olyan verseny szervert ahol nem csak az lenne az élbolyban aki bírja stexxel...tehát az eredményeket a pénztárcától függetleníteni...lehetőséget adni arra hogy lehessen győzni kevés pénzből...mindössze a beugró kifizetésével...mert így ez hangyafignyi jó játékos...tehát hangyafingnyi élmény...és méginkább hangyafingnyi verseny...és simán kilehetne számítani egy optimális összeget erre...ami nem sok de mégis elég...de hát te okosabb vagy és megasszondod...sőt még figyelnek is a mondandódra...mert ügyes fiucska vagy te...>buksisimi<...

OFF OFF...
Dátum: 2009.12.17. 12:04:01
oksa ...
Dátum: 2009.12.17. 11:57:47
upsz ...na sebaj...szólok a rajongóknak húzzák fel...majd visszatérünk később a villámokra ...a mester rang hsz mennyiség vajon?...igazábol lenne egy "kissebb" történet és amiatt...
Dátum: 2009.12.17. 11:34:21
hogy lehet új topicot nyitni?
Dátum: 2009.12.17. 11:04:29
Mi a fene az az építőrabszolga emberek? . Van építő meg harcos. Meg mindkettő. Ha van egy szerver amit meg kell nyerni. Mégpedig úgy hogy egy szövetséget győzelemre kell vinni. Akkor hadd döntse el mindenki milyen módon tesz a csapatáért. Vagy már az is idegesít eggyeseket hogy van aki csak épít? Van aki építésre specializál egy karaktert. Van aki harcra. És van aki mindkettőre. De eggyértelműen az a jobb harcos aki csak harcol. És az épít a legtöbbet aki csak épít. Nehogymár megmondja valaki hogy építsek-e vagy sem. A HT-t meg eggy az egybe ki kell venni. Akinek kell a bónusz így is nyomatni fogja majd.
Dátum: 2009.12.17. 10:08:49
Tudod mit? Ha azt mondod hogy javarészt te találtad ki elhiszem. Bee-ee. Habár ha jól emlékszem ezen javaslatok sava borsa előző v4 végén lett megálmodva. És nem mindenkinek Ywgarrd volt a neve asszem De mind1. Mert ha te mondod akko okke. Azért pontoztalak le mert csak írtál. Összefoglalva azt amiről eddig is pofáztunk. Ha lett volna benne valami ujdonság vagy kellemes újítás kaptál volna talán egy 3-ast is. Azért tisztelettel megjegyzem amit csak elolvasol azt nem feltétlenül te találod ki.

"Ráadásul hiába nyomatod a fix összeges beugrót, attól még marhaság marad, had költsön már mindenki annyit a játékra, amennyit akar, ne más döntse el, hogy többet/kevesebbet szánjon rá bárki is. De ettől eltekintve, semmilyen változást nem hozna a szerverben a javaslatod, ugyanolyan unalmas lenne. A prémiumtagság csp-bónuszát pedig kerek perec kijelentette Miklós, hogy nem fogja megváltoztatni, indokolt is. Ezek tükrében leírhatod 100* is ugyanazt, érvelhetsz 1000féleképp, akkor sem fog ez megváltozni."

Na cimbi. Jó lenne ha nem csak az üres levegőbeduma látszana ki a HSZ-ből. Egy darab értelmes érvelés nem volt benne. Nem tűnik fel? Ez a "hadd költsön mindenki annyit a játékra amennyit akar", elég érdekesen hangzik egy olyantól, aki végig vette a prémet és ezáltal tíz szinttel feljebbről nézte az eseményeket mint más nem prémes. Nem változtatna semmit? Nem lenne több esélyes? Nem lenne több játékos minden szinten? Nem lennének kiélezettebb csaták? Nem lenne több jó játékos? Vagy csak nem tudnál prémből előnyre szert tenni amiből elindulsz? Vagy csak azért kötekszel mert beugattam? Vagy csak imádsz üres okoskodó HSZ-t gyártani?
Dátum: 2009.12.15. 13:44:00
Így van. De lehetne ez másképp is. Ki tudja. Lehet hogy a legfőbb építők kegyetlen jó harcosok. Csak nincs keretük a számukra kedves tevékenységhez.
Dátum: 2009.12.15. 13:40:30
...dehogy üti ki őket...pont hogy nálatok volt a szerver legkeményebb pókja ...a verseny üti ki őket igazán...ha hatékonyak akarnak lenni akkor nem pókoskodnak...ám remek ötlet...nagyonis ..