Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2010.01.15. 18:23:11
a többség majd dönt ...az egység meg khm ...de csinálhatnánk tényleg, 50 fős szervereket is ...az az 50 fő meg eldönti hogy mi hogy legyen ...
Dátum: 2009.12.27. 20:25:29
Hogy hívják a csillagvárosunkat?

Tejút x
Túróút
Tejfölút
Sajtút

csillagváros.....

Melyik vegyület egyik alkotóeleme a kén?

sósav
záptojásszagú gáz x
víz
mészkő

azon kívül hogy mindkettő kikövetkeztethető ....bugyuta...azért az ilyeneket nem kéne elfogadni...minden pontosságot nélkülöznek...mi az hogy záptojásszagú gáz?...meg csillagváros?...
Eggyiket se habár azokhoz legalább nem kell kábel TV .
Dátum: 2009.12.21. 12:24:04
Ha türelmes és feszes pók simán összehozza. De mondjuk ne legyen tizes. Legyen az lehetetlen(habár nem az). Legyen 18-20-as. Az már egy laza pók számára se lehetetlen. A probléma ugyanúgy fennáll.
Dátum: 2009.12.21. 12:19:34
Te hoztad fel pár Hsz-el feljebb.
Dátum: 2009.12.21. 12:15:19
Az epikust nem szabad se építéshez, se szinthez kötni. Még akkor se ha a vezetőség találta ki. És az építés csak akkor lenne megfelelő ha nem létezne manakonst. Mivel van és elegendő időráfordítással nulla erőforrás használattal növelni lehet vele az építést, nem jó.

Mod: nem ide tartozik
Dátum: 2009.12.21. 12:07:20
A szerencse az eggyik legjobb tulajdonság. Ezt csak akkor nem értheted ha pók vagy. És akkor megértem az álláspontodat is. Szerencse kell mindenhez. Térkapuhoz, vadászathoz...stb. Volt egy karakterem aminek ez alap tö-je 200se volt, de a magas szerencse miatt verhetetlen volt nagyjából. Harcban is rengeteget jelent.
Dátum: 2009.12.21. 11:57:31
Épphogy a kicsiknek kedvez a szerencse. Mivel líneárisan növekedik a "fejlesztési költsége" az első jópár szint kifejlesztése szinte aprópénz. És pont ez benne a jó mert megkülönbözteti a sokat építőt a kevésbé sokat építőtöl. Mondjuk az igaz hogy nagyobb mértékben az értékek egy kicsit szétesnek. Mivel jóval magasabb a fejlesztési költsége. De az adott alapproblémát megfelelően kiküszöbölné ez a módosítás.
Dátum: 2009.12.21. 11:17:32
A szerencse a harcban is nagy segítség. Viszont az építéssel az a baj, hogy manakonstival viszonylagosan 0 lé ráfordításával növelni lehet a végtelenig. És a karakternek moccannia se kell. Csak várni a manaregent.
Dátum: 2009.12.21. 10:38:36
Ez így van. Meg lehetne csinálni, hogy mindenki max annyi bónuszt kapjon amekkora a szerencséje. 1 szerencse- 1 bónusz.
Dátum: 2009.12.21. 10:29:50
Igazad van Let. Nem offolok tovább.
Dátum: 2009.12.21. 10:17:30
Az a gond hogy rengeteg esetben megy a köréépítés. Ha ténylegesen megdolgozott és valahogy hozzáigazítják az össz építéshez az remek. Úgy nem is lenne semmi baj vele. De jelenleg nem faya hogy x embernek van 60000 össz építése és mittomen 5-5 bónusza...y embernek meg 10000 össz építése meg 15-15 bónusza. Ha megszervezte legyen. Ez is egy technika. Egy spoiler amit ki lehet használni a játékban megfelelő szervezéssel. De bajnokin több mint unfair.

mod: nagyjából egy véleményen vagyunk ahogy látom ...csak én még olvasgatok...hogy tudjam mi merre..
Dátum: 2009.12.21. 09:59:48
Ha ott született akkor ez még rosszabb. Ám máris kezdem az olvasást.
Dátum: 2009.12.21. 09:52:24
Csak érdekelne. Minek kell a módosítás? Böki valakinek a szemét? És meddig akarjátok redukálni a játékot? Addig amíg semmi érdekes nem lessz benne? Így is uncsi az élet alacsony szinten. Inkább azon kéne agyalni, hogy az alacsony szintüek több lehetőségert kapjanak. Nem pedig azon hogy kevesebbet. Aki megszervezi magának hogy legyen relikje az igenis megérdemli. Mert nem kevés tervezéssel jár eggy ilyesmi. Inkább azon kéne gondolkozni hogy a bajnokiból kivegyék a szövi bónuszokat. Ugyani az hogy valaki nem foglalkozik a játékkal jelen esetben megéri. Ez pl nem fair. De az hogy tovább csökkentsük az alacsony szintűek lehetőségét, mert van egy pár tag akinek böki a szemét. Az már a játék tönkretételének a kezdete. Kiváncsi lennék hogy hányas szinten vannak akiket zavar a dolog.
Dátum: 2009.12.21. 08:43:44
Mi a szankszrít mantra szó jelentése?

gyalázás
lekvár
reinkarnáció
összekapcsolódás Istennel x


pontosítás:A "mantra" szó gondolkodási eszközt jelent. A man=gondolkodni és a tra=védelem szócskából van összevonva. Gondolkodási és beszédeszközöket jelent tehát, amelyek révén az idegrendszer befolyásolható. ....úgy tűnik még ennél is kevesebbet kéne vadásznom ...
Dátum: 2009.12.21. 08:27:44
Mikor végeztek ki utoljára halálraítéltet guillotine-nal Franciaországban?

1912
1986
1977
1938

...öö...ez egy érdekes momentum...ugyanis ezt a kérdést már láttam itt...ennek ellenére még mindig bennt van...kérdem én: miért?...nem találjátok esetleg egy "kicsit" speciálisnak véletlenül?...
Dátum: 2009.12.20. 19:19:29
közveszélyes munkakerülő ...igen akkor még olyan törvények voltak, amiket lehetett tisztelni....a kormánytól függetlenül...így a rendőrök is komolyan vették és tisztelték a törvényt...ezért őket is tisztelték...ergo senki nem köpködött azon meg nem is volt ilyen, hogy tulkapás...mára viszont a rendőr egy teljesen új faj...a törvények tisztességtelenek amiket véd...ő maga sem tiszteli őket...csak dolgozik...lelő egy olyan írás nevében amit szive szerint ő is leköpne...de ez a munkája...az emberek nem tisztelik sem őket sem a törvényeket...és ez csak egyre rosszabb lessz...az a gond hogy jelenkori törvényhozáshoz elegendő egy két ember érdeke is...nem a nép érdeke a mérvadó...hanem a lovetta...
Dátum: 2009.12.20. 19:08:41
az a gond hogy valószínüleg így is úgy is csökkenni fog a bevétel...volt sok olyan karakter aki, igaz nem vette végig a prémet....de azért befizetett egy 100-150, vagy kevesebb, vagy több, vagy akármennyi őskőre...vett belőle egy pár tárgyat...talán 2x váltott prémtagságot is, hogy legyen képe meg állatneve...és a végén rájött hogy ennyi pénzből semmire nem lehet jutni...a jobbik esetben ő is valahogy kipréseli a zsebéből a megfelelő mennyiséget....rosszabbik esetben elindul csak a hecc kedvéért de nem fizet rá egy ganyit sem, mivel esélye sincs...a legrosszabb esetben meg be se regel mert csak az idejét vesztegeti....az hogy melyik a valószínübb a 3 esetből azt mindenki magában filózza ki....én csak annyit tudok mondani rengeteg ember mondta nekem, hogy nem indul mert értelmetlen max építőként...de úgy se rug labdába...az ezzel a baj hogy érvelünk meg ellenérvelünk csak itt egymás közt...nem mondom, hogy nekem jobbak az érveim...sőt...a pénz mindennél súlyosabb érv...erre mondhatok akármit...de mi csak találgathatunk a számadatokról...első v4-et a második v4-hez csak a játékvezetőség tudja viszonyítani...mert ők konkrét adatokkal rendelkeznek...de várjunk még egy, vagy két versenyszervert...de azt mondani hogy soha...így nulla adattal értelmetlen...még akkor is ha tudunk egy hozzávetőleges összeget meghatározni..
Dátum: 2009.12.19. 20:57:26
bocsánat de magamra vettem mivel a javaslatot szapultad te is...habár lehet nem rólam volt szó...mindenesetre elnézést....de sztem valahol érthető volt a reakció ilyen mértékü cinizmus után...mindenesetre nem folytatom tovább...én úgy éreztem üres oltogatás az egész...ha tévedtem hát nagyon sajnálom...a leckére kiváncsi leszek azért...már én sem improvizálni fogok ...mégeggyszer sorry ha sértő volt...de felhúztam magam a semmin...valószínüleg túlontúl pénzfüggő ez a dolog hogy valaha is megvalósuljon...nem beszélve arról hogy így tüntetnek ellene...de hozzáteszem ezt Byzonnak is : szerintem(!!) az arányok nem ilyenek...az a és a b típus talán ha eggyütt kitesz 30%-ot....azért én még rágni fogom még a számat....ha nincs igazam meg ha nem éri meg akkor is...ha beszólnak a keleti bölcsek akkor is...még akkor is ha azok is beszólnak akiket komálok...nem a behonak dolgozunk vagy igen? ...boccs mégecce Pityu...hülye fakker vagyok ...
Dátum: 2009.12.19. 20:14:43
na most kapok rohamot ...te miért szólsz bele Pityu?...haggyukmá ezt az öskőből való élet dumát....de ha konkrét adatokkal rendelkezel arról, hogy hány őskövet vettek v4 alatt akkor gyerünk...biztos neked mondta meg a JV....talán akkor értelme is volt ennek a hsz-nek...de amúgy kábé csak pofozgatod vele a kulát...és ki mondta hogy pénzből vettek a fajmosok előnyt?...ti miről beszéltek?...megkért Ywgarrd hogy kötözködj vagy mi a szösz?...vagy csak élvezkedsz a napodon?...eddig én speciel tiszteltelek....de kezd úgy tünni hogy másoknak van igaza...miért kellett leszólni?....azt tudod hogy nem mondtál semmit?...talán kifejeztél egy jó adag cinizmust max...és most hozzátenném mindehhez, hogy nekem semmi bajom se a nyuszikkal...se a pókokkal...csak a parasztarcuakkal van bajom egyedül...