Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2015.09.29. 18:06:35
Csak azért kérdeztem mert próbáltam a módszered miután láttam itt, de azt írta, hogy egy világon csak egy karakterem lehet. (mivel én is előregeltem) De ez már lényegtelen!

Köszönöm szépen Baraty!!!
Dátum: 2015.09.28. 18:05:27
De akkor másik accról csináltad? Vagy miután regiztél még egyet megjavult és rendesen működik azóta?
Dátum: 2015.07.01. 21:12:57
-
Dátum: 2014.11.30. 12:16:11
-
Dátum: 2014.11.27. 18:59:37
Hát ne b@ss már fel agyilag....szerinted az reális, hogy 10 ember rábólint valamire és akkor már mehet is az egész szerverre? Vagy az hogy a legnagyobb farm is könnyen kihozza pozitívba magát? Lófütyi energia ráfordítással.... Az majd biztosan aktív játékosa marad a szervernek...
Gondolkozni luxus. Vagy mi van azokkal akik a vadászatra hajtottak inkább rá az elején és abba öltek mindent? Ott rohadjanak meg mi? Ne ti döntsétek el!!!

Nekem speciel amúgy nincs gondom a hh-val, csak a csövességem és az hogy iszonyat korai volt. Ha érdeklődött volna valaki egy egyszerű felugró ablakkal a belépésnél, kifejtettem volna.

Hihetetlen, de én valaha a végzetúrral azért kezdtem el játszani, mert olyan játéknak tartottam ahol számít az ész és a logikai illetve stratégiai potencia. A közösségi hatások. Ezzel szemben ha csak beleolvasok a fölöttem lévő hsz-be már felqúr agyilag, mert mások akarják eldönteni, hogy ÉN milyen stílusban játszak ezzel a retekkel (miközben 5 éve csentózok érte) és milyen játékmenetet élvezzek. Még mindig a sírás van a kurva eh-vf miatt mert a játékvezetőség annyit nem tesz meg, hogy kiszámolja mennyi is az a qrva le/tp EH-n és VF-en. És tudod miért? Mert számára az részletkérdés. Neki a vf rossz és kész. Neki az számít, hogy haladj, lehetőleg minél drágábban. ÉS mert egy két nyomi topper aki havi 25-30k hufot is beleöl a játékba (mert megteheti gondolom) a rinyáláson kívül nem ismer más opciót. Mert nem lesz okos, hiába van még a bilije is őskövekből kirakva.

Az ember elvárná, hogy szubjektív átgondolt játék vezetés legyen. Elvárja mert csenget. És leszarja a rokonait, a "nekik tetsző" karakterek véleményét, vallást, nemet stb. A játékvezetésnek mindenki ugyanolyan fontos kéne legyen. Utópisztikus mi?

Hát valószínüleg ez a hsz, még kevésbbé lesz közkedvelt mint fentebb a kedves druszáé. De én szeretem a kakazivatart. Amúgy is csak gyűlik már egy pár éve. Ne vedd magadra.
Dátum: 2014.11.26. 07:14:30
Így van! Belátom csak egy felesleges kirohanás volt, semmi több.
Dátum: 2014.11.26. 04:44:32
Megmondom őszintén, hogy itt voltam és olvastam is. Csak megvártam a lehetőséget, hogy zsémbesen moroghassak egy sort. ^^ Nem. Igazság szerint nem hittem volna, hogy megcsinálják. Azt hittem hogy a játékvezetés megpróbálja minél inkább kibalanszolni a szervert, hátha marad rajta valaki 50. szint után is. Meg hát nekem is csak ilyen örökké elégedetlen proli érveim vannak mint hogy: "-szegény vagyok..." stb.
Dátum: 2014.11.25. 18:16:09
Annak ellenére, hogy nagyon haragszom a háborús csomag miatt, én szeretnék köszönetet mondani amiért kiszúrtátok és ismét zároltátok a delikvenst. Így legalább érzem a törődést. De szeretnélek megkérni titeket, hogy ilyen kaliberű dolgokat mint egy HH event, az épp aktualitást élvező szerver aktív játékosállomával is egyeztessétek, vagy legalább kérdezzétek meg. Egy tucat ember, ne változtassa már meg a játékegyensúlyt. Azt hittem erre már magatoktól rájöttetetek egy kettő f@s döntés után...
Dátum: 2014.11.24. 22:40:33
De ugye nem lesz háborús csomag?
Oké vitamarci! Hol is tudom azokat megvenni? Ja az egyik egyszer használatos, az apró nem ér 10 hsz-t a 3 darabjával(kőkemény), a harmadikat meg sehol...
Térkapu szelence. (eltárol max 20tkp-t)
Dátum: 2014.11.20. 21:40:09
Köszönet érte!^^
Dátum: 2014.11.19. 20:47:00
Nekem igazán inkább itt a fórumon szúrtak szemet az altprofilok... De valóban az is elég érdekes.
Dátum: 2014.11.19. 18:49:50
Remélem a játékvezetőség, fokozottan figyeli a multizást!
Dátum: 2014.11.16. 11:55:02
Oh... Örök hála hölgyek s urak. Én meg egy hete nézegetem már bután a sima regisztrációt, hogy mikor gördül le a 6-os világ is... Köszönöm!^^
Dátum: 2014.11.16. 11:32:16
Mikor lehet egyáltalán regisztrálni?
Dátum: 2014.11.07. 20:56:22
Ez a játék a gyorsaságról szól! Még a nerfek elött ki kell használni mindent, mert utána csak lesed a gyorsabbakat. Már kezd szánalmas lenni ez az egész.
Dátum: 2014.10.02. 05:25:50
Akkor most már nincs is többé vf?

Jajj.

"A hordák háborúja, kufárok csatája során azért kell eseménypont minden támadáshoz, hogy az EHsok és VFesek is hasonló LE/TP arányt tudjanak elérni. "

Tehát, gondolom azért van eseménypont, mert túl jó volt EH-n lenni nélküle. Más magyarázat megkérdőjelezné számomra az intelligencia szó jelentését, úgyhogy ezt nem is boncolgatnám. ^^

A mese:

Így hát megszületett az eseménypont, mint amolyan Frankeinstein. Felvigyázni az EH-t, erősíteni a VF-et. De a gaz VF-esek lepaktáltak Frankeinsteinnel, mert nekik nincs különösebb AF erősítésük és zokszó nélkül megisszák a térdkifordítót, hogy szépek s erősek legyenek a többi karakterrel szmben, egy kis mennyiségű LGY árán. De Frankeinstein faterja ezt nem nézte jó szemmel. Nem ám. Ezért kitalálta, hogy kapják be a VF-esek (mert gonoszak és amúgy sem érdekelnek senkit) és világra hozták a nagyobb térdkifordítót. Ami azt csinálja, hogy öööö...szal csinál valamit!
Vége.

Félve kérdezem meg ismét. Nem lett volna egyszerűbb és játékosbarátabb ötlet kivenni az eseménypontot a játékból és közös képletre hozni a Jediket (EH) és a Sith lovagokat (VF) ezekben az event csatákban? Úgy egész pontosan lehetne számolni. Valamint mindenki részt venne a buliban mert jobban átlátná hogy mi mennyi is. Mindenkinek megérné. Így akár együtt harcolhatnának önfeledten egy szövetségi bajnokságon is, mint amolyan játékos közösség.
?
Dátum: 2014.10.01. 17:49:05
Félve kérdem meg, de mi volt az alapvető probléma amely ezáltal ki lett küszöbölve?
Dátum: 2014.07.04. 08:34:00
Csuda dolgok mennek itt megint. ^^ Nem is akarom tudni mennyit ért volna az a 2%. ^^ De mindig kapunk egy egy apró újabb infót arról, hogy hogy is kellene elhárítani a "dolgokat". Amúgy sanszos, hogy a legtöbb játékos azért többször átszámoltatta a jutalmat átvétel előtt. (Persze ez csak feltételezés) Így ez talán elég sok olyan karaktert érintett volna aki épp nem pillantott ide.