Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2010.10.02. 17:34:49
jah...80-as szinten...neked közel, nekem messze
Dátum: 2010.10.02. 17:33:46
nem csak egy játékstílus van....te sem örülnél neki ha azt mondanák, hogy leamortizálják a kreaff hatásfokát pár %-al....én sem örülnék neki...itt a lehetőségek és taktikák, kizárólagos amortizálásáról van szó....mert ebbe új taktika nincs....és nem is fog semmi újat eredményezni......csak irreális(és behozhatatlan) eltéréseket...szívesen alkalmazkodnék hozzá, ha valaki okot adna a nerf szükségességére....de csak a vadászokat gyengíti...abból is csak egy réteget amelyik PoK lassúsággal halad..és ehhez méltón fejlődik....egy lehetőséget, ami egy rosszul fejlesztett karaktert is képes használhatóvá tenni....biztos zavar egy PoKot ha elveri egy vadász.....de hidd el a vadászt is zavarja ha elveri a PoK....óriási bevételkiesés lenne...olyan mintha a kreaff feleakkora hatékonysággal működne....ez minden...csak nem fair...az a Nerf ami a portyakaraktereket sújtotta, az ehhez képest semmi....
Dátum: 2010.10.02. 16:47:12
ha hidegen hagy akkor hagyd a csába...én se leszek sehol sem szintelső.....de tartani akarom velük a lépést...hátha megközelítem egy kicsit őket...ennyi..s nem több...ok nincs a kivételére.....ellenérv viszont annál több....nem lenne fair elvenni egy 1-es szintű karaktertől a lehetőséget, hogy sima vadászattal is eljusson oda, ahova anno xy....gondoljatok a kicsikre ...vagy azokra akik azt várták, hogy végre maxon legyenek a megfelelő szakértelmeik a használatához....5 szint is rengeteg jelen esetben....és az már ütőtáv....
Dátum: 2010.10.02. 16:25:31
nem mindegy hogy maxolod ki, mennyit építesz illetve milyen sorrendben fejlesztessz....sőt...az sem hogy milyen a szövid, van-e olcsósító reliked...blablablabla . ) ...de igazad van... a maxolás önmagában valóban semmit nem jelent..

pl:2778. Sznoopy2 35 tö:876 szö:799 16.1k....alatta két PoK...persze nem fog évekig fejlesztett 10m-es PoKokat legyakni.....majd csak 1-2 szint múlva, amikor röhögve leüt egyet felülről
Dátum: 2010.10.02. 16:15:39
oh...figy...ez egy játék...könnyen kiszámítható...nem kell hozzá különösebb integillencia sem(igen...magamból indulok ki)....ha egy Pok rácseszik mert nem tud időben vadásszá alakulni, az legyen az ő baja...ne mindenkié....ha jobb egy vadász bevétele akkor jobb...ennyi....nem kell ahhoz láthatatlan vadászat, hogy leverj egy PoKot....egy kimaxolt LE termelős kari már 35-ön bucira veri a több millás rablót...láthatatlan vadászat nélkül is.....megoldás?...vegyük ki a spekit is!
Dátum: 2010.10.02. 16:09:22
Idézet: Dozer - 2010.10.02. 15:41:02


értelmes okot kérsz? tessék én adok egyet:
A láthatatlan vadászat előbb utóbb eljut oda (ha már el nem jutott) hogy jönnek tucatjával a már-már szinte irreális karakterek... (egy példa, van olyan karakter 62-n akinek magasabb az IQ-ja mint nekem 76-on, pedig bő 1 évig VF-el toltam én is, sőt vadásztam láthatatlanban is és rádásul nem nevezhető az én karakterem IQ-ja sem kicsinek a saját környékén...)

Tehát szépen lassan jönnek ezek a "monstrumok", aztán egyszer csak majd elkezdenek támadni is ám.. Na majd akkor lesz a sírás ha 1-2 ilyen "monstrum" azt mondja megunta a láthatatlan vadászatot, s elkezd úgy igazán csapkodni... Rádásul tetőzve a problémát pont olyan szinten helyezkednek el, ahol nem 1-2 hét a menekvés, hanem lehet hogy 1 év is....



LOOOL...valamint, nekem biztos nem...és nem bántom én őket valamint nem is nézem hülyének sem
Dátum: 2010.10.02. 16:00:10
szal te vagy az egyik ok? ...szted azzal, hogy kiveszik ezt a lehetőséget, mi fog változni?....már jóval erősebb nálad...és ez így is marad....de azt hiszem kezdem kapisgálni mi folyik itt ....a top szörnyen megijedt, mert jönnek az ien ütőgépek ...és ahelyett, hogy fejlesztenének egy hasonló technikát védekezésképp(mondjuk a vf-et vissza, láthatatlan: on), inkább sírnak egy sort, hogy: "ugyanmá...változtassák mán meg....há' nehogy már elverjen azért mert okosabban csinálja"....hát persze...de megvan a megoldás!...kérjétek meg Miki-t hogy programozza be a játékba azt, hogy mindig nyerjetek....+kapjatok 1000-et minden tulra, mert az úgy a csini . ) ...a PoK-ot nem példának hoztam fel....gondolkozz ...pont az előbb írtam le, hogy rossz úton jársz ha azt hiszed, hogy a PoKokkal lenne problémám...képzeld nekem is van....az említett "gusztustalan" alacsony szintű fajtából...az eltérések....azok amik beleszólnak a játékmechanizmusba....///használsz vf-et?....nem?....rohadt vf-esek....túl erősek....vetessük ki a JV-vel ///...ez megy itt...semmi több...grat...
Dátum: 2010.10.02. 15:20:40
nem fog rá várni, de be fogja érni....és kb 2-3 szinten keresztül próbálkozik majd....valamint igen...elveri....sőt..akkora különbség sem hozzá...meg láthatatlanság sem....én is ezt csinálom...és nem 76. szinten ...pfff ....nem...a hangsúly az eltéréseken van....úgynevezett "útólérhetetlenre" fejlesztett karaktereken...ez olyan mintha ki akarnák venni az spm-et a játékból....vagy a kreaffot....nem a PoK vs vadász harcokon...és nem azon hogy védd az LE-det vagy sem.....védheted akármilyen jól, ha csak 2/3 részét kapod annak, amit ő anno kapott ugyanannyi tp-ért.....csökkenteni akarják a fejadagot...infláció vazz ...az ok, meg csak egy pár rinyagép személyében testesül meg ...egy értelmes okot nem mondott senki, hogy miért kell ez...
Dátum: 2010.10.02. 14:40:19
Idézet: Faust0ne - Tegnap, 21:10:34
ezek után szted kinek lesz kedve új karaktert csinálni?....és az a karakter szted hogy fog talpon maradni?


Egyszerűen, mintha semmi sem történt volna... Hiszen a környezetének is ugyanolyan feltételei lesznek mint a saját karakterének...

nem teljesen....mert: elég utópikus elgondolás az, hogy mindenki ugyanannyit játszik a játékkal...és sajnos nem helytálló....valamint ha megcsinálják az újítást, akkor elég sok játékos fog úgy dönteni, hogy inkább belappang és Pokká válik(sztem).....mert jóval erősebb lesz annál a mezőnynél, ami utána jön...akik használták, úgy sem kötődnek a gyors haladáshoz(sztem 2.)....viszont annál inkább a táphoz...az egész nerf arra lesz jó, hogy az újak majd csodálhatják az irreálisan nagy tö-et, meg szö-ket és vakargatják majd a buksijukat, hogy vajon hoccsinálták és nekik miért nem sikerül sehogy sem....és majd remeghetnek szintlépéskor, amikor ütőtávba kerülnek...
Dátum: 2010.10.01. 21:20:51
nem látom a problémát....mi a gond ezzel???...eddig miért nem volt gond?...most miért lett az?....ha rinyálok kapok én is csokit?
Dátum: 2010.10.01. 21:10:34
úgy hogy simán lazán azt állítod, hogy azok vannak felháborodva akiknek erős karijuk van...ez is egyfajta személyeskedés....neked nem okoz problémát...így könnyű kiállni mellette....a másik meg az hogy bárkit be lehet hozni ha okosan csinákod....szerencsére minden kszámítható ebben a játékban és simán lazán lehet bármelyik játékosnál jobb LE/tp arányt csinálni ha lekémleled hogy mekkora szerencsével dolgozik...persze ezt meg lehet csinálni kopaszon is...láthatatlanság nélkül...de itt leginkább azon van a hangsúly, hogy ki akarnak venni egy olyan lehetőséget amit évekig használhattak....ezek után szted kinek lesz kedve új karaktert csinálni?....és az a karakter szted hogy fog talpon maradni?....valamint...még mindig nem értem hogy mire jó ez az egész újítás....mit érnek el vele?...csak egy támadás a játékegyensúly ellen...semmi más....vicc
Dátum: 2010.10.01. 17:16:12
szted mire lesz jó a nerf amúgy?...mi haszna lesz?...
Dátum: 2010.10.01. 17:14:12
ezen a szinten kezdtem el használni(v3, 36-os szint) mert láttam, hogy bizony csúnya különbségekben szenvedek és nem értettem sokáig miért...de rájöttem.....afféle felzárkózásra használom, mivel azok akik évek óta nyomatják kicsit "másképp" állnak.....ők nem fognak rinyálni...mert előnyük van....sokáig használták....te meddig használtad?......honnan tudod kinek milyen karija van?.....nincs mindenkinek 80+-os karaktere...
Dátum: 2010.10.01. 17:00:25
akkor vegyük át....a gyengéktől elveszik a javítási lehetőségét, mert használták a nagyok?.....így esélyük sem lesz behozni...van benne valami....hát igen...azért megkérdezném ez kit zavart?...ki kezdett el megint rinyálni?....olyan dolgokat módosítgatnak ami igencsak beleszól a játékegyensúlyba....eddiig lehetett most meg nem....AF....rohanjon mindenki a 80-as szintig?.....hol itt a kompenzáció?....mi lesz azokkal akik évekig használták a lehetőséget?....ők a mázlisták?....benyomta valaki(k) megint a rinyát mert rommá gyakták párszor....csak az a szomorú, hogy így reagál rá a JV...kezd az egész játék egy nagy vicc lenni...
a szánalmas és béna szó alapjában véve, szerintem a rosszindulat kategória....és nem építő jellegű kritika....akármit regélhetsz erről....vannak olyan közösségek is, ahol pont a csúfolkodó majmokat közösítik ki...akiknek ez a könnyed hangvételű topic készült ...épp a borban úszol, vizet prédikálva...a "mindenki" szó jelentését pedig a te kifejezésmódodban, többször átgondolva csak arra juthatunk, hogy kicsiny lelked rendelkezik több olyan sérüléssel is, ami a helyesírás(vagy a bűz ) alapján való megkülönböztetésből fakad....ráadásul olyan erős depressziót idézett elő, hogy számodra az már nem is ember aki nem ez alapján ítél(?)....mesélj róla ...ki bántott? ...
" Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések "

. ne beszélj igényességről egy olyan topicban ami kb arra való, hogy mások (sokszor gyerekek) karakterlapjából, illetve jelentkezéséből poént csinál az elméletileg "értelmes" játékosok számára...persze van poén is....de talán az, hogy ő így szeret írni, nem az a kategória...nyelvtan óra...etika?....
Dátum: 2010.09.14. 16:01:42
igazad van ...nos akko' hadd szóljon!...
Dátum: 2010.09.14. 15:45:19
....néha már én sem tudom ....most rendesen elgondolkodtattál . )
Dátum: 2010.09.14. 15:41:36
.