Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: 2 Nerf javaslat
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
21. hozzászólás - 2014.11.07. 20:56:18 (Válasz IceCold #20 hozzászólására.)
Elvileg a VF-nek csak a vadászatra kellene vonatkoznia... kaland csatákra meg térkapura nem.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.40
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
22. hozzászólás - 2014.11.07. 20:56:22
Ez a játék a gyorsaságról szól! Még a nerfek elött ki kell használni mindent, mert utána csak lesed a gyorsabbakat. Már kezd szánalmas lenni ez az egész.
Time in a bottle
Pontszám: 5.03
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
23. hozzászólás - 2014.11.07. 21:02:05 (Válasz Birka #19 hozzászólására.)
Látod a karaktereim nevét, illetve a regszámát - nézz rájuk, ne kötözködj. A régebben indított sincs még 2 éves...
A hozzászólást Kuzma.f.t módosította 2014.11.07. 21:04:39-kor
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 7.96
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
24. hozzászólás - 2014.11.07. 21:18:18 (Válasz Kuzma.f.t #23 hozzászólására.)
Többször ki lett már emelve, hogy nem prioritás olyan karakterek érdekeit nézni akik nem vadásznak, VF-esek, 3 havonta szintlépők, stb. A játéknak nem érdeke ilyen karaktereket hagyni kinevelődni. Amíg ezek egyikét képviseltem, folyamatosan felkészülten kellett várnom a nem tetsző változásokat.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.42
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
25. hozzászólás - 2014.11.07. 21:47:09 (Válasz Offsboy #24 hozzászólására.)
Visszaolvasva látható, hogy személyes érdekeim ellenére igent írtam a nerfre. Mindössze csak a lustaság zálogának visszaválthatóságát kértem, mert az attól kezdve számomra semmit nem fog érni.
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 7.96
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
26. hozzászólás - 2014.11.07. 22:12:05 (Válasz Offsboy #24 hozzászólására.)
Teljesen mindegy, hogy milyen lehetőséggel élsz a játékon belül, ha nincsen választási lehetőséged akkor is tudsz a többitől kiemelkedő karaktert létrehozni. Az, hogy volt aki meglátta a lehetőséget valamelyik fejlesztési vonalban, valamilyen fejlesztési stratégiában, és az által emelkedett ki a nagy átlagból, az nem indok arra, hogy bármit is nerfelni kelljen. Vagy ha csak a tulajdonságokat lehetne fejleszteni egyedül, és teszem azt valaki marhára feltornázná az egyiket, amíg a többi párhuzamosan húzza és ezáltal leszel jobb akkor nerfelni kéne azt az adott tulajdonságot? Ez nem megoldás, mindössze néhány játékos frusztrálása. Aki talpraesett volt a játékot illetően, mint ahogyan ezt mondtad te is, akkor az alkalmazkodik, és más útját találja meg annak, hogy a játékban sikeres maradhasson. Akkor tehát az a megoldás, hogy azt az új vonalat is nerfeljük?

A VF/EH állandó vitáját ugyanígy látom. Ha valakinek fáj, hogy VF-es a másik, az váltson bátran VF-re, és vállalja be a temérdek 0 LE hozamú portyát, tetemes TP mellett. Amíg viszont minden portyájára igen jó bevétele van, és miután bőségesen kapott az EH olyan AF-eket amit a VF oldal soha nem fog látni, addig ne akadjon már fent azon, hogy a másik a térkapuból kicsit jobban profitál.

Nekem a felesleges nerfelés elvétől önmagában feláll a hátamon a szőr, nagy ritkán van amikor indokolt, de az esetek 99 százalékában arról van szó, hogy az emberek irigysége indítja el a folyamatot, mert neki nem olyan jó mint annak, aki időt, pénzt, energiát áldoz a játékra, tudatosan építi a karakterét, és a kezdetektől fogva tájékozott. Félreértés ne essék, nincs topkarim, olyan közepes/jó kategória inkább.
De nem sajnálom azoktól akik nálam jobbak amit elértek, nem követelem, hogy vegyék el tőlük, amit a fentebb felsorolt dolgokkal, vagy azok egy részével ért el. Fejet hajtok előtte, és elismerem, hogy jobban csinálta, mint én. A lehetőségeink ugyanazok voltak.
Pontszám: 9.54
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
27. hozzászólás - 2014.11.07. 22:20:19 (Válasz Zoole #26 hozzászólására.)
Igen, részben ez bosszant engem is, hogy komoly fizető játékos vagyok, eltervezek előre dolgokat és sokszor változtatnom kell mert amiért fizettem az menet közben változik... Érthetetlen miért fizetek még mindig... Ha a munkáltatóm, bankom vagy bármi más csinálná ezt, már rég váltottam volna...
A hozzászólást Dozer módosította 2014.11.07. 22:27:53-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.95
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
28. hozzászólás - 2014.11.07. 22:36:43
Ha már nerfelni akartok akkor inkább ezzel foglalkozzatok:

Idézet: Zoole - 2014.10.17. 18:10:16

Az epikusra való hatása pedig bármelyik szakértelemnek fontos. Úgyis minden nap kiüti mindegyik szövetség a maga epikusát, de nagyon nem mindegy, hogy ezt a gép előtt ülve szenvedésként éli meg, folyton a mágikus regen/pihenés/gyógyitalok rekeszeivel töltve, vagy elviselhető, ne adja ég, élvezhető kihívásként. Eléggé frusztráló az is, hogy az epikus állatai mindenhatóak, mert ha normális állatként működnének, akkor már az ötödik támadás után legalább velük kevesebb lenne.


Ennek lenne értelme is és nem másokat szivatnátok meg vele mert Ti elcsesztétek és a szomszéd lova is dögöljön meg!

Egyébként Zoole-val teljesen egyet értek az előző hsz-ában én is tisztelem azt akinek sikerült jobb karaktert csinálnia de az én karakterem tökéletes az én stílusomhoz ha gyenge is de az enyém!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 8.98
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
29. hozzászólás - 2014.11.07. 23:09:58 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
1: ez alapján a csatlósokat is nerfelni kell. Ha nem csinálok semmit, csak gyakorlatoztatom az állataimat, aztán csatlósra váltom őket, brutális TÖ bónuszt kapok 0 TP mellé. Utána felveszem a preventorix gyűrűt és üttetem magam a KH-val, hogy tovább hízlalja a csatlósomat TP nélkül.
Sőt, mivel egy VF-es dupla idő alatt lép szintet, így dupla ideje van a csatlósnak szánt állat nevelésére is, sokkal több bónuszt kap a csatlósaiból adott szinten, mint egy nem VF-es karakter.

Bármennyire is cél volt, hogy ne lehessen LE-t kapni TP nélkül, a csatlósok bevezetése volt a legnagyobb öngól ezen a téren...
A hozzászólást Ariel módosította 2014.11.07. 23:10:08-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.01
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
30. hozzászólás - 2014.11.07. 23:53:48 (Válasz Ariel #29 hozzászólására.)
Az aktív játékosokat is nerfelni kell, mert tőlük is nagyon sokat lehet rabolni ha jókor támadjuk meg őket, ami brutális LE/TP-hez vezet...
V3-Alíz
Pontszám: 7.36
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
31. hozzászólás - 2014.11.08. 00:03:33 (Válasz Birka #3 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.11.07. 15:30:24
Bár ha utánaszámolok akkor 75 medál az 17 naponta gyűlik azaz 170 portánként kapok +1-et minden tulajdonságra, ami nálam +1,4 millió lé környéke.

Birka, próbáld kicsit messzebbről nézni a dolgokat... 1 év alatt +20 minden tulajdonságra, amit így össze tudsz szedni. Ne csináljunk már a bolhából elefántot...
A hozzászólást Ariel módosította 2014.11.08. 00:04:34-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.81
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
32. hozzászólás - 2014.11.08. 07:23:26
A másik dolog, meg igazából, csak és kizárólag az istenmód karikat érinti, Büyük, Lordbrust, Yaksee, Lord Skyle, Koarc, meg még néhány. Egy szolidabb összegért lehet levédeni, egy pofásab LE-t amiből már lehet leszívni, portyázni stb. Thaliánál nincs lé, mégis fent tartja a státuszát, a durva karik között. El kell költeni azt csókolom. Akiktől ennyi vihető, azért meg is kell dolgozni, nem mellesleg, v2-ről jöttek át durva csata átlaggal akiket szét szedtünk, meg a versenyszerverről.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.83
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
33. hozzászólás - 2014.11.08. 08:26:00 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
1,NEM.
2,NEM.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.88
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
34. hozzászólás - 2014.11.08. 10:46:48
1: NEM

2: NEM...Birka 2 csata alapján találtad ki ezt a hülyeséget. 2 olyan csata alapján amit a top 10 karakterek közül 3 vívott egymás ellen.
Egy átlag karakternek köze sincs hasonló csatákhoz / rablásokhoz...

Büyük vs Lolburst
Lolburst vs Rachman

Ha ugyanezt az arányt ( lásd: harag itala topkiban) meg tudod nekem mutatni a karakterek felével, akkor fejet hajtok előtted...
A hozzászólást Maci módosította 2014.11.08. 10:56:36-kor
Pontszám: 9.07
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
35. hozzászólás - 2014.11.08. 11:11:08 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Igazából azt csinálsz, amit akarsz!
Pontszám: 7.30
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
36. hozzászólás - 2014.11.08. 11:41:05
1: Nem!
A hozzászólást Shadowrun módosította 2014.11.08. 11:41:20-kor
Pontszám: 7.37
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
37. hozzászólás - 2014.11.08. 11:44:44 (Válasz Shadowrun #36 hozzászólására.)
Lustaság zálogát már kiváltottam. Ha még is megvalósulna legyen lehetőség visszaváltani bajnoki tókenre. (Onnantól kezdve nem csinálom az eseményt a vadászat miatt.)
Pontszám: 7.37
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
38. hozzászólás - 2014.11.08. 12:17:23 (Válasz Maci #34 hozzászólására.)
Maci nem 2 csata alapján, mivel Büyük bedobott egy kupac csatát, és annak az ÁTLAGA volt 660 lészívás nélkül. Volt benne 5000-es és 150-es is természetesen...
Pontszám: 5.88
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
39. hozzászólás - 2014.11.08. 12:25:44 (Válasz Birka #38 hozzászólására.)
Igen, az 5000-es csata ellenem volt, úgy hogy volt nálam közel 30 millió lélekenergia...
Gondolkozz...
Pontszám: 8.83
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 Nerf javaslat
40. hozzászólás - 2014.11.08. 12:35:16 (Válasz Birka #38 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.11.08. 12:17:23
Maci nem 2 csata alapján, mivel Büyük bedobott egy kupac csatát, és annak az ÁTLAGA volt 660 lészívás nélkül. Volt benne 5000-es és 150-es is természetesen...


Hagy már a link dumát Birka abban benne volt A Lolbust elleni 160k-s győzelem is ami egyrészt nem mindennapos másrészt senki sem tudja szinte megcsinálni harmadrészt még az is kell hozzá,hogy legyen nála lé.
Te most pont a szerver legerősebb karakterének a csatáira hivatkozol aki történetesen toprabló.Gőzöd nincs egy átlagkarakter mit keres a csatáival,csak ha neked valami nem tetszik akkor szaladsz MIklóshoz és nerfelteted.

Akkor viszont szeretnék én is benyújtani egy nerf javaslatot a v5-re,kimondottan Birka miatt.Mert állandóan olyan jóízűen mesélted,hogy a v5-ön hülye aki vadászik mert annyira táp csak portyázni,és te annyira erős vagy ott ezzel a taktikával,hogy nem bírják ki az ellenfeleid a 7 kört a küldi miatt.Ezek szerint ez a táp ott káros,mit szólnál ha csak akkor portyázhatnál ha minden portya pont mellé egy vadászat pontot is el kell költsél.
Pontszám: 9.75
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője